Lacetti klub fórum
2024. Május 19. - 00:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Alkatrészek (gyári/utángyártott)  (Megtekintve 101589 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2011. Július 20. - 16:41:09 »

Keresek 2005-ös lacettihez a magnó alá tároló rekeszt. Érthetetlen módon amikor mevettem nem volt benne.... He

nekem van+ Vigyorog Vigyorog
ha érdekel keres meg
Naplózva

70/4334431
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #271 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 20:08:57 »

Vezérléskészletek akcióban!!!

Kalos Lanos Nexia 8szelepes gyári görgő Gates szíj 9900FT !!
Lacetti Kalos Lanos Nexia Nubira utángyártott koreai/német görgő Gates szíj 14990
ugyanez a szett csak GYÁRI görgök Gates szíjal 17990FT!!!

A készlet ereéig Denso Platinum TT http://www.densott.com/ gyertyák 1200FT/db áron!!
Naplózva

70/4334431
safi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #272 Dátum: 2012. Január 28. - 20:50:00 »

Sziasztok!
2007-es dízel Platinum Lacsiba keresek kormányszög-jeladót. A gyári ár nagyon húzós. Tud valaki olcsóbban vagy bontottat?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2012. Január 28. - 21:02:51 »

Sziasztok!
2007-es dízel Platinum Lacsiba keresek kormányszög-jeladót. A gyári ár nagyon húzós. Tud valaki olcsóbban vagy bontottat?

Szia!
Keresd meg Leonelt vagy Sebikét ők talán tudnak segíteni olcsóbb alkatrész beszerzésben.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2012. Január 29. - 07:56:52 »

Sziasztok!
2007-es dízel Platinum Lacsiba keresek kormányszög-jeladót. A gyári ár nagyon húzós. Tud valaki olcsóbban vagy bontottat?


szerintem velem Pénteken beszélt Vigyorog
körülnéztem és nekem van bontott
Naplózva

70/4334431
safi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #275 Dátum: 2012. Január 29. - 21:44:58 »

Sziasztok!
2007-es dízel Platinum Lacsiba keresek kormányszög-jeladót. A gyári ár nagyon húzós. Tud valaki olcsóbban vagy bontottat?


szerintem velem Pénteken beszélt Vigyorog
körülnéztem és nekem van bontott

Így van!  Kacsint
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #276 Dátum: 2012. Február 24. - 22:29:20 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #277 Dátum: 2012. Február 24. - 22:56:49 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Sztem bízd leonelékra nyugodtan.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2012. Február 24. - 23:25:01 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Sztem bízd leonelékra nyugodtan.
Mondanám, hogy Sebikére bízd, de Neked messze lenne...pedig jó minőségű cuccot tesz bele nagyon baráti áron! Leoneléket nem ismerem, nekem messze vannak, de róluk is jókat hallani.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #279 Dátum: 2012. Február 24. - 23:28:28 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Sztem bízd leonelékra nyugodtan.
Mondanám, hogy Sebikére bízd, de Neked messze lenne...pedig jó minőségű cuccot tesz bele nagyon baráti áron! Leoneléket nem ismerem, nekem messze vannak, de róluk is jókat hallani.
Sebikével már sikerült alkatrésszel kapcsolatban beszélnem. Kacsint Leonelék még hátra vannak.....
Naplózva
gabbancs
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #280 Dátum: 2012. április 03. - 11:28:55 »

Szép napot Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lacetti HB-nek, a külső tükörnek csak a szinezett búráját le lehet e cserélni, vagy lehet e valahol kapni. Az asszonyka reggel nekiment a kertkapunak és keletkezett rajta egy 5-10 cm-es lyuk. Tükörnek, tartónak, motornak semmi baja, csak a búrának. Esetleg ha van bézs színű valakinek, vagy tud akinek van (hogy a festést megspóroljam), akkor szóljatok már. Köszi
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2012. április 03. - 13:01:55 »

Szép napot Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lacetti HB-nek, a külső tükörnek csak a szinezett búráját le lehet e cserélni, vagy lehet e valahol kapni. Az asszonyka reggel nekiment a kertkapunak és keletkezett rajta egy 5-10 cm-es lyuk. Tükörnek, tartónak, motornak semmi baja, csak a búrának. Esetleg ha van bézs színű valakinek, vagy tud akinek van (hogy a festést megspóroljam), akkor szóljatok már. Köszi
A tükörborítás sajnos csak http://85.90.166.20:351/PQMace/root.fve?root_refreshView így rendelhető!
Naplózva

georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #282 Dátum: 2012. április 03. - 19:06:34 »

Nem sokára vezérlés csere lesz esedékes. Érdekelne ,hogy kinek milyen márkájú,szíjat görgőket és vízpumpát cseréltek már és milyenek a tapasztalatok? Én eddig a Gates vez.szíjat használtam Skf görgőkkel de sajnos a görgőknek elég borsos az áruk. Ezért jó lenne valami más "olcsóbb" ,de minőségi szettet beszerezni.
Nekem INA görgők és Contitech szíj lett berakva. Vízpumpa márkáját nem tudom, de az alkatrészek összesen -feszítő, vezető, szíj, vízpumpa- kb. 25-30E körül alakult. Ugyanezek szervízből a duplája lett volna.
Naplózva
Arnika
Vendég
« Hozzászólás #283 Dátum: 2012. április 03. - 19:11:40 »

Sziasztok!
Egy 1,4-es benzines lacettim van, és egy olyan kérdésem lenne,hogy ha leszedem a vezérműtengelyekről a hajtókerekeket,akkor meg kéne jelölni őket ahogy álltak,vagy van rajtuk valami bemarás vagy horony,hogy csak a megfelelő pozícióba lehessen visszatenni a helyére őket??
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #284 Dátum: 2012. április 03. - 19:55:25 »

Szép napot Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lacetti HB-nek, a külső tükörnek csak a szinezett búráját le lehet e cserélni, vagy lehet e valahol kapni. Az asszonyka reggel nekiment a kertkapunak és keletkezett rajta egy 5-10 cm-es lyuk. Tükörnek, tartónak, motornak semmi baja, csak a búrának. Esetleg ha van bézs színű valakinek, vagy tud akinek van (hogy a festést megspóroljam), akkor szóljatok már. Köszi
Búra nekem is tört anno. Szalonban festéssel együtt, mert persze színrefújt az nincs, szereléssel együtt 65ezer lett volna. Nekem megfogta a törést- hosszanti repedés- a pillanatragasztó. Szerintem próbáld meg a müanyag heggesztést, hátha van olyan szaki a közeledben aki meg tudja javítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!