Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 18:27:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Műszaki adatok  (Megtekintve 84250 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Július 01. - 19:41:06 »

Hány literes az ablakmosótartály? 4-5?
Szerintem nincs annyi.
4 literes.
Beletöltöttem 2 liter nyári mosót és még nem látom a szintjét, pedig még volt benne téli is bőven.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Július 02. - 09:27:22 »

Hány literes az ablakmosótartály? 4-5?
Szerintem nincs annyi.
4 literes.
Beletöltöttem 2 liter nyári mosót és még nem látom a szintjét, pedig még volt benne téli is bőven.

Ca. 3 liter. A múltkor üres tartályba bele ment egy 2 literes és egy másiknak ca. a fele.
diablo, te nem gyakran mosod az ablakod, én már kétszer töltöttem nyárit utána:D
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Július 02. - 11:20:11 »

Hány literes az ablakmosótartály? 4-5?
Szerintem nincs annyi.
4 literes.
Beletöltöttem 2 liter nyári mosót és még nem látom a szintjét, pedig még volt benne téli is bőven.

Ca. 3 liter. A múltkor üres tartályba bele ment egy 2 literes és egy másiknak ca. a fele.
diablo, te nem gyakran mosod az ablakod, én már kétszer töltöttem nyárit utána:D
Eddig vagy az eső mosta le vagy lemosattam a kocsit is. Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Július 02. - 18:53:47 »

Hány literes az ablakmosótartály? 4-5?
Szerintem nincs annyi.
4 literes.
Beletöltöttem 2 liter nyári mosót és még nem látom a szintjét, pedig még volt benne téli is bőven.

Ca. 3 liter. A múltkor üres tartályba bele ment egy 2 literes és egy másiknak ca. a fele.
diablo, te nem gyakran mosod az ablakod, én már kétszer töltöttem nyárit utána:D
Én is ezt tapasztaltam.  Mosolyog Néha kicsit kevésnek tűnik, de még menet közbe sosem fogyott ki.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Július 02. - 19:18:19 »

Szerintem is kb 3 liter, de nekem bőven elég. A gyári feltöltés óta egy 2 literes téli és egy 5 literes nyári ment bele a két év alatt.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Július 03. - 15:08:49 »

Szerintem is kb 3 liter, de nekem bőven elég. A gyári feltöltés óta egy 2 literes téli és egy 5 literes nyári ment bele a két év alatt.
Valószínüleg nem az évek száma határozza meg a fogyást. Nekem kicsit több fogy (4 hónap 15.000 km.)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Július 03. - 20:37:45 »

Szerintem is kb 3 liter, de nekem bőven elég. A gyári feltöltés óta egy 2 literes téli és egy 5 literes nyári ment bele a két év alatt.
Valószínüleg nem az évek száma határozza meg a fogyást. Nekem kicsit több fogy (4 hónap 15.000 km.)
Valszeg...csak jelezni akartam, hogy keveset mosatom..kevés használat, teljes mosások, garázsban tartás, pici por tűrése a következő esőig....mind mind befolyásoló tényező!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Július 04. - 11:51:52 »

Ki gondolta volna, hogy az ablakmosó űrtartalmának kérdése ennyi hozzászólást eredményez...Jobb, ha csendben leszünk, ha a nőkről beszélünk, hogy milyen apróságokról (szerintünk persze!) mennyit tudnak beszélni. Erre tessék, mi sem vagyunk különbek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Július 04. - 12:44:31 »

Ki gondolta volna, hogy az ablakmosó űrtartalmának kérdése ennyi hozzászólást eredményez...Jobb, ha csendben leszünk, ha a nőkről beszélünk, hogy milyen apróságokról (szerintünk persze!) mennyit tudnak beszélni. Erre tessék, mi sem vagyunk különbek! Vigyorog
Ja, csak ennek van értelme...

(Húúú, ez nem volt szép... )
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Július 04. - 13:05:55 »

Idézetet írta: kripic link=topic=10.ms ;Dg19313#msg19313 date=1215171871
Ki gondolta volna, hogy az ablakmosó űrtartalmának kérdése ennyi hozzászólást eredményez...Jobb, ha csendben leszünk, ha a nőkről beszélünk, hogy milyen apróságokról (szerintünk persze!) mennyit tudnak beszélni. Erre tessék, mi sem vagyunk különbek! Vigyorog
Ja, csak ennek van értelme...

(Húúú, ez nem volt szép... )
 
Kripic! Ezt csak azért irtad, hogy meglegyen a 400! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Július 22. - 06:11:00 »

Milyen gyertyát vegyek? Az tudom, hogy NGK-BKR6E a gyári ,de van több fajta is.
Pl.: 2-3-4, platina, irídium elektródás. Ezeknek van értelme vagy bőven jó az alap is?
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Július 22. - 06:20:19 »

Nekem speciel 2 pólusú Bosch volt benne gyárilag és a 2 éves szervíz gyanánt sima 1 pólusú Bosch került bele. Én különbséget nem vettem észre, szerintem 1 alapgyertya is tökéletesen ellátja a feladatát.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Július 22. - 08:49:10 »

Milyen gyertyát vegyek? Az tudom, hogy NGK-BKR6E a gyári ,de van több fajta is.
Pl.: 2-3-4, platina, irídium elektródás. Ezeknek van értelme vagy bőven jó az alap is?
Egy biztos. Sport gyertyát csak akkor vegyél, ha rendesen húzatod neki, mert alacsony fordulatot nem szeret.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Július 22. - 09:37:51 »

Szerintem is normál igénybevétel mellett teljesen jó a hagyományos gyertya. Elvileg a több pólusú biztosabb és tovább tart ha jól tudom.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Július 22. - 10:23:31 »

Szerintem is normál igénybevétel mellett teljesen jó a hagyományos gyertya. Elvileg a több pólusú biztosabb és tovább tart ha jól tudom.
Erről már beszéltünk régebben. A gyertyának sosem a test pólusa ég el, amiből a sportgyertyáknak több van, hanem a másik pólusa. Abból meg annak is egy van....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!