Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 06:25:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4   Le
 
Szerző Téma: Vác 2007.12.15  (Megtekintve 35114 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. December 15. - 20:23:28 »

No és persze köszönjük sznuni Cartársnak a meghívást, végül is az Ő buliuk volt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
magot is hívtatok? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jav. L    Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. December 15. - 20:29:03 »

No és persze köszönjük sznuni Cartársnak a meghívást, végül is az Ő buliuk volt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Válaszolok ide is.

Mi köszönjük hogy eljöttetek és tényleg jár az érdemérem a két kollegának akik olyan messziről ide jöttek és emelték a rendezvény fényét ezzel. Kacsint Vigyorog.
És természetesen mindenkinek aki eljött.
Jó volt veletek újra talizni.
Az évadnyitóra is várunk minden kedves érdeklődőt.

Üdv:
sznuni
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. December 15. - 20:29:55 »

Sóvárogva várjuk a beszámolókat!

8 után találkoztunk Ladinál. Igaz, csak 4-en voltunk (Petiék, Ladi és jómagam), de a finom kávéért megérte felmenni hozzájuk! (KÖSZI LADINÉ!!!)
Megismerhettük Ladinét, és az egyik gyermekét, majd a kávé elfogyasztása után indultunk a tali helyre a Shell kúthoz, ahol már Kripic cartárs, és néhány Chevyklubos már várakoztak. Ismerkedés, beszélgetés után elindultunk konvojban Vácra! Sznuni vezette a sort, és Viperék jöttek! Volt kereszteződés, ahol Viper előre ment, és zárta az utat! Gödnél csatlakozott Ladlac is. Vácra érve rövid (  He ) eszmecserék a régebbi, és a mostani Lacetti Starokról, illetve alaposan szemügyrevettük Peti autóját, és Ladi tolatóradarját, és az én elromlott kesztyűtartómat! (ami meg is lett javítva    Kacsint ) A szalonban az új gépeket nézegettük, elemeztük.
11 után Sznuni tartott egy kisebb beszédet, és megköszönte a lacetti Klubosok részvételét külön. Egy ki ajándékot kaptunk. A gyerekek mikulás csomaggal térhettek haza. Időközben befutott Stocz és fia is. Átadtuk az ajándékot neki. én speciel azt hittem, eldobja az agyát, amikor meglátta.  A kaja nagyon jó volt (Köszi Kornél!) Volt még pogi, üdítő. Összegezve nagyon jó hangulatú talin vagyunk túl!
Én nagyon bízom benne, hogy tavaszal ismét megtudjuk ismételni, és bizom abban, hogy a Chevyklubbal együttműködve lehet találkozókat szervezni. Bevallom őszintén, szimpatikusak, közvetlenek voltak nagyon! Sajnálom akik nem tudtak eljönni egyébb okokból kifolyólag! Tavasszal találkozunk!

Ha valamit kihagytam, pótoljátok! Köszi!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. December 15. - 23:42:14 »

Örülök,hogy jól sikerült a tali Vácott!
Megnéztem a képeket és tök jó,hogy minden képen mindenkinek fülig ér a szája!!! Vigyorog
Sajnálom,hogy az én szám nincs ott   Nodemajd tavasszal!!!!!!!
Stocz!Én itt virtuálisan mondok köszönetet a tettekért.Mihelyst lesz rá alkalom,megteszem személyesen is.Sok egészségben gazdag tolatást kívánok!!
Üdv Nektek!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. December 16. - 09:01:49 »

Én is szeretnék egy csomó köszönetet mondani.

Először is ...
Kivel kezdjem?

Talán a vendéglátókkal.
Köszönöm én is a meghívást és a vendéglátást a Magyar Daewoo-Chevrolet klubnak, és különösen Sznuninak. és a párját se felejtsük el megemlíteni! hiszen minden sikeres férfi mögött...
Azt hiszem, hogy mindannyiunk nevében mondhatom azt, hogy remélhetőleg még sok olyan rendezvény lesz, amelyen közösködhetünk velünk.

És nem kevésbé köszönöm nektek "összeesküvőknek" az ajándékokat. Az egyiket majd beszerelem a kocsiba, és ott fog emlékeztetni Rátok (na nem mindíg, "csak" ha tolatok  Vigyorog), a másikat pedig kiteszem a falra. Programozás közben jó lesz rajta pihentetni a szememet.

Nem is nagyon tudok mit mondani (írni) ezzel kapcsolatban. Nem mintha nem kavarogna bennem egy csomó érzés, csak hát a szavakba öntés...
Csak nézem a dobozt, és vigyorgok.

Szóval nagyon köszönöm!

És persze nehogy megfeledkezzek Petiről és Gáborról, akik leckét adtak nekünk a távolságok relatív voltáról. És még én vaciláltam némi munkaügyi nehézség kapcsán. tényleg le a kalappal előttük!!!

u.i.:a talis képeket áttettem a képriportok/találkozók albumba. Ha még tölt fel valaki képeket, akkor üzenjen itt vagy PÜ-ben, és azokat is beteszem a gyűjtőbe (nem fogház!!!).
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. December 16. - 10:48:52 »

Valaki hiányzik a listáról...

Szórom a fejemre a homokot (privi üz. ment!) Zavart Zavart Zavart
Korrekciós műtét hétfőn....

Stocz, ne ragaszd be az emlékkönyvedbe a nálad lévőt...!!!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. December 16. - 12:29:29 »

Még egy kép a talira vonuláskor:
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 16. - 17:29:07 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. December 16. - 16:47:04 »

Hello talisok!
Itthon vagyunk. Fél 2 után indultunk, négyre itthon voltunk 2 megállóval.
A Balcsiparton végig szakadt a hó, köd volt, de sóztak így nem volt vészes!
Nem lett ugyan 6 lityis átlagom(8.5), de 130-160 Km/h közt ingáztam többnyire.
A képeket kiválogatom, és tolom!
Üdv!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. December 16. - 17:15:44 »

Az őrült fényképész(ladlac) a vasúti átjáró előtt Vácról visszafelé.
A vonat már elhúzott, a sorompó felnyílt, Ő még rohant hátra egyesével fotózni a talis kocsikat!
Közben dudaszó, anyázás, stb.
 Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. December 16. - 17:20:40 »

Az ajándékátadás egyik megható pillanata!
Köszi, Stocz Vezér!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 16. - 18:02:34 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. December 16. - 18:07:23 »

A képeket felraktam a galériába "peti74 Vác" címmel!
Stocz!
A megbeszéltek alapján, légyszi egyesítsd a többivel!
Köszönettel:Peti
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. December 16. - 18:51:34 »

Az őrült fényképész(ladlac) a vasúti átjáró előtt Vácról visszafelé.
A vonat már elhúzott, a sorompó felnyílt, Ő még rohant hátra egyesével fotózni a talis kocsikat!
Közben dudaszó, anyázás, stb.
 Vigyorog
Méghogy örült!
Hiteles! Vigyorog
Mindent meg kell örökíteni.
Jók a fotóid, igy együtt már átfogóbb képet kaphat, aki sajnos nem lehetett velünk!
Majd legközelebb... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. December 16. - 21:03:43 »

Peti otthon, végre nyugodtak lehetünk! Amúgy normális dolog ködben, hóesésben sebességrekordot dönteni? Ne akard, hogy állandóan aggódjunk érted! Érted? Örültünk, hogy megismertünk titeket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. December 16. - 21:27:34 »

Még valami a taliról. Úgy kezdődött, hogy Petivel a Külügyminisztériumnál találkoztunk, mível ő Nyugatról jött, és úgy illik, hogy a messziről jött vendég elébe kell menni. Igaz Peti? Utána hozzánk a parkolóba, ahová éppen befutott Athee. Nálunk kávézás, jó nejem jóvoltából, majd más is kap, ha meglátigat. Továbbmentünk a másik gyülekezőhelyre, itt lépett a képbe Kripi, Janiék, Sz946Cs, és Sznuniék néhányan. Konvojhoz csatlakozott a lesben álló-váró LadLac Gödnél, és végül elértünk a váci szervizhez a tali igazi helyéhez. Ide érkezett később másik nyugati barátunk Sz. Gábor is, majd Stocz főmester. Szóval, ha nem tévedek nagyot, akkor 14-en képviseltük a csapatot, mert volt olyan cartárs is, aki nem egyedül jött, mint pl. Jani aranyos családjával, stb. Az ajándék átadásról már volt szó, nem ismétlem. Kitűnő gulyást, és pogácsát viszont meg kell említenem, és Kornélt, aki a szerviz vezetője, és a tali szakácsa volt. Nagyon köszönjük. Hazaút szintén konvojban, majd el- elhagyott egy-egy autó, végül Petivel visszajöttünk hozzánk. együtt csináltunk egy sétálos városrész-nézést a Hősök tere környékén, majd bucsuzásul felvetettem őket a hugához vezető Űllői útig, mert még jelenésem volt jóanyámnál budán. Hát ennyít egészítenék ki a többiek leirásához. Szerintem is jó volt! Ráadásul újabb cartársakat ismertünk meg személyesen végre. LadLac tudja kezelni a PC-t, így lehet, hogy a képekhez beirja a neveket is. Mindenkinek minden jót!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. December 17. - 02:44:01 »

A képeket felraktam a galériába "peti74 Vác" címmel!
Stocz!
A megbeszéltek alapján, légyszi egyesítsd a többivel!
Köszönettel:Peti

Összeboronáltam "őket".
Az üresen maradt galériádat töröltem - így már nem volt értelme otthagyni.
Jó sok (és jó) képünk lett.
Köszönet a fotósoknak!

Lehet, hogy a kaposújlaki kirándulást is ottalvósra kellene tervezni? Végre lenne időnk beszélgetni (+sörözgetni).
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!