Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 23:22:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]   Le
 
Szerző Téma: Hidegen rángatás  (Megtekintve 88196 alkalommal)
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #120 Dátum: 2015. Május 20. - 15:03:49 »

csak a kipufogó más és a 8 kaparószelep 55000 gy hengerfejes móka alsóhangon 200.000Ft..
Lehet, hogy nekem azért mondták, hogy a 16 szelep 64000 Ft, mert úgy gondolták, hogy a 8 szelepért ezt sokallanám? Így is sokallottam, azért mentem el másik szervizbe is.
Naplózva
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #121 Dátum: 2015. Június 05. - 14:17:25 »

Sziasztok!

Megusztam a szelepcseret! Lekaptam a motor fedo boritasat es talaltam egy serult szigetelesu gyujtokabelt.
Az osszes kabel plusz a gyertyak cserelese ngk-ra a denso-rol es jobban megy mint elotte. A klima se huzza be a motort mint korabban. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Erdemes jol korulnezni!
Naplózva
eszpero
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Hozzászólás #122 Dátum: 2023. április 05. - 13:01:55 »

Tisztelt Tagok

Motor rángatás miatt írok.
Probléma a következő. Általában hidegen még jól megy, melegen rángat emelkedőn rángat.
Hidegen még dadogni szokott mintha egy henger nem menne de gáz adásra szépen jár.
Menet közben dadog erőtlen majd megugrik és szépen jár, húz a motor.
Amint lassitok vagy a fordulatszám csökken dadogva hörögve indul majd megugrik és szépen jár.
Menetközben kicsi rángatozás van, emelkedőnél már hörög dadog, ekkor szokott a chek lámpa villogni majd beállítja a rendszert és megy gyönyörüen a kocsi amint lassitok fordulat esik kezdi előről.
Melegebb időben szépen indul nincs ilyen hiba, hajnalban indulok, vagy hidegebb időben már dadogva indul.
Gyertya, trafó, lambda szonda, gyertya kábel, benzin szűrő, map szenzor, folytószelepház cserélve lett.
Kompresszió mind a négy hengerben jó.
Check lámpa villogni szokott (néha) de akkor rendesen működik. Általában nem is gyullad ki a lámpa.
Egyenetlen gyújtás hibát jelez.
3 szerelőnél volt nem tudják a hibát, elküldtek autóvillamossági szerelőhöz.
Két villamossági szerelőnél volt már nem tudják mi lehet a hiba.
A benzin szivattyú még nem lett cserélve. (Ha esetleg ez a hiba)
Ha tudtok valamit segíteni ebben meg köszönöm, mert tanácstalan vagyok mit csináljak.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2023. április 05. - 16:07:45 »

Tisztelt Tagok

Motor rángatás miatt írok.
Probléma a következő. Általában hidegen még jól megy, melegen rángat emelkedőn rángat.
Hidegen még dadogni szokott mintha egy henger nem menne de gáz adásra szépen jár.
Menet közben dadog erőtlen majd megugrik és szépen jár, húz a motor.
Amint lassitok vagy a fordulatszám csökken dadogva hörögve indul majd megugrik és szépen jár.
Menetközben kicsi rángatozás van, emelkedőnél már hörög dadog, ekkor szokott a chek lámpa villogni majd beállítja a rendszert és megy gyönyörüen a kocsi amint lassitok fordulat esik kezdi előről.
Melegebb időben szépen indul nincs ilyen hiba, hajnalban indulok, vagy hidegebb időben már dadogva indul.
Gyertya, trafó, lambda szonda, gyertya kábel, benzin szűrő, map szenzor, folytószelepház cserélve lett.
Kompresszió mind a négy hengerben jó.
Check lámpa villogni szokott (néha) de akkor rendesen működik. Általában nem is gyullad ki a lámpa.
Egyenetlen gyújtás hibát jelez.
3 szerelőnél volt nem tudják a hibát, elküldtek autóvillamossági szerelőhöz.
Két villamossági szerelőnél volt már nem tudják mi lehet a hiba.
A benzin szivattyú még nem lett cserélve. (Ha esetleg ez a hiba)
Ha tudtok valamit segíteni ebben meg köszönöm, mert tanácstalan vagyok mit csináljak.
Ki kellene olvastatni a check lámpát, milyen hibát jelez. Vékony vákumcsövecskéken pici repedés? Egr szelep tisztitás, esetleges lefalazás, vagy kiüttetés? Most így hirtelen ennyi jutna eszembe...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #124 Dátum: 2023. április 06. - 19:56:08 »

Tisztelt Tagok

Motor rángatás miatt írok.
Probléma a következő. Általában hidegen még jól megy, melegen rángat emelkedőn rángat.
Hidegen még dadogni szokott mintha egy henger nem menne de gáz adásra szépen jár.
Menet közben dadog erőtlen majd megugrik és szépen jár, húz a motor.
Amint lassitok vagy a fordulatszám csökken dadogva hörögve indul majd megugrik és szépen jár.
Menetközben kicsi rángatozás van, emelkedőnél már hörög dadog, ekkor szokott a chek lámpa villogni majd beállítja a rendszert és megy gyönyörüen a kocsi amint lassitok fordulat esik kezdi előről.
Melegebb időben szépen indul nincs ilyen hiba, hajnalban indulok, vagy hidegebb időben már dadogva indul.
Gyertya, trafó, lambda szonda, gyertya kábel, benzin szűrő, map szenzor, folytószelepház cserélve lett.
Kompresszió mind a négy hengerben jó.
Check lámpa villogni szokott (néha) de akkor rendesen működik. Általában nem is gyullad ki a lámpa.
Egyenetlen gyújtás hibát jelez.
3 szerelőnél volt nem tudják a hibát, elküldtek autóvillamossági szerelőhöz.
Két villamossági szerelőnél volt már nem tudják mi lehet a hiba.
A benzin szivattyú még nem lett cserélve. (Ha esetleg ez a hiba)
Ha tudtok valamit segíteni ebben meg köszönöm, mert tanácstalan vagyok mit csináljak.


nem hideg meleg üzemállapot közt csinálja??mert ha igen motor szét hengerfej felújít mert szorulnak a szelepek
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!