Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 17:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Gyári rádió működése  (Megtekintve 121823 alkalommal)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Január 15. - 20:02:43 »

Köszi, közben rátaláltam. Ha lesz rá időm szét is szedem. Egyébként a gyári hangazás is szép és jó, de egy kis dübörgés még kell.
Ja és a kereskedésven azt mondták, hogy nem tud a rádió MP3-at, levitem egy cd-ét ami MP3-as betettem, és láss csodát lejátsza. szerintem más is próbálja ki az övét mielőtt cserén vagy bővítésen gondolkozik.

Hmm tudsz egy képet mutatni a radiodrol ?
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
joni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Január 15. - 22:16:40 »

Sajnos nincs képem róla, de holnap csinálok és felteszem.
Az autó papírjain is sima cd lejátszó szerepel, már felkészültem rá, hogy le kell cserélnem, de szerencsére megmarad.
holnap teszek fel képeket.
Naplózva
joni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Január 16. - 10:00:01 »

Nos itt a rádió. Remélem kivehető, minden részlete.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Január 16. - 10:15:42 »

Nos itt a rádió. Remélem kivehető, minden részlete.

Ugyanilyen az enyém is. (szerintem minden lacsiban ilyen van)
Na, mindjárt kipróbálom.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Január 16. - 10:23:28 »

Nos itt a rádió. Remélem kivehető, minden részlete.

Ugyanilyen az enyém is. (szerintem minden lacsiban ilyen van)
Na, mindjárt kipróbálom.

Hát ez nem jött be. CD ERROR-t ír ki.

Vagy már az jár bele, mint a kistesó Aveoba?

Aveóba mióta jár az mp3-as? Csak mert sógoromék tavaly márciusban vettek egyet, és nem az van benne.  He
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 16. - 10:25:39 írta athee » Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Január 16. - 21:15:47 »

Aveóba mióta jár az mp3-as? Csak mert sógoromék tavaly márciusban vettek egyet, és nem az van benne.  He

Most november óta! Nem hallottál róla? Agyonreklámozták!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Január 17. - 08:18:38 »

Aveóba mióta jár az mp3-as? Csak mert sógoromék tavaly márciusban vettek egyet, és nem az van benne.  He

Most november óta! Nem hallottál róla? Agyonreklámozták!

Vagy csak nem figyeltem fel rá! Akkor lehet, hogy már a Lacsiba is azt teszik.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Január 17. - 09:09:15 »

Athee! Az Aveoba már november elött is MP3-as volt gyárilag. Voltam kb. 1 éve, amikor újdonság volt az új 4 ajtós tesztvezetésen, és már akkor az volt a szériában. A Lacetti ezt sajnos nem követte a mai napig sem. Az Aveoba speciálisan van beépítve, a Lacettiben meg szabványosan, gondolom, ezért sem váltanak- sajnos. De LadLac ötlete pótolhatja ezt a problémát a csatlakozó kábellel. Jövő héten várlak! Üdv!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 17. - 09:14:54 »

Athee! Az Aveoba már november elött is MP3-as volt gyárilag. Voltam kb. 1 éve, amikor újdonság volt az új 4 ajtós tesztvezetésen, és már akkor az volt a szériában. A Lacetti ezt sajnos nem követte a mai napig sem. Az Aveoba speciálisan van beépítve, a Lacettiben meg szabványosan, gondolom, ezért sem váltanak- sajnos. De LadLac ötlete pótolhatja ezt a problémát a csatlakozó kábellel. Jövő héten várlak! Üdv!

Ja, hogy a 4. ajtósnál! Mert az 5. ajtósnál ugyanaz van benne, mint a miénkbe!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Január 17. - 09:28:30 »

Így igaz, mert a 3, és 5 ajtósok még Kalosok voltak eredetileg. A 4 ajtós lett, mint új Aveo, és itt jött a középkonzolos kpl. beépítésű MP3-as. Fejlődés volt...Majd, ha lesz új Lacetti, akkor már abban is olyan lesz, de az még odébb van, hogy lecseréljük a kocsinkat ezért...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Január 17. - 13:59:52 »

Nekem erre van megoldásom Mosolyog Most kezdtem el felvenni kis kinaiakkal a kapcsolatot és ezt szereztem:
Azt mutatom meg amit magamnak is betettem kocsiba Mosolyog Csinálok képeket kocsiban is este.
Akit érdekel privátba megmondom mi mennyi Mosolyog De sokkal olcsóbb mint MM -ban hasonszörű fele ennyi tudó társaik.
Ezeket tudja:
Autós MP3 FM transzmitter ( audió bemenettel, beépitett memória nélkül )                                                                               
1: 206 frekvencia 0.1 MHz lépésekben előre beállitott csatorna 87.7~88.9 MHz és 106.7~107.9MHz között
2:MP3 fájlok lejátszása közvetlenül USB Pen-drive-ról,SD/MMC kártyáról az autórádión FM adásként , a beépitett MP3 dekóder segitségével
3:Digitális Infra távirányítóval, zeneszámra illetve frekvenciára ugrás sorszám beirásával
4:Sztereo audio bemenet, MP3, iPod, CD, vagy DVD lejátszó kihangositásához
5:Támogatja az SD/MMC kártyákat/USB Pen-drive-ot/MP3-at
6:LCD kijelző
7:csuklóval beállitható dőlésszög                                                                             
8: Az aktuális frekvencia, mappa és zeneszám automatikus mentése
9:Tartozékok: Biztosíték, Audio kábel(3.5-2.5mm sztereo)

« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 17. - 14:01:56 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Január 17. - 14:19:55 »

Nekem erre van megoldásom Mosolyog Most kezdtem el felvenni kis kinaiakkal a kapcsolatot és ezt szereztem:
Azt mutatom meg amit magamnak is betettem kocsiba Mosolyog Csinálok képeket kocsiban is este.
Akit érdekel privátba megmondom mi mennyi Mosolyog De sokkal olcsóbb mint MM -ban hasonszörű fele ennyi tudó társaik.
Ezeket tudja:
Autós MP3 FM transzmitter ( audió bemenettel, beépitett memória nélkül )                                                                               
1: 206 frekvencia 0.1 MHz lépésekben előre beállitott csatorna 87.7~88.9 MHz és 106.7~107.9MHz között
2:MP3 fájlok lejátszása közvetlenül USB Pen-drive-ról,SD/MMC kártyáról az autórádión FM adásként , a beépitett MP3 dekóder segitségével
3:Digitális Infra távirányítóval, zeneszámra illetve frekvenciára ugrás sorszám beirásával
4:Sztereo audio bemenet, MP3, iPod, CD, vagy DVD lejátszó kihangositásához
5:Támogatja az SD/MMC kártyákat/USB Pen-drive-ot/MP3-at
6:LCD kijelző
7:csuklóval beállitható dőlésszög                                                                             
8: Az aktuális frekvencia, mappa és zeneszám automatikus mentése
9:Tartozékok: Biztosíték, Audio kábel(3.5-2.5mm sztereo)

Ez nagyon komoly holmi!!!
Mit kóstál egy ilyen, ha szabad tudni?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 17. - 14:53:06 »

Hát nem tudom mit szolnak a moderátorok ehhez szal inkább privátba. Nem akarok kereskedelmi tevékenységet folytatni itt nyíltan még leharapják a fejem Mosolyog Küldök üzenetet.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 17. - 14:56:51 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 17. - 15:59:19 »

Van ilyen is de ez a legolcsobb:
Autós MP3 FM transzmitter ( audió és USB bemenettel, beépitett memória nélkül )                                                                                                                                             
1: MP3 fájlok lejátszása közvetlenül USB Pen-drive-ról az autórádión FM adásként , a beépitett MP3 dekóder segitségével 
2: Sztereo audio bemenet, MP3, iPod, CD, vagy DVD lejátszó, merevlemezes lejátszó kihangositásához
3: 4 kezelő gomb: Lejátszás/Szünet, Előző/Hangerő-, Következő/Hangerő+ és Csatornaváltás
4: 7 előre beállitott csatorna 87.7~88.9 MHz között
5: Csak a szivargyujtóba kell csatlakozni és müködik minden további átalakítás nélkül
6: LED-ek jelzik a csatornákat
7: Tartozékok: Biztosíték, Audio kábel(3.5-3.5mm sztereo)
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 17. - 16:16:17 »

BeZe! Az is jó lenne, ha ezeket kipróbálnád a Lacettiben, hogy valóban mennyire jól müködnek, hogy szólnak, stb., és erről is adnál objektív véleményt. Hallottam hasonló cuccról már jót is, de rosszat is, hogy recsegett, kontakt problémás volt, szóval nem váltotta be a reményeket. Hangsúlyozom, hogy azok mások voltak, csak az elvük volt hasonló. Szóval, mivel Nálad vannak, jöhet a puding, vagyis a próbaüzem. Jó lenne, ha jó lenne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!