Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 04:55:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Gyári rádió működése  (Megtekintve 121865 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Január 20. - 18:57:04 »

Nekem kiköpte az MP3-as lemezt, pedig bizakodtam... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Január 21. - 09:01:45 »

Ha lenne firmwire hozzá talán menne a dolog ha a fejegység kezeli. Utánnanézek de nem hiszem.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Január 21. - 09:18:36 »

BeZe! Várjuk a lehetséges átvariállási lehetőséget, de tudom, hogy túl szép lenne, ha a softvert módosítani lehetne, de egy próbát biztos megér. Közöld majd a jó, vagy a rossz hírt is, hogy ez a téma ne merüljön föl többé, vagy ami jobb lenne, újjá alakítható rádiónk lesz. ez utobbi esetben pedig jönne az újabb kérdés, hogy ki tudná átprogrammozni, és persze mennyíért? Mert az sem lenne mellékes. Tudod Zoli, azért Benned a bizalmunk! Üdv
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Január 21. - 14:26:45 »

Nem találok erre infot gyanítom nem lehetséges de az mp3 jól mükszik eddig Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Január 21. - 14:43:45 »

Nem találok erre infot gyanítom nem lehetséges de az mp3 jól mükszik eddig Mosolyog
Én is néztem. Semmilyen okosságot nem találtam.
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Január 23. - 19:26:46 »

Meggyütt a stuff akinek kell privi Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Február 11. - 20:37:22 »

Sziasztok!

Egy kis infó azoknak, akik pestiek, s nem szeretnének postán rendelni Blau aux kábelt:
Gömbvillám Kft. Bp. 13. ker. Gömb u. 35.
Én ma vettem ilyen kábelt 1600 jómagyar forintért.
Mostmár csak be kéne szerelnem, de egyenlőre még gyűjtöm a bátorságot a középpanel kiszedéséhez.
Én a Gyári CD alatti kis tárolórekeszbe fogom rögzíteni a 2 RCA aljzatot. Persze nem ami a kábelen van, hanem rakok rá beépíthetőt. A GPS-emet fogom rákötni, így részemről megoldott lesz az mp3 és a filmfájlok hallhatósága.
Más: A gyárilag nem mp3-as lejátszók szerintem soha nem fognak mp3-at olvasni, ugyanis hardveresen nincsennek felkészítve a dekódolásra, ergó kispóroltak belőlük egy IC-t. :-) Akinek meg olvassa az mp3-at.... hát annak szerencséje van!  Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Február 11. - 21:02:25 »

Akinek meg olvassa az mp3-at.... hát annak szerencséje van!  Kacsint
Vagy 2008-as Lacettije  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Február 12. - 19:01:05 »

Akinek meg olvassa az mp3-at.... hát annak szerencséje van!  Kacsint
Vagy 2008-as Lacettije  Mosolyog
Vagy nem gyári Blauja van
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Február 13. - 15:38:10 »

Sziasztok!

Egy kis infó azoknak, akik pestiek, s nem szeretnének postán rendelni Blau aux kábelt:
Gömbvillám Kft. Bp. 13. ker. Gömb u. 35.
Én ma vettem ilyen kábelt 1600 jómagyar forintért.
Mostmár csak be kéne szerelnem, de egyenlőre még gyűjtöm a bátorságot a középpanel kiszedéséhez.
Én a Gyári CD alatti kis tárolórekeszbe fogom rögzíteni a 2 RCA aljzatot. Persze nem ami a kábelen van, hanem rakok rá beépíthetőt. A GPS-emet fogom rákötni, így részemről megoldott lesz az mp3 és a filmfájlok hallhatósága.
Más: A gyárilag nem mp3-as lejátszók szerintem soha nem fognak mp3-at olvasni, ugyanis hardveresen nincsennek felkészítve a dekódolásra, ergó kispóroltak belőlük egy IC-t. :-) Akinek meg olvassa az mp3-at.... hát annak szerencséje van!  Kacsint

Ez jó ár, kösz az infót!
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Február 15. - 08:08:17 »

1 kérdés: A gyári Blau rádió aux bemenete milyen dugót igényel?
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Február 15. - 08:23:50 »

1 kérdés: A gyári Blau rádió aux bemenete milyen dugót igényel?

Hi.

Ilyet:

AUX bemenet - Mini ISO (8PIN) / MINI JACK AUX bemenet
Mini ISO (8PIN)
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Február 15. - 20:57:45 »

Sziasztok!

Bekerült a Blau hátuljába az Aux kábel. Hát nem volt egy egyszerű menet, mondhatom.
Először a "szokásos" módszerrel próbálkoztam, vagyis a középpanel kiszedésével. Kicsit kísérleteztem vele, feszegettem, de nem akart mozdulni. Maradandó sérülést nem akartam okozni, így ezzel a tevékenységgel felhagytam. Más módszet kerestem, s találtam. Befeküdtem a pedálokhoz, s így, alulról oldottam meg a feladatot. Megszenvedtem vele rendesen, mert nagyon kicsi a hely. De végülis összejött. A vásárolt Aux kábel nem túl hosszú, így csináltam hozzá egy 2*RCA mama - 2*RCA papa kábelt. RCA aljzatok végülis az alsó 12V-os aljzat melletti helyen kötöttek ki.
Következő megoldandó projectem az első ajtók "csipogósítása" lesz. Tényleg, kilincsekhez a magasak elé rácsot nem tudjátok hol lehet szerezni? Az autóm star kategória, s így a gyári rács nemis rács (pedig annak néz ki), hanem egy teli műanyag. Szóval magasakhoz rácsot keresek!  Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Február 15. - 21:02:29 »

Sziasztok!

Bekerült a Blau hátuljába az Aux kábel. Hát nem volt egy egyszerű menet, mondhatom.
Először a "szokásos" módszerrel próbálkoztam, vagyis a középpanel kiszedésével. Kicsit kísérleteztem vele, feszegettem, de nem akart mozdulni. Maradandó sérülést nem akartam okozni, így ezzel a tevékenységgel felhagytam. Más módszet kerestem, s találtam. Befeküdtem a pedálokhoz, s így, alulról oldottam meg a feladatot. Megszenvedtem vele rendesen, mert nagyon kicsi a hely. De végülis összejött. A vásárolt Aux kábel nem túl hosszú, így csináltam hozzá egy 2*RCA mama - 2*RCA papa kábelt. RCA aljzatok végülis az alsó 12V-os aljzat melletti helyen kötöttek ki.
Következő megoldandó projectem az első ajtók "csipogósítása" lesz. Tényleg, kilincsekhez a magasak elé rácsot nem tudjátok hol lehet szerezni? Az autóm star kategória, s így a gyári rács nemis rács (pedig annak néz ki), hanem egy teli műanyag. Szóval magasakhoz rácsot keresek!  Kacsint
Sziasz.
Ha bővíted a hanszoró számát, nem állj meg 6-nál, irány egyből a 8.
Mert ha nem teszed, úgyis elöbb-utóbb bővítesz megint.  Vigyorog
Keresd meg várna15-öt, Ő tud segiteni, ha minden igaz. De holnap rákérdezek nála Én is.
üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Február 15. - 21:14:04 »

Hát igen. Ebben lehet igazad van. Egyből 8-asra bővíteni. Jól hangzik. Ha sikerül rácsokat szereznem, tuti így fogok tenni. Utána mehet be majd a csomitartóba a 30 cm-es hangszóróval szerelt Mac Audio mélyládám.  Mosolyog Uhh, de ahhoz mondjuk a hátsó ajtókba menő hangszórókábeleket meg kell csapolni, ugyanis valahonnan jelet kell szerezni az erősítőnek. Meg betáp is kell hátra .... Az a baj, hogyha az ember belekezd, megvalósít valamit, idővel mindíg kitalál valami új dolgot, amiért ismét szét lehet szedni a kocsi valamelyik részét. LEGO Forever!  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!