Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 06:40:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 35   Le
 
Szerző Téma: Kiegészítő felszerelés, alkatrész  (Megtekintve 136769 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:44:45 »

Haliho! Tetőcsomagtartóra /combira is hosszabbat/, bringatartóra, üléshuzatra van jó lehetőség, amit már kipróbáltam, és meg is vettem. Továbbá olcsóbb vonóhorog, mint a gyári jóval /15-25eFT között kidolgozástól függően/, ablakfólia, ami szabályos,stb. Akit érdekel ezek közűl bármi, keressen meg bátran! Üdv: LadiGidy
Bringatartót mennyiért? Csak érdeklődés szintjén..
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:50:46 »

Hogy mi az éppen szabályos fóliarendelet...némi önreklámmal (ezt találni a neten róla):

Több mit tíz éves folyamatos és kitartó munkával az EWFA (Európai Fólia Szövetség) és cégünk, mely a szövetség egyedüli magyar tagja, elérte, hogy a fólia felszerelés szabályozásáért felelős minisztérium, 2005-ben, új, az európai szinten is elfogadott szabályozást alkosson a gépjárműre utólag felszerelhető fóliák ügyében, Magyarországon. A gazdasági és közlekedési miniszter 84/2005. (X.11) GKM rendeletének 3. §-a szerint  személygépkocsik esetén, nem csak a hátsó oldalsó ablakok, de a hátsó szélvédő is bármely sötétségű fóliával jogszerűen ellátható, amennyiben a fólia magyarországi minősítéssel ("H" engedély) rendelkezik, valamint a gépjármű két oldalsó tükörrel van ellátva. Pontosítva:
 
- A "B" oszlop mögötti üvegek (hátsó oldalsó, hátsó szélvédő) csak érvényes "H" minősítő jellel rendelkező anyaggal fóliázhatók, a fényáteresztéstől függetlenül.
 
- A vezető üléssor melletti üvegek is fóliázhatók olyan anyaggal, mely rendelkezik érvényes "H" minősítő jellel, de összegzett fényáteresztő képessége nagyobb, vagy egyenlő 70 %-nál (AU 75, SCL).
 
- Az első szélvédő esetében, kivéve a lehajtott napellenzők által takart felület (ahova sötétítő csík szerelhető), is fóliázható, érvényes "H"  jellel rendelkező anyaggal, ha összegzett fényáteresztő képessége nagyobb, vagy egyenlő 75 %-nál (SCL).
 
Cégünk a Közlekedési Főfelügyelettel egyeztetett és jóváhagyott új, elegáns megjelenésű és könnyen kezelhető plasztikkártyás műbizonylat rendszert dolgozott ki, melyet minden minősített, a CPFilms Inc. által gyártott SL LLumar autófóliára alkalmaz, amennyiben az hivatalos  és gyári vizsgával rendelkező kivitelező által lett felszerelve. Az új rendszer 2006 áprilisától lép életbe.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
decibel
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 20:10:43 »

cápaFeri, ezek a fóliák mennyit érnek a napsütés~hőség ellen? Vagy az infra trartományt nem szűrik?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 08:52:59 »

cápaFeri, ezek a fóliák mennyit érnek a napsütés~hőség ellen? Vagy az infra trartományt nem szűrik?
Nekem 3M van fent. Papíron UV védelem közel 100%. Hő ellen is véd, de csodát ne várj. Azt mondjuk észrevenni, hogy ha félig húzod le az ablakot és úgy süti mondjuk a kormányt a nap felében a fóliázott üvegen, felében szabadon, akkor a kormányon lényeges hőmérséklet-eltérés érzékelhető. Nekem mondjuk közepesen sötét fólia van fent, ugyanis gondolni kell a borús esős napokra is, amikor eléggé korlátozza a kilátást.
Amiért viszont érdemes a kinézeten, ill. az árnyékoláson felül fóliát rakatni, az az, hogy ha valami barom a kulcsod elkérése helyett és jelenléted, engedélyed hiányában szeretne kivételezni az ülésről valamit, akkor az üvegszilánkok nem repülnek szanaszét az utastérben, minden apró zugot megtalálva, ahonnan évek múlva is csordogálnának elő. Egyben tartja az ablakot, viszont szakik mondták, hogy a direkt törésvédős, árnyékoló erős fóliát viszont azért nem érdemes felrakni az autóra, mert ha valaki be akar menni az ablakon, az úgyis bemegy. Viszont ha ilyen fólia van fent, akkor az annyira egyben tartja az egész ablakot, hogy amikor benyomja a barom az üveget, akkor szétbassza az egész felhúzó mechanikát is, azt meg egyben a motorral nem olcsó cserélni. Sima fóliánál ilyen esetben "csak" az üveged bánja.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 18:13:34 »

Haho Uraim! Egyben válaszolok  több kérdésre, mindenki válassza ki a magának valót! Üléshuzat: www.autouleshuzat.hu- e-mail: zolmar@zolmar2000.axelero.net- tel: 06-1-3990600- fax: 06-1-3990604- Zolmár Kft, IV. Külső Váci úton a Zsilip utcánál a Duna felöli oldalon található. Kivánságra zsebbel, oldallégzsákos, stb-stb., sokféle anyagból lehet választani, és ettől függ az ára is. /az enyémre sok kívánság volt, 19800 Ft. volt, és nagyon klassz lett, azóta már mást is küldtem oda, és neki is tetszett. Temészetesen plusz pénzért precizen fel is szerelik. /Elit tipusnál jobb, ha ők rakják fel a sok ketyere miatt!/ Más: Felnik, és gumik: www.startgumi.hu- www.abaqua.hu info@abaqua.hu- Abaqua Kft Újpesten az autoklubtól nem messze. Tel: 06-1-3691429- itt mindenféle felni, és gumi kapható, és szinte mindig van akció, érdemes megnézni. Más: Csomagtartórúd, SW-re hosszított tetőcsomagtartó kosár, 2 db. zárható bringatartó összesen volt Áfával 35ezer alatt meglepetésemre a Gombosnál Óbudán. /a számlát most nem találtam meg, de kb. árak: bringatartó 6, tetőrács 12, rudak 10 ezer volt./ Más: Fólia, SW-re 7 ablakra 34+áfa volt, nagy választékból áll a kinálat, sötétebb, világosabb, szinezett, stb. Természetesen műbizonylattal 10 év garanciával, szépen dolgozva, adott időben kb. 3 óra, időpontegyeztetéssel. A Gomboséknak is itt dolgoznak. Angyalföldön van a műhely a Gyöngyösi útnál. Utána még az autót is gyönyörűen lemosták, ráfért. Elérhetőség: Katona Balázs, Tel: 06-20-9726167. Korrekt fiatalember. Remélem mindent átadtam, akit érdekelt! Személyesen megtalálható vagyok a taglistán ott az e-mail cimem, ha irtok, válaszolok, és megadom a telefonszámomat is, ha kell. Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 18:23:26 »

Haho! A fentieket főleg Stocznak, Cápa-Ferinek, és Decibelnek küldtem, mert ők érdeklődtek ezek felöl. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
seitec
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 12:08:07 »

Üdv mindenkinek!

Olvasom soraitokat, h rátaláltatok a RiderAuto autófelszereleseket áruló cégre. Veszprémi vagyok, többször volt alkalmam ott vásárolni, és megvagyok velük elégedve. Azt én is kifogásoltam, h nem tüntettek fel árakat az interneten, viszont telefonon vagy ami a legjobb (aki teheti) személyesen megmondják az árakat. Egyelőre a környéken nem találtam még ilyen céget, és remélem egyre több felszerelést fognak majd a jövőben árulni Chevykhez!
Mindenkit kiszolgálnak, a nagykereskedelem csak kamuszöveg, személyesen sokkal készségesebbek, mint telefonban!

Naplózva
marci53
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 21:47:35 »

T. Ladigidy!
Érdeklődnék pontosabban a Csángó utcai autósbolt címe vagy telefonszáma után.
Hátha küldenének utánvét abból a fűthető tükörlapból egy párat (bal-jobb).
És kérdezném, hogy van e valakinek használt, vagy olcsóbb egyszerű tetőcsomagtartója,
5 a.-hoz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:20:02 »

T. Ladigidy!
Érdeklődnék pontosabban a Csángó utcai autósbolt címe vagy telefonszáma után.
Hátha küldenének utánvét abból a fűthető tükörlapból egy párat (bal-jobb).
És kérdezném, hogy van e valakinek használt, vagy olcsóbb egyszerű tetőcsomagtartója,
5 a.-hoz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:43:00 »

Hello Marci 53! Ha irsz e-mail /taglistán megadtam/, akkor adok telefonszámot, és minden segítséget megadok. Irtam Neked, de elveszett, így most így próbálkozz! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 12:57:18 »

Üdv Marci53! Irtam privát levelet Neked, és úgy néztem, hogy el is ment végre! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:22:20 »

Mindenkinek! De Marci 53 kérte főleg: www.thulecsomagtarto.hu  Bp. XIV. Jerney u. 5. Tel: 06-1-221-2146, mobil: 06-30-94-29-509. Továbbá: Gombos féle: www.csomagtarto.com  Bp. XIII. Jász u. 60-62. Tel: 06-1-237-0890, 06-1-330-6395. Más: Chevrolet-Daewoo bontó: Bp. XVII. Zrinyi út vége /Ecser táblánál/, Tel: 06-20-9134-978. Alkatrész vásárlási lehetőség: Autó- Korea kft. Bp. Csángó u. Tel: 06-1-350-68-18. Én specko a Chevy-Gombosnál Óbudán vettem SW-re 2db kerszttartót, hosszított tetőrávsot, 2db. zárható bringatartót 35eFt-ért. Részletekért szívesen beszámolok személyes megkeresésre. Minden jót minden klubtagunknak! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 13:56:04 »

T. Ladigidy!
Érdeklődnék pontosabban a Csángó utcai autósbolt címe vagy telefonszáma után.
Hátha küldenének utánvét abból a fűthető tükörlapból egy párat (bal-jobb).
És kérdezném, hogy van e valakinek használt, vagy olcsóbb egyszerű tetőcsomagtartója,
5 a.-hoz.

Üdv Marci!
Én itt vettem. A srác korrekt volt, minden úgy történt és annyi volt, ahogy azt előzetesen telefonon megbeszéltük.
http://www.etab.hu/webshop-tmp/csomagtarto.php?sess=0&ff=1&order=amarka,%20atipus,ar_akciosbrutto&sortOrder=asc
Bocsi, nem hozza az autót. Írd be, vagy válaszd ki a felsorolásból hogy "Daewoo" és Lanos 5a !
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 18. - 13:57:35 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 14:30:39 »

Nekem így néz ki. 15000 volt és szépen vitte autópályán (130-140) a tetőboxot, pedig dugig volt cuccal.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 20:30:37 »

Haho! Érdekelnének a következő dolgok felszerelésük, beszerzésük, áraik, tapasztalatok: tolatóradar, vonóhorog, védő gumicsík a lökhárítókra. Aki tud adjon tanácsot, előre is köszönöm. Minden jót! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!