Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 16:45:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Le
 
Szerző Téma: Tolatóradar, Kamera  (Megtekintve 100138 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Február 22. - 12:56:30 »

Bocs hogy iyen keveset írok, de én már csak ilyen szerény Vigyorog vagyok. A lapot azért nem hanyagolom el. Rendszeressen követem az eseményeket, és a hozzászólásokat. Most családi problémáim miatt sajnos a legutolsó talin nem tudtam résztvenni, de remélem a következőn ott lehetek. Szivesen tettem eleget Stoz kérésének, és feltettem képeket az én tolató radarom érzékelőinek helyéről. Nekem szakszervízben szerelték, bár ha tudtam volna hogy iyen klubtársunk van mint Ladlac, akkor biztosan őhozzá mint főprofihoz fordultam volna. Vigyorog Komolyra fordítva a szót, én teljessen elégedett vagyok, a kütyüvel. Nekem nem jelez be alacsony  járdaszegélynél, de egy magasabb akadálynál már igen (pl farönk). Az igaz, hogy valamelyest hozzá kell szokni, de ez messzemenően kárpótolja azt az elönyt amivel a használata jár. Én már két és fél éve használom teljes megelégedésre.

Kösz a képeket!

Úgy látszik én emlékeztem rosszul. Neked is nagyjából ott vannak az érzékelők, ahol nekem.
Ahoz, hogy azt a lukat használja ki a szerelő, amit a képeimen mutattam, feljebb kellene lenniük.

Majd, ha nyitok egy beszerelős műhelyt (LadLac beszállsz?)  Vigyorog akkor a következő áldozatnál lemérem.

Az enyémen feljebb vannak.
http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/146_4664.JPG
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Február 22. - 15:36:41 »

Bocs hogy iyen keveset írok, de én már csak ilyen szerény Vigyorog vagyok. A lapot azért nem hanyagolom el. Rendszeressen követem az eseményeket, és a hozzászólásokat. Most családi problémáim miatt sajnos a legutolsó talin nem tudtam résztvenni, de remélem a következőn ott lehetek. Szivesen tettem eleget Stoz kérésének, és feltettem képeket az én tolató radarom érzékelőinek helyéről. Nekem szakszervízben szerelték, bár ha tudtam volna hogy iyen klubtársunk van mint Ladlac, akkor biztosan őhozzá mint főprofihoz fordultam volna. Vigyorog Komolyra fordítva a szót, én teljessen elégedett vagyok, a kütyüvel. Nekem nem jelez be alacsony  járdaszegélynél, de egy magasabb akadálynál már igen (pl farönk). Az igaz, hogy valamelyest hozzá kell szokni, de ez messzemenően kárpótolja azt az elönyt amivel a használata jár. Én már két és fél éve használom teljes megelégedésre.

Kösz a képeket!

Úgy látszik én emlékeztem rosszul. Neked is nagyjából ott vannak az érzékelők, ahol nekem.
Ahoz, hogy azt a lukat használja ki a szerelő, amit a képeimen mutattam, feljebb kellene lenniük.

Majd, ha nyitok egy beszerelős műhelyt (LadLac beszállsz?)  Vigyorog akkor a következő áldozatnál lemérem.
Meg van beszélve! Értünk mindenhez!!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Február 23. - 14:52:35 »

Bocs hogy iyen keveset írok, de én már csak ilyen szerény Vigyorog vagyok. A lapot azért nem hanyagolom el. Rendszeressen követem az eseményeket, és a hozzászólásokat. Most családi problémáim miatt sajnos a legutolsó talin nem tudtam résztvenni, de remélem a következőn ott lehetek. Szivesen tettem eleget Stoz kérésének, és feltettem képeket az én tolató radarom érzékelőinek helyéről. Nekem szakszervízben szerelték, bár ha tudtam volna hogy iyen klubtársunk van mint Ladlac, akkor biztosan őhozzá mint főprofihoz fordultam volna. Vigyorog Komolyra fordítva a szót, én teljessen elégedett vagyok, a kütyüvel. Nekem nem jelez be alacsony  járdaszegélynél, de egy magasabb akadálynál már igen (pl farönk). Az igaz, hogy valamelyest hozzá kell szokni, de ez messzemenően kárpótolja azt az elönyt amivel a használata jár. Én már két és fél éve használom teljes megelégedésre.

Kösz a képeket!

Úgy látszik én emlékeztem rosszul. Neked is nagyjából ott vannak az érzékelők, ahol nekem.
Ahoz, hogy azt a lukat használja ki a szerelő, amit a képeimen mutattam, feljebb kellene lenniük.

Majd, ha nyitok egy beszerelős műhelyt (LadLac beszállsz?)  Vigyorog akkor a következő áldozatnál lemérem.

Az enyémen feljebb vannak.
http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/146_4664.JPG

Igen, ez az a hely!
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Február 23. - 17:25:53 »


Te Jani! Ezen a képen nem a Lacsi, hanem a pázsit a főszereplő! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Február 23. - 17:35:20 »


Te Jani! Ezen a képen nem a Lacsi, hanem a pázsit a főszereplő! Vigyorog

Nem is az autót fotóztam, hanem a leveleket. Az autó csak valahogy odakeveredett.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Február 24. - 20:46:13 »

Most vehetek egy új monitort a Jani miatt, mert elsőre nem találtam el a bogarat, másodikra csak, de akkor már nagyon dühös voltam! Francba az ilyen rovarokkal!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Február 24. - 21:54:48 »

Mitől van itt ilyen Chematox szag?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Február 25. - 09:41:07 »

Jani! Taposd már el azt a rohadt bogarat, ne fújd, az meg sem kottyan neki, úgy látszik, és ráadásul büdös is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Március 29. - 16:19:01 »

Nem tudom, hogy a megfelelő helyre írok-e, de legfeljebb a a modik megfeddnek.
Mint már említettem, nekem a tolatóradart egy szakszervíz szerelte be, de ennek már több mint 2 és fél éve. Legnagyobb megelégedésemre működött egész mostanáig, mikor is felmondta a szolgálatot, és akár kellett akár nem, tolató állásban állandóan fütyült. Történetesen este 7-kor felhívtam az említett szervízt, és a tulaj (aki annak idején szerelte) kellemes meglepetésemre azt mondta, ha még aznap kiviszem a kocsit akkor azonnal megnézi. Megállapította, hogy az egyik szonda bekrepált, de szerencsére volt neki egy tartalékja. Mível nekem a szondák szinre vannak fújva, adott egy címet, ahova másnap el is mentem, és 10 perc alatt a kocsi adatlapjáról leolvasott kód alapján kaptam egy 3 dl-es mennyiségü sprayt 2700 Ft.-ért. Ezt elvittem a szervizesnek, aki gyönyörűen lefújta, sőt még a kocsin levő apróbb felverődéseket is kijavította, mindezt úgy hogy a hozzávaló alapozót és a lakkot a saját készletéből adta. Mikor a fizetség felöl érdeklődtem, csak annyit mondott, hogy egy köszönettel el van intézve, és bárhogy akartam, nem fogadott el pénzt. Ritkaság, de ilyen is van. Én biztos a jó hírét fogom kelteni ennek a szervíznek.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Március 29. - 19:48:07 »

Nem tudom, hogy a megfelelő helyre írok-e, de legfeljebb a a modik megfeddnek.
Mint már említettem, nekem a tolatóradart egy szakszervíz szerelte be, de ennek már több mint 2 és fél éve. Legnagyobb megelégedésemre működött egész mostanáig, mikor is felmondta a szolgálatot, és akár kellett akár nem, tolató állásban állandóan fütyült. Történetesen este 7-kor felhívtam az említett szervízt, és a tulaj (aki annak idején szerelte) kellemes meglepetésemre azt mondta, ha még aznap kiviszem a kocsit akkor azonnal megnézi. Megállapította, hogy az egyik szonda bekrepált, de szerencsére volt neki egy tartalékja. Mível nekem a szondák szinre vannak fújva, adott egy címet, ahova másnap el is mentem, és 10 perc alatt a kocsi adatlapjáról leolvasott kód alapján kaptam egy 3 dl-es mennyiségü sprayt 2700 Ft.-ért. Ezt elvittem a szervizesnek, aki gyönyörűen lefújta, sőt még a kocsin levő apróbb felverődéseket is kijavította, mindezt úgy hogy a hozzávaló alapozót és a lakkot a saját készletéből adta. Mikor a fizetség felöl érdeklődtem, csak annyit mondott, hogy egy köszönettel el van intézve, és bárhogy akartam, nem fogadott el pénzt. Ritkaság, de ilyen is van. Én biztos a jó hírét fogom kelteni ennek a szervíznek.

Nevet, címet légyszíves a Márkaszervízek topicba!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Július 19. - 21:52:27 »

Halihó!

Nemrég szert tettem sztem olcsón egy tolatókamera+radar+7" tft tükörmonitor szettre.Mindezt sikerült megusznom kb.30000.- ft ból.
Kínából rendeltük a cuccost.Elég korrektnek tűnik a szett.Tegnap este + ma délután beszereltem, tök jól müxik!!!
Képeket csináltam ,szeretném felrakni a galériába ,de nem igazán sikerült...

A Főninek írtam miatta reméljük el is olvassa... Kacsint


Üdv mnidenkinek bzsazsa
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Július 25. - 18:14:05 »

Halihó!

Nemrég szert tettem sztem olcsón egy tolatókamera+radar+7" tft tükörmonitor szettre.Mindezt sikerült megusznom kb.30000.- ft ból.
Kínából rendeltük a cuccost.Elég korrektnek tűnik a szett.Tegnap este + ma délután beszereltem, tök jól müxik!!!
Képeket csináltam ,szeretném felrakni a galériába ,de nem igazán sikerült...

A Főninek írtam miatta reméljük el is olvassa... Kacsint


Üdv mnidenkinek bzsazsa

Nagyon jók lettek a képek!
Meg a tolatós cucc is  Kacsint
Nagyon tetszik.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Július 25. - 18:37:40 »

Halihó!

Nemrég szert tettem sztem olcsón egy tolatókamera+radar+7" tft tükörmonitor szettre.Mindezt sikerült megusznom kb.30000.- ft ból.
Kínából rendeltük a cuccost.Elég korrektnek tűnik a szett.Tegnap este + ma délután beszereltem, tök jól müxik!!!
Képeket csináltam ,szeretném felrakni a galériába ,de nem igazán sikerült...

A Főninek írtam miatta reméljük el is olvassa... Kacsint


Üdv mnidenkinek bzsazsa
Most egy kicsit irígykedem Kacsint.Bár az a kamera elég sérülékeny helyen van.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Július 25. - 20:33:48 »

Halihó!

Nemrég szert tettem sztem olcsón egy tolatókamera+radar+7" tft tükörmonitor szettre.Mindezt sikerült megusznom kb.30000.- ft ból.
Kínából rendeltük a cuccost.Elég korrektnek tűnik a szett.Tegnap este + ma délután beszereltem, tök jól müxik!!!
Képeket csináltam ,szeretném felrakni a galériába ,de nem igazán sikerült...

A Főninek írtam miatta reméljük el is olvassa... Kacsint


Üdv mnidenkinek bzsazsa

Nagyon jók lettek a képek!
Meg a tolatós cucc is  Kacsint
Nagyon tetszik.


Köszi szépen igyekeztem!!

Egyébként már azóta többször próbáltam ,nagyon szuper, főleg éjszaka tök sötétben. Kacsint
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Július 25. - 20:43:58 »

Halihó!

Nemrég szert tettem sztem olcsón egy tolatókamera+radar+7" tft tükörmonitor szettre.Mindezt sikerült megusznom kb.30000.- ft ból.
Kínából rendeltük a cuccost.Elég korrektnek tűnik a szett.Tegnap este + ma délután beszereltem, tök jól müxik!!!
Képeket csináltam ,szeretném felrakni a galériába ,de nem igazán sikerült...

A Főninek írtam miatta reméljük el is olvassa... Kacsint


Üdv mnidenkinek bzsazsa
Most egy kicsit irígykedem Kacsint.Bár az a kamera elég sérülékeny helyen van.

Hát igen sajnos,de nem találtam más rögzítési megoldást.
Különben ezt a szettet Kínából rendeltem egy webáruházból,ahol volt még sokkal több ilyen cucc is ,de ez volt a legolcsóbb.Volt olyan csak kamera is ami a rendszámtáblakeretbe van építve az nagyon tetszett, majd annyiba került csak a kamera, mint ez a készlet.
Ha esetleg valakit komolyabban érdekelne mi majd valszeg többször fogunk rendelni innen mert jók az árak.

Nézzetek szét mert rengeteg érdekesség van ezen az oldalon:
http://www.chinavasion.com/
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!