Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 22:56:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17   Le
 
Szerző Téma: Házi kedvenceink  (Megtekintve 62538 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Február 18. - 18:32:00 »

meatloaf! nem túl fiatal hozzád a csaj?!
Huhh..asszem erre most nem válaszolok,nehogy elolvassa az asszony! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Február 18. - 22:04:00 »

Az Ebnek meg jobbulást kívánok!
Köszi és üdb köztünk!
A problémádra talán tud valaki orvosságot, én spec ugyanolyan tanácstalan vagyok, mint Te.
Mellesleg ha legközelebb a műszaki segítség, tanácskérés topicba írod az ilyet, talán hamarabb tanácsot kapsz.
Üdv!
Szia.
Szintén jobbulást az Ebzetnek. Nématjuhiknál ez megesik, mert állítólag kölyök korban hirtelen nőnek, ezért macerásabb az öregedés. Remélem rendbe jön, nem lesz nagy gond vele. Adj át neki légyszi 2 db simi-t.  Vigyorog
Köszi, átadom. Bár már megkapta ebben a 24 órában az egész évi simiadagját.... Vigyorog Kölyök korában pár hónapig calciumos purinát és egy két injekciót is kapott, mert az első lábai kissé gyengék voltak. Várható volt, de az ember soha nem számít a rosszra...Szívszorító, ahogy megy az első lábain, a hátsó lábait félig húzza, félig úgy rakja lábfejre vagy ferdén az oldalára, mintha el lennének törve, eldől, a fenekére esik...borzalmas! Na mindegy...nem akarlak ezzel untatni benneteket, nem is idevaló téma. Bocsi, hogy eddig is terjengős voltam kutya témában.

Szeretjük az állatokat és nem untatsz vele,és teljesen együttérzünk veled.A közelmúltban az ismeretségi körömben is két németjuhásznak is ugyan ez volt a baja,csak az az érdekes hogy nekik fokozatosan jött elő ez a bénulás.Kb 2 év alatt és persze mindkettő túl volt a 10 éven.Nekem egy 17éves cicám van.
Megkérdezhetem, mi lett azzal a két németjuhival? Az orvos azt mondta nekünk szó szerint, hogy nagy a baj, a gerince, de rendbe lehet hozni, viszont huzamosabb kezelésre kell számítani. Injekciók, gyógyszerek. Mire számíthatunk? Tudom, hogy nem lesz futkorászós kutya, de még pár évig egy nyugdíjas sétálgatós, de nem szenvedő és összeroskadó, betegségét méltón viselő kutyus lehet belőle?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Február 19. - 15:54:06 »

Az Ebnek meg jobbulást kívánok!
Köszi és üdb köztünk!
A problémádra talán tud valaki orvosságot, én spec ugyanolyan tanácstalan vagyok, mint Te.
Mellesleg ha legközelebb a műszaki segítség, tanácskérés topicba írod az ilyet, talán hamarabb tanácsot kapsz.
Üdv!
Szia.
Szintén jobbulást az Ebzetnek. Nématjuhiknál ez megesik, mert állítólag kölyök korban hirtelen nőnek, ezért macerásabb az öregedés. Remélem rendbe jön, nem lesz nagy gond vele. Adj át neki légyszi 2 db simi-t.  Vigyorog
Köszi, átadom. Bár már megkapta ebben a 24 órában az egész évi simiadagját.... Vigyorog Kölyök korában pár hónapig calciumos purinát és egy két injekciót is kapott, mert az első lábai kissé gyengék voltak. Várható volt, de az ember soha nem számít a rosszra...Szívszorító, ahogy megy az első lábain, a hátsó lábait félig húzza, félig úgy rakja lábfejre vagy ferdén az oldalára, mintha el lennének törve, eldől, a fenekére esik...borzalmas! Na mindegy...nem akarlak ezzel untatni benneteket, nem is idevaló téma. Bocsi, hogy eddig is terjengős voltam kutya témában.

Szeretjük az állatokat és nem untatsz vele,és teljesen együttérzünk veled.A közelmúltban az ismeretségi körömben is két németjuhásznak is ugyan ez volt a baja,csak az az érdekes hogy nekik fokozatosan jött elő ez a bénulás.Kb 2 év alatt és persze mindkettő túl volt a 10 éven.Nekem egy 17éves cicám van.
Megkérdezhetem, mi lett azzal a két németjuhival? Az orvos azt mondta nekünk szó szerint, hogy nagy a baj, a gerince, de rendbe lehet hozni, viszont huzamosabb kezelésre kell számítani. Injekciók, gyógyszerek. Mire számíthatunk? Tudom, hogy nem lesz futkorászós kutya, de még pár évig egy nyugdíjas sétálgatós, de nem szenvedő és összeroskadó, betegségét méltón viselő kutyus lehet belőle?
Sajnos a végén el kellett altatni őket,de a gazdijuk csak akkor engedte,amikor már az első lábukra sem tudtak ráállni.Hiába volt minden megtéve a gyógyulásukra.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Február 19. - 17:59:11 »

Nem akarom szétoffolni a törzsasztalt, így nyitottam ennek a témának egy új helyet. Nem igazán sikerült tökéletesen a szétválasztás, mert eléggé átfedik a hozzászólásokban a témák egymást, ezért elnézést!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19. - 18:12:23 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Február 19. - 18:11:22 »

Nos, köszönöm mindenkinek a sok infót, aggódást, segítséget! Valószínűleg ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy ma délutánra javult Rex állapota! Mire hazajöttünk munkából már járt a szája, a "kedvenc gödrét" is kiásta és ha sután is, de sokakl szebben jár, magabiztosabban használja  ahátsó lábait. Bár néha még lerogyik fenékre vagy oldalra, de sokat javult! Most ment el az orvos és ő is elégedetten vélekedett a gyógyulási folyamatról annak függvényében, hogy már ennyi idős a kutya. Ma kapott még két szurit, valamint gyógyszert három napra. Ha ilyen ütemben javul, akkor péntekre már olyan jól lesz, hogy nem lesz szükség további kezelésekre. Persze a kímélő életmódot tartani kell, nyugdíjas kutya lett belőle.  Remélem minden jól alakul! Köszönöm mégegyszer mindenkinek a lelki erőt!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Február 19. - 18:18:41 »

Nos, köszönöm mindenkinek a sok infót, aggódást, segítséget! Valószínűleg ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy ma délutánra javult Rex állapota! Mire hazajöttünk munkából már járt a szája, a "kedvenc gödrét" is kiásta és ha sután is, de sokakl szebben jár, magabiztosabban használja  ahátsó lábait. Bár néha még lerogyik fenékre vagy oldalra, de sokat javult! Most ment el az orvos és ő is elégedetten vélekedett a gyógyulási folyamatról annak függvényében, hogy már ennyi idős a kutya. Ma kapott még két szurit, valamint gyógyszert három napra. Ha ilyen ütemben javul, akkor péntekre már olyan jól lesz, hogy nem lesz szükség további kezelésekre. Persze a kímélő életmódot tartani kell, nyugdíjas kutya lett belőle.  Remélem minden jól alakul! Köszönöm mégegyszer mindenkinek a lelki erőt!
Üdv!
Megtette hatását a sok gyógysimi!!!  Vigyorog

Enyém meg pihengetett:

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Február 19. - 18:30:05 »

Hmmm....az ember nem is sejti, mennyire el tud érzékenyülni egy ilyen "hétszentség" miatt! Magamról sem gondoltam volna eddig!  Kacsint
Nagyon helyes kutyud van! Meg tudják az embert bolondítani rendesen! Vigyorog
Lehet nem szeretni ha így néz? Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 19. - 18:34:35 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Február 19. - 18:37:18 »

Hmmm....az ember nem is sejti, mennyire el tud érzékenyülni egy ilyen "hétszentség" miatt! Magamról sem gondoltam volna eddig!  Kacsint
Nagyon helyes kutyud van! Meg tudják az embert bolondítani rendesen! Vigyorog
De meg bizony...
Miatta lett SW a Lacsika is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Február 19. - 18:42:13 »

No itt van még egy kép... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Február 19. - 18:44:52 »


Akutyusok közé bedobom a rangidős macsekomat,micikét Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Február 19. - 18:50:17 »


Akutyusok közé bedobom a rangidős macsekomat,micikét Vigyorog
Csak bátran, így virtuálisan legalább nem lesz hajba....akarom mondani szőrbe kapás köztük! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Február 19. - 19:05:51 »

Nekünk is van harci eb.
Nem merem emberek közé vinni, mert félek a rettenetes következményektől.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Február 19. - 19:13:28 »

Nálunk pedig Ő is családtag.  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Február 19. - 19:19:43 »

Nálunk meg Ő ugat, ha haza érek este Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Február 19. - 20:20:49 »

Nálunk meg Ő ugat, ha haza érek este Mosolyog


Ez valami eszméletlen aranyos! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 17   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!