Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 18:30:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Le
 
Szerző Téma: KAPOSÚJLAK REPÜLŐTÉR 2008.05.03-án  (Megtekintve 67639 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. április 01. - 10:52:41 »

Jönnék én , mert pl. egy mozi sem olcsóbb a családdal. Csak tutira nem leszek még az ország területén sem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. április 01. - 11:29:10 »

 
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 01. - 18:42:43 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. április 01. - 12:18:42 »

Bevallom, hogy én nem megyek. Koncentráljunk a veszprémi saját "ingyenes" talinkra! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. április 01. - 12:21:36 »

Bevallom, hogy én nem megyek. Koncentráljunk a veszprémi saját "ingyenes" talinkra! Vigyorog
Az sem lesz ingyenes. Az állatkert sincs ingyen, na meg a strand is fizetős általában. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. április 01. - 12:25:58 »

Bevallom, hogy én nem megyek. Koncentráljunk a veszprémi saját "ingyenes" talinkra! Vigyorog
Az sem lesz ingyenes. Az állatkert sincs ingyen, na meg a strand is fizetős általában. Kacsint
  Haho! De én az állatkertet kihagyom, mert nap, mint nap találkozom fenevadakkal. Ma is egy nagy sárgával, olyan villamos szerüséggel, de egy állat hajtotta. Engem a foci, és fejelés jobban érdekel majd!  Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. április 01. - 12:27:59 »

És ha még bográcsozni is akarunk az is pénz.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. április 01. - 12:45:43 »

Spec ez csak az én esetem, de a fiam nem olyan járműbolond, mint én. Anyjára ütött, nem rám. Megnézi az autókat, gépen is játszik a NFS sorozattal stb, de nincs úgy a talpam alatt kis korától fogva ha szerelek valamit, mint én voltam anno faternál. Inkább érdeklik a növények, állatok.
Az állatkerti kirándulás tehát neki legalább akkora élmény, mint az autókat nézni egész nap. Akkor meg szívesebben kiadok olyanra pénzt, amiben nagyobb az öröme! Nem?
A bográcsról meg annyit:ha gondot okozna a hozzávalók beszerzése, akkor írjátok fel miből mennyi kell és megveszem, elviszem.
De másik példa:két ember visz húst, egy krumplit, egy paprikát, egy sört, egy kv-t, egy üdítőt, meg mittomén mit még és megvan a bogrács. Nem hiszem, hogy az állatkerti belépővel együtt ez annyira meghaladná az újlaki belépő árát.
Szal maradjunk annyiban, hogy egyik sem ingyenes, de nem is drága. Mindegyik tartalmaz érdekes programot, mindenki el tudja dönteni, hogy mi éri meg neki, melyiket tudja bevállalni anyagilag. Egyiket sem, csak egyiket, vagy mindkettőt. Szabad a pálya.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. április 01. - 12:58:49 »

Látom Jani arra akarsz rávenni, hgogy spóroljak mindkettővel? He Vagy egyikkel sem? He Most menjek, vagy ne menjek ez itt a kérdés! Vigyorog De melyikre, ha igen? He Mindkettőre? He Vagy csak a mienkre? He Nálam a veszprémi tűnik nyerőnek! Vigyorog Addig, meg jöhetsz hozzánk is kávézni! Vigyorog (Már, ha izlett, amit csináltam?!) Kacsint Vigyorog He Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. április 01. - 13:08:45 »

OK, mindezt értem. Csupán azért kértem elnézést mindenkitől, hogy amolyan "magától érthetődőnek" tekintettem, hogy mindenki el tud jönni, ha szabadideje engedi. Lehet vannak olyanok, akiknek egy autónyi emberrel egy ilyen kiruccanás már számít...anyagilag.

Hát ez az!
Ez így nem találkozó, hanem kiállítás, vagy expo, vagy show, vagy tudomisén!
Lehet, törlöm magam.
Én sem voltam nyaralni 20 éve, de nem is maradt meg az ára!

Én korábban már voltam 2 Kaposújlaki talin és nekem nem ez volt a benyomásom, hogy nem találkozó lett volna, a reptér bérlésének feltételeiről én jártam el személyesen a díja 50000,- Ft + Áfa és a kaja költsége, + díjak így könnyen ki lehet számolni, hogy milyen egyenleg lesz a tali után!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 01. - 15:52:59 írta sebijoe » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. április 01. - 14:22:39 »

Látom Jani arra akarsz rávenni, hgogy spóroljak mindkettővel? He Vagy egyikkel sem? He Most menjek, vagy ne menjek ez itt a kérdés! Vigyorog De melyikre, ha igen? He Mindkettőre? He Vagy csak a mienkre? He Nálam a veszprémi tűnik nyerőnek! Vigyorog Addig, meg jöhetsz hozzánk is kávézni! Vigyorog (Már, ha izlett, amit csináltam?!) Kacsint Vigyorog He Vigyorog
Senkit nem akartam le vagy rá beszélni egyik találkozóra sem.
Csak azt akartam mondani, hogy a veszprémi tali is zsebbenyúlós.
Persze, ha csak egy parkolóban fogunk összejönni akkor nem.
Mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi fér bele.
Egyenlőre úgy néz ki nekem se jön össze a kaposújlaki tali, de nem a beugró 2000Ft (2fő) miatt! Kacsint
A kávét egyszer már megdicsértem! Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. április 01. - 14:49:01 »

Látom Jani arra akarsz rávenni, hgogy spóroljak mindkettővel? He Vagy egyikkel sem? He Most menjek, vagy ne menjek ez itt a kérdés! Vigyorog De melyikre, ha igen? He Mindkettőre? He Vagy csak a mienkre? He Nálam a veszprémi tűnik nyerőnek! Vigyorog Addig, meg jöhetsz hozzánk is kávézni! Vigyorog (Már, ha izlett, amit csináltam?!) Kacsint Vigyorog He Vigyorog
Senkit nem akartam le vagy rá beszélni egyik találkozóra sem.
Csak azt akartam mondani, hogy a veszprémi tali is zsebbenyúlós.
Persze, ha csak egy parkolóban fogunk összejönni akkor nem.
Mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi fér bele.
Egyenlőre úgy néz ki nekem se jön össze a kaposújlaki tali, de nem a beugró 2000Ft (2fő) miatt! Kacsint
A kávét egyszer már megdicsértem! Vigyorog

Merthogy te utalod a lóvét? Mert én a helyszínen fizetek ha megyek, így 3000/2 fő. (És még szó volt arról is, hogy más rendezvényeken a gyerkőcöknek is fizetni kell 8 év felett. Mi meg vinnénk kettőt is. Úgy már tuti nem érdekelne!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. április 01. - 16:00:29 »

Látom Jani arra akarsz rávenni, hgogy spóroljak mindkettővel? He Vagy egyikkel sem? He Most menjek, vagy ne menjek ez itt a kérdés! Vigyorog De melyikre, ha igen? He Mindkettőre? He Vagy csak a mienkre? He Nálam a veszprémi tűnik nyerőnek! Vigyorog Addig, meg jöhetsz hozzánk is kávézni! Vigyorog (Már, ha izlett, amit csináltam?!) Kacsint Vigyorog He Vigyorog
Senkit nem akartam le vagy rá beszélni egyik találkozóra sem.
Csak azt akartam mondani, hogy a veszprémi tali is zsebbenyúlós.
Persze, ha csak egy parkolóban fogunk összejönni akkor nem.
Mindenki el tudja dönteni, hogy neki mi fér bele.
Egyenlőre úgy néz ki nekem se jön össze a kaposújlaki tali, de nem a beugró 2000Ft (2fő) miatt! Kacsint
A kávét egyszer már megdicsértem! Vigyorog

Merthogy te utalod a lóvét? Mert én a helyszínen fizetek ha megyek, így 3000/2 fő. (És még szó volt arról is, hogy más rendezvényeken a gyerkőcöknek is fizetni kell 8 év felett. Mi meg vinnénk kettőt is. Úgy már tuti nem érdekelne!)
Az utalással meg tudok spórolni valamennyit, akkor igen. 12éves korig nem kell fizetni ha jól emlékszem.
Persze egyénfüggő kinek mire van pénze és kinek mekkora kiadást jelent a belépő és az üzemanyag.
Engem ez utóbbi jobban foglalkoztat, ami kb. 9000Ft.
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. április 01. - 17:22:59 »

 
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 01. - 18:41:50 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. április 01. - 17:32:47 »

Figyeljetek!
Voltak olyan kedvesek, hogy meghívtak, meghívnak mindenhová, mert úgy érzik, velünk teljes a kép. Pénzbe van, igen. Majd ha a GM megszponzorálja, akkor ingyé lesz. A klub szervezi, felteszem önköltségen! A váci talikon kértek pénzt?
Aki akar és tud, menjen, jelentkezzen. Aki nem az írja, hogy bocs, nem fér bele. de ne boncolgassuk, miért, mennyi, merre, hogyan?
Egyébként MNT-nek elggé sokba volt az első parkolós tali, nem?
Ja és mi is visszahívtuk, hívjuk őket a saját kis taliainkra.
ÉS AKI MOST BESÉRTŐDIK.....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. április 01. - 17:38:10 »

Figyeljetek!
Voltak olyan kedvesek, hogy meghívtak, meghívnak mindenhová, mert úgy érzik, velünk teljes a kép. Pénzbe van, igen. Majd ha a GM megszponzorálja, akkor ingyé lesz. A klub szervezi, felteszem önköltségen! A váci talikon kértek pénzt?
Aki akar és tud, menjen, jelentkezzen. Aki nem az írja, hogy bocs, nem fér bele. de ne boncolgassuk, miért, mennyi, merre, hogyan?
Egyébként MNT-nek elggé sokba volt az első parkolós tali, nem?
Ja és mi is visszahívtuk, hívjuk őket a saját kis taliainkra.
ÉS AKI MOST BESÉRTŐDIK.....
Ok, igazad van! Én tartom is magam ehhez, mostantól nem boncolgatok. Vagy megyek, vagy nem.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!