Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 16:50:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Le
 
Szerző Téma: KAPOSÚJLAK REPÜLŐTÉR 2008.05.03-án  (Megtekintve 67849 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. április 17. - 19:48:31 »

Részemről, ha oszlop vagyok, akkor anyagi gondok a magyarázat. Sok mindent kellett, kell fizetnem, de nem részletezem. Sajnálom! Remélem Veszprém nem lesz már gond! Minitalikat csinálunk itt folyamatosan, de tudom az nem ugyanaz! Cápa tudja a részleteket is, ő majd képvisel engem ott, de gondolatban veletek leszek! (Giovanni esküvőjére is kell még gyűjtenem! Ez még külön pluszköltség!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. április 17. - 21:11:37 »

Értem...mondjuk kevésbé szabadkozásra, magyarázkodásra gondoltam, sokkal inkább egy olyan tényre, amit végülis külön-külön leírtatok ki-ki saját szavaival. A piszkos anyagiak....
Nagyon sajnálom, mert ha minden jól megy, akkor mi megyünk és vágytam már a talira Veletek! Vác olyan autótlan keszekusza volt, de ott a reptéren mindenki büszkén kiállhat a gépe mellé amolyan igazi autóstalisan!
Remélem Veszprémben már mindannyian ott lesztek, mert kiábrándító lenne, ha úgy eltelne egy év itt az új helyünkön, hogy sokakat nem ismerhetek személyesen! Irgum-burgum!  Vigyorog Kacsint   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. április 17. - 21:13:54 »

Részemről, ha oszlop vagyok, akkor anyagi gondok a magyarázat. Sok mindent kellett, kell fizetnem, de nem részletezem. Sajnálom! Remélem Veszprém nem lesz már gond! Minitalikat csinálunk itt folyamatosan, de tudom az nem ugyanaz! Cápa tudja a részleteket is, ő majd képvisel engem ott, de gondolatban veletek leszek! (Giovanni esküvőjére is kell még gyűjtenem! Ez még külön pluszköltség!)
Téged képviselni Gidy apu? Na ahhoz hárman is kevesek lennénk!  Vigyorog Amúgy is neheztelek, mert nem mi leszünk rokonok a lányod által!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. április 17. - 21:18:31 »

Részemről, ha oszlop vagyok, akkor anyagi gondok a magyarázat. Sok mindent kellett, kell fizetnem, de nem részletezem. Sajnálom! Remélem Veszprém nem lesz már gond! Minitalikat csinálunk itt folyamatosan, de tudom az nem ugyanaz! Cápa tudja a részleteket is, ő majd képvisel engem ott, de gondolatban veletek leszek! (Giovanni esküvőjére is kell még gyűjtenem! Ez még külön pluszköltség!)
Téged képviselni Gidy apu? Na ahhoz hárman is kevesek lennénk!  Vigyorog Amúgy is neheztelek, mert nem mi leszünk rokonok a lányod által!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Cápa! Puszilom Erikát! Vigyorog Valószinüleg már csak barátok maradhatunk! Kacsint Bezzeg Giovanni!?! Kacsint Vigyorog He De a fiad még elveheti valamelyik szintén gyönyörű unokahúgomat, van belőlük több is, lehet választani! Persze ez még odébb van, addig tényleg marad a barátság! Vigyorog De az nagyonis fontos! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. április 17. - 21:52:32 »

Én biztos megyek, a Chevyklub honlapján már fel vagyok írva. Kicsit tudathasadásos állapotban vagyok a két klub miatt, de remélem elmúlik. Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. április 18. - 06:58:20 »

No akkor itt egy kevésbé kajla lista:

 1. mostnemtom+pereputty(ha megérem)
 2. Sz.Gabor+ párja + Spiky(Shih-Tzu)
 3. R*R
 4. zotya1983+párja
 5. Weres
 6. Jani + család
 7. kakaos+párja      (hajrá legyünk minnél többen)   Vigyorog
 8. Deutscher+famili
 9. cápaFeri + párja + két gyerkőc (50%)

Kéretik egy oszlopos tag megnyilvánulása, hogy miért ilyen a jelentkezési kedv? (Én már nyilatkoztam a témáról Vigyorog)
Ez így nem pontos! Én voltam a hatodik! Ez csalás!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. április 18. - 17:50:39 »

No akkor itt egy kevésbé kajla lista:

 1. mostnemtom+pereputty(ha megérem)
 2. Sz.Gabor+ párja + Spiky(Shih-Tzu)
 3. R*R
 4. zotya1983+párja
 5. Weres
 6. Jani + család
 7. kakaos+párja      (hajrá legyünk minnél többen)   Vigyorog
 8. Deutscher+famili
 9. cápaFeri + párja + két gyerkőc (50%)

Kéretik egy oszlopos tag megnyilvánulása, hogy miért ilyen a jelentkezési kedv? (Én már nyilatkoztam a témáról Vigyorog)
Ez így nem pontos! Én voltam a hatodik! Ez csalás!
Első sorból Peti74 kiesett, így mindenki előrébb lépett! (ennél nagyobb problémád az életben ne legyen!  Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. április 18. - 17:55:11 »

No akkor itt egy kevésbé kajla lista:

 1. mostnemtom+pereputty(ha megérem)
 2. Sz.Gabor+ párja + Spiky(Shih-Tzu)
 3. R*R
 4. zotya1983+párja
 5. Weres
 6. Jani + család
 7. kakaos+párja      (hajrá legyünk minnél többen)   Vigyorog
 8. Deutscher+famili
 9. cápaFeri + párja + két gyerkőc (50%)

Kéretik egy oszlopos tag megnyilvánulása, hogy miért ilyen a jelentkezési kedv? (Én már nyilatkoztam a témáról Vigyorog)
Ez így nem pontos! Én voltam a hatodik! Ez csalás!
Első sorból Peti74 kiesett, így mindenki előrébb lépett! (ennél nagyobb problémád az életben ne legyen!  Vigyorog)
Ez miatt ne stresszeld magad, ha akarod helyet cserélhetünk. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. április 18. - 22:48:27 »

Értem...mondjuk kevésbé szabadkozásra, magyarázkodásra gondoltam, sokkal inkább egy olyan tényre, amit végülis külön-külön leírtatok ki-ki saját szavaival. A piszkos anyagiak....
Nagyon sajnálom, mert ha minden jól megy, akkor mi megyünk és vágytam már a talira Veletek! Vác olyan autótlan keszekusza volt, de ott a reptéren mindenki büszkén kiállhat a gépe mellé amolyan igazi autóstalisan!
Remélem Veszprémben már mindannyian ott lesztek, mert kiábrándító lenne, ha úgy eltelne egy év itt az új helyünkön, hogy sokakat nem ismerhetek személyesen! Irgum-burgum!  Vigyorog Kacsint   
De nem az anyagiak! Tényleg nem leszek otthon, oldalbordát meg életveszélyes fenyegetéssel sem lehet rávenni, hogy lemenjen! Ráadásul Veszprém is kiesik, mert akkor már melózom.
Írtam, kénytelen leszek én szervezni egy talit, azon biztos ott leszek Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. április 18. - 23:19:44 »

Lehet én sem tudok menni lehet útálni fgtok de anná az isten.Mert akkor residens DJ  leszek azt jelenti és elkéne egy kis jó hír mostanság mikor zárnak be a környékbeli discok fogy a munka
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. április 23. - 20:58:55 »

Miután gondolom többen az északi országrészből jönnek Kaposújlakra, szerintem meg lehetne beszélni egy találkozót,  mondjuk Siófokon(akinek útba esik)és közösen lemenni a tali helyszínére.Gondolom valahol Kaposvár környékén van, így aki az M7 en jön annak útbaesik!Szerintem! Vélemények?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. április 24. - 11:45:45 »

Miután gondolom többen az északi országrészből jönnek Kaposújlakra, szerintem meg lehetne beszélni egy találkozót,  mondjuk Siófokon(akinek útba esik)és közösen lemenni a tali helyszínére.Gondolom valahol Kaposvár környékén van, így aki az M7 en jön annak útbaesik!Szerintem! Vélemények?
Pontosan úgy lesz a menet Mocsokfalváról. M7-esen, aztán Kaposvári tesónál találka.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. április 24. - 15:20:19 »

Miután gondolom többen az északi országrészből jönnek Kaposújlakra, szerintem meg lehetne beszélni egy találkozót,  mondjuk Siófokon(akinek útba esik)és közösen lemenni a tali helyszínére.Gondolom valahol Kaposvár környékén van, így aki az M7 en jön annak útbaesik!Szerintem! Vélemények?
Pontosan úgy lesz a menet Mocsokfalváról. M7-esen, aztán Kaposvári tesónál találka.
csatlakoznék hozzátok valahol.Miután a gps.-em pofánverték fogalmam sincs hova kell menni!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. április 24. - 16:56:58 »

Miután gondolom többen az északi országrészből jönnek Kaposújlakra, szerintem meg lehetne beszélni egy találkozót,  mondjuk Siófokon(akinek útba esik)és közösen lemenni a tali helyszínére.Gondolom valahol Kaposvár környékén van, így aki az M7 en jön annak útbaesik!Szerintem! Vélemények?
Pontosan úgy lesz a menet Mocsokfalváról. M7-esen, aztán Kaposvári tesónál találka.
csatlakoznék hozzátok valahol.Miután a gps.-em pofánverték fogalmam sincs hova kell menni!

Én is ott leszek mivel Kaposvári vagyok meg csörgetsz és elmondom hogy jutsz a Tescohoz, vagy eléd megyek és odavezetlek!
20/4651057
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 18:26:51 írta sebijoe » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. április 24. - 17:56:17 »

Miután gondolom többen az északi országrészből jönnek Kaposújlakra, szerintem meg lehetne beszélni egy találkozót,  mondjuk Siófokon(akinek útba esik)és közösen lemenni a tali helyszínére.Gondolom valahol Kaposvár környékén van, így aki az M7 en jön annak útbaesik!Szerintem! Vélemények?
Pontosan úgy lesz a menet Mocsokfalváról. M7-esen, aztán Kaposvári tesónál találka.
csatlakoznék hozzátok valahol.Miután a gps.-em pofánverték fogalmam sincs hova kell menni!

En is ott leszek mivel Kaposvari vagyok meg csorgetsz es elmondom hogy jutsz a Tescohoz, vagy eled megyek es odavezetlek!
Vagy van olyan lehetőséged is, hogy kerülsz Keszthely felé és megyünk együtt! Kis kerülő.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!