Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 23:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Le
 
Szerző Téma: KAPOSÚJLAK REPÜLŐTÉR 2008.05.03-án  (Megtekintve 67817 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Május 04. - 08:22:51 »

És a Jani is, Valahogy kihagytam a közelit róla, sorry.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Május 04. - 09:00:08 »

A legszebb kombival én voltam! Vigyorog (nem is volt több)
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Május 04. - 09:07:31 »

  Mosolyog
Naplózva


LPG
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Május 04. - 09:16:39 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.

Senki nem bántja Zotyát, de szerintem mindenkinek közbejöhet bármi, ami megakadályozza, hogy ott legyen. És figyelmetlen!
Igen és szeretném ha a veszprémi tali jól sülne el kellene a közös fotó de nagyon  Vigyorog

Erről beszéltem! Megint nem a megfelelő helyre írt! A Veszprémi talinak van megfelelő topicja! Zotya! Utolsó figyelmeztetés!
Már ne is haragudj de ha itt van szöveg nem az 5.topikba fogok válaszolni.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Május 04. - 09:20:10 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.

Senki nem bántja Zotyát, de szerintem mindenkinek közbejöhet bármi, ami megakadályozza, hogy ott legyen. És figyelmetlen!
Igen és szeretném ha a veszprémi tali jól sülne el kellene a közös fotó de nagyon  Vigyorog

Erről beszéltem! Megint nem a megfelelő helyre írt! A Veszprémi talinak van megfelelő topicja! Zotya! Utolsó figyelmeztetés!
Már ne is haragudj de ha itt van szöveg nem az 5.topikba fogok válaszolni.

Ha ide írod, akkor itt is lesz. te sem haragudj, ha tiltásban részesülsz.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Május 04. - 09:33:42 »

Ne bántsátok  zotyát! Ö csak azt akarta mondani, hogy ahhoz képest ahányan jelezték a részvételt alig maradtunk akik el is mentünk.

Senki nem bántja Zotyát, de szerintem mindenkinek közbejöhet bármi, ami megakadályozza, hogy ott legyen. És figyelmetlen!
Igen és szeretném ha a veszprémi tali jól sülne el kellene a közös fotó de nagyon  Vigyorog

Erről beszéltem! Megint nem a megfelelő helyre írt! A Veszprémi talinak van megfelelő topicja! Zotya! Utolsó figyelmeztetés!
Már ne is haragudj de ha itt van szöveg nem az 5.topikba fogok válaszolni.
Zotya csak óvatosan!
A moderátori intelmet illik betartani, ez is a szabályzat része!
Légyszives nem itt folytatni, ha problémád van a mod. munkájával azt jelezd a megfelelő módon, helyen!
Minden további ezzel kapcsolatos hozzászólásodat ezen a helyen törölni fogom!
Üdv.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Május 04. - 10:02:51 »

Diablo! Jani! Köszönjük a fotókat, klasszak lettek! Vigyorog Janinak piszok szerencséje volt, hogy Stocz, Kripic, Luzso, Meatloaf, MNT, LadLac, és én távol maradtunk, így valóban az övé volt a legszebb kombi! Kacsint egyébként biztos holtverseny alakult volna ki! Kacsint Vigyorog A gyorsulási versenyről nem készült video? He Jó lenne látni! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Május 04. - 10:04:10 »

Kié az a szép kék felmatricázott HB?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Május 04. - 10:09:38 »


Tico az nem de 2db Nexia az igen amivel nem birt senki sem! Kacsint
Kivéve engem! Mert a legjobb idővel én nyertem az abszolutat. Józsi, rajöttem, hogy nem azzal az idővel nyertem, amikor pár centivel te győztél, úgyhogy nyugi, a kupát nem adom vissza senkinek!!! Mert a legelső futamon, amikor Petivel mentem, az volt a legjobb nekem, de szerintem neki is. Jani is nyert kupát, meg Peti is és még azt mondja nem megy az 1.4!!! Gratulálok magunknak és köszönöm a két Sebinek, hogy rossz volt a váltójuk! Puszi
Grat. Nektek! Ügyesek voltatok! Mosolyog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Május 04. - 10:11:01 »

Sziasztok, Kedves Cartársak!
Csak ma értem haza, így eddig nem volt lehetőségem kommentálni a tegnapi napot.
Hát... hogy is kezdjem?
Fergeteges volt! Nem akarom fájdítani a szívetek, de ebből nem szabadott volna kimaradni!
Sajnálattal tapasztaltam, hogy csak négyen voltunk innen, igaz én is a perselypénzt nyúltam le a templomból, abból mentem(ezt nehogy komolyan vegyétek).
A programok, és a szervezés nem hagyott kivetnivalót maga után, köszönjük Sznuniéknak e profi lebonyolítást!
Tartalmas, izgalmas, szórakoztató volt felsorolni is nehéz lenne mi mindenben volt részünk!
A szelet leszámítva az idő is velünk volt.
A folyamatos le és felszállások miatt párszor le kellett húzni a kifutóról, de volt pár bátor harcos aki szembe akart menni a repülővel, mikor az felszállni készült. Vigyorog Ne mondok neveket, hátha ciki.
Gyorsulni nem akartam, kételyeim voltak hogy kitart-e hazáig az üzemanyagom... de hát ugye a benzingőz!!!
És nem is bántam meg! Mérhetetlen volt az örömöm! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az első kettőt Weres Cartárssal mentem, De ugye 1.6 - 1.4 !
Viszont nem sokkal fogott meg így sem! Aztán jöhettek az 1.4-es tuning HB-k is, legyaláztam őket!
Asszem többet nem szidom a gépet! Lehet, csak a lábam nőtt meg, azért nem éreztem a power-t.
200 m 11.89 mp!
Büszke vagyok rá! És köszönöm a lehetőséget!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Május 04. - 10:13:52 »

A gyorsulási versenyről nem készült video? He Jó lenne látni! Kacsint Vigyorog

Valaki kamerázott a célvonalnál, de nem sikerült helyben kiderítenem, ki volt!
Talán a Chevyklub fórumon!

A képeimet majd én is feltolom!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Május 04. - 10:17:13 »

Kié az a szép kék felmatricázott HB?

Nem tudom a nevét, de őt is lenyomtam! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Május 04. - 10:20:46 »

Petivel vigyázni kell, nagy macher! Végighintette, hogy lassú a gépe, aztán legyalázott majd mindenkit!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát igen.. a taktika is fegyver! Vigyorog

Örülök neki, hogy jól éreztétek magatokat! Tavaly már volt benne részem, ezért is szerettem volna idén is menni, de sajnos így alakult. Ez van.
Amúgy Red Rock autójában volt lehetőségem utazni egy hosszt, megy mint a villám!  Vigyorog
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Május 04. - 10:21:01 »

Peti! Neked is köszi a fotókat, előre is! Vigyorog Ami a kocsid cikizését illeti, az már most kiderült, hogy hencegés volt csak! Kacsint Lomha döggel trófeát nyerni, nem is rossz!  Szerintem beetted az ellenfeleket előre, hogy igyanak a medve bundájára, ráadásul a F1-et példaképül véve, kevés benzinnel indultál, és bejött! Kacsint Jó volt a versenytaktikád, ehhez külön grat jár! Vigyorog Most legalább visszatérsz a fórumra, mert jó a géped, és nem leszel depis! Kacsint Vigyorog Trófeát majd megsimogatjuk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Május 04. - 11:22:17 »

Sziasztok, Kedves Cartársak!
Csak ma értem haza, így eddig nem volt lehetőségem kommentálni a tegnapi napot.
Hát... hogy is kezdjem?
Fergeteges volt! Nem akarom fájdítani a szívetek, de ebből nem szabadott volna kimaradni!
Sajnálattal tapasztaltam, hogy csak négyen voltunk innen, igaz én is a perselypénzt nyúltam le a templomból, abból mentem(ezt nehogy komolyan vegyétek).
A programok, és a szervezés nem hagyott kivetnivalót maga után, köszönjük Sznuniéknak e profi lebonyolítást!
Tartalmas, izgalmas, szórakoztató volt felsorolni is nehéz lenne mi mindenben volt részünk!
A szelet leszámítva az idő is velünk volt.
A folyamatos le és felszállások miatt párszor le kellett húzni a kifutóról, de volt pár bátor harcos aki szembe akart menni a repülővel, mikor az felszállni készült. Vigyorog Ne mondok neveket, hátha ciki.
Gyorsulni nem akartam, kételyeim voltak hogy kitart-e hazáig az üzemanyagom... de hát ugye a benzingőz!!!
És nem is bántam meg! Mérhetetlen volt az örömöm! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az első kettőt Weres Cartárssal mentem, De ugye 1.6 - 1.4 !
Viszont nem sokkal fogott meg így sem! Aztán jöhettek az 1.4-es tuning HB-k is, legyaláztam őket!
Asszem többet nem szidom a gépet! Lehet, csak a lábam nőtt meg, azért nem éreztem a power-t.
200 m 11.89 mp!
Büszke vagyok rá! És köszönöm a lehetőséget!

Gratulálok ügyik voltatok Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!