Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 02:05:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Le
 
Szerző Téma: Szép tájak, finom ételek...  (Megtekintve 58775 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #135 Dátum: 2011. április 09. - 18:20:09 »

Új szerelmem Mosolyog
jóféle Vigyorog
Csengőt és világítást szerezz, nehogy megbüntessenek. Kacsint
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #136 Dátum: 2011. április 09. - 18:28:19 »

Új szerelmem Mosolyog
jóféle Vigyorog
Csengőt és világítást szerezz, nehogy megbüntessenek. Kacsint
Szerinted megállok a rendőrnek? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2011. Május 14. - 18:06:15 »

Kicsit OFF...

Én is szeretem a szép tájakat, a levegőt, azért is vettem bringát!
Sőt, kellemest a hasznossal - sokáig melóba is azzal jártam (6 Km oda)
De ahogy fokozzák kedves ellenségeink az ártatlan ember számonkérését, megkövezését, már egy éve elő sem veszem!

Sajnálom, hogy ilyet kell kijelentenem, de előbb megfognak a városban piásan biciklivel, mint autóval!
Akkor mivel megyek szerintetek? Nem mondom, hogy sűrűn, de ha úgy van eszemben sincs kitenni magam biciklivel ezeknek a piócáknak!
Ezt az elméletet nem én idéztem elő!!! Nem beszélve, hogy több kötelező felszerelés tartozik hozzá, mint az autóhoz!

Sejtem, most sokan másképp gondolkodtok, de higgyétek el, én is tisztában vagyok mindennel, amit mondanátok!
Csak egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a diktatórikus gazemberséget!
Rám nem hat az agymosás!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
CABkero
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #138 Dátum: 2011. Május 15. - 20:25:44 »

Gratulálok az új géphez, szerelemhez. A bringázás=szerelem.




Új szerelmem Mosolyog



Nagyban

Amúgy a hely a kőszegi víztárazó. Aki a közelben lakik, annak jó kis ebéd utáni sétára tudom ajánlani Mosolyog
Csak érdemes szélcsendben menni, mert az embert lefújja a szél a gátról, mint majdnem engem is ma Mosolyog
Naplózva
CABkero
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #139 Dátum: 2011. Május 15. - 20:29:06 »

Az én bringám.

(megmutatnám, ha tudnék képet beszúrni)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2011. Május 15. - 20:42:17 »

Az én bringám.

(megmutatnám, ha tudnék képet beszúrni)

Ezt írd be.

[*img]ide tedd a kép élérhetőségét[/img*]

a csillagok nem kellenek Kacsint

Ha a számítógépeden van a kép akkor ezt olvasd el
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=330.0
Naplózva


LPG
CABkero
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #141 Dátum: 2011. Május 15. - 20:57:21 »

Naplózva
CABkero
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #142 Dátum: 2011. Május 15. - 21:00:53 »

No, íme az én bringám. Dobogókőn már többször jártam vele mint autóval. Utóbbival csak 2 alkalommal.

( köszi a technikai segítséget )
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #143 Dátum: 2011. Május 16. - 07:26:32 »


Ez melett meg minek van szukseg autora Vigyorog, na meg a benzin arak sem boszantsak Vigyorog
Gratula, ez mar nem drotszamar
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2011. Július 11. - 21:29:52 »

Az elmúlt héten megjártam Hazánk egy távoli vidékét Erdélyt.  Kacsint Mosolyog
Összeségében 2200 km-t autóztunk majdnem mindent bejártunk, kell még egy kis idő, hogy megemésszem az élményeket majd írok egy hosszabb beszámolót és teszek fel képeket is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2011. Július 12. - 20:05:30 »

Most elsejétől, 10.-ig részt vettünk egy görögországi úton. Az út oda- vissza piszok hosszú volt, 18-19 órás, és a szerb rész se szép, se jó nem volt. Makedóniában már szép volt a táj, és haladni is lehetett. Az új görög pályák klasszak, sok alagúttal. Egy Mercedes mikróbusszal mentünk 8-an. Lefkada szigeten voltunk, de ott több helyre ellátogattunk. Volt vízesés, gyönyörű sziklás helyek, szerpentinek, strandok, és persze Mediterrán növények, életforma. Láttam mindhárom Lacetti tipusból 1-1 darabot, és egy pesti taxit is, de nem a Főnit. Sok volt viszont a Lanos, még angol rendszámú jobb kormányos is. Az autók zöme FIAT, és Hyundai Accent volt. Az autókat simán ott hagyják bárhol lehúzott ablakkal, benne táskával, a motorokat, bicikliket csak letámasztják, lezártat egyet sem láttam. Sok elhagyatott házat, teherautót, autót, motort, hajót láttam, ami nem szép látvány volt. Volt használhatónak is látszó példány. (Pl.: Lada 1500-as iker lámpás). A citromok a fa alatt dögivel, még csak fel sem szedik, bezzeg mi igen. Jobb volt, mint az itteniek. Az élet este 8-kor kezdődik, és éjfélkor még a kis srácok is bringázgatnak, és tolják a szülők a babakocsiban a kicsiket, gondolom reggel nem kelnek korán, igaz mi sem tettük ezt. A kikötőkben sokat nézelődtem, rengeteg vitorlást láttam- irigyeltem, fényképeztem. Ami még érdekes, hogy vitorláztam végre a tengeren egyedül! Szóval szép volt, jó volt, nagyon élveztük, bár nem készültünk oda, de egy lemondás miatt kerültünk be az utazó csapatba, olyan "last minut" formában. A képeket feltenni nem tudom, de szívesen megmutatom, ha valakit majd érdekelne. Dudálás, anyázás nem volt, mindenki nyugodt volt, és türelmes, megértő, és együtt tudnak élni az autósok, motorosok, robogósok, bringások, és a gyalogosok is, mert járda, az nincs. Nyomát sem láttam az ország vergődésének, igaz, hogy ez egy üdülő sziget volt. Lefkada sziget, Nidri települése volt a helyszínünk, egy apartman házban. Tetszett. Ajánlom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #146 Dátum: 2011. Július 12. - 20:59:34 »

Örülök hogy jól éreztétek magatokat, Nidriben. Tényleg olyan a hangulat ahogy leírtad,ez Görögország. én Toló alatt egy kisvárosban, mikor reménytelennek tünt a továbbjutás a dugóban a szembejövö, Görög sofőr rámköszönt és behajtotta a tükrömet hogy elférjünk, mindezt lazán mosolyogva! Na akkor tanultam valamit!
Remélem Porto katsiki strandját láttátok? Nidriben van néhány szuper étterem, gondolom benéztetek egy két helyre?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #147 Dátum: 2011. Július 13. - 08:15:16 »

Örülök hogy jól éreztétek magatokat, Nidriben. Tényleg olyan a hangulat ahogy leírtad,ez Görögország. én Toló alatt egy kisvárosban, mikor reménytelennek tünt a továbbjutás a dugóban a szembejövö, Görög sofőr rámköszönt és behajtotta a tükrömet hogy elférjünk, mindezt lazán mosolyogva! Na akkor tanultam valamit!
Remélem Porto katsiki strandját láttátok? Nidriben van néhány szuper étterem, gondolom benéztetek egy két helyre?
Ahogy írtad. Porto Katsikin egy egész napot eltöltöttünk, maga a csoda volt. Persze voltunk étteremben is, mint például Margaritánál, aki külön még egy üveg bort is kiküldött az asztalunkhoz. A közlekedésben duda nélkül is lehet élni, anyázásról, mutogatásról nem is beszélve. Ez is felüdülés volt számunkra. De azért centizni nem árt megtanulni előtte, mielőtt odamegy az ember, főleg a kis hegyi falvakban, szerpentineken, üdülőhelyeken. Egyedül az zavart a távolságon kívül, hogy sok elhagyatott autó, ház, kert volt úton, útfélen, és néhány helyen azért volt eldobott palack, és neylon zacskó is az utak mentén, de nem annyi, mint nálunk persze. Ami pedig a kocsikat illeti, hát a helybélieknek ezek valóban nem szent tehenek, iszonyú állapotban lévőkkel is simán közlekedtek, töröttekkel, hiányzó lámpákkal, szóval olyanokkal, amikkel itthon még a kertekben sem lehetne parkolni, nem, hogy megmozdulni. A jó kocsik külföldiek voltak főleg. Mindenesetre ez is érdekes volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #148 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 16:42:43 »

Gondoltam ide teszem, egy kis reklám Mosolyog

Szombathely Savaria Karnevál - Egy perc Magyarország
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #149 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 07:40:54 »

Gondoltam ide teszem, egy kis reklám Mosolyog

Szombathely Savaria Karnevál - Egy perc Magyarország

Ó, ez nagyon profin megcsinált ízelítő, és milyen ígéretes!
Aki teheti, menjen el!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!