Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 14:11:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63]   Le
 
Szerző Téma: Fék ,ABS, TC  (Megtekintve 274581 alkalommal)
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #930 Dátum: 2018. November 03. - 21:32:14 »

Most meg a bal hátulja nyikorog, amikor egyenletlen úton megyek. Sajnos egyre jobban és erőteljesebben.
Oh, ezek a futómű problémák :-) De vissza olvasva láttam, másnál is előfordult már.
Egy biztos, ebből előbb utóbb megint javíttatás lesz :-)
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #931 Dátum: 2019. Augusztus 10. - 18:33:44 »

Ma vetem észre, hogy a jobb hátsó féktárcsám külső oldalán, (középen és kicsit alatta az agy felé) körben két bemarás jelent meg.
A fékbetétek két évvel ezelőtt lettek cserélve, szóval nem tudom mi okozhatja ezt a két bemarást a tárcsán. Befért volna oda úgy egy pld kavics, hogy így bemarja?
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #932 Dátum: 2021. Március 21. - 20:05:59 »

Tudja valaki, mekkora torx bitfej kell az első ABS jeladó csavarjához? Próbálkoztam már levenni kulcskészlet egyik tagjával, de be van rohadva, és nem emlékszem pontosan melyik volt hozzá jó. Nem venném le a kereket, ha valaki tudja kapásból Mosolyog. Vagy ha muszáj leszek kifúrni, milyen csavarral helyettesítsem?
Köszönet előre is
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #933 Dátum: 2021. Március 21. - 21:07:56 »

Tudja valaki, mekkora torx bitfej kell az első ABS jeladó csavarjához? Próbálkoztam már levenni kulcskészlet egyik tagjával, de be van rohadva, és nem emlékszem pontosan melyik volt hozzá jó. Nem venném le a kereket, ha valaki tudja kapásból Mosolyog. Vagy ha muszáj leszek kifúrni, milyen csavarral helyettesítsem?
Köszönet előre is

semekkora mert imbusz és bele fogod szakítani
Naplózva

70/4334431
FuRy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #934 Dátum: 2021. Március 23. - 15:39:55 »

Tudja valaki, mekkora torx bitfej kell az első ABS jeladó csavarjához? Próbálkoztam már levenni kulcskészlet egyik tagjával, de be van rohadva, és nem emlékszem pontosan melyik volt hozzá jó. Nem venném le a kereket, ha valaki tudja kapásból Mosolyog. Vagy ha muszáj leszek kifúrni, milyen csavarral helyettesítsem?
Köszönet előre is

semekkora mert imbusz és bele fogod szakítani

Értem én, de hanyas imbusz? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!