Lacetti klub fórum
2024. április 23. - 09:55:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Téma javaslatok  (Megtekintve 55464 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Július 27. - 09:58:52 »

Végülis...továbbgondolva az előzőeket:talán a honlapon lenne majd helye egy ilyen jellegű témakörnek. A fórum tul.képpen a kitárgyalása a dolgoknak, eszmecsere.
Lehet igazad van Jopek cartárs. Aki valamit nem talál, az kérdez, vagy veszi a fáradtságot és visszaolvas. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Július 27. - 18:19:31 »

lehet hogy nem értjük egymást 

én spec összefoglalt infokra gondoltam...

vegyük pl a direktszűrő példáját

mivel lesz jobb a gép, esetleg valaminek a kárára lesz jobb, mi kell a beszereléshez, hogyan kell beszerelni, mennyibe fáj az egész, stb...

szal én ilyesmikre gondoltam
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Július 28. - 12:54:03 »

A típushibáknál van rövid segítség is a megoldáshoz - már amelyikre tudunk megoldást, és röviden összefoglalható.
A direktszűrővel kapcsolatban nem is tudnánk ilyet írni - R*R kolléga kivételével.
Nincs akadálya annak, hogy akár Ő (ha rábeszéled), akár Te, vagy bárki más írjon egy olyan öszefoglalót, amit említettél.
Elkülditek nekem a klubbos email címre, és felteszem a honlapra. (erre szolgálna a tippek/trükkök menüpont)

Még jobb, ha képriport készül belőle - ez szemléletesebb. (erre már sokszor buzdítottalak benneteket - ha bármilyen szerelés történik a gépen, tesék fényképezni, és feltölteni, kommentezni. Így segíthetnénk egymást)
Ezt is bárki megcsinálhatja, és feltöltheti a saját galériájába. Ezek után, ha kéri áthelyezhetem a saját galériájából a képriportok közé.
Így mindíg szem előtt lesz, és a saját feltöltési limitjét sem használja.

Szóval szerintem a lehetőségek adottak.
Csak neki kell ülni és megcsinálni.
Hajrá.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Július 29. - 09:15:40 »

Gidy hozzászólása alapján (törzsasztal3)
'Toborzó' vagy 'Cartárs kerestetik' néven egy szorosabb kapcsolat felvételhez nyújtana segítséget, lehetőség biztosítva egy topikon belül.
pl. Pécsi és pécs környéki cartárs küldj egy privit nekem vagy írj ide! üdv Komis
Nos He

Figyelem nem társkereső szolgáltatást javallok, mert Zsu ládája 1 perc alatt megtelne, ahogy a képeket nézem  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Július 29. - 13:26:37 »

Gidy hozzászólása alapján (törzsasztal3)
'Toborzó' vagy 'Cartárs kerestetik' néven egy szorosabb kapcsolat felvételhez nyújtana segítséget, lehetőség biztosítva egy topikon belül.
pl. Pécsi és pécs környéki cartárs küldj egy privit nekem vagy írj ide! üdv Komis
Nos He

Figyelem nem társkereső szolgáltatást javallok, mert Zsu ládája 1 perc alatt megtelne, ahogy a képeket nézem  Vigyorog Vigyorog

Sztem akiknek van igénye erre, azok megtalálják egymást most is.
A weblap taglista részét lehet megyék szerint rendezni, így mindenki megtalálhatja a hozzá közeli tagtársakat.
Aki nem olvassa a fórumot, annak viszont hiába küldesz PÜ-t. Aki olvassa, az meg előbb-utóbb összejön azokkal az aktív tagokkal, akiknek szintén van erre igénye.
És ott van a találkozók szervezése topic, ami szintén használható ilyen célra.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Július 29. - 14:45:41 »

Félreértettetek, nem társszerző topicot akartam, csak megjegyeztem, hogy sajnálatos, hogy mennyien közömbösek a klubhoz, pedig regisztrálták magukat, de minek. Viszont a megyés taglista jó ötlet, azt meg kellene valósítani! Stocz, ha majd ráérsz, erre is gondolj! Köszönjük előre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Július 29. - 15:08:43 »

Félreértettetek, nem társszerző topicot akartam, csak megjegyeztem, hogy sajnálatos, hogy mennyien közömbösek a klubhoz, pedig regisztrálták magukat, de minek. Viszont a megyés taglista jó ötlet, azt meg kellene valósítani! Stocz, ha majd ráérsz, erre is gondolj! Köszönjük előre is.
Gidy! Van már ilyen, és ezt egyszer már átbeszéltük! Kacsint Vigyorog
Olvasd el légyszi mégegyszer a Főnit!
A weblap taglista részét lehet megyék szerint rendezni, így mindenki megtalálhatja a hozzá közeli tagtársakat.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Július 30. - 08:04:51 »

Gidy hozzászólása alapján (törzsasztal3)
'Toborzó' vagy 'Cartárs kerestetik' néven egy szorosabb kapcsolat felvételhez nyújtana segítséget, lehetőség biztosítva egy topikon belül.
pl. Pécsi és pécs környéki cartárs küldj egy privit nekem vagy írj ide! üdv Komis
Nos He
Figyelem nem társkereső szolgáltatást javallok, mert Zsu ládája 1 perc alatt megtelne, ahogy a képeket nézem  Vigyorog Vigyorog
Sztem akiknek van igénye erre, azok megtalálják egymást most is.
A weblap taglista részét lehet megyék szerint rendezni, így mindenki megtalálhatja a hozzá közeli tagtársakat.
Aki nem olvassa a fórumot, annak viszont hiába küldesz PÜ-t. Aki olvassa, az meg előbb-utóbb összejön azokkal az aktív tagokkal, akiknek szintén van erre igénye.
És ott van a találkozók szervezése topic, ami szintén használható ilyen célra.
Oké! Kissé lemaradtam erről a lehetőségről. Ha nem írod le én nem kerestem volna ott soha..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Július 30. - 08:42:10 »

Bocsi, de én csak most kivételesen belecsöppentem. Amúgy köszi a felvilágosítást. Ezek szerint nemcsak PC-béna, hanem szenilis is vagyok már.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Július 30. - 12:06:03 »

Gidy hozzászólása alapján (törzsasztal3)
'Toborzó' vagy 'Cartárs kerestetik' néven egy szorosabb kapcsolat felvételhez nyújtana segítséget, lehetőség biztosítva egy topikon belül.
pl. Pécsi és pécs környéki cartárs küldj egy privit nekem vagy írj ide! üdv Komis
Nos He
Figyelem nem társkereső szolgáltatást javallok, mert Zsu ládája 1 perc alatt megtelne, ahogy a képeket nézem  Vigyorog Vigyorog
Sztem akiknek van igénye erre, azok megtalálják egymást most is.
A weblap taglista részét lehet megyék szerint rendezni, így mindenki megtalálhatja a hozzá közeli tagtársakat.
Aki nem olvassa a fórumot, annak viszont hiába küldesz PÜ-t. Aki olvassa, az meg előbb-utóbb összejön azokkal az aktív tagokkal, akiknek szintén van erre igénye.
És ott van a találkozók szervezése topic, ami szintén használható ilyen célra.
Oké! Kissé lemaradtam erről a lehetőségről. Ha nem írod le én nem kerestem volna ott soha..
Pedig ezért lett így megcsinálva Mosolyog.
Nem baj, ismétlés a tudás anyja.
Az meg úgyis mindíg bizonytalan Mosolyog).
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. December 12. - 17:16:38 »

Cápa zenei topikot nyitna.
Lenne javasatom: Rock& Lacsiroll.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. December 12. - 19:12:32 »

Cápa zenei topikot nyitna.
Lenne javasatom: Rock& Lacsiroll.
red rock ? He az yooooo  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. December 12. - 20:26:53 »

Cápa zenei topikot nyitna.
Lenne javasatom: Rock& Lacsiroll.
red rock ? He az yooooo  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jopek is nyitna. Mosolyog: "Kedvenc zenéink", "Zenegép" ( "Jukebox vagy "Wurlitzer", esetleg "Kétforintos dal")...
         
         
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. December 13. - 07:58:01 »

Cápa zenei topikot nyitna.
Lenne javasatom: Rock& Lacsiroll.
red rock ? He az yooooo  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jopek is nyitna. Mosolyog: "Kedvenc zenéink", "Zenegép" ( "Jukebox vagy "Wurlitzer", esetleg "Kétforintos dal")...
         
         
Nem akarnám túl komolyra fonni a témát, de akkor már jó lenne, ha több témát ölelne fel a topic.
Mi lenne, ha nyitnánk egy ilyet?: "Film, Zene, Művészet"
Ebbe aztán mehetne minden ilyesmi, míg mellette a rövidebb szösszeneteknek, montázsoknak, internetes hülyeségeknek, vicces képeknek azért megmaradna az "Érdekes videók, képek, hangok, oldalak" is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. December 13. - 17:06:54 »

Ha a művészetet kivesszük belőle, akkor nem rossz...szerintem Kacsint Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!