Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 20:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: [1] 2 3 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 108470 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Dátum: 2008. Március 18. - 08:44:08 »

Cartársak!
Régóta tervben van egy nyugat-magyarországi találkozó megszervezése. Én most elindítanám útjára a kezdeményezést és meghirdetnék egy veszprémi találkozót 2008 Július 12.-ére. Szombati nap, remélhetőleg addigra már jó idő lesz.  Vigyorog  Meglátogathatnánk az állatkertet, esetleg egy füri a Balatonban, hogy a családra is gondoljunk.
Nem tudom, szerintetek jó ötlet-e, de most még van kb. 4 hónap, ezalatt programot is ki lehet találni, pontosítani, megszervezni az esetleges munkabeosztásokat.
Várom ötleteket  Vigyorog , építő javaslatotokat  Vigyorog , kritikákat  !

Cartársi üdvozlettel: ladlac
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 07. - 18:24:04 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Március 18. - 09:12:38 »

Cartársak!
Régóta tervben van egy nyugat-magyarországi találkozó megszervezése. Én most elindítanám útjára a kezdeményezést és meghirdetnék egy veszprémi találkozót 2008 Július 12.-ére. Szombati nap, remélhetőleg addigra már jó idő lesz.  Vigyorog  Meglátogathatnánk az állatkertet, esetleg egy füri a Balatonban, hogy a családra is gondoljunk.
Nem tudom, szerintetek jó ötlet-e, de most még van kb. 4 hónap, ezalatt programot is ki lehet találni, pontosítani, megszervezni az esetleges munkabeosztásokat.
Várom ötleteket  Vigyorog , építő javaslatotokat  Vigyorog , kritikákat  !

Cartársi üdvozlettel: ladlac

Bár még nagyon messzi az időpont, de nekem -úgy gondolom- a részvétel kötelező a hely közelsége miatt is!
A július elég telített születésnapok tekintetében, ami praktikusan azt jelenti, hogy a hétvégék foglaltak, de megpróbáljuk úgy ütemezni, hogy 12.-re jusson egy szabinap! Az állatkertet hatalmas ötletnek tartom a gyermekek miatt és a még kissé idegen cartársak is tudnak ismerkedni (a majmokkal is Vigyorog)! Amúgy is praktikus hely Veszprém, mert a körgyűrűn szépen össze lehet szedni az érkező cartársakat. Az állatkertnek van szép nagy parkolója, be tudunk sorakozni. Balaton közel van, levezetésnek fürdés is ok, bár minket ez nagyon nem hoz lázba... Vigyorog...talán mert 300 méterre lakunk a parttól?  Vigyorog
No! Nekem nagyon tetszik az ötlet, köszi Ladlac! Gondolom a szervezés az ötletgazda feladata!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 18. - 09:14:11 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Március 18. - 09:48:17 »

Én is benne vagyok, bár a fürdőzés engem sem hoz lázba. 7 év úszás után nem úgy nézel a vízre, mint akárki! Vigyorog
A fürdözésen Én sem a pancsikolást értem. Esetleg egy fejelő DERBY, a 3 Főcsapat között: Sedan, HB, SW.  Vigyorog
Mert ugye, ne csak fociban mérközzünk meg. De elkerülhetjük a vizet is nagyívben.   
A "találkozó pont" lehetne a Tecsó parkolóban, mert az legalább mindenhol ki van táblázva, amúgy is elkerülő úton van.
Mivel jó lesz az idő /remélem/ lehet egyéb szabadtéri progit is szervezni. Van ugye, nem messze ott is egy BOBPÁLYA. Azt is felkereshetjük, hogy utána legyen mindenkinek összehasonlítási alapja a Visegrádival!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Március 18. - 09:55:24 »

Semmi jónak nem vagyok elrontója, de ha egy kérés lehetne a szervező Úrhoz Vigyorog!
Ha már eléggé felizgatjuk a gyerkőcöket állatkertügyileg meg fürdőzésügyileg, akkor olyan opciós kiegészítő programokat kellene kitalálni, amiben a csemeték is részt tudnak venni! Nem tudom, hogy a bobpálya pl nekik alkalmas-e? Amúgy a fürdőzés nincs ellenemre, csak nem hoz lázba! (Miattam ázhatunk egész délután a derékig érőben és úgy is fejelgethetünk! Vigyorog) A lényeg, hogy mindenki érezze jól magát!
Hajrá!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Március 18. - 10:01:33 »

Cartársak!
Régóta tervben van egy nyugat-magyarországi találkozó megszervezése. Én most elindítanám útjára a kezdeményezést és meghirdetnék egy veszprémi találkozót 2008 Július 12.-ére. Szombati nap, remélhetőleg addigra már jó idő lesz.  Vigyorog  Meglátogathatnánk az állatkertet, esetleg egy füri a Balatonban, hogy a családra is gondoljunk.
Nem tudom, szerintetek jó ötlet-e, de most még van kb. 4 hónap, ezalatt programot is ki lehet találni, pontosítani, megszervezni az esetleges munkabeosztásokat.
Várom ötleteket  Vigyorog , építő javaslatotokat  Vigyorog , kritikákat  !

Cartársi üdvozlettel: ladlac

Támogatom az ötletet!  Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Március 18. - 12:46:10 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
Más. Márc.28-án Pestre megyek.Délután 5 ig van programom, de utána szívesen taliznék, ha valaki ráér!
Esetleg néhány tervezett projekt lebonyolítása, úgymint motorháztető kapcsoló, ajtózár, autósszőnyeg,motoroller.Kérem az ügyekben érintettek és nem érintettek véleményét!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Március 18. - 16:17:00 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
Más. Márc.28-án Pestre megyek.Délután 5 ig van programom, de utána szívesen taliznék, ha valaki ráér!
Esetleg néhány tervezett projekt lebonyolítása, úgymint motorháztető kapcsoló, ajtózár, autósszőnyeg,motoroller.Kérem az ügyekben érintettek és nem érintettek véleményét!!
Részemről rendben,
Ha közbejönne valami úgyis egyeztetünk.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Március 18. - 16:55:17 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
Más. Márc.28-án Pestre megyek.Délután 5 ig van programom, de utána szívesen taliznék, ha valaki ráér!
Esetleg néhány tervezett projekt lebonyolítása, úgymint motorháztető kapcsoló, ajtózár, autósszőnyeg,motoroller.Kérem az ügyekben érintettek és nem érintettek véleményét!!
Részemről rendben,
Ha közbejönne valami úgyis egyeztetünk.

Akkor ezt megdumáltuk!Valaki még esetleg nem jár arra a kérdéses időpontban?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Március 18. - 17:04:34 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
....
Szívesen veszünk mindenfajta segítséget. Egy-két dolognak pl. állatkerti belépő árának a megtudakolásával segíthetnél, esetleg lehet-e csoportoknak kedvezmény szerezni. Mert ugye leszünk egy páran...  Vigyorog
Illetve olyan strand felkutatása az északi parton, ahol nem hirtelen mélyül a víz, gyerekek, fejelés miatt.
Ezeket úgy érzem nehézkes a távolból.
Valakinek egyéb aggodalma, kérése?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Március 18. - 18:22:54 »

Cartársak!
Régóta tervben van egy nyugat-magyarországi találkozó megszervezése. Én most elindítanám útjára a kezdeményezést és meghirdetnék egy veszprémi találkozót 2008 Július 12.-ére. Szombati nap, remélhetőleg addigra már jó idő lesz.  Vigyorog  Meglátogathatnánk az állatkertet, esetleg egy füri a Balatonban, hogy a családra is gondoljunk.
Nem tudom, szerintetek jó ötlet-e, de most még van kb. 4 hónap, ezalatt programot is ki lehet találni, pontosítani, megszervezni az esetleges munkabeosztásokat.
Várom ötleteket  Vigyorog , építő javaslatotokat  Vigyorog , kritikákat  !

Cartársi üdvozlettel: ladlac
Én is mennék szívesen,ha kell segíteni bármiben szóljatok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Március 18. - 18:26:58 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
....
Szívesen veszünk mindenfajta segítséget. Egy-két dolognak pl. állatkerti belépő árának a megtudakolásával segíthetnél, esetleg lehet-e csoportoknak kedvezmény szerezni. Mert ugye leszünk egy páran...  Vigyorog
Illetve olyan strand felkutatása az északi parton, ahol nem hirtelen mélyül a víz, gyerekek, fejelés miatt.
Ezeket úgy érzem nehézkes a távolból.
Valakinek egyéb aggodalma, kérése?
http://www.allatkertveszprem.hu/info%20lap.htm
 Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Március 18. - 20:06:03 »

Úgy érzem a veszprémi tali engem is kötelez, miután félig meddig veszprémi is vagyok!Szervezésben és egyéb feladatokban számíthattok rám!
....
Szívesen veszünk mindenfajta segítséget. Egy-két dolognak pl. állatkerti belépő árának a megtudakolásával segíthetnél, esetleg lehet-e csoportoknak kedvezmény szerezni. Mert ugye leszünk egy páran...  Vigyorog
Illetve olyan strand felkutatása az északi parton, ahol nem hirtelen mélyül a víz, gyerekek, fejelés miatt.
Ezeket úgy érzem nehézkes a távolból.
Valakinek egyéb aggodalma, kérése?
Az állatkerti belépőkről Cápánál korrektebb megoldást én sem tudok.Strand ügyben meg Csopak a legmegfelelőbb.Ingyenes parkolás, kíváló strand, olcsó belépő+ lehet, hogy némi kedvezményt is ki tudok harcolni!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Március 18. - 20:08:33 »

És elég nagy is az a parkoló?Szerintem sokan leszünk. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Március 18. - 20:13:32 »

És elég nagy is az a parkoló?Szerintem sokan leszünk. Vigyorog
Hát a strandtól kb.2,5 kilóméterre lakom, ha gondoljátok nálam is lehet hagyni a kocsikat, és egy kíváló bográcspartit is le lehet bonyolítani.Felszerelés, hely megoldott, csak szándék kérdése innentől!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Március 18. - 20:15:39 »

Mintha Zotya valami velős pacalról beszélt volna. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: [1] 2 3 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!