Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 02:08:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 191797 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1245 Dátum: 2008. Március 28. - 21:39:41 »

Szóval a délutáni csönd a minitalink miatt volt. Kezdtük Captain úrral a buszon egy kör erejéig, hadd lássa mit kell kiállnom nap, mint nap a bunkóságokkal. Cap még a jegyellenőrt is megvédte egy bliccelővel szemben, tehette, mert neki volt jegye, igaz nem kezelte, mert így tovább tart. Utána hazajöttünk, beszélgettünk. Majd holtversenyben megjött Jani, aki a beszólós is, meg Meatloaf is. Itt csináltam meg én a cappuccinot, és főztem kávét, tudom, amit Ilus bekészített, de akkor is én csináltam! Arról nem is beszélve, hogy én vittem be tálcán, és ki sem borítottam! Hiába: őstehetség vagyok! Közben MNT telefonált, hogy itt van már Törökbálintnál, mindjárt itt lesz. Így is lett jó másfél órával később. Közben a dolgozó LadLac is befutott, hogy együtt várjuk meg a mentőst. Jani korábban elment, állítólag dolgozni, de hát azóta is itt volt a fórumon, lehet, hogy ez a munkája? Cap, és LadLac búcsuzott, ezért együtt lementünk a kocsikhoz. Innen pedig elhúzodott másfél órára az indulás, jó magyar szokás szerint. Szóval fél kilenc volt már akkor. LadLac, és Meatloaf még egy kicsit kipróbálta két kőrön kersztül a dizelt, és jónak tartották! Azután szép lassan mindenki hazament, MNT még biztos úton van, de még találkozunk vele itt biztosan. Én örültem, hogy itt voltak, a többiek nevében nem nyilatkozom, majd mondanak ők is valamit, ha akarnak. Hatos minitali volt!
Igen-igen!
Nagyon jó kis minitali volt.  Kacsint
Rengeteget beszéltünk, hasonlóan a fórumhoz. 
Volt motortér kapcsoló megtekintés, Diesel Lacsi tesztvezetés, Veszprémi talira ötletek előkésztítése, stb...
Minden, mint egy igazi talin.  Mosolyog
A másfél órás indulás nem vicc, tényleg kicsit "elhúzodott".  Vigyorog
Remélem mindenki hazaért egyben-egészségesen!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1246 Dátum: 2008. Március 28. - 21:44:41 »

Én is jól éreztem magam ,köszönjük Gidynek a vendéglátást.Szerintem még mindig a kocsikat bújnánk ha világos lenne. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1247 Dátum: 2008. Március 28. - 21:46:00 »

Én jól éreztem magam, csak kár, hogy el kellet jönnöm korában és nem tudtam tovább maradni.
  Ilyet csinálhatunk többször is, akkor is, amikor nem kell melózni menni, vagy a reggeli bevásárlást hazavinni estére, vagy az elfogyott szülinapi torta után büntiből mosogatni, szóval majd szívesen, máskor is! Vigyorog Itt jutott eszembe, hogy nagyon kikaptatok? Tudom, a balhé az enyém, és persze a másik ügyeletesé. MNT-é! Mi vagyunk a bűnbakok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1248 Dátum: 2008. Március 28. - 21:49:36 »

Én jól éreztem magam, csak kár, hogy el kellet jönnöm korában és nem tudtam tovább maradni.
  Ilyet csinálhatunk többször is, akkor is, amikor nem kell melózni menni, vagy a reggeli bevásárlást hazavinni estére, vagy az elfogyott szülinapi torta után büntiből mosogatni, szóval majd szívesen, máskor is! Vigyorog Itt jutott eszembe, hogy nagyon kikaptatok? Tudom, a balhé az enyém, és persze a másik ügyeletesé. MNT-é! Mi vagyunk a bűnbakok!
Nagyon jól éreztem magam, egész nap! köszi Apu! Kár, hogy Tom olyan későn jött. bár a kaja miatt még maradhattam volna. Amit kaptam.... Mindegy, bírom a strapát  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1249 Dátum: 2008. Március 28. - 21:59:52 »

Én jól éreztem magam, csak kár, hogy el kellet jönnöm korában és nem tudtam tovább maradni.
  Ilyet csinálhatunk többször is, akkor is, amikor nem kell melózni menni, vagy a reggeli bevásárlást hazavinni estére, vagy az elfogyott szülinapi torta után büntiből mosogatni, szóval majd szívesen, máskor is! Vigyorog Itt jutott eszembe, hogy nagyon kikaptatok? Tudom, a balhé az enyém, és persze a másik ügyeletesé. MNT-é! Mi vagyunk a bűnbakok!
Nagyon jól éreztem magam, egész nap! köszi Apu! Kár, hogy Tom olyan későn jött. bár a kaja miatt még maradhattam volna. Amit kaptam.... Mindegy, bírom a strapát  Vigyorog
  Hát nem mondtad, hogy ezt a holnapra hoztad reggelinek? Még korán is vitted! Amúgy 8 napon belüli vagy? Kékségek? Vérzések? Visszajöttél már Mocsokfalvára? Holnap mit csinálsz? Jó idő esetén Nagykovácsi (Remeteszőlős). Kedved? Ne légy egész nap egyedűl! Gyere velünk a telekre, vagy ide, ha pocsék idő lenne! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1250 Dátum: 2008. Március 28. - 22:10:58 »

Én jól éreztem magam, csak kár, hogy el kellet jönnöm korában és nem tudtam tovább maradni.
  Ilyet csinálhatunk többször is, akkor is, amikor nem kell melózni menni, vagy a reggeli bevásárlást hazavinni estére, vagy az elfogyott szülinapi torta után büntiből mosogatni, szóval majd szívesen, máskor is! Vigyorog Itt jutott eszembe, hogy nagyon kikaptatok? Tudom, a balhé az enyém, és persze a másik ügyeletesé. MNT-é! Mi vagyunk a bűnbakok!
Nagyon jól éreztem magam, egész nap! köszi Apu! Kár, hogy Tom olyan későn jött. bár a kaja miatt még maradhattam volna. Amit kaptam.... Mindegy, bírom a strapát  Vigyorog
  Hát nem mondtad, hogy ezt a holnapra hoztad reggelinek? Még korán is vitted! Amúgy 8 napon belüli vagy? Kékségek? Vérzések? Visszajöttél már Mocsokfalvára? Holnap mit csinálsz? Jó idő esetén Nagykovácsi (Remeteszőlős). Kedved? Ne légy egész nap egyedűl! Gyere velünk a telekre, vagy ide, ha pocsék idő lenne! Vigyorog

még nem tudom, sofőrködésre lettem felkérve, délután meg megyek a reptérre apuékért.
Elfelejjtettem belépni Athee-hoz!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1251 Dátum: 2008. Március 28. - 23:15:57 »

Jó volt a tali , ezúton is köszönöm a vendéglátást!Kár, hogy ilyen későn értem oda, dehát az a fránya amerikai másodlagos jelzálogpiac feltartott!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1252 Dátum: 2008. Március 29. - 00:08:40 »

Jó volt a tali , ezúton is köszönöm a vendéglátást!Kár, hogy ilyen későn értem oda, dehát az a fránya amerikai másodlagos jelzálogpiac feltartott!
Kár, mert ajánlani akartam, hogy próbáld ki milyen a picit felpiszkált paripa! Én meg kíváncsi lennék a kályhára!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #1253 Dátum: 2008. Március 29. - 09:08:04 »

Sziasztok!

Megint bepofátlakodom.

Először is sajnálom, hogy nem tudtatok többen eljönni a mátrai talinkra.
A rossz idő ellenére nagyon jól sikerült a talink. WERES kollega tudna mesélni róla. Kacsint

Másodszor a szokott helyen (Lurdy-ház parkolója), megint lesz minitalink 2008.04.05-én 14.00-kor.
Rossz idő esetén a lenti parkolóban leszünk. Jelentkezni a mi fórumunkban lehet.
Várunk mindenkit sok szeretettel.

Harmadszor meg szeretném felhívni a figyelmeteket a kaposújlaki talinkra amire lehet már készülni.
Beszúrok egy képet, már ha sikerül, a tali szórólapjáról.

Programokról és más dolgokról majd a mi fórumunkban olvashattok, bár egyenlőre még nincs feltéve.
Igyekszem igérem. Kacsint Vigyorog

Sziasztok.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1254 Dátum: 2008. Március 29. - 19:39:06 »

Affene! 5-én utazom' És május 24-én jövök haza...   
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1255 Dátum: 2008. Március 29. - 20:08:29 »

Kissé megdrágult...ha jól rémlik tavaly kocsinként 1000 volt a beugró.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 31. - 19:20:22 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1256 Dátum: 2008. Március 29. - 20:12:08 »

Kissé megdrágult...ha jól rémlik tavaly kocsinként 500 volt a beugró.
Az egy tál meleg étel benne van a belépőben?
Mert akkor, nem drágább.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1257 Dátum: 2008. Március 29. - 20:12:11 »

Kissé megdrágult...ha jól rémlik tavaly kocsinként 500 volt a beugró.
"kissé"? 
Nekem már az odajutással is van gondom...  Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #1258 Dátum: 2008. Március 29. - 20:18:31 »

Én elnézek azt hiszem Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1259 Dátum: 2008. Március 29. - 20:47:28 »

Kissé megdrágult...ha jól rémlik tavaly kocsinként 500 volt a beugró.
Az egy tál meleg étel benne van a belépőben?
Mert akkor, nem drágább.
Ha egy tál melegétel gyanánt a bogrács elmegy, akkor az tavaly is benne volt.  Vigyorog Igen, az Kornél féle benne foglaltatik, de a tavalyi dolgok után...a büfé természetesen fizetős, a reptéri büfé.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!