Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 15:59:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 191616 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 10. - 11:08:18 »

Ha már szó esett róla, ide kellene szervezni a talikat.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 11:18:01 »

Ebben a hónapban 22-én szombaton kerül sor egy kisebb talira Badacsonyban de. 10 órakor, ami egy másik fórum kezdeményezésére kezdődött. Szerintem nem bánnák, ha így elsőre mi is csatlakoznánk. Annál is inkább, mert néhányan átjárók vagyunk arra az oldalra is.
http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=847&sid=bdb1b18d4faeb188af0b24f06ae2c8fa
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 15:37:14 »

Nem rossz ötelet, bár jobb lenne valami könnyebben megközelíthető hely a többségnek, mert az északi part lassabban megközelíthető, mint pl a déli. Vagy szervezhetnénk a Normafához egy talit, ott van hely a parkolóban, ha elég korán megyünk. Budapest környékinek elég jó nem?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 17:29:32 »

Üdv Mindenkinek! Sajnos nem tudom áttenni a törzsasztalról a levelemet, de ott már irtam néhány ötletet, akit érdekel ott elolvashatja, és át is teheti ide helyettem, mert én béna vagyok ehhez. De a lényeget újból leirom: régiólban kell először kezdeni a könnyebbség, és olcsóbbság miatt. Én Bp,, és Pest megyére gondoltam először, és majd később a távolabbi csapatokkal összejönni, amikor már kialakultak a közösségek. Még egy apróság: Szerintem, mint jó öreg bátran ajánlom, hogy tegeződjünk, gyerek úgy sincs köztünk ugyebár. Szóval szóljatok hozzá, kérlek! Üdvözlettel: Ladigidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 09:28:05 »

Sziasztok! A bp.-i, ill. Pest-környéki tagokat megszámlálva összejöhet 20-25 tag, ha jól szervezzük meg az első régiós találkozónkat, kirándulásunkat, remélem még a tél beállta előtt! Ötlet pl.: Dunakanyar, Dömös- Rám szakadék, esetleg a Börzsöny, szóval csak ki Pestről jó levegőre! A kocsikból is érdemes kiszállni, sétálni, ismerkedni úgyis csak így lehet! Mit szóltok hozzá? Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 12:18:15 »

Nagy túrázó vagy?  Vigyorog
Közeli kirándulás vmelyik erdőbe nem is rossz ötlet.
Visegrád, Dobogókő pl.
De az sem rossz, ami Weres javasolt: Normafa.
Esetleg lehet a Hármashatár-hegy. Ott a tetőn van egy elég nagy parkoló, sok kocsi elfér.
Egy vasárnapi kirándulás szóba jöhet, csak ne túl korán.
Mérjük fel az igényeket: ki jönne (ha találunk egy megfelelő napot)?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 12:55:58 »

Üdv! Mindenképpen csak egy hétvége jöhet szóba, mert gondolom nem mindenki munkanélküli. Szombat előnye, hogy vasárnap még lehet lazítani munka előtt. De a vasárnap sem kizáró ok. Én speciel sajnos van, hogy dolgozom hétvégén is, mert BKV-és buszos vagyok. Szerintem nem nagy túrára kell gondolni, de azért egy kiadósabb séta mindenkinek jót tenne! A lényeg, hogy ne messze kelljen menni, és legyen elég nagy placc a kocsiknak, és ne túl felkapott hely legyen, hanem legyünk csak egymás közt. Én szeretnék részt venni, ha összejön az időpont, amikor szabad vagyok- leszek. Kérdés még, hogy kikkel menjünk, gondolok itt a családtagokra főleg. Szóval csináljunk egy jó sétát, majd esetleg piknikezzünk, és ismerkedjünk, beszélgessünk kötetlenűl. Én így gondolom, de nyitott vagyok mások óhajára-sóhajára is. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 17:20:39 »

Én jönnék ( ha találunk egy megfelelő napot ) ! Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 11:29:48 »

ÉN IS, HAJÓ a IDŐ(PONT)!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 14:22:01 »

Csak családdal. Nem autó mustra lenne a program, hanem egy kis duma+séta.
Az időpont mindíg problémás a számomra: folyamatos éjszakai műszak=fordított életmód.
Péntek+Szombat éjszaka a legmelósabb, ezért lenne jó a Vasárnap du.
Viszont tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a kivétel.
Legfeljebb raktok fel a taliról képeket a honlapra, és majd azt nézegetem.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 16:50:03 »

Hali.

Jó a találkozó gondolata, csatlakoznánk.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 20:05:50 »

Stocz !
Tisztelettel megkérnélek ( szerintem nemcsak a magam nevében ) , hogy nemerjééé kimaradni !!! Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 09:12:14 »

 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 10:08:44 »

Stocz!

Nem csak Te élsz közülünk"fordított életet".  Kacsint Szerintem mindenre van megoldás!
Nekem speciel a vasárnap nem igazán jó, de ha időben lesz időpont, akkor tudom oldani, hogy ott legyek. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 16:49:57 »

Haho! Aki jönne a talira, jó lenne,ha ő is adna ötletet, hogy hová menjünk, vagy foglaljon állást valamelyik előző ötlet mellett! Örömmel látom, hogy szépen alakúl a dolog, de ne kényelmesedjünk el, ne várjuk a sültgalambot, hanem mindenki reszelje az egyát egy jó ötlet erejéig! most 17.48 van, a gép mit ir ki nálatok? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: [1] 2 3 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!