Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 05:46:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Le
 
Szerző Téma: Autóápolás kívül-belül  (Megtekintve 86493 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #195 Dátum: 2011. április 08. - 20:20:46 »

Ma kipróbáltam a Stocz által ajánlott önkiszolgáló nagynyomású kézi mosót XIV. ker. M3 bevezető út, befelé vezető oldalán az Agip kúton. Nos a gép kezelőfelülete kissé kopottas de ez nem befolyásolja a működését. 5 mosási fázist lehet választani, plusz van egy külön kefés samponos lehetőség is. Igaz ezt nem használtam mivel eléggé kopott a kefe, de a többi program kitűnően működik. 100 forintért elég "sokáig" kb. 80- 90 másodpercig üzemeltethető.  Ja és belső takarítás is volt a porszívózás ugyan itt (100 forint/4 perc ). Úgyhogy összességében elégedett vagyok vele 900 forint fejében szép tiszta autóval távoztam. Mosolyog Köszönöm a tippet!!!
Ha gyorsitasz még ennyibe sem kerül! Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #196 Dátum: 2011. április 09. - 07:52:43 »

Ma kipróbáltam a Stocz által ajánlott önkiszolgáló nagynyomású kézi mosót XIV. ker. M3 bevezető út, befelé vezető oldalán az Agip kúton. Nos a gép kezelőfelülete kissé kopottas de ez nem befolyásolja a működését. 5 mosási fázist lehet választani, plusz van egy külön kefés samponos lehetőség is. Igaz ezt nem használtam mivel eléggé kopott a kefe, de a többi program kitűnően működik. 100 forintért elég "sokáig" kb. 80- 90 másodpercig üzemeltethető.  Ja és belső takarítás is volt a porszívózás ugyan itt (100 forint/4 perc ). Úgyhogy összességében elégedett vagyok vele 900 forint fejében szép tiszta autóval távoztam. Mosolyog Köszönöm a tippet!!!
Ha gyorsitasz még ennyibe sem kerül! Vigyorog
Az biztos! Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #197 Dátum: 2011. április 09. - 10:33:58 »

Ma kipróbáltam a Stocz által ajánlott önkiszolgáló nagynyomású kézi mosót XIV. ker. M3 bevezető út, befelé vezető oldalán az Agip kúton. Nos a gép kezelőfelülete kissé kopottas de ez nem befolyásolja a működését. 5 mosási fázist lehet választani, plusz van egy külön kefés samponos lehetőség is. Igaz ezt nem használtam mivel eléggé kopott a kefe, de a többi program kitűnően működik. 100 forintért elég "sokáig" kb. 80- 90 másodpercig üzemeltethető.  Ja és belső takarítás is volt a porszívózás ugyan itt (100 forint/4 perc ). Úgyhogy összességében elégedett vagyok vele 900 forint fejében szép tiszta autóval távoztam. Mosolyog Köszönöm a tippet!!!
Ha gyorsitasz még ennyibe sem kerül! Vigyorog
Az biztos! Vigyorog
Gödöllőn 750Ft-ből oldom meg.
-100Ft aktivhabbal befujom
-200Ft nagynyomásuzás
-100Ft aktivhab ismét majd szivaccsal átmosom az autót
-200Ft öblités
-50Ft viasz
-2x50Ft porszivózás
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #198 Dátum: 2011. április 11. - 11:19:21 »

Ma kipróbáltam a Stocz által ajánlott önkiszolgáló nagynyomású kézi mosót XIV. ker. M3 bevezető út, befelé vezető oldalán az Agip kúton. Nos a gép kezelőfelülete kissé kopottas de ez nem befolyásolja a működését. 5 mosási fázist lehet választani, plusz van egy külön kefés samponos lehetőség is. Igaz ezt nem használtam mivel eléggé kopott a kefe, de a többi program kitűnően működik. 100 forintért elég "sokáig" kb. 80- 90 másodpercig üzemeltethető.  Ja és belső takarítás is volt a porszívózás ugyan itt (100 forint/4 perc ). Úgyhogy összességében elégedett vagyok vele 900 forint fejében szép tiszta autóval távoztam. Mosolyog Köszönöm a tippet!!!
Szívesen!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2011. április 21. - 14:43:19 »

Ma a téli kerekeim sikeresen megtisztítottam, nameg a dísztárcsákat is kemény 2 óra alatt. Hiába, 2 éve nem voltak takarítva és a fékpor azért rendesen képződött rajtuk. Mosolyog
Holnap meg kívül-belül megszépül az autó Krisz által és megkapja a nanot is.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2011. április 22. - 16:39:01 »

Krisznek hála ma kívül-belül megújult a kocsim. Megszenvedett vele, reggel 7-től délután fél 4-ig, pedig nem is volt olyan koszos. Viszont kiderült, hogy a sofőrülés alá meg mögé valamikor valaki kólát öntött ki, valószínű még mielőtt átvettem, mert takarítva volt csak nem alaposan. Eltűnt az éktelenkedő súrolás az első lökös jobb oldaláról, meg jó pár karc a csomagtartóról és máshonnan is. És megkapta a nano kezelést is. Mégegyszer köszönöm szépen Krisz. Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #201 Dátum: 2011. április 22. - 17:03:19 »

Krisznek hála ma kívül-belül megújult a kocsim. Megszenvedett vele, reggel 7-től délután fél 4-ig, pedig nem is volt olyan koszos. Viszont kiderült, hogy a sofőrülés alá meg mögé valamikor valaki kólát öntött ki, valószínű még mielőtt átvettem, mert takarítva volt csak nem alaposan. Eltűnt az éktelenkedő súrolás az első lökös jobb oldaláról, meg jó pár karc a csomagtartóról és máshonnan is. És megkapta a nano kezelést is. Mégegyszer köszönöm szépen Krisz. Vigyorog Vigyorog
Nincs mit,és vigyázz rá.Közben rájöttem a lökösödet a porszivő gégecsövével karcoltad össze valószínüleg.Arra mindig figyelj!-ne érjen hozzá! Kacsint
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2011. április 23. - 08:51:56 »

Krisznek hála ma kívül-belül megújult a kocsim. Megszenvedett vele, reggel 7-től délután fél 4-ig, pedig nem is volt olyan koszos. Viszont kiderült, hogy a sofőrülés alá meg mögé valamikor valaki kólát öntött ki, valószínű még mielőtt átvettem, mert takarítva volt csak nem alaposan. Eltűnt az éktelenkedő súrolás az első lökös jobb oldaláról, meg jó pár karc a csomagtartóról és máshonnan is. És megkapta a nano kezelést is. Mégegyszer köszönöm szépen Krisz. Vigyorog Vigyorog
Nincs mit,és vigyázz rá.Közben rájöttem a lökösödet a porszivő gégecsövével karcoltad össze valószínüleg.Arra mindig figyelj!-ne érjen hozzá! Kacsint
Vigyázok. Kacsint A karcolások még az első porszívózás előtt megvoltak a hátsó lökhárítón, lehet, hogy amikor a szervízben takarították, akkor karcolták össze. Egyébként most már nem látszódik az a fehér anyag a jobb első ajtó díszlécén. Folyamatosan szellőztetem a kocsit, már csak alig érezni a mosószer szagát.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #203 Dátum: 2011. április 23. - 15:57:25 »

Ma az én autóm is megkapta a nano kezelést, azonban felhívom a figyelmeteket, hogy a
NANO KEZELÉS ÉLETVESZÉLYES!!!!!
A csinosítás elkészülte után (ami elég szép lett) három légy is leszállás közben elcsúszott és nyakát szegte.hi-hi-hi
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #204 Dátum: 2011. április 23. - 21:31:49 »

Látom nem csak nekem jutott ez ma eszembe.Én is ma csináltam Nano-s sika-mikát.A kocsit betolhatnám egy szalonba újként árulni.Nagyon vagány lett.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #205 Dátum: 2011. Május 23. - 13:07:24 »

Bőrös lacsik figyelem.Először alapos tisztítás APC-vel,majd egy nagyon pici csiszolás,de tényleg csak minimális(nagyon finom papírral),festés előtt áttörlés sebbenzinnel(csak a festeni kívánt felületen ),ezután bőrfesték felvitele több rétegben,szárítás,majd teljes száradás után a kondicionálóval lekezeljük és kész!

http://www.autodetailer.hu/forum/index.php?action=dlattach;topic=335.0;attach=237;image

http://www.autodetailer.hu/forum/index.php?action=dlattach;topic=335.0;attach=235;image

http://www.autodetailer.hu/forum/index.php?action=dlattach;topic=335.0;attach=233;image
Itt megtalálsz mindent,szerintem elérhető árakon,és tényleg minőségi cuccok:
http://www.bor-tisztitas.hu/termekeink/borfestekek/index.php
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #206 Dátum: 2011. Június 27. - 17:51:50 »

Na azt hiszem a héten , meglesz az autó polír+wax olás .
Remélem szép lesz Mosolyog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #207 Dátum: 2011. Június 27. - 18:34:01 »

Na azt hiszem a héten , meglesz az autó polír+wax olás .
Remélem szép lesz Mosolyog
És otthon készül vagy valamelyik kozmetikában?Felhasznált anyagok?
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #208 Dátum: 2011. Június 27. - 18:54:48 »

Na azt hiszem a héten , meglesz az autó polír+wax olás .
Remélem szép lesz Mosolyog
És otthon készül vagy valamelyik kozmetikában?Felhasznált anyagok?

Én magam csinálom , 1 éve kb fényezőnek készülök , szinte minden nap políroztam is , van 1 kicsi gyakorlatom (persze egyáltalán nem nevezném olyan profinak magam mer még csak tanulom az egészet , és nagyon az eleén vagyok, de majd idővel fejlödök is remélem. Mosolyog)   és benn rendes fényező műhelyben fog készülni ahol bármikor tudok segítséget kérni .
Standox polír anyaggal  lesz polírozva , a waxolás pedig Car Plan ultra wax-al lesz.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #209 Dátum: 2011. Június 27. - 20:02:28 »

Na azt hiszem a héten , meglesz az autó polír+wax olás .
Remélem szép lesz Mosolyog
És otthon készül vagy valamelyik kozmetikában?Felhasznált anyagok?

Én magam csinálom , 1 éve kb fényezőnek készülök , szinte minden nap políroztam is , van 1 kicsi gyakorlatom (persze egyáltalán nem nevezném olyan profinak magam mer még csak tanulom az egészet , és nagyon az eleén vagyok, de majd idővel fejlödök is remélem. Mosolyog)   és benn rendes fényező műhelyben fog készülni ahol bármikor tudok segítséget kérni .
Standox polír anyaggal  lesz polírozva , a waxolás pedig Car Plan ultra wax-al lesz.

Standox anyagokat nem ismerem,mert festészeti cucc.Polírnál vigyázz,mert elég puha a fényezése a lacsinak durva pasztával könnyen minuszba lehet szaladni főleg az éleken.A wax helyett inkább nano viszt tennék sokkal tartósabb,fényesebb,szebb.Főleg ezüst autón. Kacsint
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!