Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 03:41:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456111 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #780 Dátum: 2009. Július 19. - 05:57:37 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Mondottam vala, az fizet, aki utolsónak ideér.

Helyi benzinár: normál 1,314 Euró / liter.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #781 Dátum: 2009. Július 19. - 09:28:39 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Mondottam vala, az fizet, aki utolsónak ideér.

Helyi benzinár: normál 1,314 Euró / liter.

Itthon olcsóbb...
Esetleg egy diesel-es Cartárs elszállítmányoz minket, mert keveset fogyaszt, olcsóbb a gázolaj, nagyobb a hatótávja......  Kint meg Capt feltankol a cégesből...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #782 Dátum: 2009. Július 19. - 16:46:08 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Mondottam vala, az fizet, aki utolsónak ideér.

Helyi benzinár: normál 1,314 Euró / liter.

Akkor én kizárólag az első ülések valamelyikén vagyok hajlandó utazni! (Majd a hátsók eldöntik, hogy ki fizet Vigyorog)
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #783 Dátum: 2009. Július 19. - 21:14:57 »

Hova is megyünk?He
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #784 Dátum: 2009. Július 20. - 11:48:47 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #785 Dátum: 2009. Július 20. - 11:56:12 »

LadLac! Megtervezted, oké! Mennyi oda- vissza? Melyikünk kocsijával menjünk? Mert azt be kell látnunk, hogy nem élhetünk vissza a meghívással oly módon, hogy két kocsival versenyzünk, nem, mi spórolunk a meghívónak, eggyel megyünk, ezt is nagyon köszönjük! Cap! Feladtad a pénzt? He Kacsint Vigyorog
Mondottam vala, az fizet, aki utolsónak ideér.

Helyi benzinár: normál 1,314 Euró / liter.

Itthon olcsóbb...
Esetleg egy diesel-es Cartárs elszállítmányoz minket, mert keveset fogyaszt, olcsóbb a gázolaj, nagyobb a hatótávja......  Kint meg Capt feltankol a cégesből...  Vigyorog
Miért akarsz rosszat szerencsétlen dieselesnek? Hát nem elég Neki az az iszonyatos szelephang? Még ezt a dzsuvát is betankoltatnád vele?
Elvileg a minőség normál közúti diesel, alacsony kéntartalommal, de én ingyen sem tankolnám meg az autómat vele!
A gázolaj itt 0,949 euro / liter.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #786 Dátum: 2009. Július 21. - 15:30:53 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Istenem, Rotterdam! De sokat csavarogtunk a Fő utcán, végig a Szajna mentén...rengeteg szép emlék jut eszembe az örök városról...
Nekem is megjött a kedvem, hogy meglátogassuk kitűnő kollégánkat a kikötőben! Úgytudom Svájc különösen szép ebben az évszakban....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #787 Dátum: 2009. Július 21. - 15:38:02 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Istenem, Rotterdam! De sokat csavarogtunk a Fő utcán, végig a Szajna mentén...rengeteg szép emlék jut eszembe az örök városról...
Nekem is megjött a kedvem, hogy meglátogassuk kitűnő kollégánkat a kikötőben! Úgy tudom Svájc különösen szép ebben az évszakban....
Nem is beszélve a fjordokról, a havasokról...Pálmafák, és gleccserek, szerencsés nagy ország, mindenből van nekik. Mikor is tanultunk földrajzot? Tanultunk egyáltalán? Vagy esetleg Jopek csak henceg, és hergel minket?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #788 Dátum: 2009. Július 21. - 17:16:57 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Istenem, Rotterdam! De sokat csavarogtunk a Fő utcán, végig a Szajna mentén...rengeteg szép emlék jut eszembe az örök városról...
Nekem is megjött a kedvem, hogy meglátogassuk kitűnő kollégánkat a kikötőben! Úgytudom Svájc különösen szép ebben az évszakban....
Svájc, lehet, de mi kérem Brazíliában vagyunk. Vagy ilyesmi. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #789 Dátum: 2009. Július 22. - 08:46:25 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #790 Dátum: 2009. Július 22. - 12:39:07 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Akkor ezt vegyük úgy, hogy Weres a vendégeid vagyunk? Gondolom jönnél Te, meg én, az eddig kettő, hosszú útra kényelmetlen 5 személlyel utazni, de így is marad két főnek helye. Tehát eddig egy autóval, és a tiéddel mennénk. Ki jönne így még? Szombat délután, vagy vasárnap indulhatnánk. 5-6 napra tuti jó vagyok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #791 Dátum: 2009. Július 22. - 13:06:05 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Akkor ezt vegyük úgy, hogy Weres a vendégeid vagyunk? Gondolom jönnél Te, meg én, az eddig kettő, hosszú útra kényelmetlen 5 személlyel utazni, de így is marad két főnek helye. Tehát eddig egy autóval, és a tiéddel mennénk. Ki jönne így még? Szombat délután, vagy vasárnap indulhatnánk. 5-6 napra tuti jó vagyok!
Weres apjának van egy Captivája. Kacsint Szerintem azzal kéne menni. Megyek én is, de hétfőre vissza kell érnem.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #792 Dátum: 2009. Július 22. - 13:15:57 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Nekem nincs pénzem, de ha küldesz belőle, akkor én is Veletek tartok! Arra is van víz...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #793 Dátum: 2009. Július 22. - 15:52:20 »

Ma újabb két minitalim volt! Először a Horváth Rudinál találkoztunk, Jani vizsgáztatott, Kripic 60 ezres szervizt csináltatott, és én meg egy Matizt nézettem át. Persze közben jókat dumáltunk, és ugrattuk szokás szerint egymást, nagy szeretettel persze.
Délután LadLac Főszerelő volt nálam, megnézte a klímánkat, és persze dumcsiztunk egy jót, mint mindig.
A jövő héten meg szegény Cápát ejtem útba, és nem el, hacsak nem megy inkább világgá, hogy elkerüljön.
Vasárnap meg van esélyem MNT-vel találkozni, de ez még nem fix, de remélem összejön!
Ti, hogyan álltok tali ügyben?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #794 Dátum: 2009. Július 22. - 18:22:18 »

Ma újabb két minitalim volt! Először a Horváth Rudinál találkoztunk, Jani vizsgáztatott, Kripic 60 ezres szervizt csináltatott, és én meg egy Matizt nézettem át. Persze közben jókat dumáltunk, és ugrattuk szokás szerint egymást, nagy szeretettel persze.
Délután LadLac Főszerelő volt nálam, megnézte a klímánkat, és persze dumcsiztunk egy jót, mint mindig.
A jövő héten meg szegény Cápát ejtem útba, és nem el, hacsak nem megy inkább világgá, hogy elkerüljön.
Vasárnap meg van esélyem MNT-vel találkozni, de ez még nem fix, de remélem összejön!
Ti, hogyan álltok tali ügyben?
Én itten várok, csak várok.....
És nem szárazon, mert NEM vagyunk kidokkolva.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!