Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 01:47:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456187 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #795 Dátum: 2009. Július 22. - 20:01:21 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Én is benne vagyok és ha sok volna a jelentkező,akkor megyek én is  a sajáttal,csak te tankold.Apropó,nyertél a lottón?Mert akkor az ajándék cruzekról ne feledkezz meg. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #796 Dátum: 2009. Július 22. - 20:05:42 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Én is benne vagyok és ha sok volna a jelentkező,akkor megyek én is  a sajáttal,csak te tankold.Apropó,nyertél a lottón?Mert akkor az ajándék cruzekról ne feledkezz meg. Vigyorog
Miért? WERES is igért Cruze- t lottós nyeremény esetén?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #797 Dátum: 2009. Július 22. - 20:14:50 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Én is benne vagyok és ha sok volna a jelentkező,akkor megyek én is  a sajáttal,csak te tankold.Apropó,nyertél a lottón?Mert akkor az ajándék cruzekról ne feledkezz meg. Vigyorog
Miért? WERES is igért Cruze- t lottós nyeremény esetén?
Gidy ígért,de azért Werestől is behajthatnánk.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #798 Dátum: 2009. Július 23. - 07:15:56 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Akkor ezt vegyük úgy, hogy Weres a vendégeid vagyunk? Gondolom jönnél Te, meg én, az eddig kettő, hosszú útra kényelmetlen 5 személlyel utazni, de így is marad két főnek helye. Tehát eddig egy autóval, és a tiéddel mennénk. Ki jönne így még? Szombat délután, vagy vasárnap indulhatnánk. 5-6 napra tuti jó vagyok!
Ha teljes a költségtérítés, akkor 1 Lacsit 5 személlyel Én is tudok prezentálni...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #799 Dátum: 2009. Július 23. - 07:52:10 »

Cap! Weres! Nos akkor vállaljátok a költségeket külön- külön, vagy együtt, vagy sem. Ha ez utóbbi a végleges válasz, akkor azt hiszem itthon látjuk csak újra a Kapitányt. Szóval várjuk válaszotokat mielőbb, és főleg a pénzetek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #800 Dátum: 2009. Július 23. - 15:28:19 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Akkor ezt vegyük úgy, hogy Weres a vendégeid vagyunk? Gondolom jönnél Te, meg én, az eddig kettő, hosszú útra kényelmetlen 5 személlyel utazni, de így is marad két főnek helye. Tehát eddig egy autóval, és a tiéddel mennénk. Ki jönne így még? Szombat délután, vagy vasárnap indulhatnánk. 5-6 napra tuti jó vagyok!
Weres apjának van egy Captivája. Kacsint Szerintem azzal kéne menni. Megyek én is, de hétfőre vissza kell érnem.
Tényleg, az 7 személyes!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #801 Dátum: 2009. Július 23. - 15:30:00 »

Hova is megyünk?He
Rotterdamba, meglátogatni a csónakost, akit szárazra vetett a sors. Nekem van szabim, kinek van pénze? Akkor mehetünk! Kacsint Vigyorog
Nekem van pénzem, mehetünk. Akkor hányan mennénk ki a hétvégére és hány autóval? Csináljuk meg, legyünk durvák!!!!!!  Vigyorog
Én is benne vagyok és ha sok volna a jelentkező,akkor megyek én is  a sajáttal,csak te tankold.Apropó,nyertél a lottón?Mert akkor az ajándék cruzekról ne feledkezz meg. Vigyorog
dehogy nyertem, csak 5 éve nem nyaraltam 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #802 Dátum: 2009. Július 23. - 18:15:41 »

Cap! Weres! Nos akkor vállaljátok a költségeket külön- külön, vagy együtt, vagy sem. Ha ez utóbbi a végleges válasz, akkor azt hiszem itthon látjuk csak újra a Kapitányt. Szóval várjuk válaszotokat mielőbb, és főleg a pénzetek! Kacsint Vigyorog
Mit akarsz egy három gyerekes apától?  Vigyorog
Fizessek azért, hogy a barátaim meglátogatnak?  He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #803 Dátum: 2009. Július 24. - 07:17:09 »

Cap! Weres! Nos akkor vállaljátok a költségeket külön- külön, vagy együtt, vagy sem. Ha ez utóbbi a végleges válasz, akkor azt hiszem itthon látjuk csak újra a Kapitányt. Szóval várjuk válaszotokat mielőbb, és főleg a pénzetek! Kacsint Vigyorog
Mit akarsz egy három gyerekes apától?  Vigyorog
Fizessek azért, hogy a barátaim meglátogatnak?  He He
Hagyjuk már ezt a pénz témát, már nekem kellemetlen!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #804 Dátum: 2009. Július 24. - 08:52:23 »

Cap! Eldőlt! Itthon várunk Rád szeretettel! Te 3 gyerekes vagy, Weresnek kellemetlen, nekünk meg nincs pénzünk- sajnos. Itthon bepótoljuk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #805 Dátum: 2009. Július 25. - 18:22:07 »

Cap! Eldőlt! Itthon várunk Rád szeretettel! Te 3 gyerekes vagy, Weresnek kellemetlen, nekünk meg nincs pénzünk- sajnos. Itthon bepótoljuk! Kacsint Vigyorog
Jó.
Úgyis vészhelyzetben vagyunk, elfogyott a sör!!!!!!!


  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #806 Dátum: 2009. Július 30. - 10:00:03 »

Sziasztok!
Szervezünk egy közös találkozót a Hyundai klubbal, és ezennel szeretettel meghívunk titeket is!

Az időpont 2009. Szeptember 12-13, helyszín Debrecen.

- Szállás.
A Debrecen melletti, Hosszúpályi felé lévő Dorcas kempingben, ahol van lehetőség D típusú motelszobákra, és E típusú nyaralókra szállást foglalni, de minden más lehetőség is adott, a sátortól kezdve, faház, lakókocsi, és amiket említettem.

Szombat

- Korai indulást feltételezve reggel 6-7? M3 kivezető szakaszon történő gyülekezővel, Debreceni belvárosi séta szombaton, a főtér környékén a Debreceni nagytemplom érintésével.
- Kora esti szalonkázás, sütögetés, borozgatás, sörözgetés a kempingben, vagy étterem. Én a kemping mellett döntenék.

Vasárnap

- Szegedi vadaspark sikeréből adódóan szintén Vasárnapi napon, megtekinthetnénk a helyi kultúrparkot is: http://www.zoodebrecen.hu/ ahol csónakázó tó lovagolási lehetőség és vidámpark is van, nameg a híres Zsuzsi vonat!
- Záró momentumként gondoltam egy kiadós éttermi, kora délutáni ebédet.

Rossz idő esetén, mert sajnos ezzel is számolni kell, a Debreceni Aquaticum élmény és thermálfürdő is lehet programként.

Kérném a jelentkezéseket minnél hamarabb tegyétek meg, mert jövő héten le kell adnom a szállásfoglalásokat!
Ezután már csak egyénileg lesz megoldható a szállás fogfalalás, mert a szállásadó nem tud nekünk minden helyet fenntartani.

A program még képlékeny, még módosulhat.

további információk a Magyar Daewoo-Chevrolet klub fórumán, illetve ha van közületek érdeklődő, remélem lesz, akkor naprakészen itt is közzéteszem.

Üdvözlettel: Yeti
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #807 Dátum: 2009. Július 30. - 19:38:42 »

Szombaton vagy vasárnap egy tali? Persze (sajnos) nem Rotterdamban.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #808 Dátum: 2009. Július 31. - 20:36:52 »

Megjöttem! Minden oké volt. Most vasárnapig, egy hétig itthon leszek, majd a jövő vasárnap elutazom közkívánatra Hajdúszoboszlóra egy hétre wellnessezni, amit úgy kívántatok nekem. Majd pár nappal később még Mezőkövesdre is, mert ezek járnak nekem, olvastam a reklámban. Kacsint Vigyorog Szóval most hétfőtől péntekig buszvezető leszek, vagy villamospótló kétszer is. Utána 24.-től újra itthon, újra robot. Addig meg elérhető vagyok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #809 Dátum: 2009. Augusztus 01. - 06:48:09 »

Sziasztok!
Szervezünk egy közös találkozót a Hyundai klubbal, és ezennel szeretettel meghívunk titeket is!

Az időpont 2009. Szeptember 12-13, helyszín Debrecen.

- Szállás.
A Debrecen melletti, Hosszúpályi felé lévő Dorcas kempingben, ahol van lehetőség D típusú motelszobákra, és E típusú nyaralókra szállást foglalni, de minden más lehetőség is adott, a sátortól kezdve, faház, lakókocsi, és amiket említettem.

Szombat

- Korai indulást feltételezve reggel 6-7? M3 kivezető szakaszon történő gyülekezővel, Debreceni belvárosi séta szombaton, a főtér környékén a Debreceni nagytemplom érintésével.
- Kora esti szalonkázás, sütögetés, borozgatás, sörözgetés a kempingben, vagy étterem. Én a kemping mellett döntenék.

Vasárnap

- Szegedi vadaspark sikeréből adódóan szintén Vasárnapi napon, megtekinthetnénk a helyi kultúrparkot is: http://www.zoodebrecen.hu/ ahol csónakázó tó lovagolási lehetőség és vidámpark is van, nameg a híres Zsuzsi vonat!
- Záró momentumként gondoltam egy kiadós éttermi, kora délutáni ebédet.

Rossz idő esetén, mert sajnos ezzel is számolni kell, a Debreceni Aquaticum élmény és thermálfürdő is lehet programként.

Kérném a jelentkezéseket minnél hamarabb tegyétek meg, mert jövő héten le kell adnom a szállásfoglalásokat!
Ezután már csak egyénileg lesz megoldható a szállás fogfalalás, mert a szállásadó nem tud nekünk minden helyet fenntartani.

A program még képlékeny, még módosulhat.

további információk a Magyar Daewoo-Chevrolet klub fórumán, illetve ha van közületek érdeklődő, remélem lesz, akkor naprakészen itt is közzéteszem.

Üdvözlettel: Yeti
Köszönjük a  meghívást!
Üdv: Stocz
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!