Lacetti klub fórum
2024. Június 15. - 23:06:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 461408 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1890 Dátum: 2010. Július 03. - 12:57:47 »

Amúgy meg még sorolom az eltűnteket:
 Zsu, Kathy, Juci, Peti, Athee, Kripic, MNT, Jopek, Meatloaf, vagy csak nem vesszük észre, úgy lefogyott, és már Twiggy néven fut?
Azt hiszem lassan már újra kéne szervezkedni, mert a kemény mag, is kezd fogyni...

Tényleg eltűntem én is, bocs!:)
Kellene egy tali, de olyan, ami nem a Ti kertetek végében van! Mosolyog
Valami occsóbb, kilométerben!  Vigyorog
Például: Csesztreg? Miért laksz olyan messze tőlünk? Mi már itt vagyunk régen... Kacsint Vigyorog Valamikor majd megyünk a Zalába, akkor szólok előtte, és újra talizhatunk. Ha Mohamed nem megy a hegyhez, akkor Gidy megy Petihez... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1891 Dátum: 2010. Július 03. - 23:04:51 »

Ma az eltűnt LadLac barátom látogatott meg egy körre a 7-esen. Él, és virul, csak nagyon szerelmes a már másfél éves Jázminkába, igaz, ez érthető, aki már látta, tudja, hogy nagyon sikerült kislány.
Amúgy meg még sorolom az eltűnteket:
 Zsu, Kathy, Juci, Peti, Athee, Kripic, MNT, Jopek, Meatloaf, vagy csak nem vesszük észre, úgy lefogyott, és már Twiggy néven fut?
Azt hiszem lassan már újra kéne szervezkedni, mert a kemény mag, is kezd fogyni...
Bocsánat, de én nem tűntem el. Folyamatosan nyomon követem az eseményeket.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1892 Dátum: 2010. Július 04. - 14:22:10 »

Ma az eltűnt LadLac barátom látogatott meg egy körre a 7-esen. Él, és virul, csak nagyon szerelmes a már másfél éves Jázminkába, igaz, ez érthető, aki már látta, tudja, hogy nagyon sikerült kislány.
Amúgy meg még sorolom az eltűnteket:
 Zsu, Kathy, Juci, Peti, Athee, Kripic, MNT, Jopek, Meatloaf, vagy csak nem vesszük észre, úgy lefogyott, és már Twiggy néven fut?
Azt hiszem lassan már újra kéne szervezkedni, mert a kemény mag, is kezd fogyni...

Néha én is itt vagyok, csak nagyon nincs időm semmire, lassan már a családra sem.  Reggel az üzlet, utána alvás, és este pedig meló.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1893 Dátum: 2010. Július 04. - 14:49:29 »

Felszabadult a Rám szakadék! Remélem a Holdvilág árok is. Azt hiszem ezekből már csak őszi kirándulás lesz. Péntekig dolgozom, utána legközelebb 27.-én. Asddg Szank, Visegrád, és körutazás szép helyekre. Bármelyik nap addig, délutánonként minitalizhatunk, ha igény volna rá. Keddtől péntekig. Meatloaf? LadLac? Jani? Weres? Mások?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1894 Dátum: 2010. Július 04. - 15:03:42 »

Felszabadult a Rám szakadék! Remélem a Holdvilág árok is. Azt hiszem ezekből már csak őszi kirándulás lesz. Péntekig dolgozom, utána legközelebb 27.-én. Asddg Szank, Visegrád, és körutazás szép helyekre. Bármelyik nap addig, délutánonként minitalizhatunk, ha igény volna rá. Keddtől péntekig. Meatloaf? LadLac? Jani? Weres? Mások?
Azt hallottam én is hogy felszabadult,de csak profiknak ajánlják(sztem ennek megfelelünk  ),de sztem is őszi kirándulás lesz.Most már a jövő héten tényleg össze kellene egy minitalit hozni,mert elég rég taliztunk már.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1895 Dátum: 2010. Július 04. - 16:00:13 »

Felszabadult a Rám szakadék! Remélem a Holdvilág árok is. Azt hiszem ezekből már csak őszi kirándulás lesz. Péntekig dolgozom, utána legközelebb 27.-én. Asddg Szank, Visegrád, és körutazás szép helyekre. Bármelyik nap addig, délutánonként minitalizhatunk, ha igény volna rá. Keddtől péntekig. Meatloaf? LadLac? Jani? Weres? Mások?
Azt hallottam én is hogy felszabadult,de csak profiknak ajánlják(sztem ennek megfelelünk  ),de sztem is őszi kirándulás lesz.Most már a jövő héten tényleg össze kellene egy minitalit hozni,mert elég rég taliztunk már.
Hétfőt kivéve bármelyik nap péntekig jó nekem. Kedden 13-tól, szerdától péntekig 12-től már itthon vagyok. Újra hajnali a beosztásom. Gyere, csak szólj előtte, hogy várjalak! Ez másra is vonatkozhat! Séta a ligetben, vagy hűsülés a szobában cappuccinozással egybekötve, igényesen persze.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1896 Dátum: 2010. Július 06. - 14:07:39 »

Esetleg valaki jövő hét csütörtökön a klubszervizben...?
Engem 14 órára várnak egy kis olajcserére, átvizsgálásra, közben szívesen jártatnám a számat... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1897 Dátum: 2010. Július 06. - 15:58:06 »

Esetleg valaki jövő hét csütörtökön a klubszervizben...?
Engem 14 órára várnak egy kis olajcserére, átvizsgálásra, közben szívesen jártatnám a számat... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szívesen mennék beszélgetni Veled, és Rudival, Nándival, de éppen wellnesseznem kell Visegrádon, a változatosság kedvéért. De utána szombaton találkozhatunk... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1898 Dátum: 2010. Július 06. - 16:03:30 »

Esetleg valaki jövő hét csütörtökön a klubszervizben...?
Engem 14 órára várnak egy kis olajcserére, átvizsgálásra, közben szívesen jártatnám a számat... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szívesen mennék beszélgetni Veled, és Rudival, Nándival, de éppen wellnesseznem kell Visegrádon, a változatosság kedvéért. De utána szombaton találkozhatunk... Kacsint Vigyorog
Affene..., de rossz neked... Vigyorog
A szombaton még elmélkedem egy kicsit... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1899 Dátum: 2010. Július 06. - 19:00:38 »

Jövő hét szerdán megyek Rudiékhoz ha valaki gondolja találkozhatunk,csak előtte szóljon mert ha senki akkor nyakamba veszem a várost.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1900 Dátum: 2010. Július 07. - 16:46:08 »

Magyar Daewoo - Chevrolet Klub minitali a Lurdy-ház parkolójában.
Szombaton 2010.07.10. 14.00-tól.

Én megyek! Még valaki?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1901 Dátum: 2010. Július 07. - 18:32:22 »

Magyar Daewoo - Chevrolet Klub minitali a Lurdy-ház parkolójában.
Szombaton 2010.07.10. 14.00-tól.

Én megyek! Még valaki?
Sajna Ópusztaszeren leszek. Pedig mennék, de majd a szabi után majd szervezkedek, újra talizunk, kirándulunk. 27.-től leszek újra itthon, no meg most szombatig délutánonként.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1902 Dátum: 2010. Július 22. - 18:24:12 »

Amikor Giovanni Pesten lesz, csinálhatnánk egy minitalit valahol. Esetleg a gokart pályánál?
Én szívesen kimegyek oda, de gokartozni most nem fogok. Hadd nyerjen más is. Vigyorog
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1903 Dátum: 2010. Július 22. - 21:28:53 »

Amikor Giovanni Pesten lesz, csinálhatnánk egy minitalit valahol. Esetleg a gokart pályánál?
Én szívesen kimegyek oda, de gokartozni most nem fogok. Hadd nyerjen más is. Vigyorog
Pedig el kell dönteni ki a jobb! Vigyorog  Amugy Dömével ugysem birnánk mert ő profi.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 22. - 21:30:44 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1904 Dátum: 2010. Július 23. - 09:17:02 »

Amikor Giovanni Pesten lesz, csinálhatnánk egy minitalit valahol. Esetleg a gokart pályánál?
Én szívesen kimegyek oda, de gokartozni most nem fogok. Hadd nyerjen más is. Vigyorog
Pedig el kell dönteni ki a jobb! Vigyorog  Amugy Dömével ugysem birnánk mert ő profi.
majd kilököm, abban jó vagyok  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!