Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 21:24:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456252 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2070 Dátum: 2010. November 07. - 11:44:15 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Reméljük nála, úgy mint tavaly, de nem úgy mint 2 éve, amikor az a nagy hó esett.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2071 Dátum: 2010. November 07. - 12:16:13 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Reméljük nála, úgy mint tavaly, de nem úgy mint 2 éve, amikor az a nagy hó esett.
Nem is volt nagy hó, hiszen folyamatosan olvadt! (Viszont az autópályán volt néha olyan hózápor, hogy orromig sem láttam! Kacsint)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2072 Dátum: 2010. November 07. - 13:23:52 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Akkor már majdnem mindent tudok aszt hiszem  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2073 Dátum: 2010. November 07. - 15:10:09 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Akkor már majdnem mindent tudok aszt hiszem  Kacsint
Pontosan. Csak hiszed....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Apropó, király a kabát, jobb, mint amit ellátmányba adtak.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2074 Dátum: 2010. November 07. - 15:12:07 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Akkor már majdnem mindent tudok aszt hiszem  Kacsint
Pontosan. Csak hiszed....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Apropó, király a kabát, jobb, mint amit ellátmányba adtak.  Vigyorog
Örülök hogy örömet okoztam ilyen messziről  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2075 Dátum: 2010. November 07. - 17:51:55 »

Szerintem ha olyan sokan jelentkezünk(remélem)akár a ligetbe is kimehetünk,a gyerekek szánkóznak a felnőttek meg fóralt bórt v teát ihatnak. Akkor nem kellene a létszámot variálni legyünk csak minél többen legalább egyszer egy évben.
Ez csak egy ötlet nem szent írás. Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2076 Dátum: 2010. November 07. - 17:59:11 »

Utána meg jöhet a szokásos lista is, aki tutira ígéri, hogy jön:
1: Gidy, és a családja biztosan, mert nálunk lesz (Ilus, Kata, Csaba, Klári, Gábor, esetleg még Tomi is) (max 7)
2: Kamikaze és családja (2+1)
3:
...
10:
11:
 
A jelentkezésre úgy írjátok be magatokat, hogy X felnőtt, + Y gyerek. Gyereknek a 10 év alattiakat vegyük!

Egy dolgot azért hozzá tennék még. Ha hál' Istennek, ha sokan jönnétek, akkor lehet, hogy szűkíteni kell a listát, mert nem sportcsarnokban lakom. Szóvak bátran várom a jelentkezéseket, senkit nem szeretnék visszautasítani, a vidékieket meg nem is korlátoznám, de a pestieket esetleg úgy, hogy limitálva legyen egy- egy család létszáma. Bár így lenne, mert ez azt jelentené, hogy sokan jönnénk össze. Szóval jelentkezzen mindenki bátran, nyugodtan családosan is, a végén pedig meglátjuk, hogy hány turnusban ennénk. De sok jó ember kis helyen is elfér. Itt a cartársak, és családtagjaik pedig kivétel nélkül mind jó emberek! Még a pimaszok is! (Nem sorolom ide a neveket)

Ma minitaliztam 14 percre Hawer cartárssal az Etele téren, egy kis szünetben. Jó volt megismerni őt is.
Én is örültem a találkozásnak. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2077 Dátum: 2010. November 07. - 19:48:26 »

Jó így?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2078 Dátum: 2010. November 07. - 20:20:26 »

Szerintem ha olyan sokan jelentkezünk(remélem)akár a ligetbe is kimehetünk,a gyerekek szánkóznak a felnőttek meg fóralt bórt v teát ihatnak. Akkor nem kellene a létszámot variálni legyünk csak minél többen legalább egyszer egy évben.
Ez csak egy ötlet nem szent írás. Mosolyog
Ez jó Kami! Csak egy a baj, ha rossz lenne az idő, akkor nem nyerő a liget. De nem gond a túl sok ember, legfeljebb nem együtt eszünk egyszerre. Esetleg a parkolást újra megpróbáljuk a rendelőbe, ha Ilus el tudná intézni, és akkor az összes kocsi együtt lehetne, hogy ne féljenek.

Akkor vegyétek úgy, hogy semmilyen létszám stop nem lesz, legfeljebb szorongunk, és külön eszünk, iszunk, de legyünk minél többen! Ha pedig tényleg sokan összejönnénk, és nem lehetne akkora adagot főzni, akkor pedig jó lesz majd virsli mustárral, ketchuppal, zsíros kenyér hagymával, no meg a sütik, és italok elosztva, ki ki mit hozzon magával. Ha Baroti is jönne (de jó is lenne!), akkor pedig jó erdélyi szalonnával, mint a Szent Anna tónál...

Akkor így lett a döntés, remélem megfelel mindenkinek! Még Diablo népes családjának is! Vigyorog

Az előbbi részből módosítom a létszám stopot, hátha még nem olvasta mindenki, így nem ijed meg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2079 Dátum: 2010. November 08. - 18:25:19 »

Ha 18-án lesz, akkor sajnos ki kell hagynom...
azt nem lehet, akkor inkább tegyük át más napra
Áttenni nincs módomban, mert így kértem az utolsó beosztásomat. Legalábbis, akkor, ha nálunk lesz.
Szegény Athee! Neki szinte soha semmi nem jön be, mert halálra dolgoztatják. Ja, és ne feledjétek, előtte Miukulás, utána karácsony, nem könnyű más időpontot adni akkor sem, ha más hívja meg a bandát. Vagy mégis? Ki?

Ma hármas minitali volt Gyulaiéknál. Jani, Krisz, és jómagam voltunk ingyenes átvizsgáláson, ajándék polár Chevroletes kesztyűért. 15.-ig van az akció, akit érdekel kérjen időpontot, és menjen el!
Amúgy meg minden rendben volt a kocsimmal, és vittem...
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 08. - 18:27:39 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2080 Dátum: 2010. November 08. - 18:47:18 »

Ha 18-án lesz, akkor sajnos ki kell hagynom...
azt nem lehet, akkor inkább tegyük át más napra
Áttenni nincs módomban, mert így kértem az utolsó beosztásomat. Legalábbis, akkor, ha nálunk lesz.
Szegény Athee! Neki szinte soha semmi nem jön be, mert halálra dolgoztatják. Ja, és ne feledjétek, előtte Miukulás, utána karácsony, nem könnyű más időpontot adni akkor sem, ha más hívja meg a bandát. Vagy mégis? Ki?

Ma hármas minitali volt Gyulaiéknál. Jani, Krisz, és jómagam voltunk ingyenes átvizsgáláson, ajándék polár Chevroletes kesztyűért. 15.-ig van az akció, akit érdekel kérjen időpontot, és menjen el!
Amúgy meg minden rendben volt a kocsimmal, és vittem...
A kesztű miatt. Vigyorog Ahogy én is de nem szeretem ha szervizbe nézegetik függetlenül attól,hogy tudom jó kezekben van mert ismerik az autót és "valószinűbb"nagyobb figyelmet forditanak rá.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2081 Dátum: 2010. November 08. - 20:16:01 »

Modik! Jó lenne talán most már erre egy külön új topic? Évadzáró 2010 címen. Ha jó az ötlet, csináljátok meg, kérlek.
Most még maradjon ez itt, ha nem baj!?(...mondjuk kabalából. Kacsint)
Most zártam le a baglyosat is... Hamar topik, ritkán jó. 
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2082 Dátum: 2010. November 09. - 01:14:56 »

Ha 18-án lesz, akkor sajnos ki kell hagynom...
azt nem lehet, akkor inkább tegyük át más napra
Áttenni nincs módomban, mert így kértem az utolsó beosztásomat. Legalábbis, akkor, ha nálunk lesz.
Szegény Athee! Neki szinte soha semmi nem jön be, mert halálra dolgoztatják. Ja, és ne feledjétek, előtte Miukulás, utána karácsony, nem könnyű más időpontot adni akkor sem, ha más hívja meg a bandát. Vagy mégis? Ki?

Ma hármas minitali volt Gyulaiéknál. Jani, Krisz, és jómagam voltunk ingyenes átvizsgáláson, ajándék polár Chevroletes kesztyűért. 15.-ig van az akció, akit érdekel kérjen időpontot, és menjen el!
Amúgy meg minden rendben volt a kocsimmal, és vittem...

Nem is kell miattam áttenni. Én sem örülök, hogy menni kell, de ez van. Karácsony előtt egy héttel nálunk már bolondok háza van ilyenkor. Beigli, Adventstollen, karácsonyi kenyér, karácsonyi csillag almával.. soroljam??  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2083 Dátum: 2010. November 09. - 18:43:25 »

Ha 18-án lesz, akkor sajnos ki kell hagynom...
azt nem lehet, akkor inkább tegyük át más napra
Áttenni nincs módomban, mert így kértem az utolsó beosztásomat. Legalábbis, akkor, ha nálunk lesz.
Szegény Athee! Neki szinte soha semmi nem jön be, mert halálra dolgoztatják. Ja, és ne feledjétek, előtte Miukulás, utána karácsony, nem könnyű más időpontot adni akkor sem, ha más hívja meg a bandát. Vagy mégis? Ki?

Ma hármas minitali volt Gyulaiéknál. Jani, Krisz, és jómagam voltunk ingyenes átvizsgáláson, ajándék polár Chevroletes kesztyűért. 15.-ig van az akció, akit érdekel kérjen időpontot, és menjen el!
Amúgy meg minden rendben volt a kocsimmal, és vittem...

Nem is kell miattam áttenni. Én sem örülök, hogy menni kell, de ez van. Karácsony előtt egy héttel nálunk már bolondok háza van ilyenkor. Beigli, Adventstollen, karácsonyi kenyér, karácsonyi csillag almával.. soroljam??  Vigyorog Vigyorog
Ne sorold, inkább küldj kóstolót! Nyammm..... Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyátalán nem irigyellek, eleged lehet...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2084 Dátum: 2010. November 11. - 16:37:22 »

"Legyen, jó a 18-a de ne Gidynél.  1 (10%)"

Mielőtt jönnek a megjegyzések, ezt nem én szavaztam!
Aki tette, tette, de alternatívát bezzeg nem javasolt, így elég furcsának tűnik, de sebaj, lesz azért olyan, aki szívesen jön hozzánk, mint már többször is, nemcsak tavaly.
Lehet még jelentkezni, cartársak, és persze cartársnők is, mert ők is vannak már néhányan- szerencsére.
bevallom ez én voltam. csupán azért, mert nem szeretnélek 20-30 emberrel terhelni se téged, sem a családodat, sem a lakást. 
de ha neked megfelel, hogy nálad legyünk sokan, akkor oké.
Weres! Te aztán tudhatod jól, hogy, hogy nem kényszerből tesszük azt, ha meghívunk valakit, vagy valakiket. Többször voltál Te is nálunk- gondolom- nem érezted a kényszert, és remélem más sem, soha. Nem volt kötelező, mi magunk vállaltuk eddig is, most is, szeretettel. Az igaz, hogy jár némi munkával, de ezt örömmel tesszük, ha jól érzi magát itt mindenki. Úgy tudom, eddig nem volt panasz a talikra, ami nálunk, vagy a telken volt, és továbbra se legyen, ezért igyekezni fogunk. Ha a készítés túl nagy gonddal, költséggel járna, akkor természetesen jelezni fogom, és kiosztjuk, hogy ki, mit hozzon, vagy elosztjuk a költségeket egymás közt, ez természetesen szóba jöhet, ez a létszámtól függ főleg. Utána be lesztek fogva mosogatni, takarítani, ha rendetlenség lenne esetleg utána, erre lehet számítani. De a lényeg az, hogy újra együtt legyünk, és szépen búcsúztassuk a szezont. Ez év úgyis ilyen szempontból gyengécske volt, elmaradt a több napos Bagoly, nem voltunk a Rám szakadékban, a Holdvilág árokban, pedig terveztük. De azért volt Vászoly, meg kisebb minitalik, és a Chevysekkel a komáromi erőd látogatás. Sőt, volt egy erdélyi 9 napos utunk is. Sok volt a rossz idő, kevés volt a pénz, de azért együtt maradtunk, legalább itt a fórumon. Szóval a lényeg, hogy szívesen látjuk itt, nálunk a csapatot december 18.-án. A parkolást pedig megpróbáljuk úgy csinálni, mint más volt rá példa, a rendelőben, hóesésben, toporogva, de jó kedvűen. Szó, mi szó, jelentkezzetek bátran! Ja, és gyűjtsetek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!