Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 22:44:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 75895 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Július 17. - 11:30:53 »

Ha igényt tartotok rám, és szeptemberben lenne a tali, akkor nekem a beosztás kérelmet aug első napjaiban le kell adnom. Amúgy szeretnék menni családostul! Szerintem, hogy ne kelljen szabikról gondoskodni, a tali kezdődjék péntek déltől, vasárnap délutánig. Ez a legjobb megoldás szerintem. Október +500 Ft fejenként, és naponként, erre is gondoljatok. Meg arra, hogy romolhat az idő addigra. Szeptemberre voksolok, nem muszáj az elején, az csak egy ötlet volt. Ti jöttök, de ne húzzuk soká a döntést, mert szétcsúsznak az ülő alkalmasságok... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Július 17. - 13:53:17 »

Nagy kár, hogy a hosszú hétvégét kilőtték alólunk.
Szeptember sztem semmiképpen nem jó: iskolakezdés tájékán van elég tennivaló mindenütt.
Én személy szerint a többi dátummal is bajban vagyok: nem csak a gyerek jár iskolába, hanem az asszony is. Minden második hétvégéje foglalt, de hogy az melyik lesz, az csak szeptemberben derül ki. 
A gyereknél is szigorúan veszik a hiányzást, úgyhogy a péntek délután is legfeljebb este lehet nálunk.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Július 17. - 14:49:40 »

Hát srácok, most már én is szeretnék prezentálódni, de nekem a szeptember tutira nem jó, van benne két lakodalom, plusz néhány egyéb fix időpont.
Október első hétvégéje szintén ugrik, mivel nagymamámnál bucsu van.

Remélem tényleg sikerül végre mozdulnom veletek!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Július 17. - 15:13:35 »

Ahogy elnézem szeptember eleje senkinek sem jó,nekem se.Én is a hónap végére vagy októberre szavazok,péntek délutántól vasárnap délutánig.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Július 17. - 17:06:56 »

Ahogy elnézem szeptember eleje senkinek sem jó,nekem se.Én is a hónap végére vagy októberre szavazok,péntek délutántól vasárnap délutánig.
Ez lenne Nekem is roppppant szimpatikus időpont!   Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Július 17. - 17:14:01 »

Sima hétvégén két teli nap nekünk sem gyere be. Rex mindennapos ellátást igényel, és van a ház körül is mindig tennivaló, + a gyerkőcnek is egyik nap tanulnia kell. Ottalvásos buli csak akkor megy, ha hosszú hétvége van.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Július 18. - 12:02:13 »

Kezdek aggódni, hogy nem lesz ebből semmi. Szerintem, tanulni ott is lehet, ha akar valaki. A nem akarásnak nyögés a vége. Legyen, vagy ne legyen, ez itt a kérdés. Jó ajánlatot kaptunk, erre jön a szenvedés.  A véleményem az, hogy szeptember végére már beáll a suli, nem kell túl dramatizálni. Az enyémek is voltak kisiskolások, túl lehetett élni. Kacsint Október eleje sem rossz, de a legvége már lehet, hogy igazi ronda őszi időt mutat. Döntsünk: legyen? He Mikor? He Sajnos mindenkinek biztos nem tudunk megfelelni, de egy többségi dátumot azért ki lehetne tűzni. Kacsint Ki akar egyáltalán jönni? He Én ige, lehetőleg teljes családdal, elfogadok bármilyen időpontot, csak időben döntsünk, hogy a beosztásomat biztosítani tudják. Ti jöttök! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Július 18. - 12:08:17 »

Én még nem tudom, megyünk-e. Ez az év nagyon nem úgy alakul (anyagilag) ahogy szeretném.
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Július 18. - 12:49:12 »

szia Apu  én szeretnék,és gyerekek mindenki nélkül,ez most szóljon rólam.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Július 18. - 13:18:31 »

Én még nem tudom, megyünk-e. Ez az év nagyon nem úgy alakul (anyagilag) ahogy szeretném.
No igen, ez is szempont...spec nekem egy tank benya...s horvátban tuti nem arra fogok gondolni, hogy valamit nem engedek meg magamnak és a családnak, mert a következő talira kell a benzinpénz! Kacsint
Éppen ezért konkrétumot csak akkor tudok mondani, ha onnan egészben hazatértünk.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Július 18. - 13:35:09 »

Én még nem tudom, megyünk-e. Ez az év nagyon nem úgy alakul (anyagilag) ahogy szeretném.

Na látod Jani, ezzel nem vagy egyedül.  Ráadásul Októberben még jön a műszaki és a zöldkártya. Úgyhogy bármennyire is szeretnék veletek tartani, még nem tudom mi lesz.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Július 18. - 14:24:56 »

Na, akkor szavazzunk, hogy ki milyen időpontra gondol (és hogy egyáltalán jönne-e).
Jövő hét végéig mindenki döntse el, hogy hova teszi a pöttyöt.
Minnél tovább húzzuk, annál nehezebb lesz időpontot találni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Július 18. - 16:07:46 »

Na, akkor szavazzunk, hogy ki milyen időpontra gondol (és hogy egyáltalán jönne-e).
Jövő hét végéig mindenki döntse el, hogy hova teszi a pöttyöt.
Minél tovább húzzuk, annál nehezebb lesz időpontot találni.

 
Ez az Főnök! Erélyesen! Most beszéltem a Gáborral telefonon, és azt mondta, hogy az ajánlata továbbra is áll, természetesen, de jó lenne, ha döntenénk. Viszont, az is jó hír, hogy bár hányan is jelentkezünk, az ajánlata áll, a személyre szóló része, de akkor, ha ez kisebb létszám, akkor nem tudja garantálni, hogy csak mi leszünk ott. Szóval, ha csak Stocz, Kripic, Meatloaf, Zsu, meg én mennénk például, akkor is lehet kedvezményes buli! Vigyorog A foglalót akkor is küldenem kell! Szóval, Stocz, indítsd a szavazást az időpontra, és jövő hétvégéig lefixáljuk, és akkor vagy személyesen, vagy átutalással kérem a pénzt a majd adott számlára. ( Nem a Cápáéra!). Akinek mindegy, mert mindenképpen tud jönni, annak is írj szavazati helyet! Vigyorog. Természetesen mindenki adja meg azt is, hogy hányan jönnének a családból, és abból hány a felnőtt, illetve a gyerek, figyelembe véve a külön kedvezményeket! Kacsint Vigyorog Szóval szeptember- októberi hétvégéket jelöljük. Ha valakinek több is jó ezekből, azt is jelölje be, ne csak egyet lehessen szavazni, de inkább jelentkezni! Ez fontos volna nagyon!!! Kacsint Vigyorog Azt hiszem, így már lesz esély arra, hogy kialakuljon valami értelmes megegyezés. Kacsint Vigyorog Stocz Főni! Készítsd a táblázatot, kérlek! Kacsint Uff, és szóltam, remélem nem hiába! Kacsint Vigyorog Tehát módosított a listát kérek, minden hétvégére, és alternatív lehetőséggel!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 18. - 16:09:38 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Július 18. - 17:11:28 »

szia Apu  én szeretnék,és gyerekek mindenki nélkül,ez most szóljon rólam.puszi
Én majd alszok veled egy szobában, legalább azon is spórolunk!  Puszi Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Július 18. - 17:11:39 »

Október közepe miért nincs szavazáson? Az melyik felébe esik a hónapnak, eleje vagy vége? Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!