Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 19:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 76080 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Július 15. - 12:56:38 »

A veszprémi talira mindenki hozzon magával időpontokat arra, hogy a bagolyirtási bulit mikorra ütemezzük be! Aki nem jön, az meg írjon ide ötleteket! Uff! Szóltam
Módosítottam a topic nevét, mivel pontosodni látszik az időpont. Marathoni 4 napos tali lenne!  Kacsint
Ajjajj! Ennyire megszerettük volna egymást?  Vigyorog Vigyorog Kacsint
Ne reménykedj! Bár nekem tetszel csinifiú!
De igenis, mindenki szeret mindenkit! 
Ezért leszünk mégtöbben Bagolyirtáson...
Egymást is szeretjük, de legfőképp azt, ha ott van Zsuzsi is, hisz őt szeretjük a legjobban!  Mosolyog Kacsint Vigyorog Vigyorog Puszi
Hogy-hogy?Zsuzsit nem csak én szeretem?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Július 15. - 14:33:56 »

Sajnos az október 23.-ikától kezdődő hétvége foglalt már, elaludtunk sajnos ismételten. Ma beszélek a főnökkel, és kérek időpont javaslatokat. Majd újra meghírdetjük a teljesíthető időpontot. Szeptember, vagy október jó, leszámítva pont a kitűzött napunkat. Meg fogjuk oldani, csak azért is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Július 15. - 18:55:03 »

Sajnos az október 23.-ikától kezdődő hétvége foglalt már, elaludtunk sajnos ismételten. Ma beszélek a főnökkel, és kérek időpont javaslatokat. Majd újra meghírdetjük a teljesíthető időpontot. Szeptember, vagy október jó, leszámítva pont a kitűzött napunkat. Meg fogjuk oldani, csak azért is! Kacsint Vigyorog
No, azért akkor már van sejtésed min mentem keresztül az elmúlt időszakban!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Július 15. - 19:25:37 »

Sajnos az október 23.-ikától kezdődő hétvége foglalt már, elaludtunk sajnos ismételten. Ma beszélek a főnökkel, és kérek időpont javaslatokat. Majd újra meghírdetjük a teljesíthető időpontot. Szeptember, vagy október jó, leszámítva pont a kitűzött napunkat. Meg fogjuk oldani, csak azért is! Kacsint Vigyorog
No, azért akkor már van sejtésed min mentem keresztül az elmúlt időszakban!!!
 
Igen, és külön köszönet érte, hogy nem menekültél el a dolgok elől. Most beszéltem a főnökkel, adott más ötleteket. Mindent megír Stocznak, és nekem, de csak a Főni tudja majd felteni ide a topicba. Nem rossz a helyzetünk, csak más időpontot kell választanunk. Jobb, és olcsóbb lenne szeptemberre tenni a talit.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Július 15. - 21:56:14 »

Sajnos az október 23.-ikától kezdődő hétvége foglalt már, elaludtunk sajnos ismételten. Ma beszélek a főnökkel, és kérek időpont javaslatokat. Majd újra meghírdetjük a teljesíthető időpontot. Szeptember, vagy október jó, leszámítva pont a kitűzött napunkat. Meg fogjuk oldani, csak azért is! Kacsint Vigyorog
No, azért akkor már van sejtésed min mentem keresztül az elmúlt időszakban!!!
 
Igen, és külön köszönet érte, hogy nem menekültél el a dolgok elől. Most beszéltem a főnökkel, adott más ötleteket. Mindent megír Stocznak, és nekem, de csak a Főni tudja majd felteni ide a topicba. Nem rossz a helyzetünk, csak más időpontot kell választanunk. Jobb, és olcsóbb lenne szeptemberre tenni a talit.
Megalkuvóak lettünk?Megyünk oszt jó szél!Ennyi lacsi nem csak a baglyokat írtja ha kell! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Július 16. - 07:44:02 »

A "baglyos" barátom megírta az ajánlatát, amit Stocz Főninek is elküldött. Ő majd átteszi ide, mert nem béna, mint én. Vagy a fiam, ha hazajön, de felkerül még ma szerintem. A lényeg, hogy szerintem kitűnő ajánlatot adott, csak válasszunk sürgősen hétvégét, szedjük össze a jelentkezőket, és a foglalót. Foglalót, és nem előleget, nem mindegy! Ezt majd én intézem, nekem küldjétek, illetve adjátok majd oda! Szeptember jóval olcsóbb, mert októberben már fűteni kell, ami rendesen emeli az árat. Szóval hajrá, ne bénázzuk el a lehetőséget! Stocz, ha felébred, biztos cselekszik, és akkor megindulhat a dátum kiválasztása, de gyorsan! Kacsint Mosolyog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Július 16. - 11:00:35 »

Most főhet a fejünk új időpont után.
Az alábbi ajánlat min. 2 éjszaka igénybevételére szól, ez meg ugye 3 nap...
Az árak (csak nekünk Mosolyog) :
Szept. végéig 1500 Ft/Fő/éjszaka - Okt.1-től ugyan ez 2000 Ft-ra emelkedik.
Nem iskolás gyerek féláron, 2 év alatti ingyen.
hideg kaja 300 Ft, meleg 600 Ft (csak egységes menü, de az megbeszélhető)

Üdülési csekkel is lehet fizetni, de ekkor nincs kedvezmény - 3000ft/fö/éj.

Vagy megtöltjük az egész vendégházat (35 férőhely), és abben az esetben 40.000 Ft/éj összesen (~1150 Ft/fő/éj).
Foglaló:20 %.

Akinek van ötlete időpontra, az ne tartsa vissza.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Július 16. - 12:23:43 »

Nekem szept 20-21 nem oké egyébként úgy tudom igen.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Július 16. - 15:23:17 »

Javaslatom: szeptember 5.-6.-7.-ikét a talinak, elsősorban. De, ha időben döntünk, akkor nekem megfelel bármelyik hétvége is, de sajnos Weres már egyet félig- meddig kilőtt, mert jó lenne, ha ő is jöhetne! Elején az idő is jó szokott lenni, hiszen az a vénasszonyok nyara. Vigyorog Ti jöttök! Vigyük döntésre minél előbb! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Július 16. - 17:11:33 »

A Jopek családnak kedvezőbb lenne szeptember második fele, vége. Sajnos az első két hétvége eddig úgy néz ki, hogy nem megoldható ( asszonyka dolgozik szegény, persze ez a mi bajunk ).  

Az ajánlat pedig ( a bagolyírtási házigazdától ) szerintem nagyon korrekt. Ezt tényleg nem kellene kihagyni! Kacsint

Aztán meg azt is beszéljük át, hogy melyik napokat érintené a tali. Mert ugye 2 éjszaka, tehát 3 nap. De akkor melyik három? Péntek-Vasárnap or Szombat-Hétfő? ( A szabadság miatt jó lenne tudni, legalább is nekem.)
Részemről ennyi a javaslat hírtelenjében! Kacsint Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Július 16. - 19:51:07 »

Nekünk a szept eleje tuti nem jó. Max a vége, vagy okt.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Július 16. - 20:28:32 »

Mi van akkor ha októberben megyünk? 500 Ft. felár? Nem hinném, hogy ezen múlik!!! Októberben sokkal szebb az erdő!!!!Szeptemberben iskolakezdés ami nem egy egyszerű történet!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Július 17. - 06:54:12 »

Szerintem a szeptember eleje nagyon nem juó, mert iskolakezdés, pénteken vagy hétfőn nem jó hiányozni mindjárt az elején. Legalább is Nekünk új iskola, tehát ez tuti nem megoldható. Szeptember végére inkább elképzelhetöbb, vagy októberben bármikor.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Július 17. - 09:50:09 »

Igazából nekem a Szeptember 12-13-14 lenne jó. Szabin leszek!!!  Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Július 17. - 11:03:51 »

Nekem október közepe lenne csak jó, 11-12 vagy 18-19. Akkor mi legyen? Szavazzunk?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!