Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 00:24:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 75897 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #240 Dátum: 2008. Október 13. - 10:36:31 »


SLR és Sony (ex-Minolta) Alfa200.
 Kacsint
Hja....akkor már értem! Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #241 Dátum: 2008. Október 13. - 11:13:34 »

Nagyon ügyesen mozogtatok az egyik fáról a másikra! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #242 Dátum: 2008. Október 13. - 12:09:05 »

Na erről lemaradtunk, pedig szép látványban lett volna részünk! Csak nézők lehettünk volna, de nagyon drukkoltunk volna! Csak az a volna, ne volna! Azt hiszem itt már Inci szerepköre lehetett volna az enyém maximum. Kacsint Vigyorog Ez sem volt semmi! Bravó mindenkinek, aki megcsinálta! Vigyorog
Sok kép volt már eddig is, és még várunk továbbiakat. Azután majd egy kicsit szortírozni, és csökkenteni kell a képeket, hogy a galériába bekerülhessenek.
Remélem a távol maradottak már bánják, hogy nem jöttek el, és ezen felbuzdulva a következőkre már ők is jönnek majd! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #243 Dátum: 2008. Október 13. - 15:27:18 »

Szerencsésen hazaértünk mi is vasárnap este,és elmondhatom hogy egy felejthetetlen hétvége van mögöttünk.Köszönjük Gidynek és kedves feleségének a szervezést,Gáboréknak meg a vendéglátást.Bánkódhat az aki nem tudott eljönni,meg az is akinek vasárnap korán el kellett mennie,mert nem tudják miből maradtak ki.Mi felraktuk az összes képet amit csináltunk,még a rosszul sikerültet is,de majd a főni kiválogatja a jókat egy albumhoz.Sajna nekünk csak egy egyszerű kis gépünk van,de azért sikerültek jó képek is.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #244 Dátum: 2008. Október 13. - 20:20:42 »

Akik elérhetővé tették a képeket, azoktól kérdezném, hogy a helyi TV-ben, ahol dolgozom, felhasználhatok-e belőlük párat hiradó készítésénél?
Naplózva
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #245 Dátum: 2008. Október 13. - 21:48:32 »

Hát izé... nemtom, nem a képen szereplőket kéne-e inkább megkérdezni.  Mosolyog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #246 Dátum: 2008. Október 13. - 22:09:45 »

Akik elérhetővé tették a képeket, azoktól kérdezném, hogy a helyi TV-ben, ahol dolgozom, felhasználhatok-e belőlük párat hiradó készítésénél?
Persze,nem is vízjeleztem,mindenki töltse kedvére,stb.Nem kérdés részemről.
 Kacsint
Meatloaf! A Ti képeitek is klasszak ám!Kiderült számomra,melyek azok a helyzetek,ahol az automatika ügyesebb.Pl.a vaddisznós képek,nekem egyáltalán nem sikerültek...
Naplózva
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #247 Dátum: 2008. Október 13. - 22:13:39 »

Hát izé... nemtom, nem a képen szereplőket kéne-e inkább megkérdezni.  Mosolyog
mármint ha nem hernyó vagy vaddisznó az illető  Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #248 Dátum: 2008. Október 14. - 12:43:32 »

Akik elérhetővé tették a képeket, azoktól kérdezném, hogy a helyi TV-ben, ahol dolgozom, felhasználhatok-e belőlük párat hiradó készítésénél?
Persze,nem is vízjeleztem,mindenki töltse kedvére,stb.Nem kérdés részemről.
 Kacsint
Meatloaf! A Ti képeitek is klasszak ám!Kiderült számomra,melyek azok a helyzetek,ahol az automatika ügyesebb.Pl.a vaddisznós képek,nekem egyáltalán nem sikerültek...

Részemről is mehet.
Persze nem baj, ha a weblap elérhetőségét is megemlítitek!  Kacsint
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #249 Dátum: 2008. Október 14. - 15:26:50 »

Akik elérhetővé tették a képeket, azoktól kérdezném, hogy a helyi TV-ben, ahol dolgozom, felhasználhatok-e belőlük párat hiradó készítésénél?
Persze,nem is vízjeleztem,mindenki töltse kedvére,stb.Nem kérdés részemről.
 Kacsint
Meatloaf! A Ti képeitek is klasszak ám!Kiderült számomra,melyek azok a helyzetek,ahol az automatika ügyesebb.Pl.a vaddisznós képek,nekem egyáltalán nem sikerültek...
Én nem is merem csak autómatán használni.A szembe napfényt nagyon nem szereti,azok nem is sikerültek,igaz ezt mondtam az akkori kezelőjének(házisárkány Vigyorog),de hiába.
Diabló,a képeket nyugodtan használd.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #250 Dátum: 2008. Október 14. - 15:39:28 »

[Én nem is merem csak autómatán használni.A szembe napfényt nagyon nem szereti,azok nem is sikerültek,igaz ezt mondtam az akkori kezelőjének(házisárkány Vigyorog),de hiába.

Aham. Esetleg csúszhattatok volna ellenkező irányba a nagy semmibe, hogy ne abból a szögből kelljen venni... 
Avagy én ugorjak a szakadékba, mi?

Hölgyeim és uraim, a Meatloaf család eheti részét hallották. Jövő héten a kígyófarmról jelentkezünk...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #251 Dátum: 2008. Október 14. - 15:41:29 »

 Diablo! Szerintem a képekkel még várj egy kicsit, mert LadLac, csaba, és Kata is csinált sokat, és jókat is, és majd az összesből válogass! Biztos mindenki megengedi, hogy ezzel is népszerűsítsük a klubunkat.
Meatloaf! Ami pedig a gép "akkori" kezelőjét illeti, és ez per házisárkány volna, hát akkor rossz sorod lesz, mert már három felé kell mindig lesned, ha túl szeretnéd élni a következő közös találkozást. Kacsint Vigyorog Jobb, ha már most keresel valami komoly vigasztalást, hogy nagy nehezen talán elfelejtsék azt, amire vetemedtél. Eszedbe ne jusson a platón való hazaszállítás, mert az csak olaj a tűzre! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #252 Dátum: 2008. Október 14. - 15:48:43 »

Diablo! Szerintem a képekkel még várj egy kicsit, mert LadLac, csaba, és Kata is csinált sokat, és jókat is, és majd az összesből válogass! Biztos mindenki megengedi, hogy ezzel is népszerűsítsük a klubunkat.
Meatloaf! Ami pedig a gép "akkori" kezelőjét illeti, és ez per házisárkány volna, hát akkor rossz sorod lesz, mert már három felé kell mindig lesned, ha túl szeretnéd élni a következő közös találkozást. Kacsint Vigyorog Jobb, ha már most keresel valami komoly vigasztalást, hogy nagy nehezen talán elfelejtsék azt, amire vetemedtél. Eszedbe ne jusson a platón való hazaszállítás, mert az csak olaj a tűzre! Kacsint Vigyorog
Nem is tudom mivel lehetne őket vigasztalni,valami olcsó megoldás érdekelne. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #253 Dátum: 2008. Október 14. - 15:48:05 »

Diablo! Szerintem a képekkel még várj egy kicsit, mert LadLac, csaba, és Kata is csinált sokat, és jókat is, és majd az összesből válogass! Biztos mindenki megengedi, hogy ezzel is népszerűsítsük a klubunkat.
Meatloaf! Ami pedig a gép "akkori" kezelőjét illeti, és ez per házisárkány volna, hát akkor rossz sorod lesz, mert már három felé kell mindig lesned, ha túl szeretnéd élni a következő közös találkozást. Kacsint Vigyorog Jobb, ha már most keresel valami komoly vigasztalást, hogy nagy nehezen talán elfelejtsék azt, amire vetemedtél. Eszedbe ne jusson a platón való hazaszállítás, mert az csak olaj a tűzre! Kacsint Vigyorog
Nem is tudom mivel lehetne őket vigasztalni,valami olcsó megoldás érdekelne. Vigyorog
 
A megjegyzéshez képest olcsónak tűnik egy csokilikőr, vagy tojáslikőr abból a márkából, amit Bailey's-nek hívnak, attól szerintem feledékenyekké válnak. Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #254 Dátum: 2008. Október 14. - 17:09:49 »

Megnéztem a képeket, nagyon jó lehetett a hétvégétek!
És még az időjárás is veletek volt! Gidy apunak dagadhat a ....melle a büszkeségtől, hogy ilyen jó talit talált ki. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!