Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 08:12:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 115   Le
 
Szerző Téma: Egyéb (elektromos) hibák  (Megtekintve 412196 alkalommal)
Jázmin
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #105 Dátum: 2009. április 18. - 12:28:53 »

Kéretik visszatérni a topic témájára, vagy átmenni a megfelelő topicba!

Bocsi, látom itt igen szigorúak a szabályok.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #106 Dátum: 2009. április 18. - 12:34:13 »

Kéretik visszatérni a topic témájára, vagy átmenni a megfelelő topicba!

Bocsi, látom itt igen szigorúak a szabályok.
Feri! Szerintem rakd át a megfelelő helyre, és ott folyatjuk. Kacsint
Naplózva


LPG
Jázmin
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #107 Dátum: 2009. április 18. - 12:43:32 »

Ok, de melyik topic a megfelelő, ha összetett a probléma? Szivesen átmegyek oda.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2009. április 18. - 19:12:06 »

Ok, de melyik topic a megfelelő, ha összetett a probléma? Szivesen átmegyek oda.
No! Inkább ide való a téma....Motor és erőátvitel->Egyéb motorproblémák...
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=289.0
Áttettem őket.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
csavardi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Hozzászólás #109 Dátum: 2009. Május 03. - 17:46:45 »



Tényleg mán, ki az a Gécs Peti? A szilikonnal való befújás hatásmechanizmusáról mondanál valamit?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 03. - 17:48:52 írta csavardi » Naplózva

170000miles
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #110 Dátum: 2009. Május 08. - 13:45:20 »



Tényleg mán, ki az a Gécs Peti? A szilikonnal való befújás hatásmechanizmusáról mondanál valamit?

Gécs Peti: alkatrész "árus". nem igazán tudom, hogy milyen titulust kellene adni neki. Nagy raktárkészlete van, sok helyre szállít. Amolyan nagykereskedő féle. Tel: 30-9847626. Ha vásárolsz, vagy érdeklődsz nála, akkor mindenképpen említsd meg, hogy a klubtól vagy. Nincs kedvezményünk nála (még  Kacsint), de ha többen vásárolunk egy helyről (és tudják is, hogy a klubtól vagyunk!), akkor idővel ilyen dolgokban is lehet egyezkedni.

Szilikon: fogalmam sincs. A szerelőm ajánlotta (nem csak a Lacsiknál alkalmazza). Gondolom, hogy ugyan az a lényeg, mint a többi gumi esetén: később öregszik/keményedik a gumi=nem törik meg olyan hamar. Talán kevésbé dörzsölődik ki (itt inkább ez lehet a lényeg).
Ahogy mondani szokták: ártani nem árt...
Naplózva
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #111 Dátum: 2009. Június 22. - 17:58:25 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #112 Dátum: 2009. Június 22. - 18:52:36 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
A kormány és a középkonzol között nyúlj fel a műszerfal mögé,és húzd ki a kis csipogó dobozból a vezetéket.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #113 Dátum: 2009. Június 22. - 18:56:09 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
A kormány és a középkonzol között nyúlj fel a műszerfal mögé,és húzd ki a kis csipogó dobozból a vezetéket.
Vagy csak egyszerűen kösd be magad, és akkor nem csipog! Vagy ne hagyd nyitva a bal első ajtót, ha benne van a slusszkulcs! Ezek okozzák a csipogást! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #114 Dátum: 2009. Június 22. - 19:26:52 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
A kormány és a középkonzol között nyúlj fel a műszerfal mögé,és húzd ki a kis csipogó dobozból a vezetéket.
Vagy csak egyszerűen kösd be magad, és akkor nem csipog! Vagy ne hagyd nyitva a bal első ajtót, ha benne van a slusszkulcs! Ezek okozzák a csipogást! Kacsint
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Ati0128
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #115 Dátum: 2009. Június 22. - 19:33:20 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
A kormány és a középkonzol között nyúlj fel a műszerfal mögé,és húzd ki a kis csipogó dobozból a vezetéket.
nah ezt majd holnap megnézem! köszi az info-t! Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #116 Dátum: 2009. Június 22. - 19:37:39 »

Sziasztok!

Nem tudom mennyire idevágó téma, de esetleg nem tudja vki hogyan lehet megszüntetni a gyújtás utáni csipogást? Ami akkor is csipog kb. 6 másodpercig ha nem kötötted be az övet.  Mosolyog
Lehet ezt otthon orvosolni, kiiktatni? Vagy csak szervízben?
 
A kormány és a középkonzol között nyúlj fel a műszerfal mögé,és húzd ki a kis csipogó dobozból a vezetéket.
Vagy csak egyszerűen kösd be magad, és akkor nem csipog! Vagy ne hagyd nyitva a bal első ajtót, ha benne van a slusszkulcs! Ezek okozzák a csipogást! Kacsint
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy használd a keresőt.
Ezt már többször kibeszéltük.
pl. itt: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=48.msg20329#msg20329
Van hozzá kép is.
A kép egyébként a service manual-ból származik, ami megtalálható a weblab link listájában.
Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #117 Dátum: 2009. Június 22. - 20:27:42 »

SZIASZTOK.KERESEM DE NEM TALÁLOM A HIBÁT.A TOMPITOTT VILÁGITÁS HOL VAN -HOL NINCS.MÁR KIVETTEM A BIZTIKET MERT REGGEL VILÁGITOTTAK.A SZERVIZBEN AZT MONDTÁK VALAMI ZÁRLAT 15E FT.MEGJAVITJÁK.FURCSA.VALAMI TIPPETEK VAN.ESTE CSAK LEÁLLITOTT REFIVEL JÁROK.UGYANIS A FÉNYSZORÓEMELŐ MOTOR IS ARROL MEGY ...VÁROK VALAMI MEGOLDÁST...HA NEM...SZERVICE..KÖSZI
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #118 Dátum: 2009. Június 23. - 06:00:26 »

SZIASZTOK.KERESEM DE NEM TALÁLOM A HIBÁT.A TOMPITOTT VILÁGITÁS HOL VAN -HOL NINCS.MÁR KIVETTEM A BIZTIKET MERT REGGEL VILÁGITOTTAK.A SZERVIZBEN AZT MONDTÁK VALAMI ZÁRLAT 15E FT.MEGJAVITJÁK.FURCSA.VALAMI TIPPETEK VAN.ESTE CSAK LEÁLLITOTT REFIVEL JÁROK.UGYANIS A FÉNYSZORÓEMELŐ MOTOR IS ARROL MEGY ...VÁROK VALAMI MEGOLDÁST...HA NEM...SZERVICE..KÖSZI
Szia,üdv közöttünk.Ha 5ajtós vagy kombi az autód,akkor érdemes megnézni,hogy a hátsó ablakmosó csöve a hátsó ajtó gumiharangjába nincs e eltörve.Ez a hiba hihetetlen elektromos tüneteket tud produkálni!
Lásd:
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=249.30
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #119 Dátum: 2009. Június 23. - 07:13:24 »

SZIASZTOK.KERESEM DE NEM TALÁLOM A HIBÁT.A TOMPITOTT VILÁGITÁS HOL VAN -HOL NINCS.MÁR KIVETTEM A BIZTIKET MERT REGGEL VILÁGITOTTAK.A SZERVIZBEN AZT MONDTÁK VALAMI ZÁRLAT 15E FT.MEGJAVITJÁK.FURCSA.VALAMI TIPPETEK VAN.ESTE CSAK LEÁLLITOTT REFIVEL JÁROK.UGYANIS A FÉNYSZORÓEMELŐ MOTOR IS ARROL MEGY ...VÁROK VALAMI MEGOLDÁST...HA NEM...SZERVICE..KÖSZI
Szia,üdv közöttünk.Ha 5ajtós vagy kombi az autód,akkor érdemes megnézni,hogy a hátsó ablakmosó csöve a hátsó ajtó gumiharangjába nincs e eltörve.Ez a hiba hihetetlen elektromos tüneteket tud produkálni!
Lásd:
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=249.30

Szerintem ez a műszerfal mögötti kábelszakadásos micsoda lesz.

http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=207.45
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 115   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!