Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 09:27:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Klubcsemeték (akikre büszkék vagyunk)  (Megtekintve 66976 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2008. November 23. - 13:51:59 »

Arra gondoltam, hogy nyithatnánk egy ilyen topicot. Egyrészt azért, mert van jópár gyerkőc az aktív tagok családjaiban, másrészt a számuk hamarosan tovább gyarapszik. S ha már házi kedvenceink is külön topicot kaptak, akkor róluk is illik egy külön társalgót nyitni.

S ha már Főni is eldicsekedett csemetéje eredményével, én is közzétenném az én büszkeségem egyik elismerő oklevelét.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. November 23. - 17:22:40 »

Arra gondoltam, hogy nyithatnánk egy ilyen topicot. Egyrészt azért, mert van jópár gyerkőc az aktív tagok családjaiban, másrészt a számuk hamarosan tovább gyarapszik. S ha már házi kedvenceink is külön topicot kaptak, akkor róluk is illik egy külön társalgót nyitni.

S ha már Főni is eldicsekedett csemetéje eredményével, én is közzétenném az én büszkeségem egyik elismerő oklevelét.
Nagy szerencse, hogy hegyoldalon az alma elgurulhat a fájától! Kacsint Vigyorog
De most, mielőtt nekem rontanátok, közlöm veletek, hogy ez nálunk is így van! Kata szebb, mint én, Csaba  ért a PC-khez, Tomi okosabb, és már mindkét fiam jobban is focizik, amúgy focizseni apjuknál. Az egyebekről meg mélyen hallgatok, gondolom mea culpának ez is elég volt. Kacsint
Komolyra fordítva, gratulálok mindenki minden gyerekéhez, mert mindegyik hatalmas érték! Persze nem mindenben egyformán, és ez teszi őket egyedivé, és nagyon szerethetővé egyben. Kacsint Vigyorog Én valóban nagyon büszke vagyok a családomra, és nagyon szeretem őket! Na és persze a klubos családtagjaimat is, de ezt remélem érzitek is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az új topic meg kitűnő ötlet, El kell ismernem, hogy a Cápa pótolhatatlan!  Kacsint Vigyorog (legfeljebb egy bálnával? He)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. November 23. - 17:35:02 »

Kifelejtetted, hogy mNT jobb sofőr, én meg..... szerény vagyok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. November 23. - 17:51:37 »

Kifelejtetted, hogy mNT jobb sofőr, én meg..... szerény vagyok.
Jogos az észrevétel, csak mentségemre legyen mondva, Tomi elzavart attól a géptől, és így lemaradt a lényeg. Sorry!
Tehát MNT valóban jobb sofőr, sőt jobb alkudozó is, meg erősebb is! Kacsint
Béla fiam, meg, mindenben jobb nálam, szinte, mert szép, okos, világlátott, jól beszél anglikánul, tud úszni, bírja az egyedüllétet, szellemes, nyugodt, jószívű, szóval közel az ideálishoz, csak egyben vagyok jobb nála: jobban tudtam választani...! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A többiekre is büszke vagyok, aki már apának szólít! Kacsint Nem is tudom már felsorolni őket, hogy sértődés ne essék. Végül is kiderült, hogy lúzer vagyok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. November 23. - 17:57:05 »

Jaj, Apa! Elpirultam. De nem választottam rosszul, csak Évi született rossz pólyába.

Betenném ide a pici fiamat, Armandot, de Ő csak 2 éves, így az egyetlen dokumentum az anyakönyvi kivonata.
Viszont már most nagy autóbolond, a Chevys kulcstartó, amit Aputól kaptam elkoboztzatott általa és a tegnap MNT-től kapott satyek is már nála van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja és gyönyőrüen ejti ki, hogy Sevi...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. November 23. - 18:13:49 »

Jaj, Apa! Elpirultam. De nem választottam rosszul, csak Évi született rossz pólyába.

Betenném ide a pici fiamat, Armandot, de Ő csak 2 éves, így az egyetlen dokumentum az anyakönyvi kivonata.
Viszont már most nagy autóbolond, a Chevys kulcstartó, amit Aputól kaptam elkoboztzatott általa és a tegnap MNT-től kapott satyek is már nála van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ja és gyönyőrüen ejti ki, hogy Sevi...
Szegény fiam Béla! Elfelejtetted, hogy feleséggel anyóst, apóst is választ az ember? He Vagy nősüljön árvaházból, az is megoldás erre a problémára. Vigyorog Igaz, akkor a hozomány nem túl jó, sőt... Nekem ebben is nagy szerencsém volt, van! Kacsint Vigyorog (Apóssal, anyóssal mindig jóban voltam, vagyok, leszek!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. November 23. - 21:47:47 »

Hó-ha-hó!
Tessék ezt a társalgóban folytatni!
Nem ezért nyílt ez a topic.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. November 23. - 22:18:18 »

pedig itten engemet magasztaltak.Hízik a májam!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. November 30. - 13:23:20 »

Arra gondoltam, hogy nyithatnánk egy ilyen topicot. Egyrészt azért, mert van jópár gyerkőc az aktív tagok családjaiban, másrészt a számuk hamarosan tovább gyarapszik. S ha már házi kedvenceink is külön topicot kaptak, akkor róluk is illik egy külön társalgót nyitni.

S ha már Főni is eldicsekedett csemetéje eredményével, én is közzétenném az én büszkeségem egyik elismerő oklevelét.

Gratula!
Majd még Kripic (gyermeke) is csatlakozik a csapathoz, és akkor vmelyik csapatversenyen lehet klubos csapatot indítani!  Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. December 04. - 20:22:18 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. December 04. - 21:06:59 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../

NAGYON NAGY GRAT! Remélem anyuka, picur egészségesek Mosolyog Igyál az egészségükre helyettünk is Mosolyog
A kicsinek meg ezt küldöm Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. December 04. - 21:07:28 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../
Gratulálok!!!!
Aki tud az tud. Elsőre lányt összehozni, nem mindenkinek sikerül! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. December 04. - 22:11:09 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../
Gratulálok a kis jövevényhez! Sok-sok boldogságot! Nőjön nagyra!
(nagyon ne részegedj le!  Vigyorog)

Az anyukának egy kis virág:
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. December 04. - 22:31:27 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../
Gratulálok a kis jövevényhez! Sok-sok boldogságot! Nőjön nagyra!
(nagyon ne részegedj le!  Vigyorog)

Az anyukának egy kis virág:
Köszönöm Neked és Kedves Mindnyájatoknak a jókívánságokat.
"(nagyon ne részegedj le!  Vigyorog)" ... ugyan, csak egy kis "Vilmos" jáccik így este felé...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. December 05. - 09:55:12 »

Na szóval, hamár Gida Barátom beharangozta:

Megszületett Lády Jázmin!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
3000g, 51 cm. Jól van Anyukájával együtt, puszil minden Lacsifórumost!  Kacsint
 Apukája meg majdnem kiugrik a gatyájából örömében!!! /és büszke.../
Én is gratulálok Laci! Sok boldogságot kívánok a kis családodnak!  Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: [1] 2 3 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!