Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 11:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 241375 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 13. - 05:58:26 »

Minden, ami nem teljesítményhangolás...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 06:00:03 »

Jön az ősz...sógoromnak bevált a termék, pár hét múlva én is nyilatkozom róla.

http://aruhaz.totalcar.hu/index.php?module=product&ps_id=395745&prodfilter=#;
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 16:09:39 »

És ez mi is? mert a linkel három próba után is csak a nyitóoldalig jutottam...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 11:34:14 »

És ez mi is? mert a linkel három próba után is csak a nyitóoldalig jutottam...

50%-kal növelt fényerejű izzókat lehet rendelni ettől a cégtől. Párban 5000 pénz. Sógorom ilyet vett a sajátjába (astra-h) azóta is állítja, hogy érdemes volt befektetni ezt a nem kis összeget égőbe. Távolabb ér a fénye, hidegebb, kékebb, messzebb lévő tárgyakról hamarabb visszaverődik, fehér útburkolati jelzéseket jobban észlelni.
Ami miatt érdemes inkább ilyet venni, nem pedig 100/90W és más hasonlót, hogy csak a fényerő megnövelt, a teljesítményfelvétel és ezáltal a leadott hő nem. Így nem teszi tönkre a műanyag foncsort. Ja....és nem annyira költséges, mint a xenon, nem igényel átalakítást.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kola1234
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 18:24:40 »

Van itt valakinek H4 esetleg H4 Bi Xenonja?

Én most készülök venni.
Sima izzószálasba ne vegyetek olyat ami nem márkás.Próbáltam pl XD5 öt.5200K színhőmérséklet.
Jó tuning kékesfehér szín meg egyéb, aztán megvakulsz  vele este.Álltalában minél magasabb a színhőmérséklete annál kisseb a fényereje.

Szal csak okosan.
Én tapasztalat szerint
H4 be TungsramMegalightPlus60 50440MPU 60/55W +60% 1800/1010lm,
H3 ba OsramSuper30 64151SUP 55W +30% 1600lm/3390K ajánlanám.
Vagy vesztek xenont.
Naplózva

Daewoo Nubira II. 1.6 16V SX ABS AC             JVC - CRUNC - SPECTRON - BLAUPUNKT
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 19:36:45 »

http://www.vatera.hu/xenon_gazzal_toltott_izzo_h4_36259533.html#

Na talán itt látszik. Xenon gázzal töltött izzó, 2 év garancia, jégfehér fény. Nem olcsó, de ötajtós lacsiban néha kevés őszi időben az egy H4. Létezik ugyanilyenben a ködlámpába való változat is, aminek 880-as a foglalata és 27W.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 20:45:39 »

Van itt minden csecsebecse...
http://duk63.narod.ru/photoguide_main.html
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
volti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 21:00:37 »

Ezt a weblapot érdemes lenne lefordítatni, tényleg jó dolgok vannak ott.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 21:02:18 »

Van itt minden csecsebecse...
http://duk63.narod.ru/photoguide_main.html


Ezt az oldalt Én is ismerem!  Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 18:41:33 »

Captain Úr! Végül is hol, és mennyiért sikerült sárfogó toldatot szerezned? /Az enyémen volt gyárilag!?/, amíg csak sedanok voltak, és még nem Lacettinek hívták őket, hanem Daewoo Nubira III-nak, addig mindegyiken volt, amikor "amcsi" lett, lespórolták, és vagy megrendeléskor kellett így kérni /enyém pl./, vagy utólag beszerezni, felszerelni, stb. Utánanéztem valamikor, és az Autó-Korea kft-nél a Csángó utcai boltukban, ha jól emlékszem 4 ezer Ft.-ért adták. Még valamit, tudom nincs spojlered, de mível lejjebb van a kocsid, így ugyanaz a hatás, én erre tettem célzást a multkor motortető ügyben. Mielőbbi viszlát a találkozón! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Szeptember 27. - 19:14:03 »

Captain Úr! Végül is hol, és mennyiért sikerült sárfogó toldatot szerezned? /Az enyémen volt gyárilag!?/, amíg csak sedanok voltak, és még nem Lacettinek hívták őket, hanem Daewoo Nubira III-nak, addig mindegyiken volt, amikor "amcsi" lett, lespórolták, és vagy megrendeléskor kellett így kérni /enyém pl./, vagy utólag beszerezni, felszerelni, stb. Utánanéztem valamikor, és az Autó-Korea kft-nél a Csángó utcai boltukban, ha jól emlékszem 4 ezer Ft.-ért adták. Még valamit, tudom nincs spojlered, de mível lejjebb van a kocsid, így ugyanaz a hatás, én erre tettem célzást a multkor motortető ügyben. Mielőbbi viszlát a találkozón! Üdv: LadiGidy

Szia Ladigidy! Végül a Gombosnál, Stocz ajánlása után, rá hivatkozva. :-))))) A kanosszát a Bécsi úton lévő X-es kereskedőnél jártam, többször is a Kalosra (most Aveo?) valót akarták tukmálni, hogy átalakítják. Menjenek a .......
A Gombosnál 1db emíl után volt, 3 nap múlva felrakták (ingyen) és a deréktámasztót megrendelték gariba. Ma írtak, hogy sajnos sokat kell rá várni, akarom e cseréltetni a komplett ülést? Dehogy akarom, a támasztót amúgy sem használom, valszeg anyaghiba miatt törött. De ez nem ide tartozik.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 18:27:38 »

Tegnap téli gumi ügyben eljutottam egy pesti szerelőhöz. Láttam a Nubria lll- át. Prémium, dee amit még hozzárakott....
17"-os gumik, irmscher(?) kipuffogó, spoilerek, tolató kamera, beépített GPS, valami kacifántos lopásgátló. Azt mondta, hogy az 1,8-as autóval ment már 220-t is, pályán. Hitetlenkedő tekintetemre szerényen megjegyezte: csak tudni kell, hogy hol nyúljál bele az elktrónikába.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Október 03. - 09:39:40 »

Sziasztok. Nos itt is elindítom a topikot. Ide jöhetnek a betűkkel játszadozó társaink alkotásai.
A betűk darabja 125 forint. Van szám, és néhány kiegészítő jel is belőlük. Homasita áruházban lelhető fel különböző méretekben.

Ime az én képeim:


« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 03. - 09:41:33 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Október 03. - 10:07:31 »

Az én betűim a galériában található képen vannak.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Október 03. - 10:09:51 »

Az én betűim a galériában található képen vannak.:-)

Tessék belinkelni ide is Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Oldalak: [1] 2 3 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!