Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 20:23:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71391 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. Február 24. - 19:16:47 »

Hogy mire alkalmas a környék, azt úgy értettem, hogy sportcipőt, bakancsot, avagy sítalpakat vigyen az ember jövő hétvégén? Mit lehet ilyenkor látni a tájból, a Dunából mondjuk a hegytetőről? Merthogy ha hideg, hó, köd van, akkor azt a sok fehér-nézést nem érdemes két napig gyakorolni 220 km-re innen, amikor ilyen van innen 5 km-re is... Kacsint
Szállás ügyében meg arra gondoltam, hogy aki ismerős helyben, hátha tud ajánlani jó helyet olyannak, aki nem egy napra érkezne. Bár mindenki szereti az ilyet maga intézni, de hátha kell valakinek helyismerettel rendelkező segítség. Ennek fényében lenne jó tudni, hogy hol lesz a talihely és hánykor, mert ez is mérvadó lehet a szállás kiválasztásánál.
Mivel esztergomi vagyok, így a környéket elég jól ismerem. Szállást én nem Visegrádon néznék, mivel ott az árak nem túl barátságosak. Esztergomban viszont van pár panzió és étkezési lehetőség is, barátságosabb árakkal, illetve Párkányban is lehet étkezni, bár a mostani Euro árfolyam mellett már ott sem olyan olcsó.

Pár szállás:

http://www.szalmacsarda.hu/
http://www.alabardospanzio.hu/
http://www.oktav.hu/index.php?akt_menu=98
http://www.szallas.net/esztergom.html
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Február 24. - 21:19:11 »

Köszi diablo, ez már segítség!  Kacsint
Körülnézek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Február 25. - 10:18:52 »

Bizzunk, hogy jó idő lesz 7.-én, és vasárnap is, hátha két napossá válik a kirándulás! ha sár lesz, akkor is lehet várost nézni, mert Visegrád, Esztergom, Szentendre bőven nyújt látnivalókat rossz idő esetén is. Hogy hol, és mikor találkozzunk? Hát arra még nem született döntés. Egy csapatra való indulhat innen együtt Bp.-ről is, a máshol lakók meg csatlakoznak majd valahol hozzánk. A helyet úgy kellene megválasztani, hogy könnyen megtalálható legyen, és ne kelljen fizetni, továbbá, hogy elférjünk közel egymáshoz a kocsikkal. Ilyen van például a "Panoráma" úton több is. Lehet adni az ötleteket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Február 26. - 07:28:14 »

1: ladlac + 4 fő + Klubkutya, ha jó idő lesz.
2: LadiGidy+ néhány családtag biztosan (5 személyes az SW!)
3: Jani (felőlem eshet a hó is, akkor is megyek. Család jó idő esetén)
4: Zsu na ott végre van szauna is   .a hány fő még nem tom
5: Meatloaf+1 fő
6: CDX+ nejem, nehogymá ne.
7: athee + 2 fő
8: Diablo77 (végre 1 tali a közelben, legalábbis nekem....)
9: MNT Igyekszem megoldani (hogy  hányan HeHe ki tudja?)
10: Weres
11: CaptainB
12: kripic + 2 fő (ha minden jól megy) + kutyu, hogy legyen kivel a klubkutyának is játszania... + szelepháztisztító spray (már ha érdekel valakit)
13: Kakaos autójában kakaóval, lassan csepegtetve, hogy kitartson a tali végéig...
14: cápaFeri


Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Február 26. - 08:05:57 »

Látom, gyülekezünk szépen!
...csak így tovább!...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. Február 27. - 11:59:16 »

Lassan nem ártana kitalálni egy találkozóhelyet és időpontot. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. Február 27. - 15:26:43 »

Lassan nem ártana kitalálni egy találkozóhelyet és időpontot. Kacsint
Esetleg a lurdynál reggel 8 óra? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. Február 27. - 18:09:36 »

Lassan nem ártana kitalálni egy találkozóhelyet és időpontot. Kacsint
Esetleg a lurdynál reggel 8 óra? He
Részben jó, de akinek ez sok plusz km-et jelent, azokkal hol, és mikor találkozzunk?
Több vidékről jövő klubtárs is jelezte, hogy részt venne a talin, rájuk is nagyon kell gondolni!
Olyan parkoló kellene, ahová elférünk, könnyen megtalálható, és nem kell  fizetni, és esetleg szerelgetni is lehet, meg onnan a további célokat megbeszélhetjük már teljes létszámmal, nem kirekesztve senkit sem a döntésből. (Esetleg a panoráma úton lévő valamelyik jól behatárolható parkolóra gondoltam, Diablo talán tud km-szelvényt is mondani hozzá?!)
Gyerünk lányok, fiúk, jöjjenek a jobbnál jobb ötletek! Már csak 8, azaz nyolcat kell szundizni addig, és újra együtt a Nagy csapat! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. Február 27. - 19:38:35 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. Február 27. - 19:41:53 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Ezek szerint te már hamarabb Esztergomban leszel?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. Február 27. - 19:54:52 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Ezek szerint te már hamarabb Esztergomban leszel?
Ez így van!  Vigyorog
Kellemest a még kellemesebbel összekötöttem és egy családi hosszú hétvégét toltunk hozzá opcióként a lacsitalihoz.  Vigyorog
A helyzet az, hogy mindenképpen szerettem volna menni a talira, mert tavaly sem voltam Vadasparkban. Viszont ha már így alakult, akkor körülnéznénk arra, régen jártam már a Bazilikánál. Lehet átnézünk Párkányba is. Visegrádot és a Dunakanyart meg látjuk majd a talikor. Péntek du. megyünk, mert szombaton dél-egy előtt nem érnénk fel, aztán lacsitali, kirándulás, pihi, majd nem akarok tali után hazatekerni fáradtan, így aztán vasárnap jövünk haza.
Tudsz erről a helyről valamit?
http://www.szentadalbert.hu/szallas.php
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. Február 27. - 20:05:29 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Ezek szerint te már hamarabb Esztergomban leszel?
Ez így van!  Vigyorog
Kellemest a még kellemesebbel összekötöttem és egy családi hosszú hétvégét toltunk hozzá opcióként a lacsitalihoz.  Vigyorog
A helyzet az, hogy mindenképpen szerettem volna menni a talira, mert tavaly sem voltam Vadasparkban. Viszont ha már így alakult, akkor körülnéznénk arra, régen jártam már a Bazilikánál. Lehet átnézünk Párkányba is. Visegrádot és a Dunakanyart meg látjuk majd a talikor. Péntek du. megyünk, mert szombaton dél-egy előtt nem érnénk fel, aztán lacsitali, kirándulás, pihi, majd nem akarok tali után hazatekerni fáradtan, így aztán vasárnap jövünk haza.
Tudsz erről a helyről valamit?
http://www.szentadalbert.hu/szallas.php

Ez egy komplex épület, a szálloda részén még nem voltam, de a konferencia-központi részben már igen. A Bazilika alatt/mellett van, a lakóhelyemtól sem messze, mivel én is a Bazilika közelében lakom. Nem lehet rossz, mivel 2-3 éve lett megépítve, pontosabban felújítva az egész épület, mivel ez korábban orosz laktanya és kórház volt. Ha gondoljátok, mi már pénteken talizhatunk és szivesen segítek bármiben.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. Február 27. - 20:33:14 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Ezek szerint te már hamarabb Esztergomban leszel?
Ez így van!  Vigyorog
Kellemest a még kellemesebbel összekötöttem és egy családi hosszú hétvégét toltunk hozzá opcióként a lacsitalihoz.  Vigyorog
A helyzet az, hogy mindenképpen szerettem volna menni a talira, mert tavaly sem voltam Vadasparkban. Viszont ha már így alakult, akkor körülnéznénk arra, régen jártam már a Bazilikánál. Lehet átnézünk Párkányba is. Visegrádot és a Dunakanyart meg látjuk majd a talikor. Péntek du. megyünk, mert szombaton dél-egy előtt nem érnénk fel, aztán lacsitali, kirándulás, pihi, majd nem akarok tali után hazatekerni fáradtan, így aztán vasárnap jövünk haza.
Tudsz erről a helyről valamit?
http://www.szentadalbert.hu/szallas.php

Ez egy komplex épület, a szálloda részén még nem voltam, de a konferencia-központi részben már igen. A Bazilika alatt/mellett van, a lakóhelyemtól sem messze, mivel én is a Bazilika közelében lakom. Nem lehet rossz, mivel 2-3 éve lett megépítve, pontosabban felújítva az egész épület, mivel ez korábban orosz laktanya és kórház volt. Ha gondoljátok, mi már pénteken talizhatunk és szivesen segítek bármiben.
Köszönöm a felajánlást, lehet szükség lesz rá.  Kacsint De talán az első napon még nem fogunk elveszni!  Vigyorog Utána a talin meg úgyis beszélünk. Lehet lesz pár kérdésem, mit merre találunk!  Vigyorog
Megmondom őszintén, azért tetszett meg, mert ha rossz idő lesz, azért még gyalog lehet csavarogni a belvárosban, mivel ez ott van közel. De ha nem akar az ember kimenni a városi nyüzsgésbe, akkor meg ott van a belső udvari park és a könyvtár is (remélem beengednek oda is!) A hozzáállásuk nagyon rugalmas, és zárt helyre tudom rakni a kocsit. Képekről tisztának és kultúráltnak néz ki a szálló és nem utolsósorban az ára is elfogadható. (Legalábbis a visegrádi szállásokhoz képest, mert itt jóformán csak felét kérik, mint ott)
Köszönet az ötletért, hogy inkább Esztergomban keressek szállást!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. Február 27. - 20:56:30 »

Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan klubtagok, akik -bár messze laknak- a közelben lesznek és onnan érkeznek. Pl. én Esztergomból nem mennék be Pestre, hogy utána kikocsikázzak veletek konvojban Visegrádra... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Tényleg tudni kéne, hova lett szervezve Visegrádon ez a tali!  Kacsint
Ezek szerint te már hamarabb Esztergomban leszel?
Ez így van!  Vigyorog
Kellemest a még kellemesebbel összekötöttem és egy családi hosszú hétvégét toltunk hozzá opcióként a lacsitalihoz.  Vigyorog
A helyzet az, hogy mindenképpen szerettem volna menni a talira, mert tavaly sem voltam Vadasparkban. Viszont ha már így alakult, akkor körülnéznénk arra, régen jártam már a Bazilikánál. Lehet átnézünk Párkányba is. Visegrádot és a Dunakanyart meg látjuk majd a talikor. Péntek du. megyünk, mert szombaton dél-egy előtt nem érnénk fel, aztán lacsitali, kirándulás, pihi, majd nem akarok tali után hazatekerni fáradtan, így aztán vasárnap jövünk haza.
Tudsz erről a helyről valamit?
http://www.szentadalbert.hu/szallas.php

Ez egy komplex épület, a szálloda részén még nem voltam, de a konferencia-központi részben már igen. A Bazilika alatt/mellett van, a lakóhelyemtól sem messze, mivel én is a Bazilika közelében lakom. Nem lehet rossz, mivel 2-3 éve lett megépítve, pontosabban felújítva az egész épület, mivel ez korábban orosz laktanya és kórház volt. Ha gondoljátok, mi már pénteken talizhatunk és szivesen segítek bármiben.
Köszönöm a felajánlást, lehet szükség lesz rá.  Kacsint De talán az első napon még nem fogunk elveszni!  Vigyorog Utána a talin meg úgyis beszélünk. Lehet lesz pár kérdésem, mit merre találunk!  Vigyorog
Megmondom őszintén, azért tetszett meg, mert ha rossz idő lesz, azért még gyalog lehet csavarogni a belvárosban, mivel ez ott van közel. De ha nem akar az ember kimenni a városi nyüzsgésbe, akkor meg ott van a belső udvari park és a könyvtár is (remélem beengednek oda is!) A hozzáállásuk nagyon rugalmas, és zárt helyre tudom rakni a kocsit. Képekről tisztának és kultúráltnak néz ki a szálló és nem utolsósorban az ára is elfogadható. (Legalábbis a visegrádi szállásokhoz képest, mert itt jóformán csak felét kérik, mint ott)
Köszönet az ötletért, hogy inkább Esztergomban keressek szállást!  Kacsint
Nincs mit, azért vagyunk hogy segítsünk egymásnak, főképp olyankor, ha valaki ismerős is a környéken.

Más:
Gondolom akik Pestről jönnek, Dobogókő felöl közelítik meg esztergomot (legalábbis én azt ajánlanám a 10-es út helyett). Lehetne egy rövid pihenőt beiktatni Esztergomban, egy zárt és ingyenes parkolási lehetőséget a munkahelyemen fel tudok ajánlani, ami nem mellesleg a belvárosban van. Visegrádon viszont nehézkesebb lesz a parkolás, főleg fent a fellegvárnál, mivel az úgy tudom fizetős parkoló.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. Február 27. - 21:20:39 »

Diablo! Az ötlet jó, ami a céges, ingyenes parkolót jelenti. További részleteket kérünk!
LadLac javasolta, hogy ne a Lurdynál kezdjük a gyülekezést, hanem a Szentendre felé lévő Cora nagy parkolójában, ami szintén jó nagy, mindenkinek útba esik, és ingyenes. Laci majd ír erről holnap. Időpontok is kellenek majd, erről se feledkezzünk meg! A Lurdy sokunknak visszafelé van, ezért jobb ötlet a Cora!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!