Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 00:13:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71396 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #75 Dátum: 2009. Március 01. - 16:50:34 »

Ma a sors, és nejem parancsa úgy hozta, hogy el kellett mennem Visegrádra valakikért. A panoráma úton mentem, sajnos, mert a 10-es kőtől végig hóbordás volt az út, és kb. 40-50 volt a maxi sebesség, igaz a táj szép volt. Hétvégére persze elolvadhat még. A 10-es kőnél volt egy jó nagy parkoló, igaz még elég havas volt, de így is sokan voltak már ott. Volt már Visegrádon egy megfelelőnek látszó hely, ami a nagymarosi leágazástól kb. 150-200 méterre volt É-felé. A belső helyeken telt ház volt mindenütt. A hegyeken még hó volt mindenütt, és gyönyörű volt. Szóval a jövő szombaton újra megyek oda. Katával még nem beszéltem, de Csaba, és Klári jönnek velem. Ilus, Tomi maradnak itthon. Szóval ma estére jó lenne a VÉGLEGES HELYET, ÉS IDŐPONTOT megadni, pontos hely meghatározással! Szórólapokat, maradék matricát, és patenteket viszek, pokrócot nem, érthető okokból kifolyólag. Hogy ne essetek csúnya kísértésbe. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #76 Dátum: 2009. Március 01. - 18:33:10 »

Javasolnám találkahelynek Visegrádon a hajóállomással szemben lévő étterem parkolóját. Az ingyenes, és elférnénk benne bőven.
Diabló, Cápa!
Én mindenképp Esztergom felől érkeznék, gondolom Kapitány is inkább azt az utat válassza. Nekem (nekünk) felesleges bemenni Pestre és vissza Visegrádra.
Időpontnak javasolnám a 10 órát.
Elvileg, de nekem közben a következő programpontokat is le kell tudnom szombaton:
1: oldalborda bababörzézni akar; (helye ismeretlen)
2: édesapám születésnapját szombaton ünnepli a család, Kőbányán, ami ugye nem Visegrádhoz közeli koordináta.
3: nem hiszem, hogy a fiam egész napot kibír, de asszony nem viszi magával, ha nálam a nagyvas; anyukámhoz átvihetném kora reggel, de akkor megint Kőbánya....
Az egyenlet megoldásán dolgozom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2009. Március 01. - 18:43:16 »

Cápa!

Én kitakarítom, mert eleve 400 métert sárban teszek meg és utoljára én takarítottam. Tavaly. Novemberben Ami nem állapot.
Képzelehted, hogy a 3 gyerek után mi van az utastérben!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #78 Dátum: 2009. Március 01. - 18:56:28 »

Javasolnám találkahelynek Visegrádon a hajóállomással szemben lévő étterem parkolóját. Az ingyenes, és elférnénk benne bőven.
Diabló, Cápa!
Én mindenképp Esztergom felől érkeznék, gondolom Kapitány is inkább azt az utat válassza. Nekem (nekünk) felesleges bemenni Pestre és vissza Visegrádra.
Időpontnak javasolnám a 10 órát.
Elvileg, de nekem közben a következő programpontokat is le kell tudnom szombaton:
1: oldalborda bababörzézni akar; (helye ismeretlen)
2: édesapám születésnapját szombaton ünnepli a család, Kőbányán, ami ugye nem Visegrádhoz közeli koordináta.
3: nem hiszem, hogy a fiam egész napot kibír, de asszony nem viszi magával, ha nálam a nagyvas; anyukámhoz átvihetném kora reggel, de akkor megint Kőbánya....
Az egyenlet megoldásán dolgozom.
1: oldalborda újabb gyereket akar, és nem tőled? He Vagy csak pénzt akar költeni? He Azt pedig tud Nélküled is, és a Suzukival. (Nem kifogás!)
2: ez már fontosabb! De mikor jön össze a család? Gondolom délután, vagy kora este- megoldható!
3:mivel úgysem lehetsz ott késő estig a szülinap miatt, így elhozhatod az ifjú tehetséget, szívesen látjuk majd őt is, és biztosan lesz még gyerek, akivel megbarátkozhat majd. Tehát ez sem kizáró ok!
Egyszóval: egyenlet megoldva, jössz, és kész! Tudod, mindenki várt már téged, okozz csalódást a cartársaknak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #79 Dátum: 2009. Március 01. - 19:18:35 »

Közeleg az idő, hogy véglegesen letisztázzuk, hogy hol, és mikor találkozzunk.
Azt hiszem, nem kell húzni az időt, hogy mi legyen, mert akkor káosz lesz.
Főszervező Úr! Modik! Legyen végső döntés!  Még visszajövök, addigra legyen megoldás, hogy mindenki tervezni tudjon!
Végül mi hárman megyünk, Katának szombaton dolgoznia kell, ő lesz az ügyeletes- sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2009. Március 01. - 21:34:26 »

Cápa!

Én kitakarítom, mert eleve 400 métert sárban teszek meg és utoljára én takarítottam. Tavaly. Novemberben Ami nem állapot.
Képzelehted, hogy a 3 gyerek után mi van az utastérben!
A lényeg, hogy ott légy a talin!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #81 Dátum: 2009. Március 02. - 07:41:36 »

Közeleg az idő, hogy véglegesen letisztázzuk, hogy hol, és mikor találkozzunk.
Azt hiszem, nem kell húzni az időt, hogy mi legyen, mert akkor káosz lesz.
Főszervező Úr! Modik! Legyen végső döntés!  Még visszajövök, addigra legyen megoldás, hogy mindenki tervezni tudjon!
Végül mi hárman megyünk, Katának szombaton dolgoznia kell, ő lesz az ügyeletes- sajnos.
Bár nem vagyok se modi se főszervező, azt mondom, aki szeretne egy kicsit megpihenni Esztergomban, jöjjön errefelé és ahogy Cápa írta 9 és fél 10 között gyülekezünk, majd indulunk Visegrádra együtt és ott összefutunk a megbeszélt parkolóban.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #82 Dátum: 2009. Március 02. - 08:09:09 »


Igen-igen.
Én a szentendrei úti Cora parkolóra gondoltam, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont lehetne 9 óra, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk. A fellegvár felé vezető úton jobbra kell kanyarodni / illetve egyenesen letérve a főútról, követve a patak nyomvonalát/, ott van egy nagy tisztás, nagy ingyenes parkoló. Itt tarthatnánk a talit, igény szerint meg fel lehet menni bobozni a hegyre, az sincs messze.
Én úgy emlékszem, hogy van egy nagy lebetonozott parkoló, meg közel hozzá az a tisztásszerű, ahol múltkor opel-tali volt.
Az is yoo, csak az fennt van a hegyen. Oda is mehetünk... Nekem 8!  Vigyorog
Nemnem. Én arra gondolok, ami a Duna-partnál van. Ugyan azon a főúton, nemsokkal a másik előtt vagy után. Szombat reggel megnézem és akkor megmondom melyik szabad. jó?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2009. Március 02. - 08:48:02 »


Igen-igen.
Én a szentendrei úti Cora parkolóra gondoltam, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont lehetne 9 óra, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk. A fellegvár felé vezető úton jobbra kell kanyarodni / illetve egyenesen letérve a főútról, követve a patak nyomvonalát/, ott van egy nagy tisztás, nagy ingyenes parkoló. Itt tarthatnánk a talit, igény szerint meg fel lehet menni bobozni a hegyre, az sincs messze.
Én úgy emlékszem, hogy van egy nagy lebetonozott parkoló, meg közel hozzá az a tisztásszerű, ahol múltkor opel-tali volt.
Az is yoo, csak az fennt van a hegyen. Oda is mehetünk... Nekem 8!  Vigyorog
Nemnem. Én arra gondolok, ami a Duna-partnál van. Ugyan azon a főúton, nemsokkal a másik előtt vagy után. Szombat reggel megnézem és akkor megmondom melyik szabad. jó?  Vigyorog
Szerintem arra a parkolóra gondolsz, ahol régen az Ágasház volt. Ha elég korán megyünk szerintem lesz ott hely bőven.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #84 Dátum: 2009. Március 02. - 10:45:06 »

Közeleg az idő, hogy véglegesen letisztázzuk, hogy hol, és mikor találkozzunk.
Azt hiszem, nem kell húzni az időt, hogy mi legyen, mert akkor káosz lesz.
Főszervező Úr! Modik! Legyen végső döntés!  Még visszajövök, addigra legyen megoldás, hogy mindenki tervezni tudjon!
Végül mi hárman megyünk, Katának szombaton dolgoznia kell, ő lesz az ügyeletes- sajnos.
Bár nem vagyok se modi se főszervező, azt mondom, aki szeretne egy kicsit megpihenni Esztergomban, jöjjön errefelé és ahogy Cápa írta 9 és fél 10 között gyülekezünk, majd indulunk Visegrádra együtt és ott összefutunk a megbeszélt parkolóban.
Na hát ezt próbáltam ecsetelni ezelőtt is Vigyorog:
Akinek útbaesik Esztergom (vagy éppen ott van, esetleg egyik sem, de kedve van kocsikázni) annak lehetőség egy előgyülekezőre Béláék suliudvara 9 órától 9.30-ig. Ők innek vonulnak majd át 9.35-kor Visegrádra abba a parkolóba, ahol majd lesz a rendes szervezett nagytali 10 órakor.
Mindenki más ezen kívül saját belátása szerint közelíti meg Visegrádot. Egyenként...avagy csoportokba verődve, szentendrei Coránál gyülekezve, 11-es, 10-es úton, vagy át a hegyeken....ez rajtatok múlik, akik onnan jöttök, hogy szerveződtök össze.
Mindkét esetben a lényeg az, hogy lehetőleg 10 óra környékére összefusson a társaság a visegrádi parkolóban!!!
A többit meg majd ott eldöntjük, hogy utána, ha már ott kiszerelgettük, kibeszélgettük magunkat, akkor mi legyen a program.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #85 Dátum: 2009. Március 02. - 13:01:19 »

Könyörgöm, mikor írja már le valaki egy helyre a két hely pontos helyét (címét), és időpontját? Senki nem fogja végigolvasni a több oldalt, hogy összeszedje az infókat. Tehát egy helyre, és minél előbb fel kéne tenni, mert így elég nagy a kavarodás. (Esztergom, Lurdy, Cora, Visegrád, stb.)
Tehát: 1: Egom, cím, idő?
          2: Vgrád, cím, illetve km. szelvény, bolt, stb., idő?
Előtalik színhelyei:
Azt hiszem nincs kellően letisztázva, hogy legyen-e ilyen is?
          3: Cora?
          4: Lurdy?
Vagy csak én vagyok fogyatékos? Ha mindenki más mindent tud, akkor én személy szerint kérek egy privit, hogy ezek hogyan lesznek, ne zavarjuk az értőket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #86 Dátum: 2009. Március 02. - 15:04:35 »

Könyörgöm, mikor írja már le valaki egy helyre a két hely pontos helyét (címét), és időpontját? Senki nem fogja végigolvasni a több oldalt, hogy összeszedje az infókat. Tehát egy helyre, és minél előbb fel kéne tenni, mert így elég nagy a kavarodás. (Esztergom, Lurdy, Cora, Visegrád, stb.)
Tehát: 1: Egom, cím, idő?
          2: Vgrád, cím, illetve km. szelvény, bolt, stb., idő?
Előtalik színhelyei:
Azt hiszem nincs kellően letisztázva, hogy legyen-e ilyen is?
          3: Cora?
          4: Lurdy?
Vagy csak én vagyok fogyatékos? Ha mindenki más mindent tud, akkor én személy szerint kérek egy privit, hogy ezek hogyan lesznek, ne zavarjuk az értőket!

Akik Esztergomban találkoznak, azoknak már eldőlt, hogy hol és mikor. Jelen esetben eddig Diabló, Cápa és jómagam, de természetesen várunk bárkit. A pontos cím: Esztergom, Petőfi S. utca 22. Dobogókő és Pest felől érkezőknek a városi körforgalom utáni 2. lámpánál kell élesen( Vigyorog) jobbra fordulni, végigmenni a kis utcán amíg ki nem szélesedik. Ott van 2 iskola egymás mellet, a másodikban tanítok én és lesz ott egy nagy barna kapu, ami nyitva lesz és azon keresztül be lehet jutni az udvarra. eszek és várok szeretettel mindenkit.(Bocsi Diablo, hogy kimásoltam az elérhetőséget!  Kacsint )
Az időpont 9 óra, és olyan fél 10 után indulunk Visegrádra.

Akik másfelől érkeznek, azok nevében nem tudok nyilatkozni, hogy merről jönnek, a döntés, rajtuk áll, gondolom te velük tartasz.  De Visegrádon még mindig a hajóállomással szemben lévő parkolót tartom jónak, mert azt minden irányból egyből meg lehet találni, még annak is, aki egyedül, később érkezik. Az időpont a Visegrádi találkozóhoz. 10 óra
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2009. Március 02. - 15:16:35 »

Köszönöm Athee a segítséget és az összefoglalót, ez így igaz ahogy leírtad. Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #88 Dátum: 2009. Március 02. - 15:47:54 »

Tehát Gidy a lényeg az, hogy Nektek -akik Pest felől érkeznek- kellene egymással egyeztetnetek, hogy akartok-e találkozni és együtt jönni Visegrádra, avagy mindenki saját maga külön odatalál.
Szerintem a visegrádi helyszín is eldőlni látszik (én ebben abszolút nem vagyok otthon, én megyek a többiek után Vigyorog), de ha valaki nem találna oda, bárkit felhívhat telefonon akinek van helyismerete. Kacsint
Javaslom, hogy zargasd meg kicsit azokat, akik a listán vannak, de nem jönnek Béla suliudvarába! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #89 Dátum: 2009. Március 02. - 18:20:04 »

Akkor én meg azt javaslom,hogy aki meg pestről jön azoknak a tali fél 9 től a cora parkolóba,és 9kor indulás Visegrádra.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!