Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 08:05:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 675120 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2009. Július 15. - 16:37:14 »

Téglával dobálja egy kínai nyugdíjas a piroson áthajtó autókat Gansu tartomány fővárosában. A meg nem nevezett igazságosztó két éve indított kampányt Lanzhou város egyik forgalmas csomópontjának biztonságosabbá tételéért, miután a zebrára fittyet hányó autósok egyike halálra gázolta szomszédja kislányát. A férfi addig járt a helyi önkormányzathoz, míg kisírt egy közlekedési lámpát, de legnagyobb megdöbbenésére az sem oldotta meg a problémát. A sofőrök a piros jelzésen is gond nélkül áthajtottak. Az öregúr ekkor ragadott téglát, s egy délutánon harminc autót rongált meg, amik a tilos jelzésen mentek át. A modern Robin Hoodot végül a rendőrség állította le, de rövid kihallgatás után, vádemelés nélkül elengedték. www.blikk.hu

Honnan szedte azt a sok téglát! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2009. Július 15. - 16:50:52 »

Vaciláltam ám, hogy a humor topikba írjam- e.

2-3 hétre letáboroztunk Rotterdamban.
Ugyanis megvan a hiba oka. A magasan kvalifikált, szellemileg túltáplált műszaki felügyelőnk rossz méretű főtengelycsapágyat rendelt. Mind a hat hengerbe. Hihetetlen szerencse, hogy csak most és csak ekkora baj lett belőle. Lehet szétszedni a gépet és felújítani a kilenc hengert, amiből 5- öt már megcsináltak, de most már nem érvényes.
Sebaj, úgyis gyúrni akartunk, majd most cuccolhatjuk a vasakat!

Jár erre valaki az elkövetkező hetekben?  Vigyorog
Minitali Rotterdam-ban?
Ez yooo, teccik...  /ki fizeti? /
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #32 Dátum: 2009. Július 15. - 17:10:09 »

Téglával dobálja egy kínai nyugdíjas a piroson áthajtó autókat Gansu tartomány fővárosában. A meg nem nevezett igazságosztó két éve indított kampányt Lanzhou város egyik forgalmas csomópontjának biztonságosabbá tételéért, miután a zebrára fittyet hányó autósok egyike halálra gázolta szomszédja kislányát. A férfi addig járt a helyi önkormányzathoz, míg kisírt egy közlekedési lámpát, de legnagyobb megdöbbenésére az sem oldotta meg a problémát. A sofőrök a piros jelzésen is gond nélkül áthajtottak. Az öregúr ekkor ragadott téglát, s egy délutánon harminc autót rongált meg, amik a tilos jelzésen mentek át. A modern Robin Hoodot végül a rendőrség állította le, de rövid kihallgatás után, vádemelés nélkül elengedték. www.blikk.hu

Honnan szedte azt a sok téglát! Vigyorog
Lehet, hogy bontja a  nagy falat.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2009. Július 15. - 19:16:11 »

Téglával dobálja egy kínai nyugdíjas a piroson áthajtó autókat Gansu tartomány fővárosában. A meg nem nevezett igazságosztó két éve indított kampányt Lanzhou város egyik forgalmas csomópontjának biztonságosabbá tételéért, miután a zebrára fittyet hányó autósok egyike halálra gázolta szomszédja kislányát. A férfi addig járt a helyi önkormányzathoz, míg kisírt egy közlekedési lámpát, de legnagyobb megdöbbenésére az sem oldotta meg a problémát. A sofőrök a piros jelzésen is gond nélkül áthajtottak. Az öregúr ekkor ragadott téglát, s egy délutánon harminc autót rongált meg, amik a tilos jelzésen mentek át. A modern Robin Hoodot végül a rendőrség állította le, de rövid kihallgatás után, vádemelés nélkül elengedték. www.blikk.hu

Honnan szedte azt a sok téglát! Vigyorog
Lehet, hogy bontja a  nagy falat.
Csak ott, csak Ő?!!!!
Hirtelen nem is tudom hány kínai városban jártam, de a közlekedési lámpákat le sem faxolták.
Kínában honnan tudod, hogy egyirányú utcában vagy?
Kevesen jönnek szembe. És tényleg!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2009. Július 15. - 19:22:06 »

Vaciláltam ám, hogy a humor topikba írjam- e.

2-3 hétre letáboroztunk Rotterdamban.
Ugyanis megvan a hiba oka. A magasan kvalifikált, szellemileg túltáplált műszaki felügyelőnk rossz méretű főtengelycsapágyat rendelt. Mind a hat hengerbe. Hihetetlen szerencse, hogy csak most és csak ekkora baj lett belőle. Lehet szétszedni a gépet és felújítani a kilenc hengert, amiből 5- öt már megcsináltak, de most már nem érvényes.
Sebaj, úgyis gyúrni akartunk, majd most cuccolhatjuk a vasakat!

Jár erre valaki az elkövetkező hetekben?  Vigyorog
Minitali Rotterdam-ban?
Ez yooo, teccik...  /ki fizeti? /
Aki utolsónak ideér? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2009. Július 15. - 19:23:13 »

A nyári kérdést kiegészíteném úgy, hogy "igen, szükség szerint", "igen, de csak szakaszosan, nem állandóan" ami egy kicsit jobban behatárolja az "igent", ami állandóságot is jelenthet. A "nem"-ek egyértelműek, főleg az, hogy nincs is benne! (Van olyan Lacetti alap, amiben nincs! Én láttam olyat egy kollégámnál.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #36 Dátum: 2009. Július 15. - 19:26:28 »

Enyém "alap"de van benne Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #37 Dátum: 2009. Július 15. - 19:30:24 »

Mit is lehet tudni ezekröl az alváz töréses csuklos buszokról  He még hogy tömegközlekedés=tömeggyilkos ZRT  Vigyorogés van aki ebben részt is vesz igaz LADY úr Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 16. - 09:37:08 írta ladlac » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #38 Dátum: 2009. Július 15. - 19:33:53 »

Amelyikben nincs az csak v.milyen lebutított szuper akciós darab lehet( "Lacetti már 2,3M. Ft-tól"). A másik, én használom nyáron a klímát,de csak hosszabb utakon,rövid távon nem érdemes,az csak üa. pazarlás.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #39 Dátum: 2009. Július 15. - 19:42:40 »

Mit is lehet tudni ezekröl az alváz töréses csuklós buszokról  ???még hogy tömegközlekedés=tömeggyilkos ZRT  Vigyorogés van aki ebben részt is vesz igaz LADY úr Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A BKV-ról annyit, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdona. Remélem ennyi elég! Ha nem, akkor kiegészíthetném konkrét nevekkel, gyanus beruházásokkal, és folyamatos korrupciókkal, tanácsadásokkal, átvilágításokkal, és főleg Margit híddal, 4-es metróval. Szóval a biztonságos üzemeléshez, és karbantartáshoz így már nincs pénz! Egyébként a 435-ösökkel van most ilyen gond, egy törés volt, de a többit is meg kell vizsgálni, megelőzni a törést, mert az előjelek baljósak. Vége a leégéseknek, azt kiküszöbölték, már ami megmaradt darabokon, most jönnek az alvázasok. Tovább is van, mondjam még? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #40 Dátum: 2009. Július 15. - 19:43:08 »

Nemcsak nyáron, télen is használom.Hamarabb lefújja a párát.Talán még soha nem is kapcsoltam ki.Rájöttem ,hogy okosabb mint én és jobban tudja mikor kapcsoljon ki-be.Tudom, hogy ez nem túl hízelgő  a számomra.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2009. Július 15. - 19:46:29 »

Nemcsak nyáron, télen is használom.Hamarabb lefújja a párát.Talán még soha nem is kapcsoltam ki.Rájöttem ,hogy okosabb mint én és jobban tudja mikor kapcsoljon ki-be.Tudom, hogy ez nem túl hízelgő  a számomra.
Így igaz! Télen pillanatok alatt átláthatóvá teszi az ablakokat. MNT! ..., és egy 5.-ikeshez mérten milyen okos vagy? Fel állhatsz még a dobogóra, vagy még azt sem éred el? Feledékeny vagy, vagy meggondoltad Magad? (Belső, tárhely?)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #42 Dátum: 2009. Július 15. - 20:09:03 »

Nemcsak nyáron, télen is használom.Hamarabb lefújja a párát.Talán még soha nem is kapcsoltam ki.Rájöttem ,hogy okosabb mint én és jobban tudja mikor kapcsoljon ki-be.Tudom, hogy ez nem túl hízelgő  a számomra.
Így igaz! Télen pillanatok alatt átláthatóvá teszi az ablakokat. MNT! ..., és egy 5.-ikeshez mérten milyen okos vagy? Fel állhatsz még a dobogóra, vagy még azt sem éred el? Feledékeny vagy, vagy meggondoltad Magad? (Belső, tárhely?)
Nemcsak feledékeny, de egy kicsit bamba is!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #43 Dátum: 2009. Július 15. - 21:14:30 »

Mit is lehet tudni ezekröl az alváz töréses csuklós buszokról  ???még hogy tömegközlekedés=tömeggyilkos ZRT  Vigyorogés van aki ebben részt is vesz igaz LADY úr Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A BKV-ról annyit, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdona. Remélem ennyi elég! Ha nem, akkor kiegészíthetném konkrét nevekkel, gyanus beruházásokkal, és folyamatos korrupciókkal, tanácsadásokkal, átvilágításokkal, és főleg Margit híddal, 4-es metróval. Szóval a biztonságos üzemeléshez, és karbantartáshoz így már nincs pénz! Egyébként a 435-ösökkel van most ilyen gond, egy törés volt, de a többit is meg kell vizsgálni, megelőzni a törést, mert az előjelek baljósak. Vége a leégéseknek, azt kiküszöbölték, már ami megmaradt darabokon, most jönnek az alvázasok. Tovább is van, mondjam még? He
Volt egy kis rálátásom a BKV-ra, de azt mondhatom, hogy akkora cég amiben nem tudja jobb kéz mit csinál a bal, ezért sok mindent el lehet rejteni.Az viszont biztos, hogy ott is mindenre jut lé, csak arra nem amire kellene.Az is biztos, hogy az irodaház a semmit tevők és ejtőernyősök tárháza,de sajna ez mindenhol jelen van (legfeljebb arányaiban más) mert hát nagy divat a közösre rápályázni és más végtagjával a csalánt verni. He He He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2009. Július 16. - 06:55:05 »

Mit is lehet tudni ezekröl az alváz töréses csuklós buszokról  ???még hogy tömegközlekedés=tömeggyilkos ZRT  Vigyorogés van aki ebben részt is vesz igaz LADY úr Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A BKV-ról annyit, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdona. Remélem ennyi elég! Ha nem, akkor kiegészíthetném konkrét nevekkel, gyanus beruházásokkal, és folyamatos korrupciókkal, tanácsadásokkal, átvilágításokkal, és főleg Margit híddal, 4-es metróval. Szóval a biztonságos üzemeléshez, és karbantartáshoz így már nincs pénz! Egyébként a 435-ösökkel van most ilyen gond, egy törés volt, de a többit is meg kell vizsgálni, megelőzni a törést, mert az előjelek baljósak. Vége a leégéseknek, azt kiküszöbölték, már ami megmaradt darabokon, most jönnek az alvázasok. Tovább is van, mondjam még? He
Volt egy kis rálátásom a BKV-ra, de azt mondhatom, hogy akkora cég amiben nem tudja jobb kéz mit csinál a bal, ezért sok mindent el lehet rejteni.Az viszont biztos, hogy ott is mindenre jut lé, csak arra nem amire kellene.Az is biztos, hogy az irodaház a semmit tevők és ejtőernyősök tárháza,de sajna ez mindenhol jelen van (legfeljebb arányaiban más) mert hát nagy divat a közösre rápályázni és más végtagjával a csalánt verni. He He He

Ez az igazi magyar virtus! Mindenre szórjuk a pénzt, ami csalás, lopás, hülyeség, de a fontos dolgokra nem jut, ott össze kell húzni a nadrágszíjat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!