Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 08:17:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 675559 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #315 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 10:53:25 »

Azt hiszem, ideje volt hazalátogatnom. Engem Cápával ellentétben, nem zavar, hogy a már közelinek tartott klub-barátok nevén nevezik a családom tagjait, így Katát is. Igen, az én lányom, akit megvédek, de van segítségem is, mert van két vérszerinti, de már jó erős nagy öccse, akikhez társul még az örökbefogadott bátyja is, meg persze őt sem kell félteni, megvédi magát is a kedvenc lányom.
Cápát dacára annak, hogy néha nem értem, még mindig barátomnak tartom, nem vagyunk egyformák mindenben- szerencsére.
Hazajöttünk, nagyon jó volt. A legjobb akkor volt a strandon, amikor megjött CDX is. Órákig tudtunk belefeledkezni a dumába.
Holnaptól péntekig Mezőkövesdre megyünk. Van ott klubtárs? Mert akkor újabb minitalit rendezhetünk.
Sajnos összesen két HB-st, és egy SW-t láttam Szoboszlón. Az egyikre tudtam cetlit rakni, nem volt nálam szórólap, mert csak sétáltunk. Itthon viszont rögtön pótoltam a Lidl parkolóban, lehet, hogy újabb SW-s tagunk lesz. Nagy a frakciónk, sőt, a legnagyobb!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #316 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 10:57:33 »


(Az ajánlott árnál kérlek vedd figyelembe, hogy az autó ülésein az alábbi személyek már otthagyták a lenyomatukat (a teljesség igénye nélkül  Mosolyog): Ladányi Kata, Bódi Sylvi, Zimány Linda, Debreczeni Zita )
A fenti személyeknél in is szívesen otthagynám a lenyomatomat....öööö ...bocsánat...az utolsó háromnál!  Kacsint Vigyorog
Szerencséd, hogy javítottad magad. Különben Gidy is hagyna lenyomatott rajtad. Olyan szép kékes-zöldes-lilásat. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, tudom...azért is hangsúlyoztam ki. Már éppen eléggé elástam magam apunál...is Kacsint
(valszeg nekem más a humorról alkotott elképzelésem, mert a többség nem mindig érti.. Kacsint)

Én meg nem tudtam ki a Ladányi Kata... másik topicban alku-okként emlegettem a hölgyeket, ezúton kérek elnézést Tőle (ha jól értem Gidy rokona???  He)
gidy apu kicsi lánya Kacsint
Na erről még lesz néhány szó ha Gidy haza ér az üdülésből és utána olvas a dolgoknak, hiszen ha jól emlekszem Cápa már korlátozta  Vigyorog a Keresztnevek használatát Vigyorog ezért is beszélt fentebb számokban  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem, félreértetted! Én csupán azt kértem, hogy ne legyenek említve nevükön az én családtagjaim ....legalább itt a közösben. Mindenki elhiszi, hogy Gidy ismeri őket, felesleges a nevükön nevezni, üdvözölni rendszeresen őket, sőt minden hölgyről kialakult beszélgetés nyomán arra emlékeztetni, hogy van feleségem....tudom én azt nagyon jól!  Majd ha nejem avagy fiam regizik ide, onnantól publikus a nevük és minden olyan adatuk, amit engednek magukról látszatni.
Szal ez tőlem csak egy kérés volt, felőlem mindenki annyiszor emlegeti egymást és családtagjait itt a közösben, ahányszor akarja. A visszajelzések is azt mutatták felvetésemre, hogy csupán én éreztem ezt aggályosnak.  Kacsint

Gidy lányára meg más okból (és becsületből sem) rá sem nézhetek, ezért volt kiemelve, hogy csak az utolsó három hölgyről lehet szó!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Ok megertve Mosolyog s csak komolyan Kacsint
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #317 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 11:01:42 »

...,és Stocz még egy nagy nevet ki is hagyott: én is ültem már a taxijában, sőt a Nexiájában is! Felárért biztos azt is meg lehetne venni! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #318 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 08:57:06 »

Sziasztok! Mindjárt indulok Mezőkövesdre. Legyetek jók, míg vissza nem térek pénteken! Mindenkinek minden jót, addig is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #319 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 09:03:13 »

Idézet
A TAXIDAT PEDIG NAGYBAN AKAROM!
Háát....
Még nem eladó. Mosolyog
Persze mindenkinél található egy összeg, aminél meginog. Mosolyog
Próbálkozz bátran!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(Az ajánlott árnál kérlek vedd figyelembe, hogy az autó ülésein az alábbi személyek már otthagyták a lenyomatukat (a teljesség igénye nélkül  Mosolyog): Ladányi Kata, Bódi Sylvi, Zimány Linda, Debreczeni Zita )
Ezek a lenyomatok milyen színűek?  Vigyorog
Tehát a további (szándékos) félreértelmezések végett: ültek az autóban.
Ez a tény a rajongók táborában minden pénzt megér! (Remélem  Vigyorog)
Tudod, szállodai kilincs, amit 1x megfogott Lady Diana. Kikiáltási ár: 2.000$.

Na, ez meg egy olyan spec. autó, amiben a fent nevezett hölgyek (akár többször is) utaztak (megfogták a kilincset, kinéztek az ablakon, stb.stb.  Vigyorog).
Ebből eredően az ára jóval a normál autók fölött kell legyen. Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #320 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 09:04:37 »


(Az ajánlott árnál kérlek vedd figyelembe, hogy az autó ülésein az alábbi személyek már otthagyták a lenyomatukat (a teljesség igénye nélkül  Mosolyog): Ladányi Kata, Bódi Sylvi, Zimány Linda, Debreczeni Zita )
A fenti személyeknél in is szívesen otthagynám a lenyomatomat....öööö ...bocsánat...az utolsó háromnál!  Kacsint Vigyorog
Szerencséd, hogy javítottad magad. Különben Gidy is hagyna lenyomatott rajtad. Olyan szép kékes-zöldes-lilásat. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, tudom...azért is hangsúlyoztam ki. Már éppen eléggé elástam magam apunál...is Kacsint
(valszeg nekem más a humorról alkotott elképzelésem, mert a többség nem mindig érti.. Kacsint)

Én meg nem tudtam ki a Ladányi Kata... másik topicban alku-okként emlegettem a hölgyeket, ezúton kérek elnézést Tőle (ha jól értem Gidy rokona???  He)
Na, majd ezen a névsoron másnak is megakad a szeme, és akkor jól felfedezik. Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #321 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 09:12:40 »

...,és Stocz még egy nagy nevet ki is hagyott: én is ültem már a taxijában, sőt a Nexiájában is! Felárért biztos azt is meg lehetne venni! Vigyorog
Ezt üzleti okokból nem árultam előre!
Gondoltam, hogy megvárom amíg beindul a licit, és amikor már csak egy két elszánt ember marad (olyan 30.000.000 Ft-ra teszem ezt a határt  Vigyorog Vigyorog Vigyorog), akkor dobom be ezt az adu ászt.
Gondoltam ez még olyan 10-20 millával megpörgetné a dolgot. Vigyorog Vigyorog
Aztán én is mehetnék Szoboszlóra, meg a jó ég tudja hova (hetente!) lubickolni.

De ellőtted a puskaporomat előre.
 
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 18:58:47 »

Magas a bírság, ha átmegyünk a sárgán!

"Ötvenezer forintos bírság jár azért, ha valaki a sárga lámpánál hajt át egy kereszteződésen."
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 19:00:33 »

Magas a bírság, ha átmegyünk a sárgán!

"Ötvenezer forintos bírság jár azért, ha valaki a sárga lámpánál hajt át egy kereszteződésen."

És már jó régóta. Erre csak egyet tudok mondani, de azt kimodizzák...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #324 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 19:05:39 »

Nem értem, milyen alapon büntetnek meg. A KRESZ szerint megengedett a sárgán való áthajtás.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #325 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 19:18:13 »

Nem értem, milyen alapon büntetnek meg. A KRESZ szerint megengedett a sárgán való áthajtás.
Szerintem azt a módit kéne bevezetni, ami sok külföldi országban is működik, hogy a sárga jelzés előtt villog a zöld. Na akkor lenne jogos! De így szemétség és jogtalan az egész.
Csak még egy dolog, amiért lehet sarcolni.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 20:27:56 »

Captainb!
Nem tudom fennál-e még a problémád a telcsivel,de most találtam ezt az oldalt:http://www.smartnews.hu/2008/07/elfelejtett-biztonsagi-kod-megfejtese/
Ezzel megoldódhat a probléma,ha még probléma a probléma.
Üdv!
Fennáll, sajnos. 

Köszi, megpróbálom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #327 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 20:35:31 »

...,és Stocz még egy nagy nevet ki is hagyott: én is ültem már a taxijában, sőt a Nexiájában is! Felárért biztos azt is meg lehetne venni! Vigyorog
Ezt üzleti okokból nem árultam előre!
Gondoltam, hogy megvárom amíg beindul a licit, és amikor már csak egy két elszánt ember marad (olyan 30.000.000 Ft-ra teszem ezt a határt  Vigyorog Vigyorog Vigyorog), akkor dobom be ezt az adu ászt.
Gondoltam ez még olyan 10-20 millával megpörgetné a dolgot. Vigyorog Vigyorog
Aztán én is mehetnék Szoboszlóra, meg a jó ég tudja hova (hetente!) lubickolni.

De ellőtted a puskaporomat előre.
 
Stocz!
Jelezném, hogy én még a kilincsét sem fogtam meg!
Az mekkorát dobna az értékén? 

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 20:41:50 »

Na, megjöttem!

Holnaptól 24- ig általában a lellei strandon leszek feltalálható.

Ez az Angyaloknak szólt!


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

STP betöltve + 1 tank OMV Carrera.

Apropó! Hát hová a ménkübe mennek már megint az üzemanyag árak?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #329 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 20:56:07 »

SZép idöt sok látogatot kivánok a NYARALÁSHOZ Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!