Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 20:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Elektromos ablak, központi zár  (Megtekintve 103865 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2010. Október 02. - 19:39:13 »

A jó Meatloaf közreműködésével megkaptam a ketyerét, ami felhúzza az összes ablakot, és a tetőt is, ha volna, de az nincs. Ha be lesz szerelve- hamarosan- akkor beszámolok róla, és aki szeretne követni, annak megadok minden infót.
Fénykép. Kacsint
Sok.
http://bolthely.hu/obddiag/id/05445_ABLAKEMELO_MODUL_4_ABLAKHOZ_WL001
Ime a rendelési hely, a kütyű, és rövid leírása. Téged is érdekelne?
Hehe...ez tényleg jó termék!  Vigyorog Gondolom felvásárolta Gidy az összeset!  Vigyorog Vigyorog
Ja, de Neked Cápa kedvezményesen adom tovább 10 ezerért, mert megérdemled. Kacsint Vigyorog

Gondolom arra gondolt,hogy a linken amit adtál keresett termék nem található van írva. Mosolyog
De! Csak vedd sorjába: autó elektronika, ablakemelők, és jé, ott van amit vettem! Először valóban bejön a nem található szöveg, de így ügyesen megtalálható, ha nekem is sikerült, pedig én köztudottan PC analfabéta vagyok.
Ez ok én is megtaláltam így de Ő a linkre gondolhatott mikor azt írta megvetted mindet.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #121 Dátum: 2010. Október 03. - 15:46:15 »

A jó Meatloaf közreműködésével megkaptam a ketyerét, ami felhúzza az összes ablakot, és a tetőt is, ha volna, de az nincs. Ha be lesz szerelve- hamarosan- akkor beszámolok róla, és aki szeretne követni, annak megadok minden infót.
Fénykép. Kacsint
Sok.
http://bolthely.hu/obddiag/id/05445_ABLAKEMELO_MODUL_4_ABLAKHOZ_WL001
Ime a rendelési hely, a kütyű, és rövid leírása. Téged is érdekelne?
Hehe...ez tényleg jó termék!  Vigyorog Gondolom felvásárolta Gidy az összeset!  Vigyorog Vigyorog
Ja, de Neked Cápa kedvezményesen adom tovább 10 ezerért, mert megérdemled. Kacsint Vigyorog

Gondolom arra gondolt,hogy a linken amit adtál keresett termék nem található van írva. Mosolyog
De! Csak vedd sorjába: autó elektronika, ablakemelők, és jé, ott van amit vettem! Először valóban bejön a nem található szöveg, de így ügyesen megtalálható, ha nekem is sikerült, pedig én köztudottan PC analfabéta vagyok.
Ez ok én is megtaláltam így de Ő a linkre gondolhatott mikor azt írta megvetted mindet.
Hawer! Te csak ne védd a Cápát, úgy látszik nem ismered őkelmét, bizony, bizony ő is szeret beszólni, nemcsak a Jani, Diablo, Stocz, Meatloaf, és a többiek... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2010. Október 03. - 18:35:20 »

A jó Meatloaf közreműködésével megkaptam a ketyerét, ami felhúzza az összes ablakot, és a tetőt is, ha volna, de az nincs. Ha be lesz szerelve- hamarosan- akkor beszámolok róla, és aki szeretne követni, annak megadok minden infót.
Fénykép. Kacsint
Sok.
http://bolthely.hu/obddiag/id/05445_ABLAKEMELO_MODUL_4_ABLAKHOZ_WL001
Ime a rendelési hely, a kütyű, és rövid leírása. Téged is érdekelne?
Hehe...ez tényleg jó termék!  Vigyorog Gondolom felvásárolta Gidy az összeset!  Vigyorog Vigyorog
Ja, de Neked Cápa kedvezményesen adom tovább 10 ezerért, mert megérdemled. Kacsint Vigyorog

Gondolom arra gondolt,hogy a linken amit adtál keresett termék nem található van írva. Mosolyog
De! Csak vedd sorjába: autó elektronika, ablakemelők, és jé, ott van amit vettem! Először valóban bejön a nem található szöveg, de így ügyesen megtalálható, ha nekem is sikerült, pedig én köztudottan PC analfabéta vagyok.
Ez ok én is megtaláltam így de Ő a linkre gondolhatott mikor azt írta megvetted mindet.
Hawer! Te csak ne védd a Cápát, úgy látszik nem ismered őkelmét, bizony, bizony ő is szeret beszólni, nemcsak a Jani, Diablo, Stocz, Meatloaf, és a többiek... Kacsint Vigyorog
Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #123 Dátum: 2010. Október 06. - 18:39:59 »

Cartársak! Ma be lett építve az ablakemelő modul a kocsimba. Hála Diablonak, aki megadta, hogy honnan lehet beszerezni, hála Meatloafnak, aki elhozta, és hála Pistinek, aki Rudiéknál a villanyos, aki kifundálta, hogy hogyan lehet tökéletesen megoldani a beszerelését, természetesen nyom nélkül. Szóval bent van, és működik riasztóról is, meg a kulcs zárásáról is, szép sorjában felhúzza az összes ablakot, így nem kell újra visszamenni, amikor vallomást tesz egy- egy utasunk, hogy jaj, nem húztam fel, amikor kiszálltunk, és nem marad lehúzva, ha mi lennénk feledékenyek, ami azért elő- előfordulhat, tudom, ebben a korban...Szóval tetszik a dolog, de nagyon.
Ha valakit érdekelne, szívesen meg is mutathatom, ha eljön megnézni. Ha pedig valaki akar is ilyet, akkor rendelje meg, és Rudiéknál be is szereltetheti. A beszerelés tokkal, vonóval, persze a készülék nélkül, 10000 Ft-ba kerül a jeles klubtagoknak. Persze időpont egyeztetés szükséges, mert nem pár perces munka- gondolhatjátok.
Ha van kérdés, tegyétek fel! A rendelés lehetőségét már megírtuk, és Rudiékat is tudjátok hol éritek el. Örülök neki!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #124 Dátum: 2010. Október 07. - 17:20:58 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2010. Október 07. - 17:58:40 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Én sokszor kétszer is lezárom a kocsit, mert nem emlékszem, hogy lezártam-e. Sőt az ablakokat is végignézem, mert volt olyan, hogy majdnem nyitva maradt és jött az eső.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #126 Dátum: 2010. Október 07. - 19:14:02 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Én sokszor kétszer is lezárom a kocsit, mert nem emlékszem, hogy lezártam-e. Sőt az ablakokat is végignézem, mert volt olyan, hogy majdnem nyitva maradt és jött az eső.
Detto...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #127 Dátum: 2010. Október 07. - 19:15:24 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Stocz! Ez mind részben igaz, elismerem. De ettől függetlenül szabad, sőt kell is ellenőrizni, csak legfeljebb nem kell újra kinyitni, berakni a kulcsot, és feltekerni az ablakokat, amit esetleg más, nem húzott fel, vagy nem teljesen. Én is sokszor zongorázom, sőt sokszor le is tiltom az ablakokat, meg idegen helyen leellenőrzöm, hogy valóban lementek-e a pöckök, zárva van-e a kocsi. De ez az automatika egy plusz biztonságot is ad, a kényelem mellett. Én örülök neki, és nem baj, hogy figyelmeztettél az elkényelmesedésre, de azért nem bánom, hogy betetettem. Mind ahogy a többi cuccot is, ülések fűtését, jól bevált a radar is, már megtérült a beruházás, mert volt már dolog a kocsi mögött, ami nem látszódott. Én viszont nem rakok fel divat cuccokat, szemöldököt, szárnyakat, xenont, világító szelepsapkát, neont, fekete lámpákat, vagy  nappali fénysugárt, stb., meg benzin spórolós csalafintaságokat, mert azokat valóban pénz kidobásnak tartom, sőt sokszor szabálytalan is. Hadd örüljek már egy kicsit! Kacsint Vigyorog Vigyorog

Hoppá! 5500! Azt hiszem vissza kell fognom már magam. Pedig mit szórakoztam Cápán a régi szép időkben... Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 07. - 19:17:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2010. Október 07. - 19:18:47 »

Én viszont nem rakok fel divat cuccokat, szemöldököt, szárnyakat, xenont, világító szelepsapkát, neont, fekete lámpákat, vagy  nappali fénysugárt, stb., meg benzin spórolós csalafintaságokat, mert azokat valóban pénz kidobásnak tartom, sőt sokszor szabálytalan is. Hadd örüljek már egy kicsit! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Azért egy vadriasztóra beruházhatnál. Vigyorog
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #129 Dátum: 2010. Október 08. - 05:53:16 »

Én viszont nem rakok fel divat cuccokat, szemöldököt, szárnyakat, xenont, világító szelepsapkát, neont, fekete lámpákat, vagy  nappali fénysugárt, stb., meg benzin spórolós csalafintaságokat, mert azokat valóban pénz kidobásnak tartom, sőt sokszor szabálytalan is. Hadd örüljek már egy kicsit! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Azért egy vadriasztóra beruházhatnál. Vigyorog
Van kettő is Gidynek amiből az egyiket polirozáskor sikerult letessékelni a helyéről.De vissza lett ragasztva kétoldaluval. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #130 Dátum: 2010. Október 08. - 07:06:23 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Én sokszor kétszer is lezárom a kocsit, mert nem emlékszem, hogy lezártam-e. Sőt az ablakokat is végignézem, mert volt olyan, hogy majdnem nyitva maradt és jött az eső.
Detto...
én is detto vagyok  Vigyorog
sőt sokszor hülyének néznek, hogy képes vagyok utólag visszasétálni pár 10 métert az autóhoz, hogy még egyszer leellenőrizzem. Ez wan. Én nem szeretek hibázni, cserébe nézhetnek hülyének, nekem megéri. Volt már, hogy elfelejtettem bezárni és visszamentem rutinból ellenőrizni, és jól esett, hogy visszamentem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #131 Dátum: 2010. Október 08. - 15:51:00 »

Azért van egy nagy hibája ennek a "mindent automatizálunk" dolognak: leszoksz az ellenőrzésről.
Annak idején az ember, mielőtt otthagyta volna az autóját végigment az összes ajtón, és lepróbálta, hogy be vannak-e zárva rendesen.
Aztán jött a központi zár. Nyomom, csipog (max. ezt várjuk meg), megyek. De hogy működött-e az összes motor, tényleg be vannak-e zárva az ajtók azt már senki sem figyeli.
Ablaknál ugyan ez a helyzet. A parancsot kiadod, de a végrehajtást nem ellenőrzöd.
Azt hiszed, hogy ablak, ajtó zárva. Aztán egyszer csak nem...

És akkor ugyan ott vagy, mint a modul előtt. Azaz dehogy. Hiányzik pár ezer Ft-od, és ráadásul esély sincs a kételyre: bezártam, felhúztam?

Én maradok az ujjaimnál: kiszállás előtt végigzongorázom a 4 gombot, kiszállás után megvárom amíg bezár. Mosolyog
Stocz! Ez mind részben igaz, elismerem. De ettől függetlenül szabad, sőt kell is ellenőrizni, csak legfeljebb nem kell újra kinyitni, berakni a kulcsot, és feltekerni az ablakokat, amit esetleg más, nem húzott fel, vagy nem teljesen. Én is sokszor zongorázom, sőt sokszor le is tiltom az ablakokat, meg idegen helyen leellenőrzöm, hogy valóban lementek-e a pöckök, zárva van-e a kocsi. De ez az automatika egy plusz biztonságot is ad, a kényelem mellett. Én örülök neki, és nem baj, hogy figyelmeztettél az elkényelmesedésre, de azért nem bánom, hogy betetettem. Mind ahogy a többi cuccot is, ülések fűtését, jól bevált a radar is, már megtérült a beruházás, mert volt már dolog a kocsi mögött, ami nem látszódott. Én viszont nem rakok fel divat cuccokat, szemöldököt, szárnyakat, xenont, világító szelepsapkát, neont, fekete lámpákat, vagy  nappali fénysugárt, stb., meg benzin spórolós csalafintaságokat, mert azokat valóban pénz kidobásnak tartom, sőt sokszor szabálytalan is. Hadd örüljek már egy kicsit! Kacsint Vigyorog Vigyorog

Hoppá! 5500! Azt hiszem vissza kell fognom már magam. Pedig mit szórakoztam Cápán a régi szép időkben... Kacsint Vigyorog
Gidy,a te hobbid még a sárgaság heti egyszeri eltűntetése is.Bár ennek nem örülsz. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
blog
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Hozzászólás #132 Dátum: 2010. December 29. - 17:00:56 »

Pittike hsz-ét egy moderátor átrakná ide: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=14.msg48973#new
Az Elektromos ablak, központi zárhoz nem sok köze van. Vigyorog Kacsint
De az "Elektromos" részbe jóindulattal belefér.  Vigyorog

Amit most kérdezek, talán ide való...(vagy mégsem)
Szerettem volna a vezetőoldali ajtó belső kárpitját lebontani, hogy szemre vételezzem a központi zár részt, az ablakemelő cuccot és a piros LED környékét. Elakadtam a belső kilincs keret lepattintásánál. Erős feszegetésre is csak az egyik felső füle akadt ki, a másik három (ha jól láttam a galéria ide vonatkozó képein) sajnos nem engedett. Műanyag lapot is toltam alá, de úgy éreztem törés nélkül nem jönne le. Van tippetek, avagy menjek el egy tartalék keretért?
(Gyertya pipák kihúzása megoldva, de hosszú szerszám híján a tényleges ellenőrzés elmaradt)

Köszi. Mindenkinek jó hétvégét, már a mi maradt belőle.

Baja van valaminek? Vagy csak kíváncsi vagy? Mert ez utóbbi esetben hagyd békén az autód, csak elrontod, és pénzt pocsékolsz. Ha pedig baja van a központi zárnak, vagy az ablakemelőnek, akkor Pisti megcsinálja, ha akarod, és nem csinálsz még nagyobb kárt benne.( Pisti a Rudi villanyásza.)

Baja semminek nincs, szerencsére. Csak szakmai kíváncsiság. Illetve riasztó és automata ablakemelő modul beépítés miatt szétnéztem volna benne. Érdekelne, hogy mennyire megbízható egy olyan riasztó, amit a saját kulccsal élesítesz (ugye ilyenkor a központi zárról vagy indexlámpáról kap élesítő jelet a riasztó.) Hiszen akkor elég az egyik ajtógombot felhúzni és máris kikapcsoltad a riasztót is (vagy nem?)
Tudom, menjek egy másik témába (riasztók).

üdv.

ui: Ha valakit érdekelhet (inkább elektromosságban jártasaknak), szétszedtem és lefotóztam a motoros fényszóró állító dobozkát, ami a műszerfalon van. Valamint  ugyanígy tettem a műszerfal világítás fényerő szabályozójával is (erről kapcsi rajzot is vis****ajzoltam)
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2011. Március 05. - 14:04:03 »

Sziasztok.
A bal első ajtó ajtógomb mellett van egy kis LED.
Annak mikor kellene világítania? És mire szolgál?  He
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2011. Március 05. - 14:41:47 »

Sziasztok.
A bal első ajtó ajtógomb mellett van egy kis LED.
Annak mikor kellene világítania? És mire szolgál?  He
Csak akkor,ha nem megfelelő kulccsal akarod indítani a kocsit, immo visszajelző.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!