Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 02:17:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91434 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 07:52:21 »

Nagyon sokfelé el lehet indulni a "bázisról",akár gyalog,akár autóval.Van minden.Szép kilátás,jó túra útvonalak,élmény park,kilátók(pl.Galyatető,Kékestető)Szép helyek,mint pl. Bagolyírtás Kacsint ,Parád,Parádsasvár,stb.,konkrétan borospincéről nem tudok,de biztos van,ésatöbbi.Unatkozni nem lehet,persze reménykedni kell,hogy nem lesz végig szakadó eső...!
Várlátogatás is lehet, több is van a közelben. De Gábort is kifaggatom, és Ákos, Te is írj új ötleteket, hogy legyen választék! Kacsint Vigyorog
A kalandparkot/bobozást - ha javasolhatom - vegyük be a programpontok közé. Tavaly a gyerkőcök (de szerintem az ilyen vén csontok is, mint én Vigyorog) nagyon élvezték...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 09:58:26 »

Nagyon sokfelé el lehet indulni a "bázisról",akár gyalog,akár autóval.Van minden.Szép kilátás,jó túra útvonalak,élmény park,kilátók(pl.Galyatető,Kékestető)Szép helyek,mint pl. Bagolyírtás Kacsint ,Parád,Parádsasvár,stb.,konkrétan borospincéről nem tudok,de biztos van,ésatöbbi.Unatkozni nem lehet,persze reménykedni kell,hogy nem lesz végig szakadó eső...!
Várlátogatás is lehet, több is van a közelben. De Gábort is kifaggatom, és Ákos, Te is írj új ötleteket, hogy legyen választék! Kacsint Vigyorog
A kalandparkot/bobozást - ha javasolhatom - vegyük be a programpontok közé. Tavaly a gyerkőcök (de szerintem az ilyen vén csontok is, mint én Vigyorog) nagyon élvezték...
Nektek muszáj lesz a "nagy túrát" is végig csinálni. Tavaly lemaradtatok róla.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 13:39:02 »

Alakulgat a "Bagoly", lassan összejön a kívánt létszám is, és akkor még olcsóbb is lesz a buli! De még azért várunk jelentkezőket, és remélhetőleg mindenki 100%-os lesz! Amint megtudok újabbakat Gábortól, közzé fogom tenni. De addig is meg lehet nézni a galériában a képeket, és a googléban a "Négy évszak fogadó" honlapját, aki még nem ismeri. Csináljunk egy fantasztikus jó hosszú hétvégét! Ez lehet az erdélyi főpróba is egyben...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 17:08:19 »

Nézzétek meg: www.ket-oroszlan.eu majd tovább: 4 Évszak Vendégház, Bagolyirtás, aki még nem ismerné, hogy kedvet kapjon hozzá, és hozzánk, hogy együtt legyünk, régi, és új barátok közt.
Most, mivel majd fűtési szezon lesz, így protekciósan az egészet kivéve nem 80, hanem 70 ezerért lehet csak a mienk! Eddig már kb. 20-an már vagyunk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 17:34:20 »


Bagolyirtás. Október 23.-25. Hosszú hétvégére jelentkezem, X fővel:

1: LadiGidy 6, vagy 7 fővel (remélhetőleg! De minimum 5-en!)
2: Stocz (3-4 Ez majd még kialakul, de a lényegen nem változtat)
3: diablo77
4: kripic - összesen 5 fő (Úgyhogy Ladlac, a kutyu megőrzését nem vállalom    )
5: Jani 3 fő (kb. 80%)
6: meatloaf kb. 2fő (még nem 100%)
7.:Akidobos 3 fővel.
8: Jopek 3 fő (még nálam sem 100%)

Szállás igénybevétele nélkül:

1:CDX+1fő
2: LadLac + 4 fő
...

« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 01. - 07:12:44 írta ladlac » Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 07:11:55 »

Nagyon sokfelé el lehet indulni a "bázisról",akár gyalog,akár autóval.Van minden.Szép kilátás,jó túra útvonalak,élmény park,kilátók(pl.Galyatető,Kékestető)Szép helyek,mint pl. Bagolyírtás Kacsint ,Parád,Parádsasvár,stb.,konkrétan borospincéről nem tudok,de biztos van,ésatöbbi.Unatkozni nem lehet,persze reménykedni kell,hogy nem lesz végig szakadó eső...!
Várlátogatás is lehet, több is van a közelben. De Gábort is kifaggatom, és Ákos, Te is írj új ötleteket, hogy legyen választék! Kacsint Vigyorog
A kalandparkot/bobozást - ha javasolhatom - vegyük be a programpontok közé. Tavaly a gyerkőcök (de szerintem az ilyen vén csontok is, mint én Vigyorog) nagyon élvezték...
A bobozós napra szerintem Mi is tiszteletünket tesszük...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 16:29:50 »

A Bagolyhoz közelben van több kis horgásztó, és egy nagyobb is. Akit érdekelne, azt majd Gábor felvilágosítja. De szerintem  most inkább együtt legyünk, és ne félrehúzódva, mély csöndben zsákmányra lesvén. De, ha több olyan van, aki pecázna, hát az is lehet közös program.
Még mindig várunk jelentkezőket! Összesen 35 főre van szállás, és még van szabad hely. A szoba kapacitásokról még adhatok infót, ha kell, Gabira várok ezért.

Közben megjött Gabi üzenete is. Egy 3 ágyas van, a többi 4 ágyas szoba van a Bagolyban. Így kiszámítható, még nekem is, hogy 8x4=32, plusz 1x3=3, tovább: 32+3=35. Szóval ez van. Menjünk! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 02. - 16:43:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. Szeptember 03. - 09:27:58 »

...
Közben megjött Gabi üzenete is. Egy 3 ágyas van, a többi 4 ágyas szoba van a Bagolyban. Így kiszámítható, még nekem is, hogy 8x4=32, plusz 1x3=3, tovább: 32+3=35. Szóval ez van. Menjünk! Kacsint Vigyorog
Ha a 4ágyasban összetolható két heverő, akkor nekem az 5 főre - most még...  Kacsint - elég egy ilyen szoba.
Csak, hogy kalkulálni tudj... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. Szeptember 03. - 10:54:36 »

...
Közben megjött Gabi üzenete is. Egy 3 ágyas van, a többi 4 ágyas szoba van a Bagolyban. Így kiszámítható, még nekem is, hogy 8x4=32, plusz 1x3=3, tovább: 32+3=35. Szóval ez van. Menjünk! Kacsint Vigyorog
Ha a 4ágyasban összetolható két heverő, akkor nekem az 5 főre - most még...  Kacsint - elég egy ilyen szoba.
Csak, hogy kalkulálni tudj... Vigyorog Vigyorog
Később meg majd az ifjúság úgyis külön akar majd lenni. Nem lesz gond az elosztás, mert mi kreatívak vagyunk, megoldjuk, csak legyen mit, mert még nincs telt ház. Majd, ha lesz, akkor legfeljebb variálunk. Bár ott tartanánk! Még kéne néhány jelentkező, hogy Gábornál leköthessem a teljes házat.
Streni? Weres? Kakaos? Krisz? Kamikázé?  Dani? Többiek? Csak bátran! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 18:28:28 »

...
Közben megjött Gabi üzenete is. Egy 3 ágyas van, a többi 4 ágyas szoba van a Bagolyban. Így kiszámítható, még nekem is, hogy 8x4=32, plusz 1x3=3, tovább: 32+3=35. Szóval ez van. Menjünk! Kacsint Vigyorog
Ha a 4ágyasban összetolható két heverő, akkor nekem az 5 főre - most még...  Kacsint - elég egy ilyen szoba.
Csak, hogy kalkulálni tudj... Vigyorog Vigyorog
Később meg majd az ifjúság úgyis külön akar majd lenni. Nem lesz gond az elosztás, mert mi kreatívak vagyunk, megoldjuk, csak legyen mit, mert még nincs telt ház. Majd, ha lesz, akkor legfeljebb variálunk. Bár ott tartanánk! Még kéne néhány jelentkező, hogy Gábornál leköthessem a teljes házat.
Streni? Weres? Kakaos? Krisz? Kamikázé?  Dani? Többiek? Csak bátran! Vigyorog
Sajna nem tudok elöre tervezni mert a szombatok nálunk kiszámithatatlanok inkább nem jelentkezek hátha valaki elöl fogom a helyet és végül nem tudok meni, másnem 1 napra vendégeskedünk ha úgy alakul
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 08:18:36 »

Bagolyirtás. Október 23.-25. Hosszú hétvégére jelentkezem, X fővel:

1: LadiGidy 6, vagy 7 fővel (remélhetőleg! De minimum 5-en!)
2: Stocz (3-4 Ez majd még kialakul, de a lényegen nem változtat)
3: diablo77
4: kripic - összesen 5 fő (Úgyhogy Ladlac, a kutyu megőrzését nem vállalom    )
5: Jani 3 fő (kb. 80%)
6: meatloaf kb. 2fő (még nem 100%)
7.:Akidobos 3 fővel.
8: Jopek 3 fő (még nálam sem 100%)
9: CaptainB 5 fő (ha utazásomat 27-ről nem hozzák előrébb)

Szállás igénybevétele nélkül:

1:CDX+1fő
2: LadLac + 4 fő
...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 08:20:39 »

Kérdés: 3 éves fiam is főnek számít?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 13:28:30 »

Nem tudok kis gyerekek ügyében nyilatkozni, de mindent megteszek, hogy ne számítsanak felnőttnek. Azt hiszem a létszám már indokolja, hogy teljesen lekössem a Baglyot. Elárulom, hogy tartalék hely is van, ha esetleg néhány fővel átlépnénk a bűvös 35 főt. (A társalgót is meg tudom bundázni, újabb 3-5 főnek.
Aki nem mert még jelentkezni, de jönne, mindent meg tudunk oldani, tehát nem kell félni a lemaradásról!
Cap! Azt hiszem mindenki nagyon boldog, hogy tudtok jönni! Reméljük, nem jön közbe semmi sem, és akkor végre velünk tarthatsz!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 19:03:16 »

A jelentkezőket ismerve, és bízva bennük, lefoglaltam a Bagolyirtás vendégfogadót október 23.-24.-25.-ikére, 3 napra. 2 éjszakára.
Remélem nem hoztok nehéz helyzetbe, és mindannyian jöttök, és még a néhány maradék helyet is fel tudjuk tölteni.
Szóval 8db. 4 ágyas, és 1 db. 3 ágyas szoba van, plusz a privát részen a vendégszoba, amiben szoktunk megszállni, és a közös társalgó, ahol szükség esetén is van pár fekvő hely. Van emeletes gyerekágy is. Ha végleges lesz majd a létszám, akkor megcsinálhatjuk a szobák beosztását is. Lehetőleg mindenki megelégedésére. Ez tőlünk függ!
A program lehetőség: kirándulás, kalandpark, foci, ping- pong, kisebb szerelések, beszélgetések, és aki nem vezet, annak kulturált ivászat. Mint múltkor.
Jó bulit fogunk csinálni, mert szuper jó a csapat! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mivel a teljes lekötés 70 ezer forint, így saccra úgy jön ki- gondolom, hogy a 4 ágyas szoba 8 ezer, a 3 ágyas 6 ezer forint éjszakánként. 8x8=64+ 1x6=6, 64+6=70. Azt hiszem igy lehet számolni majd. A kaja meg úgy, mint tavaly, csak egy a fontos, hogy nincs a la carte, csak egyféle lehet, de azt megbeszéljük, hogy mi legyen, szintén úgy, mint tavaly. Bőséges, és finom volt, és lesz! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 05. - 19:09:34 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 21:17:00 »

Ezt a pénz elosztást át kéne gondolni. Például Diablo egyedül fog fizetni egy négy ágyas szobát, ha úgy jönne ki a létszám? He
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 05. - 21:37:36 írta Jani » Naplózva


LPG
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!