Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 11:07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91036 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 21:35:39 »

Ezt a pénz elosztást át kélne gondolni. Például Diablo egyedül fog fizetni egy négy ágyas szobát, ha úgy jönne ki a létszám? He
Remélem nem. Ráadásul lehet hogy csak szombaton tudok csatlakozni.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #61 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 21:47:57 »

Ezt a pénz elosztást át kéne gondolni. Például Diablo egyedül fog fizetni egy négy ágyas szobát, ha úgy jönne ki a létszám? He
Hát ha egyedül alszik benne. De ha lányos szoba,akkor örömmel fizeti majd. Vigyorog

Dobjatok már meg egy linkkel, hogy hol is van ez a hotel a Mátrában! Amit én találok, az "csak" 29 fős 2 csillagos szálló.

Ja, ha 4 ágyas a szoba, akkor szerintem mindegy, hogy Armandot minek tekintik, nem?  Vigyorog

Apa! A lefoglalás várhat még? Mert pl. Jani és még ketten sem 100 %-k és diablo is később jön. Nehogy elkapkodd!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 05. - 22:25:29 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #62 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 07:21:04 »

...
Dobjatok már meg egy linkkel, hogy hol is van ez a hotel a Mátrában! Amit én találok, az "csak" 29 fős 2 csillagos szálló.
http://www.ket-oroszlan.eu/ (14 hozzászólással előbbről kimásolva... Kacsint Kacsint Kacsint)
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #63 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 11:05:59 »

Ez a kirándulás minket is érdekelne, 4 vagy 5 fővel. Csak még nem tudjuk a pontos menetrendünket.(ügyelet stb.).Legalább ott lenne egy kis időm dumálni veletek, mert most a nyáron még aludni sem nagyon maradt időnk.Hiába a szezon az szent.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #64 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 12:24:15 »

Ezt a pénz elosztást át kéne gondolni. Például Diablo egyedül fog fizetni egy négy ágyas szobát, ha úgy jönne ki a létszám? He
Ne aggódj Diablo miatt, ő a leggazdagabb! Amúgy meg lesznek a szobákkal variációk biztosan. Meg fogjuk oldani a dolgot. Ezeket csak, mint logikus dolgokat írtam le, így jött ki a 70 ezer. De a szobák elosztását mi fogjuk csinálni, tehát rajtunk múlik, hogy mindenkinek e kedvébe járjunk. Azt azért nem kívánhatjátok, hogy mindenkinek külön szobája legyen. Nyilván a családok együtt lesznek, és Diablo vagy megnősül addigra, vagy együtt alszik valakikkel, például a Csabával, volt már ilyen Csopakon. De lehet ifjúsági szoba is, szóval megoldjuk. De azért, ha remélhetőleg jó sokan összejövünk, akkor ne a szoba elosztás miatt maradjon ki valaki a buliból. Amikor már teljesen végleges a létszám, akkor közösen megoldjuk a kérdést, én legalábbis bízom benne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 12:27:44 »

Ez a kirándulás minket is érdekelne, 4 vagy 5 fővel. Csak még nem tudjuk a pontos menetrendünket.(ügyelet stb.).Legalább ott lenne egy kis időm dumálni veletek, mert most a nyáron még aludni sem nagyon maradt időnk.Hiába a szezon az szent.
Kedves újra előjött barátunk, MNT! Akidobos pontos koordinátak tud adni, meg Diablo is, ha van már GPS-ed. Ha nem, akkor a térképen is megtalálod, Pásztótól Galyatető felé kell menni, és az országút mellett van, ki van táblázva. Nézd meg a honlapját! Jó lenne, ha tudnátok jönni!
http://www.ket-oroszlan.eu/ (14 hozzászólással előbbről kimásolva... Kacsint Kacsint Kacsint)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 15:03:19 »

...
Dobjatok már meg egy linkkel, hogy hol is van ez a hotel a Mátrában! Amit én találok, az "csak" 29 fős 2 csillagos szálló.
http://www.ket-oroszlan.eu/ (14 hozzászólással előbbről kimásolva... Kacsint Kacsint Kacsint)
Lehet hülyeséget kérdezek, de ezt a kordinátaformátumot hogy kell érteni? ° és a többi ' ?
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=gps&tip=tart_statikus
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 15:17:41 »

Ez a kirándulás minket is érdekelne, 4 vagy 5 fővel. Csak még nem tudjuk a pontos menetrendünket.(ügyelet stb.).Legalább ott lenne egy kis időm dumálni veletek, mert most a nyáron még aludni sem nagyon maradt időnk.Hiába a szezon az szent.
Szezonfüggő?!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #68 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 16:43:30 »

Még egy technikai kérdés. Ez ugye faház. De októberben már hideg van. Armand sajnos megfázós, fülére érzékeny. Fűtés van- e?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #69 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 16:56:24 »

Még egy technikai kérdés. Ez ugye faház. De októberben már hideg van. Armand sajnos megfázós, fülére érzékeny. Fűtés van- e?
Természetesen van fűtés! Van paplan is, meg minden! Nem a szabad ég alatt alszunk majd. Voltam ott már télen is, mégis élek! Sőt a fagyos nejem is kibírta, pedig az nagy szó! Persze a házon kívüli programokhoz jól fel kell majd öltözni, az valószínű. Ne aggódj már annyira! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 17:45:11 »

Még egy technikai kérdés. Ez ugye faház. De októberben már hideg van. Armand sajnos megfázós, fülére érzékeny. Fűtés van- e?
Természetesen van fűtés! Van paplan is, meg minden! Nem a szabad ég alatt alszunk majd. Voltam ott már télen is, mégis élek! Sőt a fagyos nejem is kibírta, pedig az nagy szó! Persze a házon kívüli programokhoz jól fel kell majd öltözni, az valószínű. Ne aggódj már annyira! Kacsint
De, had aggódjak!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 19:25:16 »

...
Dobjatok már meg egy linkkel, hogy hol is van ez a hotel a Mátrában! Amit én találok, az "csak" 29 fős 2 csillagos szálló.
http://www.ket-oroszlan.eu/ (14 hozzászólással előbbről kimásolva... Kacsint Kacsint Kacsint)
Lehet hülyeséget kérdezek, de ezt a kordinátaformátumot hogy kell érteni? ° és a többi ' ?
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=gps&tip=tart_statikus
Kimaradt a pont. 47.xxxxxx és 19.xxxxxxxx
Több koordinátaformátum van, az IGO kezeli mindegyiket.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #72 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 05:29:13 »

...
Dobjatok már meg egy linkkel, hogy hol is van ez a hotel a Mátrában! Amit én találok, az "csak" 29 fős 2 csillagos szálló.
http://www.ket-oroszlan.eu/ (14 hozzászólással előbbről kimásolva... Kacsint Kacsint Kacsint)
Lehet hülyeséget kérdezek, de ezt a kordinátaformátumot hogy kell érteni? ° és a többi ' ?
http://www.ket-oroszlan.eu/index.php?tn=gps&tip=tart_statikus
Kimaradt a pont. 47.xxxxxx és 19.xxxxxxxx
Több koordinátaformátum van, az IGO kezeli mindegyiket.
OK, azért kérdem. Nem mindegy, hogy ° és ' és " ami kimaradt, vagy ° és tized, század, ezred. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 20:41:58 »

Elnézést,most nézm,lehet,hogy félreérthetően írtam.Szóval én+2fő-t jelent az Akidobos 3fővel című sor.Összesen 3 fő.
 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #74 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 12:45:35 »

Elnézést,most nézm,lehet,hogy félreérthetően írtam.Szóval én+2fő-t jelent az Akidobos 3fővel című sor.Összesen 3 fő.
 
Tudtam! Anya, apa, és a gyerek. Emlékszem még. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!