Lacetti klub fórum
2024. április 30. - 02:31:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2009 október 23-24-25  (Megtekintve 91513 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2009. Október 25. - 10:32:38 »


Tegnap bokros teendőim miatt nem tudtunk bejelentkezni.
A pénteki pókerpartit Kripic nyerte, ördögi szerencsével. Állítólag hajnali fél kettőkor mentünk aludni. Ebben lehet valami, mert a társalgó villanykapcsolóját keresve meatloaf kb. ekkor csöngette ki a gondnokot.
Szombaton kisebb túrát csináltunk: Recsk - Somoskő (a várrom megtekintése / mászása) - Salgotarján - Bagolyírtás.
A sztrapacskának ismét nagy sikere volt.
A beígért látogatók közül MNT megérkezett - autójából kilépve első szavai a "tudom, szelephangja van" voltak. Hihetetlen, hogy Füred környékén nincs egy normális szerelő... Vigyorog
Ma reggel megérkezett Döme is, feket sedanjával, tényleg szép, csak kicsi a csomagtartó... Kacsint Sajnos Kamikaze-t hiába vártuk a HP pótlással.
A reggelit én celebráltam, főtt virslit, előkészítésében a nagy konyhagyakrlattal rendelkező katonaviselt cartársak segítettek: meatloaf, Jopek, Gidy, Kripic.
A mennyiség következtében a kutyáknak rohadt jó napjuk lesz...
Rövidesen felpakolunk és elindulunk a kalandpark felé. Az esetleg csatlakozóknak infó: már nem jövünk vissza Bagolyra!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #316 Dátum: 2009. Október 25. - 16:51:48 »

Sziasztok mi szerencsésen hazaérkeztünk , minden különösebb megpróbáltatás nélkül( igaz mindjárt megyünk is tovább).Nagyon jól éreztük magunkat , csak azt sajnálom , hogy a túra első felén nem lehettünk ott.Köszönjük a szervezést , részünkről minden OK volt.Remélem lassan mindenki épségben hazaér.Elnézést azoktól akiktől nem tudtunk elbúcsúzni, de eléggé szétszóródott a csapat.Így ezúton köszönök el mindenkitől. Jó volt újra látni benneteket és jó volt újra a társaságotokban lenni. Köszönünk mindent ,üdv mindenkinek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #317 Dátum: 2009. Október 25. - 17:28:37 »

Mi is megérkeztünk négyen, és Csabáék már elhagyták Újpestet, mindjárt itt lesznek ők is. Most csak annyit, hogy szerencsésen megérkeztünk komolyabb fennakadás nélkül. Nagyon jól éreztük magunkat veletek, és köszönjük mindenkinek, hogy együtt tölthettük ezeket a szép napokat. Most még vannak bokros teendőink, de még visszajövök, és további beszámolót tartok, és kérem a többieket is erre. Most még a létszámot elárulom: Stocz, és két gyermeke; Meatloaf, és Ági; Dani, Kedvesével, és édesanyjával; Janiék, Jopekék, Akidobosék teljes háromtagú családdal; MNT-ék teljes négytagúval; CDX házaspár; Döme; a másik családom, vagyis Cap a teljes családjával (végre!); és mi hatan, mert Kata, és Csaba hozta kedvesét is, Ilus, és jómagam. Közben Meatloafék is megjöttek, ők hozták Csabáékat, amit nagyon köszönünk. Jó buli volt!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 25. - 20:56:15 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #318 Dátum: 2009. Október 25. - 17:29:52 »


Tegnap bokros teendőim miatt nem tudtunk bejelentkezni.
A pénteki pókerpartit Kripic nyerte, ördögi szerencsével. Állítólag hajnali fél kettőkor mentünk aludni. Ebben lehet valami, mert a társalgó villanykapcsolóját keresve meatloaf kb. ekkor csöngette ki a gondnokot.
Szombaton kisebb túrát csináltunk: Recsk - Somoskő (a várrom megtekintése / mászása) - Salgotarján - Bagolyírtás.
A sztrapacskának ismét nagy sikere volt.
A beígért látogatók közül MNT megérkezett - autójából kilépve első szavai a "tudom, szelephangja van" voltak. Hihetetlen, hogy Füred környékén nincs egy normális szerelő... Vigyorog
Ma reggel megérkezett Döme is, feket sedanjával, tényleg szép, csak kicsi a csomagtartó... Kacsint Sajnos Kamikaze-t hiába vártuk a HP pótlással.
A reggelit én celebráltam, főtt virslit, előkészítésében a nagy konyhagyakrlattal rendelkező katonaviselt cartársak segítettek: meatloaf, Jopek, Gidy, Kripic.
A mennyiség következtében a kutyáknak rohadt jó napjuk lesz...
Rövidesen felpakolunk és elindulunk a kalandpark felé. Az esetleg csatlakozóknak infó: már nem jövünk vissza Bagolyra!!!
Kamikaze sajna időtúlépésben szenvedett és 17h körüli időben beszéltem vele mikor indulunk.De nem tudott indulni igy én sem indultam el.Már késő volt!A hp utánpótlás nálam volt és még mindig a csomiban pihen.
Naplózva

06 70/22 11 222
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2009. Október 25. - 17:56:25 »

Hazaértünk mi is.
Nagyon jól éreztük magunkat,mindenkinek nagy köszönet a lehetőségért,a szervezésért,a lebonyolításért,a szervízért(kapcsolódó sorok a checklámpás és EGR-es topicban lesz/van  ),az étkekért és mindenért!Ismét megismerhettünk néhány jó embert a tavaly megismert jó emberek mellé!Örülök.
Most hirtelen ennyi,még ülepednek az élmények,történések.Lesznek képek is,nem tudom hogy rakjam majd hová.Egyelőre majd linkelni fogok webalbumot.Stocz,hogy legyen?

Ja,a poén most jön:
A változatosság kedvéért most a bal első helyzetjelzőm múlt el... Mosolyog Pedig négy éven át semmi ilyesmi nem volt.Úgy látszik most behozza a lemaradást.
Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 25. - 18:15:06 írta akidobos » Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #320 Dátum: 2009. Október 25. - 18:19:00 »

Fél öt felé mi is hazaérkeztünk. Mindenkitől elnézést kérek akitől személyesen nem sikerült elbúcsúznunk a kalandparkban, sajnos kicsit szétszóródtunk.  Zavart  Puszi
A taliról egyenlőre annyit tudnék csak mondani, hogy nagyon de nagyon jó volt...tényleg kár lett volna kihagyni! Mosolyog Jókat beszélgettünk, kirándultunk, ismerkedtünk, szerelgettünk......Néha-néha iddogáltunk is egy kicsit, el-el csattant egy-egy poén ( csupa fapofa Kacsint  Vigyorog)....volt egy kevés röhögcsélés. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Köszönjük mindenkinek aki ott volt, de elsőként is köszönjük tisztelt cartársunk, Ladigidy feleségének a figyelmességét és a szervező képességét! Mosolyog Puszi Na és a házigazda Gábornak is, (aki annak ellenére, hogy ismerjük Gidy-t) igen kedves vendéglátónk volt!  Kacsint Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #321 Dátum: 2009. Október 25. - 19:19:10 »

Haza értünk mi is.
Nagyon jó buli volt  Vigyorog, csak hamar vége lett  .
Kár, hogy a gyalog túra kimaradt, de majd legközelebb!!

A fiam szavai: "nagyon jó kis társaság jött össze". Pedig a rendkívül kritikus kamasz korban van.
Kivételesen egyet értek vele. Vigyorog

Én is köszönök mindenkinek mindent.  Vigyorog Vigyorog
De tényleg.
Kivált kép a "lányoknak" leány gyermekem pesztrálását. 

A képek sorsa szerintem legyen a következő.
Mivel rengeteg kép készült, aki tudja tegye fel egy .zip fájlban valamelyik letöltő oldalra (vagy tolja fel torrentre), hogy mindenki hozzá férhessen.
A legjobbnak ítélteket meg mindenki töltse fel a galériába, a saját nevén lévő galériába, egy al-galériába, majd küldjön nekem pü-t, és összevadászom a cuccot egy nagy közös galériába.

Van egy meglepim is. Odakint a találkozós helyen hamarosan látjátok.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #322 Dátum: 2009. Október 25. - 19:43:40 »

Jelentem, mi is itthon... épségben, a pályán csak egyszer lépett működésbe a ABS... (vajh, milyen típusú gépjármű és gazdája okozhatta ...?)

Na de a lényeg: Nagyon köszönjük a szervezést Gidynek, és főleg Ilusnak a sok-sok figyelmességet, a kávékat, capuccínókat, a miegymásokat, és hogy a kritikus pillanatokban a helyes irányba terelte a csapatot....
Nagyon jól éreztük magunkat!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #323 Dátum: 2009. Október 25. - 19:56:04 »

Mi is itthon vagyunk.
Nagyobb gond nélkül értünk haza, bár Hatvan - Gföllő között a 3- on jöttünk, mert a pálya be volt állva.
Remek három nap volt és valamennyien jól éreztük magunkat. Bizony, még a kt kamasz, a kezdő óvodás és a feleségem is!
Ádámnak meg kellett ígérnem a kalandparkot, mert legközelebb alkalmas cipőben és nadrágban bizony Ő is végig akarja csinálni (én is Vigyorog).
Csaba ezúton van kihívva egy időméréses versenyre.
Stocznak pedig megszavaztuk a nap hőse díjat. Vigyorog

Ja, Kripicékkel nem leülni pókerezni, még a gyerek is játszik. Vigyorog
MNT- nek meg nem elhinni, hogy nem érti... Vigyorog

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #324 Dátum: 2009. Október 25. - 20:12:51 »

Üdv ismét mindenkinek!
Mi is hazaértünk.Ismét sikerült egy remek többnapos talit szervezni,amiért hálás köszönet Gidynek és Ilusnak.Nagyon jól éreztük magunkat,ismét remek társaság jött össze.A képeket nem kis meló lesz majd feltölteni,nekem több mint 500 van. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2009. Október 25. - 20:12:54 »

Ja, azt láttátok, hogy miután kifordultunk a 24-re, akkor eljött velünk szemben egy fehér HB és villogott nekünk? Akidobos jött mögöttem, neki látnia kellett.
Ja, neki külön köszönet, hogy nejem, fiam és láyom ülhetett egy HB- ben
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2009. Október 25. - 20:20:41 »

Mi is hazaértünk. Mosolyog
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #327 Dátum: 2009. Október 25. - 20:34:58 »

Ja, azt láttátok, hogy miután kifordultunk a 24-re, akkor eljött velünk szemben egy fehér HB és villogott nekünk? Akidobos jött mögöttem, neki látnia kellett.
Ja, neki külön köszönet, hogy nejem, fiam és láyom ülhetett egy HB- ben
Vigyorog
Láttam,hogy utána duzzogva,elhúzott szájjal ültek be az esvébe.
 Vigyorog
____

Igen láttam a villogó fehér hábét,jó fej volt.Mikor jöttünk Hollókőről,akkor meg egy fekete HB jött szemmbe,de az nem kapcsolt.Vagy közömbös volt.Itt nógrádban a HB-k vannak többségben. Kacsint
Egyébként tényleg,többet látok,mint SW-t.És nem mind zsaru....
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2009. Október 25. - 20:42:24 »

Hát nagyon írigykedem hogy nem lehettem ott 
Majd jövőre (remélem s talán nem egyedül  )
A telefon elmaradt Kapitánynak, elnézést, de majd elmagyarázom miért.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #329 Dátum: 2009. Október 25. - 20:46:07 »

Hát nagyon írigykedem hogy nem lehettem ott 
Majd jövőre (remélem s talán nem egyedül  )
A telefon elmaradt Kapitánynak, elnézést, de majd elmagyarázom miért.
Kezdheted.
Legalább megvan?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!