Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 00:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó; 2010,December 18. Budapest  (Megtekintve 53968 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2010. December 16. - 20:57:19 »

Talisok!

A webcamos ötletet ne vegyétek félvállról, nagyon szeretnénk legalább annyira részt venni mi, akiknek nem adatik meg az ottlét!
Majd koccintunk a monitorral!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #76 Dátum: 2010. December 16. - 21:17:37 »

Talisok!

A webcamos ötletet ne vegyétek félvállról, nagyon szeretnénk legalább annyira részt venni mi, akiknek nem adatik meg az ottlét!
Majd koccintunk a monitorral!  Vigyorog
A sokat cikizett drága Csabám megoldja az "élő közvetítést" a taliról. Majd itt jelezni fogjuk, hogy mikor kezdődik az "adás". Remélhetőleg a messze lakókkal így bővülni fog a díszes társaság létszáma. Persze enni, inni azért nem kaphat mindenki- sajnos, de nem is az a lényeg, csak hát jó. Várom, és várjuk a szombatot. Már csak 2-őt kell aludni (este).

Módosítás: már csak egyet kell aludni, igaz ez is az éjszakára vonatkozik. Mindenki nyugodtan vezessen, mert újra havazik, pláne azok a szuper tagok, akik vidékről jönnek, nagyon vigyázzatok az úton! Úgy látszik, hogy az évadzáró az mindig havazásos, így minden kocsi fehér lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 09:46:43 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #77 Dátum: 2010. December 17. - 15:00:04 »

Ime a lista, aki jön holnap az évadzáróra.
1: LadiGidy, és családja (6 fő,) babgulyás (készítés), és kenyér (vásárlás), tea, gyerekeknek kakaó, és cappuccino a végén.
2: Kamikázé és családja (2+1 fő) + sütemény+ pénz
3: Captain és családja  (Remélhetőleg (4+1 fő) üdítők+ pénz (még bizonytalan a létszám?)
4: Diablo  (1 fő)+ pénz
5: Weres (1fő) üdítők+ pénz
6: Meatloaf(1fő) üdítők+ pénz
7: Jani (2+1,és fél)Kávé (őrölt állapotban)+ pénz
8: LadLac (1fő) pogácsa+ pénz
9: Mostmártom (MNT) (2+1 fő) ital+ pénz
10:Akidobos (2+1 fő) + sütemény+ pénz
11: Kathy (1+1 fő)+ sütemény+ pénz
12: Zsu (1 fő) + sütemény+ pénz

Arra kérek mindenkit, hogy a rossz, trutyis időre való tekintettel, és a szerencsére nagy létszámra való tekintettel lehetőleg mindenki hozzon
magával PAPUCSOT, mert nincs ennyi vendég papucsunk, mint jöttök, és sarat sem szeretnénk a szobában érthető módon.

Nagyjából mindenki 10-11 között érkezik, ez így szuper, megpróbálunk a parkolóba úgy menni, hogy ne egyenként ugrassuk az őrt.

Nagyon vigyázzatok az úton, mert ronda téli idő, és utak vannak! Megvárunk mindenkit!
Ilus elkezdte a főzést. Tehát lesz babgulyás, palacsinta Weres módra, és több fajta süti jóasszonyok módra. Meg hát itt van a McDonalds. Kacsint

Az "élő műsort", hogy hogyan nézhetitek, azt majd itt még megírom, ha az okosok megoldják ezt a dolgot, figyeljetek majd.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 15:04:00 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #78 Dátum: 2010. December 17. - 17:58:50 »

Ime a lista, aki jön holnap az évadzáróra.
1: LadiGidy, és családja (6 fő,) babgulyás (készítés), és kenyér (vásárlás), tea, gyerekeknek kakaó, és cappuccino a végén.
2: Kamikázé és családja (2+1 fő) + sütemény+ pénz
3: Captain és családja  (Remélhetőleg (4+1 fő) üdítők+ pénz (még bizonytalan a létszám?)
4: Diablo  (1 fő)+ pénz
5: Weres (1fő) üdítők+ pénz
6: Meatloaf(1fő) üdítők+ pénz
7: Jani (2+1,és fél)Kávé (őrölt állapotban)+ pénz
8: LadLac (1fő) pogácsa+ pénz
9: Mostmártom (MNT) (2+1 fő) ital+ pénz
10:Akidobos (2+1 fő) + sütemény+ pénz
11: Kathy (1+1 fő)+ sütemény+ pénz
12: Zsu (1 fő) + sütemény+ pénz
13: CDX(2fő)pogácsa+pénz
Arra kérek mindenkit, hogy a rossz, trutyis időre való tekintettel, és a szerencsére nagy létszámra való tekintettel lehetőleg mindenki hozzon
magával PAPUCSOT, mert nincs ennyi vendég papucsunk, mint jöttök, és sarat sem szeretnénk a szobában érthető módon.

Nagyjából mindenki 10-11 között érkezik, ez így szuper, megpróbálunk a parkolóba úgy menni, hogy ne egyenként ugrassuk az őrt.

Nagyon vigyázzatok az úton, mert ronda téli idő, és utak vannak! Megvárunk mindenkit!
Ilus elkezdte a főzést. Tehát lesz babgulyás, palacsinta Weres módra, és több fajta süti jóasszonyok módra. Meg hát itt van a McDonalds. Kacsint

Az "élő műsort", hogy hogyan nézhetitek, azt majd itt még megírom, ha az okosok megoldják ezt a dolgot, figyeljetek majd.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #79 Dátum: 2010. December 17. - 20:12:31 »

Ime a lista, aki jön holnap az évadzáróra.
1: LadiGidy, és családja (6 fő,) babgulyás (készítés), és kenyér (vásárlás), tea, gyerekeknek kakaó, és cappuccino a végén.
2: Kamikázé és családja (2+1 fő) + sütemény+ pénz
3: CDX (2 fő) + pogácsa+ pénz
4: Diablo  (1 fő)+ pénz
5: Weres (1fő) üdítők+ pénz
6: Meatloaf(1fő) üdítők+ pénz
7: Jani (2+1,és fél)Kávé (őrölt állapotban)+ pénz
8: LadLac (1fő) pogácsa+ pénz
9: Mostmártom (MNT) (2+1 fő) ital+ pénz
10:Akidobos (2+1 fő) + sütemény+ pénz
11: Kathy (1+1 fő)+ sütemény+ pénz
12: Zsu (1 fő) + sütemény+ pénz

Arra kérek mindenkit, hogy a rossz, trutyis időre való tekintettel, és a szerencsére nagy létszámra való tekintettel lehetőleg mindenki hozzon
magával PAPUCSOT, mert nincs ennyi vendég papucsunk, mint jöttök, és sarat sem szeretnénk a szobában érthető módon.

Nagyjából mindenki 10-11 között érkezik, ez így szuper, megpróbálunk a parkolóba úgy menni, hogy ne egyenként ugrassuk az őrt.

Nagyon vigyázzatok az úton, mert ronda téli idő, és utak vannak! Megvárunk mindenkit!
Ilus elkezdte a főzést. Tehát lesz babgulyás, palacsinta Weres módra, és több fajta süti jóasszonyok módra. Meg hát itt van a McDonalds. Kacsint

Az "élő műsort", hogy hogyan nézhetitek, azt majd itt még megírom, ha az okosok megoldják ezt a dolgot, figyeljetek majd.
Van egy jó, és egy rossz hírem a társaságnak, mindkettő egyről szól:
A rossz az, hogy Kapitányt nélkülöznünk kell, mert 5 perce hozták ki a műtőből, de így is felhívott kómás állapotban, ez
A jó hír, hogy túl van a műtéten, és most aludnia kell. Reggel lett volna az operáció, de nyilván jött közbe életmentő műtét is, így most későre jött rá a sor.
Holnap, aki tudja meglátogathatja, majd megbeszéljük, hogy hogyan. Mindenkit várna, de ez gondolom túlzás lenne, nem vagyunk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2010. December 17. - 21:24:55 »

"Egyébként a MNT-t utólag, Meatloaf-ot előlegként, mert 2-2 nap különbség a szombathoz képest, személyesen is felköszönthetjük a talin.
Mindkettő igencsak a "kemény Magot" képviselik, nemcsak dumálnak, el is jönnek a talikra, MNT még messziről is. Értitek többiek?"


Nekünk "vidékieknek" spec ugyanolyan messze van Pest egy tali kedvéért, mint pestieknek a "'vidék". Mekkora érdeklődés is volt pl. a gyenesi talira? Hmmm.... Úgyhogy ezt ne feszegessük. Ha legalább annyiszor jönnek a pestiek ide talizni, ahányszor már én voltam fent, akkor lehet kezdeni majd az osztozkodást... Kacsint Mi pl. sosem nyavalyogtunk, hogy mekkora dugó volt az M7-en, vagy hogy korai a 10 órás kezdés ilyen távolból, hanem akár nyolcra is fent lettünk volna, mert itt "vidéken" nem kilenckor kezdődik a nap. Na erről ennyit.  Kacsint Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #81 Dátum: 2010. December 17. - 21:42:26 »

"Egyébként a MNT-t utólag, Meatloaf-ot előlegként, mert 2-2 nap különbség a szombathoz képest, személyesen is felköszönthetjük a talin.
Mindkettő igencsak a "kemény Magot" képviselik, nemcsak dumálnak, el is jönnek a talikra, MNT még messziről is. Értitek többiek?"


Nekünk "vidékieknek" spec ugyanolyan messze van Pest egy tali kedvéért, mint pestieknek a "'vidék". Mekkora érdeklődés is volt pl. a gyenesi talira? Hmmm.... Úgyhogy ezt ne feszegessük. Ha legalább annyiszor jönnek a pestiek ide talizni, ahányszor már én voltam fent, akkor lehet kezdeni majd az osztozkodást... Kacsint Mi pl. sosem nyavalyogtunk, hogy mekkora dugó volt az M7-en, vagy hogy korai a 10 órás kezdés ilyen távolból, hanem akár nyolcra is fent lettünk volna, mert itt "vidéken" nem kilenckor kezdődik a nap. Na erről ennyit.  Kacsint Mosolyog
Oké Cápa! Magadra vetted, pedig név nem is szerepelt a szövegben, illetve csak a két ünnepelt. Arról meg igazán nem tehetünk, hogy mi többen vagyunk, így persze könnyebb taliznunk, bár érdekes módon, ha megnézed a "vidéki" (Te írtad!) létszámot, és persze a régiókat, akkor kiderül, hogy jó pár talit lehetne nekik is csinálni, de nem teszik, nyilván nincs is rá igényük, mert, ha volna, csak tudnának összehozni valamit. Ami pedig az M7-est illeti, hát az tényleg ciki szombaton Balaton felé, és nem fordítva, mert kiszámíthatatlan, hogy mikorra ér le az ember a sok őrült miatt. A veszprémire menvén, az első csatlakozási pontig (34 km.-nél) több, mint 2, és fél órát araszoltunk, álldogáltunk. Na mindegy, nem akartam Veled veszekedni, és főleg nem megbántani, de pont Te vetted Magadra a dolgot, pedig nem Rád vonatkozott, de sajnálom, hogy érzékenységedbe gázoltam, ezért elnézésedért esdeklem. Csak tényleg hidd el, megnéztem a megyei listákat, és megdöbbenéssel láttam, hogy mennyien vannak közel egymáshoz "vidéken" is, és semmi sem történik. Ez az ő ügyük persze.

De, holnapra többen is jelezték érkezésüket, akik nem pestiek. Remélem el is tudnak majd jönni a tél dacára. Jó utat cartársak!

Cápa! Privi ment!
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 17. - 21:56:16 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2010. December 18. - 08:54:59 »

"Egyébként a MNT-t utólag, Meatloaf-ot előlegként, mert 2-2 nap különbség a szombathoz képest, személyesen is felköszönthetjük a talin.
Mindkettő igencsak a "kemény Magot" képviselik, nemcsak dumálnak, el is jönnek a talikra, MNT még messziről is. Értitek többiek?"


Nekünk "vidékieknek" spec ugyanolyan messze van Pest egy tali kedvéért, mint pestieknek a "'vidék". Mekkora érdeklődés is volt pl. a gyenesi talira? Hmmm.... Úgyhogy ezt ne feszegessük. Ha legalább annyiszor jönnek a pestiek ide talizni, ahányszor már én voltam fent, akkor lehet kezdeni majd az osztozkodást... Kacsint Mi pl. sosem nyavalyogtunk, hogy mekkora dugó volt az M7-en, vagy hogy korai a 10 órás kezdés ilyen távolból, hanem akár nyolcra is fent lettünk volna, mert itt "vidéken" nem kilenckor kezdődik a nap. Na erről ennyit.  Kacsint Mosolyog
De hisz Mi voltunk a gyenesi talin!  Kacsint     /vagy nem HeVigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #83 Dátum: 2010. December 18. - 09:30:52 »

Kész a paller, vihetem egyből Gidyhez vagy a parkolóból kell átsétálnom?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #84 Dátum: 2010. December 18. - 09:50:18 »

Kész a paller, vihetem egyből Gidyhez vagy a parkolóból kell átsétálnom?
Hello Talizok! Mindenki először ide jöjjön hozzánk! Itt le lehet adni a pallert, mindent, majd csak az autót dugjuk el.

Remélem mindenki eljön, és szerencsésen megérkezik. Vigyázzatok nagyon az úton! Most itt szakad a hó! De szép.

Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 18. - 09:54:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #85 Dátum: 2010. December 18. - 09:59:12 »



Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
Hát én még csak most keltem, úgy fél órája, a többiek alszanak. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #86 Dátum: 2010. December 18. - 10:02:32 »



Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
Hát én még csak most keltem úgy fél órája, a többiek alszanak. Vigyorog
MNT megjött, 10 perc múlva itt lesz Diablo is, Zsu készülődik, és hamarosan indul. Ti négyen meg itt lógtok a fórumon. Nosza kilép, kikapcs, indul! Ne legyen az a szégyen, hogy a messziről jött csapat itt várja az ittenieket. Induljatok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #87 Dátum: 2010. December 18. - 10:03:01 »



Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
Hát én még csak most keltem, úgy fél órája, a többiek alszanak. Vigyorog
Én meg mindjárt indulok.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #88 Dátum: 2010. December 18. - 10:08:45 »



Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
Hát én még csak most keltem úgy fél órája, a többiek alszanak. Vigyorog
MNT megjött, 10 perc múlva itt lesz Diablo is, Zsu készülődik, és hamarosan indul. Ti négyen meg itt lógtok a fórumon. Nosza kilép, kikapcs, indul! Ne legyen az a szégyen, hogy a messziről jött csapat itt várja az ittenieket. Induljatok!
Én nem keltem fel a párom, had aludjon. Egész héten 4órakor kell kelnie. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #89 Dátum: 2010. December 18. - 10:14:26 »



Látom itt van 4 talizó is a fórumon:
Jani, LadLac, Meatloaf, és Weres, mi lenne, ha elindulnátok? 6 perc múlva 10 óra! Diablo is úton van már , mindjárt ide ér.
Hát én még csak most keltem úgy fél órája, a többiek alszanak. Vigyorog
MNT megjött, 10 perc múlva itt lesz Diablo is, Zsu készülődik, és hamarosan indul. Ti négyen meg itt lógtok a fórumon. Nosza kilép, kikapcs, indul! Ne legyen az a szégyen, hogy a messziről jött csapat itt várja az ittenieket. Induljatok!
Én nem keltem fel a párom, had aludjon. Egész héten 4órakor kell kelnie. Kacsint
Nem is kell, hadd aludjon, de a többiek indulhatnak, ők egyedül jönnek. Meatloaf, Weres, LadLac, ők indulhatnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!