Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 12:06:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó; 2010,December 18. Budapest  (Megtekintve 53749 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #90 Dátum: 2010. December 18. - 10:49:47 »

indulok Apu!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #91 Dátum: 2010. December 18. - 19:17:25 »

Nagy odafigyelést igényelt a vezetés, de szerencsésen hazaérkeztünk az ÉVZÁRÓ TALIRÓL, amin nagyon jól éreztük magunkat.
Köszönjük szépen a Gidy familiának a szivélyes vendéglátást, és a finom étkeket. Jó volt látni a sok mosolygós arcot és a közvetlenséget,
valóban igaza van Gidynek, ez már több mint kollegalitás.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #92 Dátum: 2010. December 18. - 20:22:44 »

Mi is haza értünk egyben  Mosolyog.
Köszönjük a szíves látást és a finom gulyást(ha a gyerek megeszi annak már nagyon jónak kell lennie Kacsint)
a remek hangulatot. Külön köszönöm MNT-nek a sapkát,Apu amit neked vittem az meg nálam maradt  de van ok h miért menjek hamarosan arra.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #93 Dátum: 2010. December 18. - 20:56:12 »

Mi is köszönjük a vendéglátást. Jövőre is megyünk. Vigyorog Kacsint
A Kávét meg itthon hagytuk, Zavart legközelebb elviszem.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #94 Dátum: 2010. December 18. - 20:58:49 »

Azt hiszem először is egy névsort kell írnom:
LadLac, Captain, Stocz, Diablo, Giovanni, Weres, Meatloaf, Mostnemtom, Komis, Jopek, Peti, Athee, Krisz, Akidobos, Kripic, Gatsy, Kamikaze, 95LE, Döme, Sebijoe, Yanee, Baroti, CDX, Zoltán, Shark, Kathy, Joschka, Hawer, Kakaos, Jani.
Ez 30 név, 30 cartárs, aki nekem ma hihetetlen nagy örömet okozott. Az ilyen napokért érdemes élni. Szóval, szerintem a helyszínen lévők megmondhatják, hogy ez a meglepetésetek milyen óriási örömet okozott, csak néztem, néztem, és nem nagyon tudtam megszólalni, mert meghatódtam kedvességeteken, és szereteteken, mert kitaláltátok soha ki nem mondott vágyamat, és úgy látszik, hogy valóban, a szív az igazi füle az embernek, meghallottátok, ami néma vágyam volt. Le a kalappal előttetek, újabb bizonyíték arra, amit mindig is mondtam, egy szuper klubunk van, és büszke lehet az, aki tagja egy ilyen csapatnak. Már rég nem az autók a lényegek, bár mindannyian odavagyunk értük, de ez több, ez már igazi őszinte barátság. Mindenkinek nagyon köszönöm, és kívánom, hogy mindenki érezze mindig ezt a barátságot.  Vigyorog
Az emléklapot Csaba már be is keretezte, és sejthetitek, hogy a falra, jól látható helyre fog kerülni, és mindig nagy örömmel gondolok rátok, barátaim. Emlékezetesen szép napom lett ez a 2010. (az első kocsim rendszáma volt!), 12.18.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #95 Dátum: 2010. December 18. - 21:07:04 »

Ezt már külön kell írnom, mert az előzőt külön akartam. Mindenki jelezte, hogy megérkezett, csak MNT-ék még nem, de ők nagyon messzire mentek. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, mi is. Ebből is már hagyományt csinálunk, az elöző is jó volt, és ez is, nekem meg még különösen, amit már jeleztem, nagy örömöt okoztatok.
Más: voltam bent szegény rab fiamnál, Kapitánynál, aki ágyhoz van kötve a műtét után. Rettenetesen sajnálja, hogy nem lehetett velünk. Mindenkit üdvözöl, és reméli, hogy ameddig itthon lesz még, összehozunk egy talit, amin végre ő is részt vehet, és remélhetőleg saját lábán jön, persze az autótól csak. Vittem neki is a babgulyásból, a kenyérből, süteményekből, és persze ő is kapott mézeskalácsot, mint a többiek is. Ez persze Ilust dicséri, nem engem.
Köszönöm, hogy itt voltatok, köszönöm, hogy jól éreztétek magatokat. Jó napunk volt, és legyen még sok ilyen! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #96 Dátum: 2010. December 18. - 21:09:39 »

Azt hiszem először is egy névsort kell írnom:
LadLac, Captain, Stocz, Diablo, Giovanni, Weres, Meatloaf, Mostnemtom, Komis, Jopek, Peti, Athee, Krisz, Akidobos, Kripic, Gatsy, Kamikaze, 95LE, Döme, Sebijoe, Yanee, Baroti, CDX, Zoltán, Shark, Kathy, Joschka, Hawer, Kakaos, Jani.
Ez 30 név, 30 cartárs, aki nekem ma hihetetlen nagy örömet okozott. Az ilyen napokért érdemes élni. Szóval, szerintem a helyszínen lévők megmondhatják, hogy ez a meglepetésetek milyen óriási örömet okozott, csak néztem, néztem, és nem nagyon tudtam megszólalni, mert meghatódtam kedvességeteken, és szereteteken, mert kitaláltátok soha ki nem mondott vágyamat, és úgy látszik, hogy valóban, a szív az igazi füle az embernek, meghallottátok, ami néma vágyam volt. Le a kalappal előttetek, újabb bizonyíték arra, amit mindig is mondtam, egy szuper klubunk van, és büszke lehet az, aki tagja egy ilyen csapatnak. Már rég nem az autók a lényegek, bár mindannyian odavagyunk értük, de ez több, ez már igazi őszinte barátság. Mindenkinek nagyon köszönöm, és kívánom, hogy mindenki érezze mindig ezt a barátságot.  Vigyorog
Az emléklapot Csaba már be is keretezte, és sejthetitek, hogy a falra, jól látható helyre fog kerülni, és mindig nagy örömmel gondolok rátok, barátaim. Emlékezetesen szép napom lett ez a 2010. (az első kocsim rendszáma volt!), 12.18.
Én is köszönöm, hogy ott lehettem, meg a finom babgulyást és a sok-sok sütit-kávét meg mindent. Örülök, hogy megismerhettem Kathyt és sajnálom, hogy a druszám nem tudott ott lenni, bár megígérte, hogy majd meglátogat még a jövő héten.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #97 Dátum: 2010. December 18. - 21:34:17 »

Kami! Gyere bármikor, és többször is Nálad maradhat, és akkor újra jöhetsz megint.
Jani! Sebaj, a legközelebb a ti kávátokat isszuk.
Amúgy meg minden hozott italt, sütit, elemet, jókedvet köszönjük. Aki pedig készített fotókat, kérem tegye fel minél előbb! A két meglepetésről is!
Mert nemcsak én kaptam meglepetést, hanem a többiek is, akik már- már azt hitték, hogy LadLac hűtlen lesz a Lacettihet, és másra cseréli csoda járgányát. Hát nem, sőt! Újabb Lacetti SW-t mutatott meg nekünk, ami elkápráztatta az úri közönséget. Ez a kocsi felszereltségben megelőzte az eddigieket, mert a tükrei behajtódnak, van a tetején napfényrolóval ellátott tetőablak, és gyári tolatóradar is. Csúcs ez a gép, elhihetitek. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2010. December 18. - 21:41:07 »

Kami! Gyere bármikor, és többször is Nálad maradhat, és akkor újra jöhetsz megint.
Jani! Sebaj, a legközelebb a ti kávátokat isszuk.
Amúgy meg minden hozott italt, sütit, elemet, jókedvet köszönjük. Aki pedig készített fotókat, kérem tegye fel minél előbb! A két meglepetésről is!
Mert nemcsak én kaptam meglepetést, hanem a többiek is, akik már- már azt hitték, hogy LadLac hűtlen lesz a Lacettihet, és másra cseréli csoda járgányát. Hát nem, sőt! Újabb Lacetti SW-t mutatott meg nekünk, ami elkápráztatta az úri közönséget. Ez a kocsi felszereltségben megelőzte az eddigieket, mert a tükrei behajtódnak, van a tetején napfényrolóval ellátott tetőablak, és gyári tolatóradar is. Csúcs ez a gép, elhihetitek. Vigyorog

Kimarad, hogy 1.8-as automataváltós.  Kacsint Vagy 2.0? He
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #99 Dátum: 2010. December 18. - 22:23:04 »

Én is szívesen mentem volna, végre megismerhetem volna a tisztelt klubtagokat, Kacsint Mosolyog de mára vendégség volt előjegyezve hozzánk amit sajnos le kellett tegnap mondanom,    mert 38,2 -vel fekszem itthon. 
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #100 Dátum: 2010. December 19. - 08:04:27 »

  Örülök hogy jól sikerült a tali, és a meglepetés Vigyorog is !
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #101 Dátum: 2010. December 19. - 11:07:06 »

Azt hiszem először is egy névsort kell írnom:
LadLac, Captain, Stocz, Diablo, Giovanni, Weres, Meatloaf, Mostnemtom, Komis, Jopek, Peti, Athee, Krisz, Akidobos, Kripic, Gatsy, Kamikaze, 95LE, Döme, Sebijoe, Yanee, Baroti, CDX, Zoltán, Shark, Kathy, Joschka, Hawer, Kakaos, Jani.
Ez 30 név, 30 cartárs, aki nekem ma hihetetlen nagy örömet okozott. Az ilyen napokért érdemes élni. Szóval, szerintem a helyszínen lévők megmondhatják, hogy ez a meglepetésetek milyen óriási örömet okozott, csak néztem, néztem, és nem nagyon tudtam megszólalni, mert meghatódtam kedvességeteken, és szereteteken, mert kitaláltátok soha ki nem mondott vágyamat, és úgy látszik, hogy valóban, a szív az igazi füle az embernek, meghallottátok, ami néma vágyam volt. Le a kalappal előttetek, újabb bizonyíték arra, amit mindig is mondtam, egy szuper klubunk van, és büszke lehet az, aki tagja egy ilyen csapatnak. Már rég nem az autók a lényegek, bár mindannyian odavagyunk értük, de ez több, ez már igazi őszinte barátság. Mindenkinek nagyon köszönöm, és kívánom, hogy mindenki érezze mindig ezt a barátságot.  Vigyorog
Az emléklapot Csaba már be is keretezte, és sejthetitek, hogy a falra, jól látható helyre fog kerülni, és mindig nagy örömmel gondolok rátok, barátaim. Emlékezetesen szép napom lett ez a 2010. (az első kocsim rendszáma volt!), 12.18.
Én is köszönöm, hogy ott lehettem, meg a finom babgulyást és a sok-sok sütit-kávét meg mindent. Örülök, hogy megismerhettem Kathyt és sajnálom, hogy a druszám nem tudott ott lenni, bár megígérte, hogy majd meglátogat még a jövő héten.
Szeretném megköszönni én is a vendéglátást,meg a sok finomságot.Megint jól éreztem magam,mint mindig.Jövőre folytatjuk.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #102 Dátum: 2010. December 19. - 16:31:27 »

Sziasztok!

...szeretném ide is leírni, amit már mondtam is néhányotoknak (és amit valójában Gidy is leírt, csak más szavakkal): hogy valójában tök mindegy, milyen 'téma' körül gyűlik össze egy társaság és alakul baráti körré, ha olyanok a tagjai akik elég nyitottak és más szempontból is alkalmasak rá. Mert már működik a barátság, a baráti kör - a véletlen összetalálkozás eredeti oka többé nem is szempont, már egyáltalán nem az tartja össze a társaságot. (Most például a sok órás együttlét alatt kb. összesen 5 percet beszélgettünk a Lacsikról. Mert volt más téma is, és ez olyan JÓÓóó.) És azt gondolom, hogy ha hirtelen eladnám a Lacsit (ami eszem ágában sincs), a barátság akkor is megmaradna! Ez már bőven IRL (in real life), ahogy az internetes zsargon mondja... és ahogy Gidy arcán láttam a meghatódottságot, tudtam, hogy barátokból soha nem lehet elég!

Én is szeretném megköszönni a vendéglátást a Gidy Családnak, és a kellemes társaságot minden kedves Cartársnak! Jövőre ismét találkozunk, addig is Boldog Karacsonyt és Új Évet kívánok mindenkinek!

Puszi,
Kathy

PS. A Kapitány hogy van? Bementetek hozzá?

Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #103 Dátum: 2010. December 19. - 22:55:23 »

Köszönjük mi is a szíves vendéglátást. Bocsánat Apu, de elsősorban Ilusnak sok kézcsók,mert hiszen nem jöhetett volna létre , ha .....Szóval hálás köszönet Ilusnak!!!!! ( a tejhabos kávé non-plus ultra) Azért Gidy Apunak is köszönet, mert tényleg nagyon jól éreztük magunkat! Mi most értünk haza, de megérte az áldozatot és a sok utazást ez a hétvége. Köszönet mindenkinek aki eljött, nagyon jó volt újra látni Benneteket!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2010. December 20. - 20:07:52 »

Sziasztok!

...szeretném ide is leírni, amit már mondtam is néhányotoknak (és amit valójában Gidy is leírt, csak más szavakkal): hogy valójában tök mindegy, milyen 'téma' körül gyűlik össze egy társaság és alakul baráti körré, ha olyanok a tagjai akik elég nyitottak és más szempontból is alkalmasak rá. Mert már működik a barátság, a baráti kör - a véletlen összetalálkozás eredeti oka többé nem is szempont, már egyáltalán nem az tartja össze a társaságot. (Most például a sok órás együttlét alatt kb. összesen 5 percet beszélgettünk a Lacsikról. Mert volt más téma is, és ez olyan JÓÓóó.) És azt gondolom, hogy ha hirtelen eladnám a Lacsit (ami eszem ágában sincs), a barátság akkor is megmaradna! Ez már bőven IRL (in real life), ahogy az internetes zsargon mondja... és ahogy Gidy arcán láttam a meghatódottságot, tudtam, hogy barátokból soha nem lehet elég!

Én is szeretném megköszönni a vendéglátást a Gidy Családnak, és a kellemes társaságot minden kedves Cartársnak! Jövőre ismét találkozunk, addig is Boldog Karacsonyt és Új Évet kívánok mindenkinek!

Puszi,
Kathy

PS. A Kapitány hogy van? Bementetek hozzá?


Élek, élek, köszi. Apu bent volt nálam és rosszul lett, amikor kaptam az injekciót.

Egyébként ott lehettem volna, ha MNT bevállalja, hogy kicsór Apuval egy pár órára a kórházból. Mondjuk a drén kivételénél hiányolt volna a nővérke. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!