Lacetti klub fórum
2024. Május 01. - 13:37:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 159163 alkalommal)
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #615 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 15:02:03 »

sziasztok! cserélt már valaki gyári hangszórót másikra? kell valamire odafigyelni? hangváltó, speciális méret, mélység, egyéb?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #616 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 12:12:19 »

sziasztok! cserélt már valaki gyári hangszórót másikra? kell valamire odafigyelni? hangváltó, speciális méret, mélység, egyéb?

Nekem a sedanban nem gyári a hangszóró, oda szabványos 16 cm-es hangszóró bement mindenféle kiegészítő nélkül, a szett saját hangváltójával. Hogy a gyárinak van-e egyáltalán, azt nem tudom. Mélységet nézd meg előtte, hogy mi fér be, mielőtt bevásárolsz.
Naplózva
Haart
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Hozzászólás #617 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 10:55:24 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #618 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 11:08:58 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj
Naplózva

70/4334431
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #619 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 11:17:34 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj

Én nem cseréltem le a gyárit, de a sony fejegységet a másik fejegységemre ami alpine átcseréltem, hát őőő klasszisokkal jobban szól az alpine fejegységgel, mint azzal a nyomi sonyval (azzal a sonyval vettem a kocsit), és mivel a vártnál sokkal jobban szól gyári így tuti nincs értelme cserélni, ahogy Sebike is mondta, vagy felette.
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #620 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 11:52:59 »

csipogót cserélt már valaki?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #621 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 13:06:51 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj

Én nem cseréltem le a gyárit, de a sony fejegységet a másik fejegységemre ami alpine átcseréltem, hát őőő klasszisokkal jobban szól az alpine fejegységgel, mint azzal a nyomi sonyval (azzal a sonyval vettem a kocsit), és mivel a vártnál sokkal jobban szól gyári így tuti nincs értelme cserélni, ahogy Sebike is mondta, vagy felette.

Sony-t autóba inkább ne kritikán aluli
Naplózva

70/4334431
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #622 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 14:57:31 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj

Attól is függ, hogy mekkora teljesítményű a hangszóró és mivel hajtod meg.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #623 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 15:16:28 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj

Attól is függ, hogy mekkora teljesítményű a hangszóró és mivel hajtod meg.

a gyárítól jobb innen indul úgyhogy a többi pénzkérdés..
Naplózva

70/4334431
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #624 Dátum: 2013. Szeptember 18. - 21:29:12 »

Valaki próbált már Mac audio Mobil Street hangfalakat betenni? Ezeket néztem ki ugyanis a gyáriak helyére.

Mac audio-t neeeeee
az elöző szériát tettem egy octaviába és mikor a z egyik oldalon a Mac másikon a gyári volt megkérdeztem a gazdit nem tegyük vissza a régit?
a Lacsi gyári hangszorói nem olyan rosszak ha jobbat szeretnél akkor a 30.000 feletti kategóriában keresgélj

Én nem cseréltem le a gyárit, de a sony fejegységet a másik fejegységemre ami alpine átcseréltem, hát őőő klasszisokkal jobban szól az alpine fejegységgel, mint azzal a nyomi sonyval (azzal a sonyval vettem a kocsit), és mivel a vártnál sokkal jobban szól gyári így tuti nincs értelme cserélni, ahogy Sebike is mondta, vagy felette.

Sony-t autóba inkább ne kritikán aluli
Azt még az első tulaj tette bele, semminél jobb volt, de amikor a másik kocsi eladásra került abból kivettem az alpine fejegységet és betettem ebbe a kocsiba. Hangszórók meg mondjuk olyan 50-70E és akkor fog tök jól szólni, mert az alja kategória csak rosszabb lesz mint a gyári...
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #625 Dátum: 2015. Január 16. - 15:53:53 »

Üdv,

Bekerül(ne) egy kisebb aktív láda a csomagtartómba. A fél műszerfalat lebontottam (fejegység csere is volt, meg kapcsoló a mélyláda vezérszálát lekapcsolni, stb.), de nem találtam olyan helyet, ahol át tudnék menni a tűzfalon.

Van valami infó, hogy hol lehetne átmenni? A gázosok a kapcsolót valahogy a bal (kormány mögül nézve) oldalon a sárvédő mögül/felől hozták át, de az nekem meghaladja a képességeimet.

Van ahol át tudnám húzni a tápkábelt, vagy inkább kérjem meg a gázosokat, hogy varázsolják át ott?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #626 Dátum: 2015. Január 16. - 18:50:17 »

Rádiójel erősítéséhez tudtok valamit ajánlani?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #627 Dátum: 2015. Január 16. - 20:15:43 »

Egy barátom a fejegység cseréjekor kipróbált sokféle erősítőt, sőt tett rá külső antennát is (persze csak a szélvédőhöz belülről), ám egyik sem jött be. Végül egy extra minőségű hangszórókábelből a gyári erősítőhöz csatlakoztatott egy kb 50cm-es darabot 20-25 fokos szögben a szélvédőre ragasztva, így tökéletes lett a vétel a nem gyári fejegységgel. Persze ez nem túl esztétikus, ámde hatásos volt.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #628 Dátum: 2015. Január 16. - 20:47:50 »

Egy barátom a fejegység cseréjekor kipróbált sokféle erősítőt, sőt tett rá külső antennát is (persze csak a szélvédőhöz belülről), ám egyik sem jött be. Végül egy extra minőségű hangszórókábelből a gyári erősítőhöz csatlakoztatott egy kb 50cm-es darabot 20-25 fokos szögben a szélvédőre ragasztva, így tökéletes lett a vétel a nem gyári fejegységgel. Persze ez nem túl esztétikus, ámde hatásos volt.
Uhh... na az jó  Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #629 Dátum: 2015. Január 17. - 11:31:18 »

Rengeteg módszert kipróbált egyébként. Annyit sikerült kiderítenie, hogy valószínű a gyári antenna erősítő nem 75 ohmos, ezért van probléma a nem gyári fejegységek rádióvételével.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!