Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 07:27:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3   Le
 
Szerző Téma: FLOTTA Lacetti-klub  (Megtekintve 11999 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Október 23. - 09:26:09 »

Gondolj bele: mindenki letölti az előtte lévő dokumentumot, beleírja az adatait, majd feltölti. Később még jónéhányszor aktualizálja (különben nincs értelme).
Ennek az az eredménye, hogy a lista eleinte sok 10 (100), a későbbiekben pedig sok 1000 példányban lesz fent a kiszolgálón, elfogyasztva ezzel a rendelkezésre álló tárhelyünket.
Ehez jön még hozzá az általad említett feltöltési probléma is (nem véletlenül vannak benne a fórum motorban ilyen korlátok).
Ráadásul a .doc formátumban nem tudsz rendezni, szűrni, magyarán egy idő után átláthatatlan lesz a dolog.

Sztem két járható út van:
1: a már meglévő taglistát bővítjük az adatokkal
2: a BeZe által említett Google-s lehetőséget használjuk.

Ha ez utóbbi szimpatikusabb a számodra, kérlek vedd fel vele a kapcsolatot, és beszéljétek meg a részleteket.
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Október 23. - 09:53:49 »

Az első lenne szimpatikus, de ha másnak nincs véleménye akkor töröljük a témát.
Üdv
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Október 23. - 10:00:52 »

Én támogatom a dolgot. És ha lehet, akkor az első variációt javasolnám. Bővítsük a aglistát.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Október 23. - 10:40:44 »

Na  akkor megspékelem. :-)
Bővítsük a taglistát keresztnév, névnap adatokkal is. Így visszakerülhet a lap aljára a naptár, ami nekem spec. nagyon tetszett!!! Nem baj, ha az angolszász ünnepek benne maradnak, de legalább tudnánk, ki mikor ünnepli jeles napjait!!
Tehát taglista bővítés+naptárba adatok megjelentetése!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Október 23. - 11:01:35 »

Az első lenne szimpatikus, de ha másnak nincs véleménye akkor töröljük a témát.
Üdv
Én támogatom a dolgot. És ha lehet, akkor az első variációt javasolnám. Bővítsük a aglistát.
Na  akkor megspékelem. :-)
Bővítsük a taglistát keresztnév, névnap adatokkal is. Így visszakerülhet a lap aljára a naptár, ami nekem spec. nagyon tetszett!!! Nem baj, ha az angolszász ünnepek benne maradnak, de legalább tudnánk, ki mikor ünnepli jeles napjait!!
Tehát taglista bővítés+naptárba adatok megjelentetése!
Támogatva részemről is :-)
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Október 23. - 14:29:05 »

Én is támogatom!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Október 23. - 17:03:39 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Október 23. - 21:33:50 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy

Pont erről beszélnék...én spec Ferenc lennék...vagy ezt már tudjátok? :-))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Október 24. - 09:28:10 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy

Az összes névnapot??? 
Vagy csak a tagokét?
Vagy csak azokét, akik szeretnék ezt?
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Október 24. - 19:49:57 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy

Pont erről beszélnék...én spec Ferenc lennék...vagy ezt már tudjátok? :-))
Tudjuk..., meg a porcos halak rendjét is értjük.
Komolyra fordítva, a fentiek inkább taglista, az autóra vonatkozó dolgok meg flotta- szerintem. A kettő együtt sok lenne, nincs mindenkinek 30' LCD monitorja.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Október 26. - 16:33:31 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy

Az összes névnapot??? 
Vagy csak a tagokét?
Vagy csak azokét, akik szeretnék ezt?

Na akkor konkrétabban.
Amikor regisztrál valaki, be kellene kérni a profiljába (onnan átkerülhetne a taglistába is) a keresztnevét, ill mikor ünnepli azt. Természetesen nem "csillagos" adat lenne, tehát nem lenne kötelező a regisztrációhoz. Ezen dátum-adatot be lehetne kérni és kiiratni a naptárba a nicknévvel együtt. Amikor a naptárat nézi a fórumba belépett felhasználó, akkor azt jelzi ki a lap alján, amelyik napra van bejegyzés. Pl.: Mondjuk be lenne írva a taglistába az én nevem, hogy Ferenc dátumra meg dec.3. Amikor a naptárban ezt a dátumot találná meg a gép, mint a következő bejegyzést (mint most a Hallowen-t) akkor az látszana a lap alján, hogy : Ferenc dec. 3. "cápaFeri", "x.y.", "z.v." stb. Remélem érthető voltam!
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 10:39:07 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Október 26. - 16:36:51 »

Támogatom, de tegyük bele a magyar ünnepeket is, névnapokat, ehhez pedig ne legyen titok a nevünk! Üdv: LadiGidy

Pont erről beszélnék...én spec Ferenc lennék...vagy ezt már tudjátok? :-))
Tudjuk..., meg a porcos halak rendjét is értjük.
Komolyra fordítva, a fentiek inkább taglista, az autóra vonatkozó dolgok meg flotta- szerintem. A kettő együtt sok lenne, nincs mindenkinek 30' LCD monitorja.
Taglistára gondoltam. Két oszlopot a nicknév mögé rakva lehetne egy keresztnév és névnap oszlopot csinálni. Sima 15" elég hozzá
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 27. - 10:38:18 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Október 27. - 11:08:11 »

Még egy apróság eszembe jutott a keresztnévvel kapcsolatban. Lacettis pályafutásom alatt voltam már két találkozón és kissé hülyén jött ki, amikor bemutatkozásnál azzal kezdtem, hogy "szia, cápa vagyok". Na ezek után a másik ember hogy szól hozzám? Vagy pl. az milyen, hogy "helló, LadiGidy vagyok" (bocsi a személyeskedésért) Mondjuk ez még mindig jobb, mint amikor olyan nicknevű illetővel találkozol, akinek ki sem tudod rendesen mondani az azonosítóját.
Úgy gondolom, eljut oda ez a kis közösség, hogy ne kelljen titkolni egymás előtt keresztneveinket. Másképp jön le, ha úgy megy oda valaki a másikhoz egy tali alkalmával, hogy: "szia Feri vagyok, a fórumon cápaFeri", vagy: "helló, engem  Gedeonnak hívnak, a fórumon LadiGidy".
Mivel felvetették, hogy nem biztos, mindenkinek elférne a monitorján a taglistában még több oszlop, valamint lehet, hogy szerencsésebb lenne, ha a taglistát nézve nem lehetne látni egyből  +oszlopban mindenkinek a nevét, ezért lenne még egy variáció. Arra gondoltam, hogy maradhatna a taglista ilyen formátumú (bár a megye-oszlopból lehetne lecsippenteni), csak a tag nicknevére kattintva a most is működő "kiegészítő információ nézet" -ben lehetne látni a tag keresztnevét, ill. mikor ünnepli névnapját.
Technikai megvalósítását és azt, hogy ezek a nevek bekerülnek-e a naptárba -és milyen formában-, bízzuk Stocz-ra!
Talán lehetne erről egy szavazást tartani. Na ilyet még úgysem csináltam.. Vigyorog
   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. November 06. - 20:16:18 »

Szoros a verseny!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. November 09. - 11:23:30 »

Kicsit elhúzott a "legyen keresztnév a taglistában", szerintem ez a jobb megoldás!
Így áttekinthető, nem kell külön belemászni mindenki profiljába, hogy megszerezzük a dátumokat.
Ha kiegészítő infóként jelenik meg, vezessünk egy cetlit, hogy ne maradjunk le jót kívánni?
Ahhoz már elég szoros a kötelék, hogy eltitkoljuk! Meg egyébként is minek?
Cápa reagálása a bemutatkozással kapcsolatban meg is mosolyogtatott. - Sziasztok! peti74 vagyok!
Hát elég hülyén érezném magam, pedig nálam lehet következtetni a nick-nevemből!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!