Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 09:58:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kik legyenek moderátorok?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 23. - 12:04:12)
Captainb - 10 (25%)
CápaFeri - 15 (37.5%)
Jopek - 11 (27.5%)
Athee - 4 (10%)
Összes szavazó: 19

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Le
 
Szerző Téma: Moderátor választás  (Megtekintve 50891 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #60 Dátum: 2007. Október 22. - 15:33:54 »

Na igen. Vannak klubtagok, és vannak KLUBTAGOK. Friss Hús Klub, Bejáratos Klub, Állandó Tag Klub, /és CápaFeri, bocs, ez csak vicc!/. Talán az utóbbi két részre kellene koncentrálni, mert ők veszik komolyan a klubot. Exclusivelly Club? Legyen? LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #61 Dátum: 2007. Október 22. - 15:44:18 »

Na igen. Vannak klubtagok, és vannak KLUBTAGOK. Friss Hús Klub, Bejáratos Klub, Állandó Tag Klub, /és CápaFeri, bocs, ez csak vicc!/. Talán az utóbbi két részre kellene koncentrálni, mert ők veszik komolyan a klubot. Exclusivelly Club? Legyen? LadiGidy

Ne legyen. Aki itt van, és úgyérzi, hogy hozzá tud szólni egy-egy témához, vagy segíteni tud azoknak, akit segítsgért, tanácsért jönnek ide, azok már klubtagok. mindegy, hogy Friss hús, Bejáratós, Teljes tag, vagy Törzs tag.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #62 Dátum: 2007. Október 22. - 15:49:12 »

Haho! Utánanéztem a felhasználók listáján...Érdekes, hogy pont 19 olyan tag van, aki rendszeresen hozzászól a dolgokhoz. Pedig 15-től vettem felfelé a hozzászólásokat rendszeresnek. Nem baj, de nem kell várni azokra, akik nem akarnak beleszólni a dolgok menetébe. Stocz megadta a peogramot egyértelműen, és az holnap lejár. Aki bújt, aki nem: vége! Tartsunk rendet! Még valamit: a 19-ből 8 volt ott a talin, igazoltan távol kettő, tehát nincsenek véletlenek. /Cápa, és Athee/, és persze a többi messzelakó hozzászoló. Nem kötelező a palacsintaevés! Itt jön ki, hogy mekkora nehézségbe ütközne a hivatalos, bejegyzett klub. Van valami igazam? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2007. Október 22. - 15:59:02 »

Athee! Én most speckó nem kizárásokra, vagy megbélyegzésre gondoltam, hanem arra, hogy ha valamiben szavazni kell, dönteni, stb., akkor ne kelljen arra várni, hogy hátha határidő lejárta után is eszébe jut valakinek, hogy: jaj én még nem is játszottam! Nem vagyunk már gyerekek, legyen rend. Aki akar csak olvasgat, aki akar irogat, mindenki tegyen úgy, ahogy jó neki, de ne várjunk senkire sem. Nem kirekesztésre gondoltam! Így már rendben vagyunk? Éreted Arhee? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #64 Dátum: 2007. Október 22. - 16:56:39 »

Athee! Én most speckó nem kizárásokra, vagy megbélyegzésre gondoltam, hanem arra, hogy ha valamiben szavazni kell, dönteni, stb., akkor ne kelljen arra várni, hogy hátha határidő lejárta után is eszébe jut valakinek, hogy: jaj én még nem is játszottam! Nem vagyunk már gyerekek, legyen rend. Aki akar csak olvasgat, aki akar irogat, mindenki tegyen úgy, ahogy jó neki, de ne várjunk senkire sem. Nem kirekesztésre gondoltam! Így már rendben vagyunk? Éreted Arhee? Üdv: LadiGidy

Vágom én Gidy!  Mosolyog Igazad van Neked is!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2007. Október 23. - 10:33:32 »

Akkor ezek szerint jajj nekem? Hmmm:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2007. Október 23. - 10:48:13 »

Akkor ezek szerint jajj nekem? Hmmm:-)

Még nem, mert 13:04-ig még "megmenekülhetsz" :-) és Jopek is.
(Bár esélyeitek erősen közelítenek a nullához).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2007. Október 23. - 11:15:09 »

Akkor ezek szerint jajj nekem? Hmmm:-)

Még nem, mert 13:04-ig még "megmenekülhetsz" :-) és Jopek is.
(Bár esélyeitek erősen közelítenek a nullához).

Hmmmm...kellet ez nekem? Hogyaza! :-)
Ha be tudtam volna fogni a szám és nem jártatni ennyit...
Fiam mondaná teljes lelki nyugalommal, kis irónikus mosollyal a szája szegletében: "Így jártál apa!" hát így....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #68 Dátum: 2007. Október 23. - 11:30:53 »

Még Kapitány is lehet. Volt ma 1 szavazó. És Ő kapta az egyiket.  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #69 Dátum: 2007. Október 23. - 11:38:18 »

Még Kapitány is lehet. Volt ma 1 szavazó. És Ő kapta az egyiket.  Vigyorog

Na ez nekem sovány vígasz! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2007. Október 23. - 12:18:25 »

Elsőként gratulálok CápaFerinek és Jopeknek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #71 Dátum: 2007. Október 23. - 12:25:53 »

Elsőként gratulálok CápaFerinek és Jopeknek!

Én is gratulálok! CápaFeri és Jopek! Jó munkát!  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #72 Dátum: 2007. Október 23. - 12:42:27 »

Cápa, Jopek Moderátor Úrak! Gratulálok a győzelemhez, és jó, de kevés munkát kívánok nektek! Captain! Te pedig szerintem jó leszel tartaléknak, amikor nem a habokat szeled fél évig. Örülök, hogy így alakult, és remélem ti sem bánjátok meg, hogy megbíztunk bennetek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2007. Október 23. - 13:18:20 »

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat! Köszi CaptainB, Athee, LadiGidy! Köszönöm a rendezőnek, a producernek, az egész stábnak, az édesanyámnak, a családomnak,a  barátoknak, a szomszédoknak....öööööö....ja ez egy másik rendezvény...bocsi! :-)
Na de komolyan! Ez nekem egy nagy megtiszteltetés, remélem nemcsak szószártyár magatartásommal érdemeltem ki ezt a titulust! Igyekszem méltó lenni a feladatra, egyúttal szeretném, ha nem lenne sok szükség rám! (Az eddigi társaságot/társalgást alapul véve ez a tendencia érvényesül)
Nem menekvésképpen, de szeretném, ha bizonyos időközönként felül lenne vizsgálva ez a poszt, lenne "tisztújítás", valamint tevékenységemmel kapcsolatban sok építő kritika. (mivel soha nem csináltam még ehhez hasonlót)
Próbálok helytállni és kérlek benneteket, ha nehézségekkel küzdök, segítsetek a helyes útra terelni. Ja és még valami...én is emberből vagyok, legalább olyan gyakran hibázok, mint mások.
Üdv!

Ja és még valami...igyekszem a főnöknek (Stocz) is megfelelni, hogy kevesebb apró-cseprő munka terhelje a vállát és koncentrálhasson az érdemi munkára, hogy épülhessen, szépülhessen klubunk és fórumunk!
(Jaj ez olyan csöpi lesz mindjárt!...egy zsepit!) :-)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 23. - 13:29:42 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2007. Október 23. - 13:25:12 »

Gratula a Modiknak. Jó munkát, kitartást hozzá. Nem fogjuk akadályozni a munkátokat, csak segíteni, ha már mi választottunk.

Üdv: ladlac
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!