Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 18:26:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kik legyenek moderátorok?  (Szavazás lezárva: 2007. Október 23. - 12:04:12)
Captainb - 10 (25%)
CápaFeri - 15 (37.5%)
Jopek - 11 (27.5%)
Athee - 4 (10%)
Összes szavazó: 19

Oldalak: [1] 2 3 ... 6   Le
 
Szerző Téma: Moderátor választás  (Megtekintve 50907 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Dátum: 2007. Október 10. - 11:23:29 »

Úgy tűnik eljött az idő, amikor a fórumnak moderátorokra van szüksége.
Azok kedvéért, akiknek nem tiszta ez a fogalom: a moderátor olyan személy, aki figyeli az oldalon folyó beszélgetést, és figyelmeztet, ha az nem megfelelő stílusban, oda nem illő témában stb. folyik.

Úgy gondoltam, hogy első körben két ilyen személyt kellene kiválasztanunk (a harmadik én vagyok, ez "jár" az admin jogokkal).
Ebben a topicban lehet javaslatokat tenni a személyekre, mondjuk 14-én 24 óráig.

Ezek után a jelöltek nevével indítok egy szavazást, ami fut majd mondjuk 5 napig. A szavazás indítása előtt minden jelöltet meg fogok kérdezni, hogy vállalja-e a feladatot.

A szavazás végén a két legtöbb voksot kapó tagunknak moderálási jogokat adok.

Jó lesz így?
Ha igen, akkor jöhetnek a javaslatok.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Október 10. - 11:37:20 »

No. Mindenképpen olyan embereket kell választani, aki naponta látogatja  a fórumot. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű moderátornak lenni. El kell viselni sok mindent.
Javaslatom: cápaFeri és captainb
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 10. - 11:41:08 írta athee » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Október 10. - 11:56:40 »

No. Mindenképpen olyan embereket kell választani, aki naponta látogatja  a fórumot. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű moderátornak lenni. El kell viselni sok mindent.
Javaslatom: cápaFeri és captainb

Ti most haragusztok rám valamiért? Minden, felelősséggel járó munkakörbe beneveznétek? Hmmm...Elnökhelyettes, moderátor..
Valahogy úgy érzem magam, mintha Orbán Viktornak hívnának és azt akarnátok: had legyen már valami titulusa, aztán majd leváltjuk és megy a süllyesztőbe!
:-) Vigyorog
Viccet félretéve: nagyon megtisztelő, hogy gondoltok rám, ha nem is repesve, de elfogadom a jelölést, ha nem találtok mást erre.
Ami a feltételeket illeti: minden nap többször is benézek ide, valamint alapvető számítástechnikai ismeretekkel is rendelkezem, így talán nem lenne gond.

Azért ha lehet, szívesen átengedném másnak a feladatot. Szidjanak mást! :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Október 10. - 12:41:11 »

Haho! CápaFerit támogatom, ha magára is vigyáz majd. CaptainB-vel kapcsolatban van egy bökkenő, hogy hosszú hónapokig nincs itthon, kérdés, hogy a hajón van-e lehetősége e megtisztelő poszt betöltésére. Javaslom, hogy legyen egy helyettesítő tartalékja, amikor jelzi, hogy egy darabig eltünik a messzeségbe. Ötlet még: a legidősebb cartárs: Sz946Cs-hez mit szól, szóltok? Véleményt kértetek, adtam. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Október 10. - 12:46:58 »

CápaFeri-re Én is dobnék egy szavazatot. Lelkesen pátyolgatta a mi kis ügyünket eddig is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Október 10. - 13:14:46 »

Én CaptainB-t és LadiGidy-t javasolnám.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 10. - 13:57:10 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Október 10. - 14:09:18 »

CaptainB-t és LadiGidy
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Október 10. - 17:36:55 »

Mcsegtisztelő, hogy gondoltatok rám. Ha jelöltök, akkor elfogadom, azt viszont kérlek vegyétek figyelembe, hogy én folyamatosan- hónapot dolgozom és ekkor nem tudnám a feladatot ellátni! Sajnos a hajók fedélzetéről nem lehet interentezni. Az e-mail kapcsolat már megoldott, de a többi nem, mivel a kapcsolat műholdas és nem olcsó! Kérem tehát ezt figyelembe venni!
Ja és nekem csak mobilos a netem 3,6 kbit/s letöltési sebességgel. Remélem ez elegendő hardware!

Javaslatom:
CápaFeri- mivel igen rendszeresen látogatja a fórumot.
LadiGidy vagy sz946cs- mivel élettapasztalatuknál fogva törölhetnék a tényleg nem ide tartozó írományokat
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Október 10. - 19:14:02 »

Még annyit javallanék, hogy a választás csak bizonyos leadott szavazat száma után legyen érvényes! Mert mondjuk 15 szavazat nem feltétlenül reprezentálja a T car- és olvtársak véleményét!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Október 10. - 20:57:26 »

CápaFeri, LadiGidy!

Nincs mese, van még egy-egy szavazat rátok... (most tettem meg... Kacsint)
kripic
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Október 11. - 08:22:25 »

Nekem is megfelel Mosolyog Cápa-Lady!
Végre valahol nem vagyok csak sima tag. Ezt is megértem halleluja Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Október 11. - 11:07:10 »

CÁPA-LADY sok sikert! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Október 11. - 13:23:27 »

Kellett nekem beleszólni a nagyok dolgába? Hát nincs elég bajom, szerzek hozzá még többet? Egyszer már leirtam, hogy van egy nagy gondom /egy?/ tök hülye vagyok a PC-hez. Egyújjas vagyok, és et a csúcs, hogy e-mailt, iwiw-et, és itt hozzászólást nyújtok, de nem tudok képet felrakni, azt majd a gyermekeim megteszik, csak várjátok ki! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Október 11. - 14:13:32 »

Lehet, hogy egykicsit félreérthető voltam.
Most még nem szavazunk, csak jelölünk.
Aztán, ha megvannak a jelöltek, majd lesz szavazás is. Azokra, akik vállalják a dolgot
A szavazáson mindenki egy emberre adhatja le a voksát. Azt még ki kell találni, hogy csak egy szavazás legyen, és a két legtöbb szavazatot kapó legyen moderátor, vagy két szavazást csináljunk (egymás után), és a két nyertes (a második szavazáson értelem szerűen nem indul az, aki az elsőn győzött) legyen moderátor.
(Kellett nekem ezt így megbonyolítani?  Zavart)

A szavazásnál (és a jelölés elfogadásánál is!) érdemes megfontolni a következőket:
  • Nézzen be gyakran a fórumra (lehetőleg naponta, de 2-3 napnál nem ritkábban)
  • Rendelkezzen némi számítástechnikai ismerettel (nem kell tudnia programozni, de azért igazodjon el a fórum kezelésében. Különben hogyan fog segíteni másoknak?)
  • Nem feltétlenül a hozzászólások száma a lényeg, inkább a tartalma (remélem, nem sértődik meg senki)

A fenti megfontolásból én Jopeket javaslom.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Október 11. - 14:19:05 »

Cápa, és Jopek! Nyerő Páros! LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: [1] 2 3 ... 6   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!