Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 07:54:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 76446 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #480 Dátum: 2008. április 24. - 15:26:12 »

diablo77 !
Nekem tetszik a matrica, sajna nekem még nincs, de nem is tudom milyen szín lenne a legjobb a sötét kék színre. Bár azt sem tudom mikor lessz matricám, de majd ha tudok venni akkor ha lehet fosszforeszkálósat szeretnék, hogy este is olvasható legyen. Ha tudsz ilyenről légyszíves írd meg. Köszi előre is.
Ez club matrica, ilyent kereskedelemben nem kapsz. A fotókon látható matricák CápaFeri jóvoltából terjedtek el a tagok között. Ha jól tudom fényvisszaverős még, csak tervekben van. Ha érdekel matrica Gidy- től érdeklődj, bár úgy tudom fogyóban van Neki.

Azért van már fényvisszaverős is. Igaz, ez kicsit másképp néz ki.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=588&catid=2&limitstart=1
Nekem egy kicsit túl hangsúlyos.Egy kicsit szolídabban érdekelne engem is.A kevesebb néha több!Vagy mégsem?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #481 Dátum: 2008. április 25. - 09:27:32 »

diablo77 !
Nekem tetszik a matrica, sajna nekem még nincs, de nem is tudom milyen szín lenne a legjobb a sötét kék színre. Bár azt sem tudom mikor lessz matricám, de majd ha tudok venni akkor ha lehet fosszforeszkálósat szeretnék, hogy este is olvasható legyen. Ha tudsz ilyenről légyszíves írd meg. Köszi előre is.
Ez club matrica, ilyent kereskedelemben nem kapsz. A fotókon látható matricák CápaFeri jóvoltából terjedtek el a tagok között. Ha jól tudom fényvisszaverős még, csak tervekben van. Ha érdekel matrica Gidy- től érdeklődj, bár úgy tudom fogyóban van Neki.
Azért van már fényvisszaverős is. Igaz, ez kicsit másképp néz ki.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&id=588&catid=2&limitstart=1
Nekem egy kicsit túl hangsúlyos.Egy kicsit szolídabban érdekelne engem is.A kevesebb néha több!Vagy mégsem?

A próbadarabnak pont ez a lényege. Megnézi az ember élőben, aztán eldönti, hogy jó-e így.
Elsőre nekem is egy kicsit nagynak tűnt, de hamar megbarátkoztam a méretével is.
Mivel nincs "kötelező előírás" sem kinézetben, sem méretben (és a rakok fel/nem rakok fel kérdésben sem) bárki módosíthat az ötleteken saját izlése szerint.

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #482 Dátum: 2008. április 25. - 18:06:32 »

diablo77 !
Nekem tetszik a matrica, sajna nekem még nincs, de nem is tudom milyen szín lenne a legjobb a sötét kék színre. Bár azt sem tudom mikor lessz matricám, de majd ha tudok venni akkor ha lehet fosszforeszkálósat szeretnék, hogy este is olvasható legyen. Ha tudsz ilyenről légyszíves írd meg. Köszi előre is.
No! Egy ideje már feszegetitek ezt a matrica témát (ami érthető is bizonyos szempontból, mert valakiknek nem jutott, ill. más formátumot képzelnek autójukra), én meg eddig nem szóltam hozzá.
Sokat törtem a fejem egy univerzális matricán, mondjuk pl. egy fényvisszaverősön. Kicsit bonyolultabb legyártatni, mint ezt a nyomtatott verziót, némileg drágább is, de a feltételei megvannak azon a helyen, ahol ez is készült. Akár plexiből (sokfajta szín) is tudnék vágatni, van lézervágójuk is! 
Viszont amiért nem gyártattam eddig, annak az az oka, hogy elvileg nem szabályos. Műszakin esetleg gond lehet belőle (ha valaki nem ismerős helyre viszi, vagy probléma esetén berendelik az autót KPM-es műszakira), ugyanis meghatározott színeket lehet meghatározott helyekre. Fehér előre (bár ebben tamáskodom, mert nem biztos, hogy ezt lehet) borostyánsárga oldalra, piros hátra.
Amúgy még mindig nem lett megszavazva egy formátum, amit egységesen használhatnánk mindenre (póló, sapka, matrica, stb)!
Igényeket is össze kellene írni, mert tudni kellene, hogy kb hány darab készüljön? Ettől függ az ár is, amit már tovább hárítanék felétek, hisz a próbadarabokat saját szakállamra gyártattam.
Szal semmi jónak nem vagyok elrontója, de megfontoltan kell tervezni és az ésszerűség keretein belül. Szerintem...
De ha csak beszélünk róla, akkor nem lesz belőle semmi! Tessék mintákat létrehozni, közzétenni, megszavazni, eldönteni, stb!
Lesz egy közösen eldöntött forma, akkor kérek rá árat. Hajrá!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 25. - 18:09:24 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #483 Dátum: 2008. Május 06. - 16:19:52 »

Ma meglátogattam BeZe cartársat, egy minitali keretében végre odaadtam neki, a már régen félretett Cápa- féle matricát az átlátszót, mert neki ezüst szinű sárkánya van. Megigérte, hogy felkerül a gépre, de a rendszámtábla utban volt, így majd feljebb kell hesegetni, hogy alá bujhasson a klubmatrica. Képet kérünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
caroy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


Sedan 1.6 Elite


« Hozzászólás #484 Dátum: 2008. Május 29. - 13:06:02 »

Egy "régebbi" minitali keretében ladigidy-től megkaptam a matricát, amit azóta is szívesen mutogatok határon innen, határon túl. "De mindez nem jöhetett volna létre", ha nincs cápaFeri. Köszönet érte Neki és minden közreműködőnek!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #485 Dátum: 2008. Május 29. - 13:43:57 »

Egy "régebbi" minitali keretében ladigidy-től megkaptam a matricát, amit azóta is szívesen mutogatok határon innen, határon túl. "De mindez nem jöhetett volna létre", ha nincs cápaFeri. Köszönet érte Neki és minden közreműködőnek!

Nagyon szívesen Neked is!
Kezdek kicsit büszke lenni a matricánkra..... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #486 Dátum: 2008. November 02. - 10:12:51 »

Mi a helyzet matrica ügyben? Nem kell senkinek?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #487 Dátum: 2009. Január 15. - 18:54:57 »

De igen,nekem kéne
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #488 Dátum: 2009. Január 15. - 19:10:39 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #489 Dátum: 2009. Január 15. - 20:23:50 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?

Szerintem pont olyan szép színe van a lacsijának, mint az enyémnek. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #490 Dátum: 2009. Január 15. - 20:52:00 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?

Szerintem pont olyan szép színe van a lacsijának, mint az enyémnek. Vigyorog
Erre a legszebb színre Vigyorog lett tervezve a matrica, sajnos el is fogyott hamar. Ha még valahol fellelhető, akkor Gidynél akadhat egy darab.
Ha nincs, akkor sajnos várni kell rá, amíg összejön pár darab, mivel egy darabot nem tudok csináltatni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #491 Dátum: 2009. Január 16. - 14:54:37 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?

Nem járok mostanában Pesten!El tudnád küldeni?Adok cimet,ha igen!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #492 Dátum: 2009. Január 18. - 20:59:26 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?

Nem járok mostanában Pesten!El tudnád küldeni?Adok cimet,ha igen!!
Jöhet a cím, levélként küldöm el, másnál is jó volt így, ha mesze lakott. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #493 Dátum: 2009. Január 19. - 18:21:02 »

De igen,nekem kéne
Akkor keress meg! Nálam van még a Cápa- féle matricából, igaz lehet, hogy csak aranyszínű, átlátszó, remélhetőleg jó lesz az is! Milyen színű a géped?

Nem járok mostanában Pesten!El tudnád küldeni?Adok cimet,ha igen!!
Jöhet a cím, levélként küldöm el, másnál is jó volt így, ha mesze lakott. Vigyorog
Nagyon szépen kszönöm!A cim:
Bánhegyi Ferenc
8800 Nagykanizsa Varasdi út 3.
Mégegyszer köszi.
Üdv,minden Lacsisnak!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #494 Dátum: 2009. Január 19. - 20:33:14 »

Szia Feri! Privi ment, matrica menni fog! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!