Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 23:36:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 34   Le
 
Szerző Téma: Betű, matrica, mindkettő  (Megtekintve 76445 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Dátum: 2007. Október 19. - 16:17:24 »

Mielőtt vérre menő vita  Kacsint alakulna ki a gépjárművek egymás általi azonosíthatóságának kérdésében, e közvéleménykutatás keretében javaslom meghatározni: Mégis hogyan gondoljuk?

Természetesen nem gondolom, hogy bármely megoldás "győzelme" esetén azt bárkinek is magára nézve kötelezően alkalmazandónak kellene elismernie, de talán egységesebb képet mutatna a kis csapatunk...

Amennyiben valaki úgy érzi, hogy egyéb (megvalósítható) opciót is illene felvenni a szavazhatóak mellé, kérem jelezze.

Üdv mindenkinek:
kripic
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 19. - 16:39:20 írta kripic » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Október 19. - 18:16:22 »

Na megvan az egyedi azonosítóm! Ha valaki ezt a farost látná maga előtt, tessék veszettül dudálni, villogni, mert én zömében a fordulatszámmérőt és a forgalmat figyelem, a tükröt alig. Gyakori megfordulási helyeimen hátulról ritkán érkezik gyorsabb ragadozó... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Október 19. - 19:02:13 »

Ha látunk, veszettül villogunk majd :-)))
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Október 19. - 19:37:32 »

Na megvan az egyedi azonosítóm! Ha valaki ezt a farost látná maga előtt, tessék veszettül dudálni, villogni, mert én zömében a fordulatszámmérőt és a forgalmat figyelem, a tükröt alig. Gyakori megfordulási helyeimen hátulról ritkán érkezik gyorsabb ragadozó... Vigyorog
Duda, villogás, Te meg húzódj félre, mert akkor nagyobb ragadozó lesz mögötted! ÉN!  :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Október 19. - 19:50:02 »

Na megvan az egyedi azonosítóm! Ha valaki ezt a farost látná maga előtt, tessék veszettül dudálni, villogni, mert én zömében a fordulatszámmérőt és a forgalmat figyelem, a tükröt alig. Gyakori megfordulási helyeimen hátulról ritkán érkezik gyorsabb ragadozó... Vigyorog
Duda, villogás, Te meg húzódj félre, mert akkor nagyobb ragadozó lesz mögötted! ÉN!  :-)

Jóvanna!  Vigyorog Csak érzékeltetni akartam kissé nagyzolós stílusban, hogy látásom is mint a cápának. Elég vaksi vagyok. Amúgy sem hajszolom városban a gépet, de azon kívül nem bírok 100 alatt maradni..ez tény.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Október 20. - 06:37:17 »

Részemről a matricát a hátsó ablakon verziót preferálom. Nem azért, mintha nem tetszene a betüs felirat, de van akinek a felhasználóneve túl hosszú, vagy éppen nem akarja publikussá tenni, másrészt a valamikori eladás esetén hátrányos is lehet.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Október 20. - 07:20:21 »

Azt azért szeretném megjegyezni, hogy ez a betűs dolog - ugyanúgy, mint a GYÁRI felirat is...! - ELTÁVOLÍTHATÓ ám (csak egy kis plusz meleg kell hozzá), és vszínűleg nem hagy maradandóbb nyomot, minrt a matrica karosszérián.
Betű eltávolításban - ha jól rémlik - cápaFeri a nagy májer... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 20. - 19:46:11 írta kripic » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Október 20. - 09:30:36 »

Azt azért szeretném megjegyezni, hogy ez a betűs dolog - ugyanúgy, mint a GYÁRI felirat is...! - ELTÁVOLÍTHATÓ ám (csak egy kis plusz meleg kell hozzá), és vszínűleg nem hagy maradandóbb nyomot, minrt a matrica karosszérián.
Betű - eltávolításban - ha jól rémlik cápaFeri a nagy májer... Mosolyog

Kedves tőled a titulus Kripic, de ez nem fedi a valóságot.  Vigyorog Még nem csináltam ilyen betüeltávolítást autón. Amik vannak betüim a műszerfalon, azokat vettem boltban. Amilyen matricákat meg gyártatok és felteszek/feltettem az autómra, azokat nem is kell különleges módon eltávolítani. Olyan minőség, hogy nem szívja ki a nap (UV álló) több év után is szépen lehúzható (mondjuk én csak fél év után tettem) és nem marad alatta nyom.
Feliratozásban azért néztem ki magamnak azt a csomagtartó-részt a rendszám alatt, mert nincs egybefüggő fényezett nagy felület, nem látszik ha nyom maradna a fényezésen. Központi helyen van, ha az ember mögött állnak (általában a rendszámra és a hátsó szélvédőre révül az emberek tekintete először) és nem rontja az autó összképét, még eladásnál sem gond.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Október 20. - 14:26:43 »

Azt azért szeretném megjegyezni, hogy ez a betűs dolog - ugyanúgy, mint a GYÁRI felirat is...! - ELTÁVOLÍTHATÓ ám (csak egy kis plusz meleg kell hozzá), és vszínűleg nem hagy maradandóbb nyomot, minrt a matrica karosszérián.
Betű - eltávolításban - ha jól rémlik cápaFeri a nagy májer... Mosolyog
Fox kolléga volt az "elkövető" Kacsint
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Október 20. - 16:26:36 »

Az enyém a betű tuning ugye. Eltávolítható. Még nyoma sem marad. Ne tessék fosni. Mosolyog

És miazhogyeéaldás? Ilyen autót nem adunk el kollega!  Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Október 20. - 17:04:42 »

Naná, megtartjuk, sokáig! Négy betű engem is érdekel: K,L,U,B, nagyon esetleg még kettő: L,G. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Október 20. - 18:13:44 »

Azt azért szeretném megjegyezni, hogy ez a betűs dolog - ugyanúgy, mint a GYÁRI felirat is...! - ELTÁVOLÍTHATÓ ám (csak egy kis plusz meleg kell hozzá), és vszínűleg nem hagy maradandóbb nyomot, minrt a matrica karosszérián.
Betű - eltávolításban - ha jól rémlik cápaFeri a nagy májer... Mosolyog
Fox kolléga volt az "elkövető" Kacsint
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Elnézést kérek cápaFeritől, hogy meggyanúsítottam, Fox kollégától meg azért, mert elfelejtkeztem az érdemeiről.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Október 21. - 11:11:26 »

A Sufni/Tuning-részben van már egy Betű, látványtuning rész. Nem kellett volna egybe venni?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Október 21. - 15:44:32 »

Na, ahogy elnézem nemsokára már nem Te teszed fel ezeket a kérdéseket, hanem hozzád intézik!  Vigyorog Vigyorog
Sztem egyébként mindenki döntse el magának, hogy melyik megoldás a szimpatikusabb neki: matrica, betű vagy mindkettő.
Persze jobban néz ki, ha sok egyforma jelzés van, de ez nem biztos, hogy könnyen kivitelezhető. Van aki nagy matricát szeretne, van aki kissebbet (én pl. a taxi miatt csak kicsit rakhatok fel, azt is külön engedéllyel).
Az egyik ember fehér betűket szeretne, a másik feketét.
A tartalom a lényeg.
Nekem egyébként tetszik az a minta, amit Cápa vmelyik hozzászólásában közzétett. A legtutibb az lenne, ha a felirat fényvisszaverős lenne rajta (night shift  ).

Biztosan olcsóbb lenne, ha nagy tételbe rendelnénk meg a cuccokat, de ez nem csak a fentiek miatt jelent gondot:
  • ki szervezi meg (és fizeti ki, és gyűjti be a zsetont)?
  • postázás? Lehet, hogy így már nem is olcsóbb.

Persze, ha valaki vállalja a szervezést, és találunk EGY olyan kivitelt, ami mindenkinek megfelel...
Egyszerűbbnek tűnik a számomra, ha mindenki intézi magának.

Persze a jó beszerzési helyekről informáljuk egymást.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Október 21. - 19:56:23 »

A Sufni/Tuning-részben van már egy Betű, látványtuning rész. Nem kellett volna egybe venni?

Egy témán BELÜL nem lehet még szavazást is indítani (nekem legalább is nem sikerült... ), a szavazás mint külön téma "tud" létre jönni.

Az észrevételed egyébként teljesen jogos, én magam is sokat métáztam rajtam, hogy akkor a fenti problemma miatt hol is indítsam... ÉS ugye már át is lett helyezve. onnan, ahol indult...

Csak így tovább, figyelmesen, keményen, ahogy egy moderátor(jelölt)höz illik...!  Kacsint
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 34   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!