Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 15:44:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4   Le
 
Szerző Téma: Kesztyűtartó  (Megtekintve 62131 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Dátum: 2007. November 01. - 20:09:58 »

Sziasztok!
Bocs az új topicért,de nemtudtam hova...
A problémám:a kesztyűtartó világítás-kapcsoló gombja beragad.Hogyan tudom leszedni a kesztyűtartót-ha egyáltalán lehetséges-,hogy hozzáférjek a gombhoz?A kez.útmutatóban nem találtam rá utalást...
Előre is kösz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. November 01. - 20:20:32 »

Haho!  A kapcsoló a jobb alsó saroknál van. Ha nem férsz hozzá a kinyított  ajtó alatt, akkor a két szélét kell összenyomni, és akkor kiakad. De ezt meg lehet sprayvel sporolni. Nekem bevállt. Vagy pedig egy hajlított valamivel megpiszkálod, és talán akkor kiugrik a zsivány. Sok sikert hozzá! Ha sikerült, ird meg! Ha pedig nem, akkor majd megcsináltatod, ha jön a következő szerviz, gondolom ki lehet birni addig világítás nélkül. Ha zugló környéki vagy, akkor szívesen segítek, keress meg priviben! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. November 01. - 20:21:14 »

Hali!
Itt a ruszki csávó kiszereli a kesztyűtartót esetleg te is próbáld meg kiszedni...
Amúgy légy üdvözölve közöttünk!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

bzsazsa

http://duk63.narod.ru/photoguide_11.html
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. November 01. - 20:23:04 »

Haho!  A kapcsoló a jobb alsó saroknál van. Ha nem férsz hozzá a kinyított  ajtó alatt, akkor a két szélét kell összenyomni, és akkor kiakad. De ezt meg lehet sprayvel sporolni. Nekem bevállt. Vagy pedig egy hajlított valamivel megpiszkálod, és talán akkor kiugrik a zsivány. Sok sikert hozzá! Ha sikerült, ird meg! Ha pedig nem, akkor majd megcsináltatod, ha jön a következő szerviz, gondolom ki lehet birni addig világítás nélkül. Ha zugló környéki vagy, akkor szívesen segítek, keress meg priviben! Üdv: LadiGidy


GYORSABB VOLTÁL......
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. November 01. - 20:34:13 »

A ruszki fickó a pollenszűrőt cserélte ki, ahhoz jobban szét kell szedni az autót. A világítás javítása szerencsére nem igényel ekkora munkát. A spray esetleg egy flexi csővel meg kifejezetten gyors megoldás. Ezzel kell kezdeni szerintem. Üdv: LadiGidy a fővilágosító
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. November 01. - 20:35:53 »

Oh!Köszönöm a gyors reagálást!!!Elérem a gombot kézzel,de ezzel nem jutok semmire.Kipróbálom,holnap,mert már eltettem éccakára.Utána jelzek.Az EGR-t is megpróbálom szétszedni pucolás céljából,de ez egy másik topic...Egyébként soha nem is világított,bár használtan vettem,szalonból,1000km-el...tesztgép volt..Jó a képsorozat,de ennyire nem akarom szétkapni.A pollen szűrő friss.
Köszönöm még1szer!
yocakát!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. November 01. - 20:37:34 »

Hmm...de mien spray?(nem vagyok gyakorlott ilyesmikben..)
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. November 01. - 20:45:35 »

ok,gondolom szilikon...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. November 01. - 20:47:44 »

Ami ken, csökkenti a súrlódást, pl. szilikon, stb. Ne aggódj, jó lesz holnap! Jó éjt, azért remélem tudsz majd jól aludni! /én nem szoktam, ha bármi baja is van/ De én dilis vagyok autó ügyben! Szia: LadiGidy a virrasztó
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. November 01. - 21:06:03 »

 Mosolyog
 Kacsint
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. November 02. - 17:08:05 »

Nah,kész.Világít.Háztartási szilikonspré a lejjobb barátom!Meg kiszedtem a légszűrőből azt a csövet,elég keményen benne volt...de az EGR-szelephez nem mertem nyúlni,inkább majd 7főn szagember...addig még elviselem a rángatódzását,meghogy kiég a szemem a sárga műszerfaltól!
Üdv mindenkinek!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. November 02. - 18:41:12 »

Látod Doboskám, milyen ügyes vagy! Kívánom Neked a továbbiakban se legyen nagyobb gondod a kocsiddal. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. November 04. - 09:53:48 »

Sziasztok!

Én is kb egy hete szembesültem a kapcsoló beragadásával!

én kivettem a kapcsolót és kifuvattam levegővel utána meg befújtam kontakt spray-el ami elektromos kapcsolókhoz van és ugy raktam össze és most tökéletes. Én silikonnal nem fújnám be mert az szereti magához ragadni a port és ott sztem elég poros helyen van, legalábbis amikor leszedtem a kesztyűtartó mögötti burkolatot akkor elég sok por volt ott a környéken.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. November 12. - 21:23:44 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelni a cseréhez? 
Mert a Ruszkik, ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel/ a válaszokat. Vigyorog
Köszi, Üdv
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 12. - 21:27:29 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. November 12. - 21:27:28 »

Cartársak!
Valaki cserélte már a pollenszűröjét?  He
Illetve a kesztyűtartót tuti ki kell szerelne a cseréhez? 
Mert a Ruszkik ugyan atomjaira szedték a fél műszerfalat  , de kell-e biztosan?  He
Várom, várjuk /Gidyvel a válaszokat/. Vigyorog
Köszi, Üdv
Hivatalosan nem kell. De nálam is kivette a szerelő. Jobban hozzáférni úgy. (El is szállt a biztosíték benne, utólag azt kereste, mi ment ki, égő, vagy biztosíték.) Ha nincs kiszedve, állítólag nagyon meg kell hajlítani a szűrő keretét, aminek nem örül túlságosan a keret.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: [1] 2 3 4   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!