Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 22:22:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
 
Szerző Téma: PÁF (Pocsék Áruk Fóruma)  (Megtekintve 18010 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2013. Október 24. - 17:45:21 »

Ebbe beleszaladtam, és oda a makulátlan utasterem.

Nem szoktam szilikonos műszerfalápolót használni a Lacsiban, de a másik kettő autóhoz most vettem, a Prevent sárga flakonos, gyümölcs illatú verzióját. Sajnos a Lacsiban kezdtem használni. Kipróbáltam egy nem látható helyen, rendben, szépen takarít. Elkezdtem vele a műszerfalat pucolni. Én nem a felületre fújom a sprayt, hanem a puha ruhára. Törölgetem a műszerfalat, elérek a középkonzolhoz, törölgetem, látom, a rádió mellett jobbra valami folt keletkezik. Na mondom, valami ott van, amit nem láttam, jobban dörgölöm, nagyobbodik a folt. Nézem a ruhát, szürke. Nézem a foltot, bxxxxxxxxxxxxxxxxx, feloldotta a keret szürke fényét.  Akkor nézem a kesztyűtartó fölötti fekete lécet, azt is megmarta. A szellőzők keretét is. 

Sebike! Mennyibe kerül a középkonzol kerete? Lehet fekete is.
Én már régóta nem használom a Prevent termékeit. Többe kerül, mint amennyit ér
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2013. Október 24. - 18:28:13 »

Ebbe beleszaladtam, és oda a makulátlan utasterem.

Nem szoktam szilikonos műszerfalápolót használni a Lacsiban, de a másik kettő autóhoz most vettem, a Prevent sárga flakonos, gyümölcs illatú verzióját. Sajnos a Lacsiban kezdtem használni. Kipróbáltam egy nem látható helyen, rendben, szépen takarít. Elkezdtem vele a műszerfalat pucolni. Én nem a felületre fújom a sprayt, hanem a puha ruhára. Törölgetem a műszerfalat, elérek a középkonzolhoz, törölgetem, látom, a rádió mellett jobbra valami folt keletkezik. Na mondom, valami ott van, amit nem láttam, jobban dörgölöm, nagyobbodik a folt. Nézem a ruhát, szürke. Nézem a foltot, bxxxxxxxxxxxxxxxxx, feloldotta a keret szürke fényét.  Akkor nézem a kesztyűtartó fölötti fekete lécet, azt is megmarta. A szellőzők keretét is. 

Sebike! Mennyibe kerül a középkonzol kerete? Lehet fekete is.
Én már régóta nem használom a Prevent termékeit. Többe kerül, mint amennyit ér
Én meg nem szoktam. Általában. Csak a a 17 éves off műanyagjaira vettem meg. Piszok mérges vagyok magamra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2013. Október 24. - 18:31:02 »

Ebbe beleszaladtam, és oda a makulátlan utasterem.

Nem szoktam szilikonos műszerfalápolót használni a Lacsiban, de a másik kettő autóhoz most vettem, a Prevent sárga flakonos, gyümölcs illatú verzióját. Sajnos a Lacsiban kezdtem használni. Kipróbáltam egy nem látható helyen, rendben, szépen takarít. Elkezdtem vele a műszerfalat pucolni. Én nem a felületre fújom a sprayt, hanem a puha ruhára. Törölgetem a műszerfalat, elérek a középkonzolhoz, törölgetem, látom, a rádió mellett jobbra valami folt keletkezik. Na mondom, valami ott van, amit nem láttam, jobban dörgölöm, nagyobbodik a folt. Nézem a ruhát, szürke. Nézem a foltot, bxxxxxxxxxxxxxxxxx, feloldotta a keret szürke fényét.  Akkor nézem a kesztyűtartó fölötti fekete lécet, azt is megmarta. A szellőzők keretét is. 

Sebike! Mennyibe kerül a középkonzol kerete? Lehet fekete is.
Én már régóta nem használom a Prevent termékeit. Többe kerül, mint amennyit ér
Én meg nem szoktam. Általában. Csak a a 17 éves off műanyagjaira vettem meg. Piszok mérges vagyok magamra.
Én még vagy 4 éve vettem az Esztergomi pünkösdi vásáron egy ilyen "mindent tisztító masszát", még nem bírtam elfogyasztani.
Tényleg lehoz mindent autókárpitról, műanyagról, és fémről. És dörzsölni sem kell.

Mindamellett a nedves baba popsitörlő meg csodákra képes.  Vigyorog
Naplózva

mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #48 Dátum: 2013. Október 24. - 18:38:06 »

...Tényleg lehoz mindent autókárpitról, műanyagról, és fémről.

Ha jól értem, ezzel a cuccal sem az volt a baj, hogy nem hoz le mindent, sőt...  Kacsint
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2013. Október 24. - 18:43:21 »

...Tényleg lehoz mindent autókárpitról, műanyagról, és fémről.

Ha jól értem, ezzel a cuccal sem az volt a baj, hogy nem hoz le mindent, sőt...  Kacsint
Jól érted.
Baromi kevés kell belőle, és tényleg szuper kis szer.  Kacsint
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2013. Október 24. - 18:49:58 »

...Tényleg lehoz mindent autókárpitról, műanyagról, és fémről.

Ha jól értem, ezzel a cuccal sem az volt a baj, hogy nem hoz le mindent, sőt...  Kacsint
Jól érted.
Baromi kevés kell belőle, és tényleg szuper kis szer.  Kacsint
Nem jól érted, szomszéd. Az általam használt szerről van szó: nem az a baja, hogy semmit nem hoz le, sőt. Túl sokat hozott le. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2013. Október 24. - 18:53:36 »

Nem is a tiedről csevegtünk mandro kollégával.  Kacsint
Naplózva

mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #52 Dátum: 2013. Október 24. - 22:18:35 »

Nem is a tiedről csevegtünk mandro kollégával.  Kacsint

Kezdek én is elveszni, hogy "ki kivel van" Vigyorog Meg főként, hogy én kivel is vagyok Vigyorog
Naszóval igazából a Kapitány úr szerzeményére gondoltam eredetileg, de szó se róla, visszaolvasva ez nem is olyan egyértelmű Vigyorog
Akkor szerintem utólag láthatólag legyen úgy, hogy attól függ, ki kérdezi, hogy mire-kire gondoltam Vigyorog
És akkor továbbra is megmarad a béke, öröm, boldogság a Dorogi és a Pilisi-medencében Kacsint Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!