Lacetti klub fórum
2024. április 30. - 22:53:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 110662 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #660 Dátum: 2012. November 28. - 23:27:05 »

Köszönöm mindenkinek a tanácsot! 95LE! Asszem maradunk a H0 analógnál, máshonnan is ezt javasolták. Nem szeretnék terepasztalt (egyenlőre én nem! Vigyorog), hanem amolyan néha összerakni való pár órás vasutazásra lesz szerintem, főleg ha elmegy távolra tanulni és csak hétvégenként jön haza. Megnézegetem a webshopokat, aztán megrendelem valamelyiket. Közben kipuhatolózta feleségem, hogy dízelmozdony és személykocsi kombináció kell... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #661 Dátum: 2012. November 29. - 18:17:28 »

http://player.hu/auto-motor/cmc-fiat-642-bartoletti-versenyauto-szallito/?utm_source=articleFollowupList&utm_medium=article&utm_ca

No comment...Vagy mégis?

Csinálnék helyet neki a vitrinben, pedig dugig van már, de ez csúcs. Láttam élőben a modell börzén, és csurgott a nyálam, ja és Lacinak is.

Ehhez fogható csak a mi 1:18-as Chevrolet (Buick) Lacetti SW (Excell) kisautónk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #662 Dátum: 2012. November 30. - 14:50:37 »

Gidy! Van 2 jó hírem és 1 rossz. Kezdem a jóval. Mosolyog

Ma megjött az Ikarusz 311 Mosolyog
Ez nem  csak 1 darab busz volt, hanem egy egész sorozat lesz. Mosolyog

Pl. lesz ilyen is. Vigyorog


Meg sok más is.


Akkor a végére a rossz. Sokba fog ez nekünk kerülni.
És valahogy be kell adni az asszonynak, hogy ezeket muszáj megvenni.  Vigyorog



Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #663 Dátum: 2012. November 30. - 17:12:36 »

Gidy! Van 2 jó hírem és 1 rossz. Kezdem a jóval. Mosolyog

Ma megjött az Ikarusz 311 Mosolyog
Ez nem  csak 1 darab busz volt, hanem egy egész sorozat lesz. Mosolyog

Pl. lesz ilyen is. Vigyorog


Meg sok más is.


Akkor a végére a rossz. Sokba fog ez nekünk kerülni.
És valahogy be kell adni az asszonynak, hogy ezeket muszáj megvenni.  Vigyorog




LadLac is ettől lesz szegényházba kerülő, nemcsak Te, és én is persze. De nejemnek megmutattam, és erre mit szólt? Hát, hogy persze, vedd meg, ha szeretnéd! Tündéri feleség! Igaz, nem tudhatja a sorozat nagyságát, és teljes árát sem, mint mi sem...
De, ha lehetne legalább választani belőlük, akkor talán csak jó néhányra kéne spórolni, nem az összesre. Amúgy postás hozta, vagy más? Nekünk még nem jött meg, de várjuk, de nagyon. A fa alatt jól fog mutatni biztosan. Azt hiszem tovább kell dolgoznom még egy jó darabig, hogy ne legyen túlzott lelkiismeret furdalásom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #664 Dátum: 2012. December 01. - 08:48:54 »

Köszönöm mindenkinek a tanácsot! 95LE! Asszem maradunk a H0 analógnál, máshonnan is ezt javasolták. Nem szeretnék terepasztalt (egyenlőre én nem! Vigyorog), hanem amolyan néha összerakni való pár órás vasutazásra lesz szerintem, főleg ha elmegy távolra tanulni és csak hétvégenként jön haza. Megnézegetem a webshopokat, aztán megrendelem valamelyiket. Közben kipuhatolózta feleségem, hogy dízelmozdony és személykocsi kombináció kell... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha nem terepasztalt építesz, hanem összerak-szétszed dologban gondolkozol, akkor olyan készletet vegyél amiben nem csak a "csupasz" sín van, hanem töltéssel együtt (lásd a mellékelt képeket) adják. Könyebb összerakni, és nem szed össze a jármű annyi koszt, szövetszálat pl. a szőnyegről. (látványosabb is)

A digitális rendszerrel meg lehet csinálni azt amit a képeken látsz: egy szakaszon több mozdony egymástól független irányítással. Ami nagyon látványos ebből: a mozdony (és a szerelvény) világítása álló helyzetben is működtethető.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #665 Dátum: 2012. December 01. - 19:31:42 »

Köszönöm mindenkinek a tanácsot! 95LE! Asszem maradunk a H0 analógnál, máshonnan is ezt javasolták. Nem szeretnék terepasztalt (egyenlőre én nem! Vigyorog), hanem amolyan néha összerakni való pár órás vasutazásra lesz szerintem, főleg ha elmegy távolra tanulni és csak hétvégenként jön haza. Megnézegetem a webshopokat, aztán megrendelem valamelyiket. Közben kipuhatolózta feleségem, hogy dízelmozdony és személykocsi kombináció kell... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha nem terepasztalt építesz, hanem összerak-szétszed dologban gondolkozol, akkor olyan készletet vegyél amiben nem csak a "csupasz" sín van, hanem töltéssel együtt (lásd a mellékelt képeket) adják. Könyebb összerakni, és nem szed össze a jármű annyi koszt, szövetszálat pl. a szőnyegről. (látványosabb is)

A digitális rendszerrel meg lehet csinálni azt amit a képeken látsz: egy szakaszon több mozdony egymástól független irányítással. Ami nagyon látványos ebből: a mozdony (és a szerelvény) világítása álló helyzetben is működtethető.
Kösz Stotz, ezt még átrágom! Jelenleg az analóg felé hajlok az ára miatt, mert egy olyan amiben minden van amit szeretne a gyerek (főleg a váltó a lényeg! Vigyorog) digitálisban közel 80000 pénz. Ez már nem nagyon fér bele. Gyorsan hozzáteszem, ma éppen itt Welsben láttam egy gyönyörű digitális készletet 270€-ért, amiben nagyobb pálya és két komplett szerelvény is van! Egy teher és egy személyvonat. Jó lenne a digitális cucc, de ha nem építgeti, csak kezdeti fellángolás, akkor felesleges pénzkidobás. Ha jól tudom, egy analóg szetthez is lehet venni később digitális felszerelést, amit be kell tenni a mozdonyba. Igaz drága a felfejlesztés, mert nem csak az kell, hanem vezérlő is, meg "mittomén" mik még hozzá.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #666 Dátum: 2012. December 02. - 20:10:30 »

December 6.-tól a városligeti Közlekedési Múzeumban magyar retró játékok kiállítása lesz. Nekünk nosztalgia, gyermekeinknek érdekesség, hogy mi, mikkel játszottunk, mikre vágyódtunk, sokszor pénz szűke miatt, reménytelenül. Műanyag, lendkerekes Pobjeda, a Lemezárugyár remekei, stb, stb. A megnyító 6.-án lesz 11 órakor, Dolák Saly Róbert lesz a tárlat beszélője. Ajánlani tudom minden kis, nagy, és örök gyereknek.
A múzeum honlapján utána lehet nézni mindennek. Azt hiszem valamikor ott leszek!
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 03. - 07:59:44 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2012. December 02. - 21:14:22 »

Lesz egy eladó 1:43-as FRAMO V501/2-em, ha a postás meghozza. Érdekel valakit?

Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #668 Dátum: 2013. Január 25. - 17:30:18 »

Kamionok eladók.
http://gyujtemeny.vatera.hu/egyeb/raktarurites_minden_1_ft_12_db_kamion_1703075804.html
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #669 Dátum: 2013. Február 18. - 18:56:41 »

Jani! LadLac! Még mások?
Ott lenne a helyünk...
Ide velük mind- mind! Csak hát persze ezekért el kéne jó áron adni az autót, lakást, nyaralót, családi ezüstöt, és tán még a lelkünket is...
De azért érdemes legalább itt meglesni, igaz, sárga irigységgel... Kacsint

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/nurnberg2/41910/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #670 Dátum: 2013. Február 19. - 09:54:39 »

Jani! LadLac! Még mások?
Ott lenne a helyünk...
Ide velük mind- mind! Csak hát persze ezekért el kéne jó áron adni az autót, lakást, nyaralót, családi ezüstöt, és tán még a lelkünket is...
De azért érdemes legalább itt meglesni, igaz, sárga irigységgel... Kacsint

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/nurnberg2/41910/
Kár ilyet nézegetni is...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #671 Dátum: 2013. Február 26. - 11:59:15 »

Nekem ezek jobban tetszenek:
http://www.youtube.com/watch?v=zVeTwGjXHyc
Ezekben van élet is. Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #672 Dátum: 2013. Február 26. - 23:47:39 »

Nekem ezek jobban tetszenek:
http://www.youtube.com/watch?v=zVeTwGjXHyc
Ezekben van élet is. Mosolyog
A gyereké nem vízálló, így ilyen terepre nem megyünk vele, de a hóban lehet vele állatkodni, ahhoz elég kicsit becsomizni az elektronikát. Kacsint Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #673 Dátum: 2013. április 08. - 20:01:16 »

Túlkoros gyerekeknek ajánlom. Főleg LadLac, Stocz, Jani nektek...Ha a videókat megnézitek, meg a fotókat, akkor- gondolom, a következő kiállításra együtt mehetünk. A 7.-ik videón, röpködő helikopter is van, a vonatok, villamosok, buszok, kamionok felett. Bevallom, egy kicsit- nagyon besárgultam...Nézzétek, és gyönyörködjetek!

www.1vk.hu  vagy: www.1vklub.hu
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #674 Dátum: 2013. Május 05. - 12:56:57 »

Ma Michel szomszeddal elmentunk Messy melle, ahol jo sok megszallott ropteto orult volt kint, repuloit, es helikoptereiket reptetni. Hat mit mondjak, elallt volna a szavam, ha tudtam volna franciaul, hogy miket lattam. 200 meter magasig, oldalt meg 3000 meterig tudtak uzemelni ezek a kis, vagy nem is kis csodagepek. Csinaltam sok kepet, videot is, hogy amuljatok majd ti is. Azt hiszem, hogy Stocz, es LadLac nem is jottek volna haza onnan tobbet. Hat vannak meg igazi jo orultek, de ez szerencse. Repulo, heli, auto, hajo, vonat mind, mind gyerekke teszi az embert, de ez igy van jol. Kell majd segitseg, hogy felkeruljenek a kepek, mert meg mindig PC bena vagyok. Szuper dolgokat latunk, es meg sok van hatra. Nagy elmenyekben volt, van, lesz reszunk, hala a jo szomszedoknak. Szerencsesek vagyunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!