Lacetti klub fórum
2024. április 24. - 03:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 267375 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2985 Dátum: 2016. December 23. - 13:49:58 »

Megnézték a helyi Chevy szervizben, nem lóg, nem lötyög, csavarok és patentok a helyükön. Yeti is jól megnézte, a jobb oldali sérüléstől eltekintve (ami 3 hetes korában került rá szintén egy kedves szomszéd által) nincs rajta semmi. Amikor levették a rendszámtartót, alatta is jól megnéztük, még egy pici festék-lepattanás sincs (előtte persze tisztára csutakoltam a kocsi elejét). Motorháztető is tart, nem lötyög, szépen csukódik, hűtőrács szintén a helyén, lámpák fülei szintén a helyükön és nem lötyögnek. Úgy tűnik bírja a "csapásokat". Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 23. - 13:53:20 írta diablo77 » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2986 Dátum: 2017. Január 14. - 12:30:39 »

Tegnap a szakadó hóesésben a teljesen havas úton meglepően biztonságosan közlekedtek az emberek. Még a követési távolságot is megtartották. Mosolyog
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #2987 Dátum: 2017. Január 14. - 21:04:40 »

Tegnap a szakadó hóesésben a teljesen havas úton meglepően biztonságosan közlekedtek az emberek. Még a követési távolságot is megtartották. Mosolyog

Szegeden pénteken olyan ónosesős-lefagyott volt reggel az összes mellékút, hogy azt hittem lepetézek, nem vagyok egy félős gyerek, de elgondolkodtam a buszozáson. A garázs előtti földúton alig tudtam a kocsiból ki-beszállni, mert a görönygös úton se találtak tapadást a lábaim.

A főutak járhatóak voltak, de pontosan ugyanezt tapasztaltam én is: mindenki ráérősen, türelmesen közlekedett! (( :
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2988 Dátum: 2017. Január 31. - 23:39:59 »

Annyira boldog voltam ma, amikor a útszórógép mellettem elhaladva, nagysebeséggel telibe kapta az autómat azzal az anyaggal, amivel szórják az utat. (hogy a jó büdös......) Biztos jót tett a fényezésnek, meg a szélvédő felületének.
Hogy a rákba lehet ilyen magasra és ennyire oldalra szórni az anyagot?
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2989 Dátum: 2017. Február 08. - 16:00:32 »

Annyira boldog voltam ma, amikor a útszórógép mellettem elhaladva, nagysebeséggel telibe kapta az autómat azzal az anyaggal, amivel szórják az utat. (hogy a jó büdös......) Biztos jót tett a fényezésnek, meg a szélvédő felületének.
Hogy a rákba lehet ilyen magasra és ennyire oldalra szórni az anyagot?

Autó mosás útán már látni, hogy gombostűfejnyi festék sérüléseket okozott a szórógép az autón. Az A oszlop felet a tető szélén, gépháztetön és a bal oldali ajtókon.
Tavasszal lejavítom ezeket, de akkor is dühitő, hogy így összecseszik az ember autóját.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2990 Dátum: 2017. Március 10. - 17:34:39 »

Ma volt egy érdekes sztorink kollégámmal. Elöljáróban annyit, hogy nem szoktunk lassan közlekedni mivel havi 50-60 túlórákat csinálunk a több ezer kilométer mellé. Szóval szoktunk sietni...
Olyan 110-120 -as tempóval tekertünk egy nyíl egyenes szakaszon, ahol rajtunk kívül senki nem volt. Lassan utol értünk egy Astrát, kollégám már messziről kirakta az indexet és lassan elkezdte az előzést. Az Opel mellé érve tapasztaltuk azt, hogy már 140-el nyomjuk és az Astra lassan hagy le minket. Közben persze már látszódott, hogy jönnek szembe. Fék, vissza. Kollégám nem az a fajta, aki ezt szokta tűrni, inkább kérdez. Mivel az Opel arra ment, mint mi és le is állt egy üzletnél, hát mi is megálltunk. Kollégám meg kérdőre vonta a kb 60-65 éves (nevezzük Úrnak) urat:
- Jó napot! Hadd kérdezzem már meg, miért kell minket megölni?
- Miről beszél?
- Hát arról hogy nem hagyott előzni...
- Mert magának autója van és nagyképűen előz!

Hát néztünk bambán: MI VAN???  He
Hozzá teszem, céges autó Mercedes Citan 2 nagy létrával a tetején. Hát nem egy versenyautó Mosolyog Ráadásul csak a márkajelzésben Merci Mosolyog

Vajon az ilyen ember elgondolkodik azon, hogy mekkora barom???
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2991 Dátum: 2017. Március 10. - 20:03:28 »

Szép.....

Biztosan nem gondol bele, sőt....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2992 Dátum: 2017. Március 10. - 21:12:31 »

Basszus.... Tuti front van. Most este Rendőrség előtt egy Renault mellettem belsőből sávot vált. Az nem zavarta, hogy én mellette haladok.... Végülis volt helyem az út széli parkolóban, pont nem állt ott rendőrautó...

Szép.....

Biztosan nem gondol bele, sőt....
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2993 Dátum: 2017. Március 10. - 21:53:16 »

Ma volt egy érdekes sztorink kollégámmal. Elöljáróban annyit, hogy nem szoktunk lassan közlekedni mivel havi 50-60 túlórákat csinálunk a több ezer kilométer mellé. Szóval szoktunk sietni...
Olyan 110-120 -as tempóval tekertünk egy nyíl egyenes szakaszon, ahol rajtunk kívül senki nem volt. Lassan utol értünk egy Astrát, kollégám már messziről kirakta az indexet és lassan elkezdte az előzést. Az Opel mellé érve tapasztaltuk azt, hogy már 140-el nyomjuk és az Astra lassan hagy le minket. Közben persze már látszódott, hogy jönnek szembe. Fék, vissza. Kollégám nem az a fajta, aki ezt szokta tűrni, inkább kérdez. Mivel az Opel arra ment, mint mi és le is állt egy üzletnél, hát mi is megálltunk. Kollégám meg kérdőre vonta a kb 60-65 éves (nevezzük Úrnak) urat:
- Jó napot! Hadd kérdezzem már meg, miért kell minket megölni?
- Miről beszél?
- Hát arról hogy nem hagyott előzni...
- Mert magának autója van és nagyképűen előz!

Hát néztünk bambán: MI VAN???  He
Hozzá teszem, céges autó Mercedes Citan 2 nagy létrával a tetején. Hát nem egy versenyautó Mosolyog Ráadásul csak a márkajelzésben Merci Mosolyog

Vajon az ilyen ember elgondolkodik azon, hogy mekkora barom???

Gyere Győrbe, itt sok ilyen b..rom van, meg 4sávos úton 60-as táblánál belső sávba 40-50 km/h-s csiguszok.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 10. - 21:58:13 írta cupika » Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2994 Dátum: 2017. Március 11. - 07:25:06 »

Ma volt egy érdekes sztorink kollégámmal. Elöljáróban annyit, hogy nem szoktunk lassan közlekedni mivel havi 50-60 túlórákat csinálunk a több ezer kilométer mellé. Szóval szoktunk sietni...
Olyan 110-120 -as tempóval tekertünk egy nyíl egyenes szakaszon, ahol rajtunk kívül senki nem volt. Lassan utol értünk egy Astrát, kollégám már messziről kirakta az indexet és lassan elkezdte az előzést. Az Opel mellé érve tapasztaltuk azt, hogy már 140-el nyomjuk és az Astra lassan hagy le minket. Közben persze már látszódott, hogy jönnek szembe. Fék, vissza. Kollégám nem az a fajta, aki ezt szokta tűrni, inkább kérdez. Mivel az Opel arra ment, mint mi és le is állt egy üzletnél, hát mi is megálltunk. Kollégám meg kérdőre vonta a kb 60-65 éves (nevezzük Úrnak) urat:
- Jó napot! Hadd kérdezzem már meg, miért kell minket megölni?
- Miről beszél?
- Hát arról hogy nem hagyott előzni...
- Mert magának autója van és nagyképűen előz!

Hát néztünk bambán: MI VAN???  He
Hozzá teszem, céges autó Mercedes Citan 2 nagy létrával a tetején. Hát nem egy versenyautó Mosolyog Ráadásul csak a márkajelzésben Merci Mosolyog

Vajon az ilyen ember elgondolkodik azon, hogy mekkora barom???

Gyere Győrbe, itt sok ilyen b..rom van, meg 4sávos úton 60-as táblánál belső sávba 40-50 km/h-s csiguszok.
Szombathelytől Debrecenig bejárjuk Magyarországot, de Győrben még nem volt gondunk Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2995 Dátum: 2017. Március 20. - 16:29:21 »

Volt ma 'szerencsém' egy szakadt fasztrát vezető idősebb úrhoz.....a mellékútról is már elég érdekesen fejmozdulat/körbenézés nélkül csatlakozott rá a főútra, majd ott a szembe sávban haladt jó lassan pár tucat métert, én meg közben utolértem hátulról....aztán index nélkül egyszer csak jobbra be az utcába, miközben majdnem melléértem!!! rádudáltam és kérdőre vontam, de még neki állt feljebb, bár nem tudom értelmezni mire..... És ŐK mondják, hogy a mai fiatalok huligánok....én meg mondom, hogy az ilyen fingtalanul és le****om stílusban, körbenézés és minden nélkül közlekedő öregeknél nemigen van rosszabb!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2996 Dátum: 2017. április 05. - 16:45:19 »

Ma be kell írnom magam.... Zuhogó esőben kereszteztem volna egy főutat és viszonylag nagy volt a forgalom. Aztán balról már csak egy autó jött messze, néztem jobbra és amint elhaladt az utolsó, visszanéztem balra és eltűnt az autó. Ahha persze, ahogy elindultam felbukkant....hát kirázott a hideg rendesen, szerencsére volt ideje lassítani és átértem, de kicsit meleg volt. Nyilván nem hallotta, de mondtam, hogy 'bocsi nem láttalak'. Azért durva, hogy az A oszlopban vagy egy fa mögött el tud bújni egy autó.... Szóval ezúton is elnézést a kellemetlen meglepiért az illetőnek!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2997 Dátum: 2017. április 05. - 18:04:34 »

Sajnos az A oszloppal nagyon vigyázni kell a Lacettinél is. Velem is előfordult már, hogy közeledve a kereszteződéshez jobbra nézve látszólag nem jött semmi és már kanyarodtam volna ki, amikor hirtelen az oszlop takarásából feltűnt az autó. Azóta mindig előre és hátra hajolok és benézek az oszlop "mögé" is.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2998 Dátum: 2017. Június 08. - 13:08:13 »

Mindennel vigyázni kell...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2999 Dátum: 2017. Június 08. - 13:11:14 »

11 év, 120000 km- és megbíztam a 21 éves kölkében, hogy érti, vigyáz majd rá. hát nem... 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!