Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 03:30:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10   Le
 
Szerző Téma: Amiért szeretjük lacettinket!  (Megtekintve 42890 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Augusztus 09. - 19:56:00 »

Ha hinnék a szóbeszédnek, meg a lefizetett médiának, meg a "mindenkinekilyenvannekedménem?" dolognak akkor Golfom lenne, és Lagzi Lajcsit hallgatnék benne.Vigyorog De Lacettim van. Vigyorog

Hallgatni meg még csak a cd-t hallgatod, mert nincs a jobb 1-ben egy feleségednek nevezett örökjátszó rádió!!!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Augusztus 09. - 20:11:28 »

Ha hinnék a szóbeszédnek, meg a lefizetett médiának, meg a "mindenkinekilyenvannekedménem?" dolognak akkor Golfom lenne, és Lagzi Lajcsit hallgatnék benne.Vigyorog De Lacettim van. Vigyorog

Hallgatni meg még csak a cd-t hallgatod, mert nincs a jobb 1-ben egy feleségednek nevezett örökjátszó rádió!!!  Vigyorog
Ami késik nem múlik, de csak olyat veszek el, akinek Lacettije van Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Augusztus 09. - 21:32:43 »

Ha hinnék a szóbeszédnek, meg a lefizetett médiának, meg a "mindenkinekilyenvannekedménem?" dolognak akkor Golfom lenne, és Lagzi Lajcsit hallgatnék benne.Vigyorog De Lacettim van. Vigyorog

Hallgatni meg még csak a cd-t hallgatod, mert nincs a jobb 1-ben egy feleségednek nevezett örökjátszó rádió!!!  Vigyorog
Ami késik nem múlik, de csak olyat veszek el, akinek Lacettije van Vigyorog
 
Vagy az apjának? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Október 21. - 07:27:23 »

Mindig ha megmosom, gyönyörködöm benne. Kacsint

Ma is mosás volt, aztán egy kis polír.
Sajnos ezek után okoztam is rögtön egy kis balesetet....le akart szállni rá egy légy, de a polírnak köszönhetően túlcsúszott a leszállópályán.   


Remélem a CápaCettiről írtál.....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Október 21. - 07:30:36 »

Szerénységem tiltja megjegyezni, hogy melyik lacsi (volt) a legszebb.
Én azért  - is - szeretem, mert amint meglátom hónapok után, mindig megemelkedik az adrenalinszintem. Hol ezért, hol azért....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. November 16. - 20:15:20 »

Mert bár gyönyőrű, azért apróságokkal még lehet rajta dobni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
toska
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. November 17. - 20:26:56 »

Sziasztok, en meg csak azt tudom leirni, miert fogom talan szeretni a Lecettimet es lenne par kerdesem, aggodalmam...
Szoval amiert Lacetti SWre gondoltam: elerheto aron egy jol felszerelt tagas kombi, kint merem hagyni a haz elott Pesten es talan meg reggel is ott lesz, 5 ev garancia, van multja (ez pl elony a Kia Ceeddel szemben), talan megbizhato.
Ami miatt aggodom:
- 1,6 Benzines eseten a fogyasztas.
- 2.0 Dizelnel, 15ekm feletti tapasztalatot nem talaltam eddig sehol (Totalcar ...). Nem ment senki ilyen autoval meg 15ekm-nel tobbet, vagy nem merte leirni a tapasztalatait? 
- Mindkettonel, a szervizek. Opel szervizrol eddig tul sok dicsero szot nem hallottam (az meg ugye a Chevi testvere). Chevrolet szervizrol meg szinte semmit.
- Elso olvasasra ez a "sarga lampa", szelepcsere tortenet is eleg ilyeszto, meg valahol olvastam, hogy 10ekm-nel jelzett az olajcsere lampa. Hat nem tudom, nalam a Suzukiknal (Swift majd Liana) 15e-kent cserelem, de akkor is csak azert mert elo van irva.
Alapvetoen foleg autopalyan hasznalnam (HU-DE,HU-Ausztria sieles...), van otletetek hol talalok ilyen iranyu hosszabb tavu (100ekm-s) tapasztalatokat/foleg dizel? Esetleg ha van valakinek megosztana velem.

Elnezest ha nem pont ide vag a hozzaszolas, de ennel jobb temakort nem talaltam.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. November 17. - 20:51:01 »

Toska! Üdv a fedélzeten! Olvasgasd csak a dolgokat, de egy hibához 100 hozzászólás is volt, ami nem azt jelenti, hogy törvényszerűen minden kocsinál bejönne az a baj, sőt! Már megvetted, vagy most készülsz csak rá? Hol veszed, kinél? Vannak jó, és persze kevésbé jó tapasztalatok már szalon, és szerviz ügyben is. Benzinest, vagy dizelt? Erről is olvashatsz, hogy mi mindent kell figyelembe venned. Mindkettőnek vannak előnyei, és hátrányai is a másikkal szemben, ezt végig kell játszani, majd dönteni. Pénz, várható használat év, és km, szervízköltségek, adók, biztosítás, stb, stb. A döntés után meg a lényeg, hogy jól döntöttél!
Dizellel ne várj még nagy tapasztalatot, nincs olyan régen a forgalomban, ezért sok km-eket még nem futottak. A fórumosok között tudtommal három cartársnak van dizelje, de ők mostanában ritkábban vannak fent, pedig voltak nagyon aktívak is, és reméljük lesznek is majd! Jó döntést kívánok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. November 17. - 21:18:14 »

Üdv Toska!
Mint Közép- Európa legdögösebb SW-jének tulajdonosa - persze van még egy- két dögös SW, csak másképp - válaszolok.
22000 km megtétele alatt SEMMI, még egyizzó sem égett ki!
Fogyasztásom alapvetően 7,5- 8 liter. Pesten és környékén, nyáron és légkondival. Autópályán6,8- 7,2. Nyáron. 3 gyerekkel. légkondival, csomagokkal.
A sárga lámpa nem mindenkinél checkel le. Van olyan klubtag, aki már 120000 km-nél jár. Pesten. Taxizik. Van olyan, aki a már a második SW-t nyűvi, mertaz előzőbe gyorsan belekerült 100000. Nem hibátlan az autó, de melyik az. Ennyi pénzért nem kapsz ilyen felszereltséget és százalékosan megbízható az autó.
És vannak jó szervízek, nem csak Pesten. Erre van rovatunk is.
Én például kombi Passatot szerettem volna, de az asszonynak megtetszett. Most meg már én nem adnám. Jó vétel volt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 18. - 08:55:36 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
toska
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. November 17. - 21:26:49 »

Most keresgelgetek, nezelodom, ajanlatokat kertem mail-ben dunantuli kereskedoktol (Szekesfehervar, Ajka, Veszprem):
- Ha jol latom 3.7 MFt-ert ajanljak az uj 1.6-os benzines kombit Elit felszereltseggel, gondolom ebbe meg be lehet talan alkudni ezt azt (vonohorog, teligumi keszlet ...).
- Demo autot ajanlottak 1.6-os benzinest mar 3,2MFt korul is.
Ami viszont elgondolkodtatott, a www.perfektauto.hu (Schiler Opel hasznalt reszlege) oldalon 3M korul mar 2007 vegi, 2008 eleji 15-20ekm-t futott dizel kombikat lehet kapni Platinum felszereltseggel. (Tempomat, ...) Allitolag vezetoi autok voltak. Ez szep lenne es jo, csak sokat latott munkatarsam, aki anno meg Lanost majd Nubirat hajszolt, eppen ettol rettentett el. O egy ilyen szerviz altal hasznalt autot vett meg es mig az ujjonan vettel nem volt semmi problemaja, ezen mindig kijott valami. Az volt az erzese, hogy vagy lenyegesen tobb kilometer lehetett benne, mint amit az ora mutatott, vagy kicsereltek benne egy-egy gyari alkatreszt.  Zavart Mondjuk minden hibat javitottak garanciaban, csak faraszto volt egyfolytaban szervizbe jarnia.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. November 17. - 21:30:13 »

Javasolnám a Törzsasztalon folytatni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. November 18. - 08:44:19 »

Üdv Toska!
 He He He He He He He Mint Közép- Európa legdögösebb SW-jének tulajdonosa válaszolokHe He He He He He He He He He

Kapitány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Talán van itt még 1-2 legdögösebb SW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Módosítsd a hozzászólást : "egyik legdögösebb"-re, mert szétszedünk Gidával!!!!!!!!!!!!!!!!  Puszi   (  Kacsint )
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. November 18. - 08:54:19 »

Üdv Toska!
 He He He He He He He Mint Közép- Európa legdögösebb SW-jének tulajdonosa válaszolokHe He He He He He He He He He

Kapitány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Talán van itt még 1-2 legdögösebb SW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Módosítsd a hozzászólást : "egyik legdögösebb"-re, mert szétszedünk Gidával!!!!!!!!!!!!!!!!  Puszi   (  Kacsint )
Nem!!! Nektek nincs ilyen csicsátok!  Vigyorog
Minden SW dögös, csak az enyém picit dögösebb. Mindenkinek ugye a saját gyereke a legszebb.  Vigyorog Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 18. - 08:57:10 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. November 18. - 08:55:57 »

Üdv Toska!
 He He He He He He He Mint Közép- Európa legdögösebb SW-jének tulajdonosa válaszolokHe He He He He He He He He He

Kapitány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Talán van itt még 1-2 legdögösebb SW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Módosítsd a hozzászólást : "egyik legdögösebb"-re, mert szétszedünk Gidával!!!!!!!!!!!!!!!!  Puszi   (  Kacsint )
Nem!!! Nektek nincs ilyen csicsátok!
Akkor többet Neked nem tunningolunk autót, hogy a Mieink legyenek egyedibbek a Tiednél! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. November 18. - 08:58:18 »

Üdv Toska!
 He He He He He He He Mint Közép- Európa legdögösebb SW-jének tulajdonosa válaszolokHe He He He He He He He He He

Kapitány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Talán van itt még 1-2 legdögösebb SW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Módosítsd a hozzászólást : "egyik legdögösebb"-re, mert szétszedünk Gidával!!!!!!!!!!!!!!!!  Puszi   (  Kacsint )
Nem!!! Nektek nincs ilyen csicsátok!
Akkor többet Neked nem tunningolunk autót, hogy a Mieink legyenek egyedibbek a Tiednél! 
A tiéd is egyedi, csak másképp. Nem akartalak megbántani.  Puszi
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!